Opinie o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

Paulina

@Viewer, jeżeli obserwujesz to forum, to prawdopodobnie jesteś pracownikiem firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND lub zamierzasz do niej aplikować. Czy wysłałeś już swoją aplikację do pracy? Jeżeli jesteś pracownikiem, to czy możesz napisać jak długo już pracujesz w tej firmie? Proszę Cię o komentarz, na pewno zaintrygowałeś tym wpisem wiele osób odwiedzających ten wątek.

@Paulina

@Paulina, myślę że fajnie byłoby gdybyś przestała sztucznie nabijać posty na forum. Jeśli będę chciała coś napisać to napiszę bez motywacyjnego gaworzenia z Twojej strony. Piszę, że o tym, że Twoje maile typy niczego nie wnoszą do forum ... to jest forum gdzie ludzie mają wymieniać swoje opinie na temat pracy w tej firmie a nie rozmawiać z osobą kreującą się na z HR-a psychologa. Wybacz, nie słuchasz, nie rozumiesz...mając na względzie Twoje podejście do osób wypowiadających się tutaj nie mam ochoty by pisać o pracy w LAN.

Paulina

@Wiola, czy zastanawiasz się nad aplikowanie do firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Czy jesteś osobą posiadają doświadczenie w tej branży? Jeżeli tak, na pewno pomoże Ci to w staraniach o zdobycie nowej pracy lub negocjacjach wynagrodzenia. Zawsze warto skorzystać z zaproszenia na rozmowę i przekonać się samemu. Pracownicy zawsze będą mieli zróżnicowane zdanie o firmach.

Wiola

Słyszałam od jednego z Pracowników że plany sprzedaży są nie realne do wykonania i ludzie pracują tam na samej podstawie.

Paulina

@mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy i atmosferze. Jak wspomniałeś, pracodawca nie ma wpływu na wszystkie zaistniałe czynniki takie jak kształtowanie rynku pracy. Może lepiej wspólnymi siłami starać się o rozwój firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Lepsza kondycja firmy, to często lepsze warunki dla pracowników.

Firma LANTMANNEN UNIBAKE POLAND poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Atmosfera zależy od nas samych , jeżeli sami sobie robimy na złość i podkładamy świnie to w każdej pracy będzie źle. Fakt pracuje dużo ludzi z Ukrainy ale gdzie oni nie pracują. To nie firma tak sobie wymyśliła tylko realia naszego Państwa ją do tego zmuszają. Jeżeli pracodawca nie musiałby płacić 2x wieciej za praocownika niż ten dostaje wypłaty na konto to nie było by tego problemu. Pracuje w firmie 15 lat, różnie bywało i wszystko zależy od aktualnej sytuacji na rynku i od naszych ukochanych rządzących. W każdej firmie jest coś do na ale..........to praca na produkcji nie jest lekka ale przecież nikt nie zmusza do pracy. Lepiej siedzieć w domu i brać 500+ lub inne zapomogi, a za czyje to ....właśnie za tych co zapi......na tej produkcji.

Wiktor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed ewentualną rozmową?

zniesmaczony

ludzie w tej firmie pracuje teraz więcej Ukraińców niż Polaków , po prostu jakaś masakra, jeśli możecie zatrudnijcie się gdzie indziej

Paulina

@stara pracownica a opowiesz o tych plusach i minusach w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Teraz szukają nowego piekarza (http://www.lantmannen-unibake.com/pl-PL/Kariera/), więc temat może zainteresować parę osób.

filip
@Paulina

napisz kim jesteś Paulinko w firmie Lantmannen a nie zadajesz innym pytania

KONSUMENT

Najlepsze pieczywo które znam. JAKOŚĆ JAKOŚĆ i JAKOŚĆ. Proszę niech inne podobne duże firmy spróbują dorównać smakiem i jakością pieczywa sprzedawanego na POLSKIM rynku. Może się mylę, ale podrób w POLSCE jest wiele, lecz daleko im do jakości produktu LANTMANNEN. Tak trzymać - wszystko dla klienta. POZDRAWIAM KONSUMENT.

greg
@KONSUMENT

co ma jakość pieczywa do warunków pracy

Paulina

@pracownik sporo wymieniłeś benefitów, które uznałeś jako plusy firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND. Dodałeś jednak, że większość firm je posiada. Jednak jest to błędne myślenie, bo wiele firm posiada benefity, ale niekoniecznie aż w takiej ilości. A z minusów opisałeś parę sytuacji, ale głównie można je sprowadzić do atmosfery. Czy możne pracownicy nie powinni spróbować polepszyć atmosferę między sobą to i polepszyła się by wtedy również z pracodawcą? A co do ostatniego Twojego zdania, że firma jest dobrym miejscem do zdobycia doświadczenia. Czy zatem nie ma problemu z zatrudnianiem studentów?

