Opinie o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

Kilka miesięcy temu aplikowałam tam o pracę, zaprosili mnie na rozmowę. W trakcie rozmowy powiedziano mi, że w przypadku odpowiedzi zarówno pozytywnej jak i negatywnej poinformują mnie, jednak zero odpowiedzi. Dla mnie jest to bardzo nieprofesjonalne podejście z Państwa strony.

Zmęczony

Dlaczego wszyscy muszą pracować za zmianę C ? Czy to jest ok że tam ciągle są na L4 a inni muszą za nich robić? Dla mnie jest coś tu nie tak bo wszyscy powinniśmy pracować na wynik.

@Zmęczony

Jaka linie masz na myśli?

Doświadczony
@Zmęczony

To fakt że w Nieporęcie ta zmiana nigdy się nie przemęczała. Wystarczy zobaczyć ja wygląda u nich sprzątanie.Jak jest gazowanie to o 19 idą już do domu. Teraz pouciekali na zwolnienia a inni niech pracują

Wyspany do bólu

Zapraszamy na zmc

Kornelia

Już raz zdałam pytanie, ale nie otrzymałam odpowiedzi więc ponawiam. Na jak długo weszły 4 brygady?

@Kornelia

Docelowo chcemy aby w Nowej Soli wszystkie linie pracowały na 4 brygady.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Rozumiem, ale ta zmiana rodzi pewne problemy przynajmniej w moim przypadku - jestem studentką niestacjonarnych studiów doktoranckich. Tryb pracy od poniedziałku do piątku był w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem.

@Kornelia

Jest nam przykro, jeśli nie da się pogodzić tych 2 rzeczy. Wszystkie linie mają pracować docelowo w trybie 4-ro brygadowym. Zejścia na 3 zmiany są jedynie tymczasowe.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Czy to prawda, że obydwie współpracujące z firmą agencje będą zwalniać cześć pracowników?

Najlepiej spytaj kierownika

nieporet

Sytuacja w tej firmie wygląda słabo, jeżeli masz rodzinę w biurze to awansujesz jak nie to siedzisz dalej na swoim marnym stanowisku. Tak zwana i omawiana na spotkaniach matryca kompetencji ni jak ma sie do tego co sie faktycznie dzieje

@nieporet

Zapraszamy serdecznie na rozmowę wszystkie osoby zainteresowane nauką, dalszym rozwojem, oraz pragnące awansować do Dyrektora Produkcji bądź Działu Personalnego.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

tu nie chodzi o rozwój tylko o sprawiedliwe traktowanie wszystkich pracowników

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Byłam, zglaszalam chęć szkolenia na operatora i od miesiąca cisza... Druga, sprawa, co miesiąc to gorszy grafik... Są te lepsze zmiany i te gorsze i tak w tym miesiącu zmiany A mają kumulacje wolny piątek i weekend, Zmiany B 1 wolny weekend C i D tylko może sobie pomarzyć o wolnym. Grafik na listopad zmiany C wolny 11 i jeden wolny weekend.... Zmiany D zero wolnego... Jedna sobota, jedna niedziela tylko, 11 w pracy. Czy nie da, się tego tak zrobić, aby było sprawiedliwie, na zmianie D też pracują ludzie, nie roboty

@Kornelia

Zmiana B ma wolny weekend bo kończą nocki a jak na wiadomo po nockach należą się 2 dni wolne ....nie rozumiem w czym problem ? Każdy wiedział przyjmując się do pracy że będzie system 4 brygadowy więc liczył się z tym że w weekend się pracuje....

@nieporet

Zgadzam się matryca ma się nijak do tego co się umie...braknie parę punktów i już nie możesz liczyć na większą stawkę a w rzeczywistości umiesz dużo.

KrótkaPilka
@Ada

Fakt faktem wolnego jest mało. W sumie to trzy piątek, sobota, niedziela. Najgorsze są problemy z (usunięte przez administratora) Rządzić chce tam każdy. Dasz się raz to zajada żywcem. Wkurza mnie tylko napięta atmosfera w firmie. Ktoś powinien chyba zrobić rachunek sumienia i przyjrzeć się pracy "starym" pracownikom i części Ukrainy. Coś komuś nie wyszło z doborem pracowników...

@Ada

Rozpoczynałam pracę na linii II w marcu i niestety, ale była mowa wówczas o opcji pn-pnt w moim przypadku było to idealne rozwiązanie... naraz w maju i czerwcu weszły 4 brygady... Które całkowicie "rozwalaja" normalne funkcjonowanie, ale ok 2 miesiące jakoś dało się wytrzymać, teraz znowu..... Wierz mi jest to problem w przypadku osób, które są studentami

@Kornelia

Może poproś o przeniesienie na 4 linię chociaż tam od stycznia też 4 brygady mają być.....ale nie wierzę że nie idzie się dogadać aby dostać wolne na dni kiedy masz studia

@nieporet

Nie ma żadnych innych przypadków awansu? Tylko i wyłącznie rodzina? A siedząc na jednym stanowisku możliwe są jakieś podwyżki?

@Hanna

Oczywiście że są awanse nie tylko gdy ma się rodzinę w tym zakładzie....,jezeli chcesz podwyżki to trzeba się nauczyć pracy również na innym dziale i innym stanowisku

@Ada

Możliwy jest zarówno awans na inne stanowisko, jak również podnoszenie kompetencji w obrębie danego stanowiska, co przekłada się na wynagrodzenie.

@Ada

Prosiłam, znalazła się nawet chętna osoba, aby się wymienić, niestety kadra zarządzająca się nie zgadza. Co do wolnego na czas zajęć na uczelni - zapomnij...

Aleksandra
@Kornelia

A jaki był powód tego, że nie wyrazili na o zgody? Obawa, że pozostali poczują się nie fair?

@Aleksandra

Nie podano powodu...teraz muszę podjąć decyzję czy zostaję i marzenia o karierze naukowej odkładam na czas nieokreślony ,czy odchodzę .Zwycięży raczej opcja druga ...4 brygady są dobre dla osób bez rodziny i zobowiązań ,podpisując umowę nikt słowem nie wspomniał ,że będzie taka opcja ,przekazano informacje ,że praca od poniedziałku do piątku. Druga sprawa to grafik ,jedne zmiany maja wolne weekendy inne nie ,11 listopada większość ma wolne ,ale jedna linia pracuje....dziwne to

@Kornelia

Bardzo nam przykro, że podczas procesu rekrutacji niewystarczająco wybrzmiało, ze zakład w Nowej Soli docelowo ma produkować w trybie ciągłym na wszystkich liniach. Obecnie kompletujemy obsadę na 4 brygadę na ostatnią z linii pracujących w systemie trzyzmianowym, tak więc zamiana z innym pracownikiem na linie rozwiązałaby Pani problem jedynie na chwilę. Tryb pracy w naszych piekarniach elastycznie dostosowujemy do potrzeb klientów i konsumentów, stanów magazynowych i wielu innych czynników, stąd między liniami mogą pojawiać się różnice w grafikach.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Jeszcze jedno pytanie, jak wygląda kwestia 24 i 31 grudnia firma pracuje czy będą to wolne dni?

@Kornelia

We wszelkich sprawach związanych z organizacją pracy zachęcamy do pytania u źródła czyli kierowników zmian, specjalistów ds. organizacji produkcji oraz dyrektora Produkcji

@Kornelia

Linia 2 miała wolny weekend na początku miesiąca i linia 4... tylko linia 1 pracowała i nikt nie miał problemu że tylko my pracujemy a propos 11 listopada to część osób również pracuje na lini1....

@Kazia

Bzdura, była zmiana grafiku i pracuje 11 tylko linia II, linia pierwsza ma wolne. Kurna jakoś nie pamiętam, abym miała wolny weekend, zmiana D zawsze ma pod górkę

@Kazia

Linia 4 ma wszystkie weekendy wolne do tego dwa wydłużone 29/30/31,oazdziernika i 11/12/13 listopada. Zaraz się okaże, że w BozecNarodzenie i Sylwestra też będziemy pracować, a inne linie będą, świętować tak jak dziś :(

@Kornelia

To nie bzdura przyszli na uruchomienie linii i sprzatanie

@Kornelia

Po co się męczysz jak Ci nic nie pasuje

@Kazia

Szanowna Kazimiero, sprawa ma się następująco mamy 11 listopada 2022 roku godzina 5. 43....przychode do pracy, na linii 1 brak żywego ducha,a co dopiero człowieka, nikt niczego nie uruchamia i nie sprząta, linia nr 4 nawet światła są zgaszone, ciemno wszędzie głucho wszędzie. Jedyne miejsce gdzie są ludzie to linia nr 2 i tych zmieniamy. W ciągu dnia na linii 1 jedynie chłopaki z utrzymania ruchu coś robili. Na drugą zmianę na linii 1 też nikt nie przychodzi....więc tyle w temacie dnia swiatecznego/dodam jeszcze, że kierownictwa też nie było /TP nie jest tak, że nic mi nie pasuje, ja tylko chce, aby wszyscy pracownicy byli równo traktowani, tylko tyle, albo aż tyle..

@Kornelia

Zgadza się bo 11 listopada tylko nocka przyszła ..prosze się najpierw poinformować a później wypisywać

@Kornelia

Całego świata nie zbawisz dbaj o siebie a nie o innych bo pamiętaj nikt Ci za to nie podziękuje a tymi wpisami sama sobie szkodzisz ..a następnym razem się upewnij czy masz rację a później wypisuj bo na nocce ludzie byli

@Ada

Z 11 na 12? Owszem zmiana B linia 2 nikogo innego nie było, chyba, że mówimy o dwóch różnych zakładach

@Kazia

Zgadza się zgodnie z grafikiem - nowym, po zmianie nockę miała zmiana B z linii drugiej. Więc i tak wychodzi na moje. Zanim obrzuci mnie Pani kolejnymi zarzutami proszę spojrzeć na nowy grafik jasno i wyraźnie wylyszczone jest, kto pracował 11 listopada

@Kornelia

Właśnie zm B była również na lini 1 ma nocce z 11 na 12 ....koniec tematu...

@Kornelia

A skąd ta pewność że na 1 lini na nocce nikogo nie było? Znasz wsxystkich pracowników z każdej linii?

@Kornelia

Złe informacje masz na linii 1 była nocna zmiana to że w grafiki nie jest ujęte to nie znaczy że mieli wolne ....a po drugie jak Ci tak źle to po co się męczysz czas poszukać nowej pracy

Firma LANTMANNEN UNIBAKE POLAND poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kornelia

Mam pytanie - na jaki czas wchodzą 4 brygady na linii 2?

Na stałe

@Kazia

Błagam, proszę mnie jeszcze bardziej nie dobijac

Na wszystkich liniach będą 4 brygady trzeba się przyzwyczaić

@Kazia

Jak widać nie wszyscy mają to "szczęście" linia nr IV pracuje normalnie

Edzia

Jak to jest że przyjmuje się osoby zielone od razu na stanowisko operatora ? Znajomości bo żona pracuje bo ciocia ....a ktoś kto nie ma tzw..pleców to na pracownika produkcji mimo tego że miał,./ miała osoba styczność z obsługą maszyn?od czego to zależy?

@Edzia

Edzia, wszędzie tak jest, masz plecy masz wszystko... Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do powrotu do NS. Znalezienie pracy zgodnej z wykształceniem graniczy z cudem i tak z dyplomem mgr ekonomii, mgr administracji pracuje na linii II :( a w jednym z urzędów nacstanowisko gdzie aplikowalam przyjęto osobę po szkole handlowej mi natomiast orzyslano pismo dziękując za udział w rekrutacji z informacją, że nie spełniam ich oczekiwań

Jak długo trwa proces awansu w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Stawiamy na rozwój naszych pracowników i planowanie ich ścieżek kariery, dajemy także szansę na udział w rekrutacjach wewnętrznych. Tempo rozwoju i awansów jest uzależnione od wymogów stanowiska na jakie aspiruje pracownik oraz tempa uczenia się danej osoby.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Co z pracownikami z agencji? Mamy jakąś realna szansę na przejście do firmy?

@Kornelia

Tak, oczywiście. Jest to jednak przede wszystkim uzależnione od samego pracownika, jego umiejętności, zaangażowania, jakości wykonywanej pracy.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Kto podejmuje decyzje o przejściu do firmy brygadzista czy kierownik? I drugie pytanie, czy nadal są poszukiwani operatorzy? Jestem otwarta na nowe wyzwania i jeżeli jest taka potrzeba chętnie się nauczę tego, co należy do obowiązków operatora

@Kornelia

Kierownik Zmiany wnioskuje o zatrudnienie pracownika z agencji na etat, po uwzględnieniu oceny Brygadzisty. Warto zgłosić im lub do działu personalnego, swoje zainteresowanie dalszym rozwojem. Nadal poszukujemy Operatorów.

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Na jak długo powróciły 4 brygady?

Wysłałam cv, zgłosiłam swojemu kierownikowi i od 2 tygodni cisza w temacie

Rodzinna firma

Największym problemem tej firmy sa rodzinne powiazania przez to te osoby wiedzą jak ukrywać fakty,manipulować danymi,sprytnie (usunięte przez administratora) a góra myśli ze ma wszystko pod kontrola. CZY NIKT TEGO NIE WIDZI???

@Rodzinna firma

nikt nie ma odwagi o tym głośno powiedzieć.ręka rękę myje

@Rodzinna firma

Należy zadać pytanie, ile jest osób, które nie mają powiązań ....

@pracownik

Ale głupoty wypisujesz

Aleksandra

Dlaczego głupoty?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Czy można liczyć na pełen etat?

Kazia

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na cały etat praca w systemie 4 brygadowym ....linia 1 produkuje bułki do chamburgerów i część hod dogów...linia 2 bułki do hod dogów ..a teraz otwierają linie 4 na razie jest tam tylko 1 zm .... przyjdź przekonaj się sam nie słuchaj opowieści innych osób..jeśli chodzi o warunki to są dobre... ubrania robocze obuwie wszystko dostajesz nie nosisz do domu nie pierzesz na stołówce lodówki mikrofalówki.... szwedzki stół owoce ..

Grażyna
@Kazia

Wow ciekawie to brzmi, a jak wygląda kwestia wychodzenia na przerwy, to jest tak że z jednej linii wszyscy na raz, czy są jakieś rotacje, aby do tych mikrofalówek nie było kolejek?

@Grażyna

Przerwy są "rotacje", tzn. kilka osób z linii kończy przerwę i kolejne zaczynają. Dzięki temu nie ma kolejek do mikrofalówek a sama stołówka jest duża.

@Grażyna

Jeśli chodzi o przerwy to chodzi się rotacyjnie po kilka osób i spokojnie można skorzystać z mikrofalówki i również nie brakuje miejsca przy stole

@LANTMANNEN UNIBAKE POLAND

Bo tak jest w rzeczywistości

Tomasz
@Kazia

A ile trwa ta przerwa? Da się zjeść w spokoju bez pośpiechu?

@Tomasz

Przerwa śniadaniowa pół godz a druga 20 minut na kawkę

psycholog

Firma powinna zatrudnić psychiatrę dla swoich pracowników bo duża cześć ma jakieś problemy typu, że w pracy trzeba pracować i manie np. wyższości.

@psycholog

A to niby do pracy po co się chodzi ?chyba po to żeby pracować

Rozczarowany

Jest jedna osoba, która burzy pozytywny wizerunek firmy. Gbur z magazynu surowców.

Jaka atmosfera jest między działami w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Kluseczka

Atmosfera jest ok ..

@Kluseczka

A jak wyglądają inne warunki zatrudnienia Lantmannen Unibake? :) Interesują mnie benefity, czytałam w ofercie pracy (operator), że są oferowane. Czy mogłabyś przedstawić mi, co wchodzi w ich skład? Czy np. opieka medyczna również jest w pakiecie?

Robson
@Hanna

Opieka medyczna w podstawowym wariancie ,chyba ze doplacisz .

@Robson

A ile trzeba wtedy dopłacić i jak wygląda ten rozszerzony pakiet? Czy można za dopłatą dołączyć do niej również np. partnera? Czy opieka jest już od pierwszych dni zatrudnienia czy dopiero po okresie próbnym?

mala
@Hanna

trzeba złożyć wniosek do chyba 20 dnia danego miesiąca aby korzystać od kolejnego miesiąca. można dołączyć partnera, dzieci i chyba nawet rodziców w zależności od wybranego pakietu

Abc
@Kluseczka

Dobry żart

Aktualność
Jesteśmy dumni, z tego że jesteśmy jedną z największych grup piekarniczych w Europie, posiadającą 36 piekarni w ponad 20 krajach.
 W Polsce dwie piekarnie zlokalizowane są w Nieporęcie koło Warszawy i w Nowej Soli niedaleko Zielonej Góry.

Jeśli odwiedzasz nasz profil na portalu GoWork.pl zakładamy że szukasz pracy bądź jesteś naszym pracownikiem. Świetnie trafiłeś ponieważ tu dowiesz się jakiego rodzaju stanowiska funkcjonują w firmie, jak wygląda proces rekrutacji oraz nasza kultura organizacyjna i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Znajdziesz tu aktualne oferty pracy, aktualności z życia firmy oraz forum, na którym odbywa się wymiana doświadczeń na temat pracy w Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o..

Chcielibyśmy również poinformować , iż zarówno my jak i zespół administratora Gowork.PL , na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny jaki i negatywny. Jesteśmy otwarci na merytoryczne i konstruktywne wypowiedzi na forum, jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność zachowania kultury wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.
sędzia

Największym problem w firmie jest nierówne traktowanie pracowników, przez co powstaje nieprzyjemna atmosfera między ludźmi. Pracowity uczciwy pracownik, nie ma szans na rozwój, jeśli nie dysponuje tzw, plecami. Wspiera się leni.

@sędzia

W jaki sposób cię nierówno traktują oprócz tego utrudnionego awansu? W sensie - tak, to już jest wiele, ale jest coś jeszcze?

Mariusz

Dosyć kiepska firma praca ciężka zarobki nie adekwatne i ogólnie jako Polak jesteś gorzej traktowany od pracownika z Ukrainy nie polecam.

@Mariusz

A co ma narodowość do traktowania? Mega dziwne... No i co do tych zarobków - jakieś kwoty podasz? Ile dają na rękę?

y

Dziwne ale tak jest

Masakra, porażka, klops, chodzi o Stanisławów Pierwszy, już dawno powinnna się zainstalować ta firmą Państwowa Inspekcja Pracy.

Pracowniku

Nie radzę nikomu tam iść do pracy, miałem możliwośc odczuć atmosferę tam panującą na własnej skórze i to dość długo więc mam dość dobre rozeznanie powiazania rodzinne, zero awansu, zero pomocy w rozwiązaniu problemów, jednym słowem,, Kasta,,

Bystry

Witam. Firma powoli się zwija. Zarządzanie jest okropne, kto wcześniej wstanie to rządzi. Uciekają pracownicy doświadczeni , cenni dla firmy. Nawet ludzie z warsztatu szukają innej pracy , atmosfera coraz gorszą. Podwyżek brak. Katastrofa.

Luciana

Witajcie. Firma poszukuje nowych pracowników. Prośba o informację jak pracodawca poradził sobie z okresem pandemii? Czy były zwolnienia pracowników / obniżki pensji / zmniejszanie etatów np. na 6/8? Dziękuję.

Agnieszka
@Luciana

W czasie pandemii zwolnili wszystkich co byli na agencji 72 osoby i dopiero po 2 miesiącach zatrudnili ludzi spowrorem

@Agnieszka

To firma nie mogła starać się o dofinansowanie z tarczy antykryzysowej? Tak przetrwało wiele firm. Takie zwalnianie i na nowo zatrudnianie to nie fer wobec pracowników. Dużo osób wróciło czy poznajdowali sobie w tym czasie inna pracę?

Dorotka

Nie polecam ,kumoterstwo na każdym kroku.

Maciej
@Dorotka

Hej, pracujesz w Lantmannen Unibake, tak? Twoja opinia była bardzo krótka i niewiele powiedziała na temat sytuacji w firmie... Możesz napisać dokładniej co sądzisz o tym pracodawcy? Jakie są największe plusy i minusy pracy tutaj? :)

Zostaw merytoryczną opinię o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND - Nieporęt

• Jak się pracuje w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND