Opinie o Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j. w Katowice

Wee Nowy wpis

Widzę, że całkiem dobre opinie mają tutaj miejsce.

gość Nowy wpis

Kiedyś miałem okazje pracować w tej firmie jakiś czas. Obiektywnie mówiąc to praca nie jest ciężka, ale stresująca, zdobywa się klientów głównie przez telefon. Jeżeli chodzi o zarobki to tak jak wszędzie podstaw + prowizja od zysku. Powiem tak uczciwy układ jak ktoś chce pracować i jest sumienny to na pewno będzie mu się dobrze pracowało. Atmosfera niepowtarzalna, wysoka kultura pracowników, po pewnym czasie ma się uczucie jakby się wszystkich znało, prawie jak w rodzinie. To tyle jak ja byłem to nie było w ogóle kobiet jakoś nie dawały sobie rady w tej dziedzinie a szkoda.

dandy Nowy wpis

czy ktos moze cos ppowiedziec o pracy w tej firmie

gość Nowy wpis

Witam. Firma Arkanet to firma, która daje pracę i jeżeli ktoś jest pracowity i dobrze radzi sobie w kontaktach z klientem to na pewno będzie zadowolony. Stała praca w stałych godzinach, umowa o pracę, miła atmosfera. Tak się zaczęło gdy [usunięte przez administratora] został dyrektorem. W każdej pracy trzeba pracować i w Arkanet też ja pracowałem ale znalazłem lepszą pracę i kto wie czy dalej bym tam nie pracował.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża IT? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
były

Pracowałem w Arkanecie ładnych kilka lat temu. Pracowałem krótko, bo wtedy polityka kierowników, których widzę teraz że już ich nie ma [usunięte przez administratora], polegała na tym że nowy pracownik wyrobi ileś kontaktów a tym samym tematów do zrobienia a potem się takiego delikwenta zwalniało. Mnie i mojego kolegę taka sytuacja właśnie spotkała. Zwolniono mnie tuż przed finalizacją sporej transakcji. Kolegę tak samo potraktowano, miał nagranych kilka tematów za jeszcze większą kasę i również mu podziękowano. Jak jest teraz? nie wiem, ale [usunięte przez administratora]który teraz jest jak widzę dyrektorem był w tamtym czasie konkretnym kolesiem, który chętnie dzielił się wiedzą, więc może prezesi wyciągnęli jakieś wnioski. Aaa dla tych którzy tam pracują, bądź chcą podjąć pracę. Uważajcie na to co mówicie, bo w tej firmie istnieją pewne rodzinne powiązania i może się okazać, że kolega obok to rodzina dla szefów...

Zostaw merytoryczną opinię o Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j. - Katowice

Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j.
4.3/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Porcelanowa 19
    40-246 Katowice

Arkanet Wojciech Oleś Stanisław Zygor sp.j.