@Paulina

@Paulina - dziś jest "czas pracownika" - interesujących ofert jest dużo, jest w czym przebierać i wybierać - a kierowanie się benefitami przy wyborze pracy jest słabe. W tym przypadku LAN benefity nie zastąpią dobrej pensji, docenienia Twojej pracy poprzez podwyżki wynagrodzenia. Benefitami rodziny / dzieci nie nakarmisz ... są jedynie bardziej lub mniej miłym dodatkiem do pracy - to raz. Po drugie, problem nie leży w pracownikach (w ich zachowaniu) tylko w pracodawcy i jego podejściu do pracowników ...traktowanie pracownika przez Pracodawcę buduje atmosferę w pracy. Jeśli pracodawca nie dba o pracownika, nie docenia jego pracy (powtarzam się), nie stwarza mu realnie wyznaczonej ścieżki rozwoju, a podwyżka wynagrodzenia przez Pracodawcę to czysta utopia (pomimo obietnic) ... to trudno tu o hura optymizm. Przez wiele lat pracy nie odnotowałem przypadku, aby pracodawca wyszedł do pracownika z inicjatywą podwyżki (poza osobami z kardy kierowniczej - bo dla nich zawsze znajduje i znajdowała się kasa). Reasumując: podejście Lantmannen jest takie: zatrudnić za jak najmniejszą podstawę i wycisnąć jak cytrynkę ...czyli pracuj ile możesz, z zaangażowaniem i najlepiej nie odzywaj się że Ci źle. Dla przyszłych pracowników dobra rada : na dzień dobry bij się o dobrą pensję bo nie zmieni się ona albo zmieni się niewiele przez następne lata :/ Spostrzeżenie: pracując tam wiele lat nie znam osób pracujących tam dobrych kilka lat, które byłby zadowolony z tego że tam pracują (poza kierownictwem)...spotkałem całe mnóstwo ludzi, którzy stracili wiarę w to że może być lepiej i pracują tam po kilka- kilkanaście lat bojąc się, że gdzieś indziej sobie nie poradzą - taki lęk przez zasiedzenie. I na koniec - jeśli chcesz pracować za grosze i zdobywać doświadczenie to jest to bardzo dobre miejsce... można jednak pracować za fajne pieniądze i również zdobywać doświadczenie :) powodzenia

Osobiście nie polecam- patrząc przez pryzmat własnego doświadczenia. Nie docenia się pracowników z wieloletnim stażem pracy - niskie zarobki (praca w administracji na stanowisku specjalisty). Awanse i gratyfikacje finansowe otrzymują kierownicy, managerowie i dyrektorzy zarządzający przez "delegowanie obowiązków" czyt.spychologię... Niewiele osób z kadry zarządzającej nie boi się podejmować decyzji. Nie należy się łudzić, że firma doceni pracownika poświęcającego jej swój czas prywatny - podejście jest takie: wykorzystać pracownika, wycisnąć jak cytrynkę, a jak będzie już zbędny, marudzący, że za mało zarabia należy się go pozbyć. Trzeba uważać na kadrowców z W-wy - z uśmiechem na ustach i wręczą Ci wbiją Ci nóż w plecy. Firma pożegnała się z wieloma oddanymi pracownikami w bardzo nieładny sposób. Wykorzystując stres pracownika wywołany rozwiązaniem umowy o pracę (w chwili kiedy najmniej się tego spodziewa) podsuwa się do podpisania umowę rozwiązania pracy za porozumieniem stron, najlepiej ze skutkiem natychmiastowym. Z najsmutniejszych rzeczy ... wiele się pracownikowi obiecuje - zwłaszcza w kwestii podwyżek (tak motywator do pracy) - ale w rzeczywistości na obietnicach się kończy. Z plusów: karata multisport, ubezpieczenie grupowe, bony na święta (znajdzie się też prezent dla najmłodszych), ubezpieczenie medyczne i śniadanka w kantynie ... ale tak wygląda na dzień dzisiejszy rzeczywistość w większości firm. Fajna firma dla zdobycia doświadczenia zaraz po studiach ale na dłuższą metę szkoda czasu i zdrowia

Opowie ktoś jak jest teraz tam odpowie ? ktoś Pracowałem tam tydzień ale z jedną osobą się nie dogadałem tam ?

stara pracownica

Praca, jak każda inna...ma swoje plusy i minusy. Kto zna realia pracy na produkcji, nie będzie narzekał, a że ludzie są teraz leniwi i roszczeniowi, to nie wina zakładu. Ludzie też nie wszyscy są źli ale to fakt, ze co bardziej pracowite osoby, nie są zbyt lubiane i namawiane przez niektórych, do "obijania się".... P.S. Ci , którzy jadą ludziom po wykształceniu, sami sobie świadectwo wystawiają.

Paulina

@zażenowany, o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska. Czy zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty pracy w tym miejscu?

zażenowany

To co pisze większość ludzi na tym forum to prawda,nie polecam pracy w tej firmie,pracowałem tam ponad 6-miesięcy.Praca ciężka a atmosfera między ludźmi okropna,wynagrodzenie bardzo słabe,tam nie ma żadnych perspektyw rozwoju,uważam te sześc miesięcy za stracone i bardzo żałuje że tak to wyszło.W mojej opinii zakład pracy nie godny polecenia.

Paulina

@Oko, a o warunkach pracy na jakim stanowisku piszesz?

Oko

Nie ma szału,płaca kiepska,roboty mnogo,no mi się nie podoba,ale to tylko moja prywatna opinia.

Paulina

@Adam, a jakie zauważyłeś plusy pracy?

Ta firma to katastrofa jedna wielka porażka,banda wieśniaków trzymających się rękoma i nogami tego zakładu,większość z podstawowym wykształcenie-( oczywiście pracownicy produkcji),atmosfera fatalna,korupcja,obłuda i fałsz.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Paulina

@anonymouse w jakich sposób 'niszczą'?

Zostaw merytoryczną opinię o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND - Nieporęt

• Jak się pracuje w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND