Opinie o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND w Nieporęt

zainteresowany

WITAM Jakie stanowiska pracy oprócz operatora są na produkcji w fabryce w Nowej Soli i w jaki sposób mogę aplikować o przyjęcie do pracy, jeżeli nigdzie nie mogę znaleźć adresu mailowego do działu kadr?

Dorcia
@zainteresowany

Przez firme zewnętrzna wezmą cie nawet bez ręki ,oczywiscie umowa co dwa tygodnie i tak prawie dwa lata na smieciowej ,może '' dadzą umowe ,nie polecam .

Zainteresowany do UR

Jak wygląda sytuacja w dziale technicznym ? Jaka atmosfera, kierownictwo ? Pytam ponieważ właśnie rozglądam się za nową pracą, a odległość by mi pasowała. Firma na stronie i w ogłoszeniach bardzo ładnie się prezentuje...

@Zainteresowany do UR

W Stanisławowie to kiła-mogiła. Kierownictwo UR oderwane od rzeczywistości, to co się dzieje w tej to jakaś kpina. Ten człowiek w ogóle nie nadaje się do zarządzania kimkolwiek. Jeżeli zastanawiasz się nad tą firmą to sobie odpuść. Szkoda zmarnowanego czasu

lizus
@Zainteresowany do UR

Chodzi o Nową Sól?

książę
@lizus

Nie ,chodzi o Stanisławów Pierwszy.

olga

Część pań na produkcji ma niechętne nastawienie do nowych ludzi. Budują nieprzyjemną atmosferę pracy i nie zachęcają przez takie zachowanie do dłuższego związania się z tą firmą.

Abc
@olga

Potwierdzam, najwyraźniej niewiele się zmieniło od tamtej pory.

Jansz

W jakim systemie pracują ludzie powiązani z utrzymaniem ruchu, automatyką, elektryką czy utrzymaniem ruchu? Czy istnieje możliwość pracy na jedną czy dwie zmiany poniedziałek-piątek?

Tom
@Jansz

Jak sobie opłacisz to tak

lizus
@Jansz

UR pracuje na 4 brygady,

Firma LANTMANNEN UNIBAKE POLAND poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Witam mam pytanie a jak płacą szukaja młodszego technika jak to wygląda polecacie podjecie pracy w tej firmie.

Magdalena
@Tomek

Nie wiem, jak płacą w LANTMANNEN UNIBAKE, ale dowiedziałam się, że oferują na pewno możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji oraz dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki. To jak? Kiedy planujesz wysłać im CV?

Kamila

Czy ciężko się dostać na dział techniczny ?

Zosia

Niestety Firma nie jest godna polecenia rozpoczynając od procesu rekrutacji, poprzez pracę i jej zakończenie. Osoby na stanowiskach kierowniczych kierują się nie wiedzą merytoryczną pracownika lub kandydata ale wolą plotki zasłyszane od znajomych królika czy donosicieli, które notabene są nie prawdziwe i krzywdzące a niekiedy nawet nadające się na zgłoszenie na policję. Możliwość rozwoju niewielka, zarządzający pracownikami w firmie chyba przypadkowo zajmujący to stanowisko. Awane bardzo rzadkie i tylko dla "usłużnych". Praca poza Warszawą.

FGFB
@Zosia

Dokładnie!!!!! Każdy wie, kto jest donosicielem , od takich trzymać się z daleka , 'dzien dobry' i 'do widzenia' nic więcej , bo dzisiaj się do ciebie uśmiechnie , a jutro pójdzie do biura nagadać głupot :/

Radek

A ja uważam, że będzie znacznie lepiej jak każdy będzie starannie wykonywał swoją pracę a nie obserwował kierownictwo. Mamy dobrą firmę więc szanujmy ją.

mixx

Witam pracował ktoś na magazynie i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

Beta

Zarząd bez energii i pomysłu na przyszłość. Hasło- co będzie to będzie, powinno być ich hasłem przewodnim i wpisane w statut.

Mic

Czy są przyjecja na stanowisko kierowcy i jakie mają warunki

Edyta
@Mic

Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że w LANTMANNEN UNIBAKE chcą zatrudnić teraz kierowcę. Widziałam jedynie ogłoszenie, dotyczące pracy an stanowisku Inżyniera Produkcji - ale pewnie nie przejrzałam wszystkich stron. A szukasz pracy tymczasowej czy może już na stałe?

Tonka

Nie polecam

Edyta
@Tonka

Dlaczego? Mogłabyś dla potencjalnych kandydatów rozszerzyć swoją wypowiedź? Interesuje mnie oczywiście opinia z perspektywy pracownika LANTMANNEN UNIBAKE.

Masakra w tej pracy ludzie pracujący tam są fałszywi w oczy przyjaciele po za oczy (usunięte przez administratora) Atmosfera jak w przedszkolu. Jeden drugiego pilnuje i(usunięte przez administratora)o kierownika. No i taki co (usunięte przez administratora) A się opierda... Ma lepsze stawki niż ten co wykonuje swoje obowiązki. Podwyżki bardzo małe. Kiedyś było dużo lepiej teraz przez Ukraińców jest masakra. Wiele wieloletnich ludzi odeszło... Ale niestety kadry i kierownictwo lepiej traktują Ukraińców niż Polaków... zrobił się jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tej pracy... Na system pracy jaki tam jest i ten zapierdziej zarobki dla początkujących i pracowników kilkuletnich śmieszne...

Halina

Rozumiem, że możesz czuć się trochę rozżalony, ale wypowiadając się na forum GoWork.pl należy pamiętać o kilku kwestiach. Jedną z nich jest stosowanie kulturalnego słownictwa, pozbawionego wulgaryzmów. Nadmieniłeś, że w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND podwyżki są, jednak - według Ciebie - bardzo małe. A czy pracownicy, którzy wyróżniają się na tle innych mogą liczyć na jeszcze jakieś dodatkowe premie? Jak to wygląda?

@Halina

Niestety nie ! Nawet najlepsi nie mogą liczyć na podwyżki kiedyś tak było. Teraz pracują tam co za dawnych lat wyrobili sobie stawki.

Pracownik2
@Halina

A czy pracownicy, którzy wyróżniają się na tle innych mogą liczyć na jeszcze jakieś dodatkowe premie? Jak to wygląda? Dodatkową premią jest większa ilość pracy, żeby nadgonić za tych, którzy się od obowiązków migają.

@Pracownik2

Wyróżniający się pracownicy powinni mieć jakąś gratyfikację finansową, żeby czuli się zmotywowani. Nie uważasz? A szkolenia lub kursy branżowe, które dają nowe uprawnienia to też wartość dodana. Czy pracodawca je oferuje?

bystry

Coraz więcej doświadczonych pracowników zaczyna odchodzić z piekarni,niedługo zostaną tylko Ukraińcy.Nie polecam pracy w tej firmie.

Alibaba
@bystry

Potwierdzam, Ukraińcy opanowali ten zakład, bardzo ciężka atmosfera pracy.

Antoni
@Alibaba

Wiesz może, dlaczego pracodawca preferuje zatrudnienie większej ilości osób z Ukrainy aniżeli z Polski? Jest to zastanawiające, dlatego mam nadzieję, że wiesz coś więcej na ten temat. Być może pracownicy z Polski nie odpowiadają na zapotrzebowania pracodawcy, jednak mimo wszystko wolę upewnić się, jak to rzeczywiście jest.

Paulina

@ Piotr K, napisałeś, że jesteś specjalistą z dużym doświadczeniem. Podejrzewam, że w związki z tym stanowisz ważną część tej firmy. Czy w trakcie rozmowy o podwyżkę udało Ci się skutecznie przedstawić ten argument? Jaki był rezultat twojego wniosku o podwyżkę?

@Paulina

200 zł Brutto :)

Antoni
@Piotr K

Każdą podwyżkę warto doceniać. Nawet najmniejsza stanowi pozytywny gest ze strony pracodawcy. Czy jesteś zadowolony z tej kwoty? Może warto poczekać jeszcze trochę i spróbować ponownej negocjacji.

@Antoni

Odpowiem uśmiechem ;)

Paulina

@Piotr K, czy wysokość pensji komentujesz z pozycji kandydata do firmy LANTMANNEN UNIBAKE czy obecnego pracownika? Czy istniała możliwość negocjacji zaproponowanej stawki? Może w tym przypadku decydującą rolę odgrywa doświadczenie w tej branży? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

@Paulina

Jako były pracownik moge i specjalista z ogromnym doswiadczeniem moge powiedzieć tylko tyle że na każdym etapie od rekrutacji po wniosek o podwyżke można spotkać sie z ogromnym oporem. Wiedza w LUP ma nie duże znaczenie. Liczy się układ, budżet i trzymanie palca u Szweda wiadomo w czym. Jeżeli jesteś młody ambitny i nastawiony na rozwój kariery omijaj tą firme. Tu nawet niema wytyczonej ścieżki awansów. Zaś jeżeli szukasz stabilności w zamian za kiepską kase to firma w sam raz dla Ciebie.

Piotr K

Niska pensja jak na warunki rynkowe nawet dla specjalistów . Tyle można w skrócie o tej firmie powiedzieć. Moje sugestie dla LANTMANNEN UNIBAKE POLAND: Dostrzegać realia

Paulina

@@Precz, wątek firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie i możliwości rozwoju. Proszę Cię o komentarz związany z tymi zagadnieniami. Wpisy obraźliwe lub zaśmiecające forum będą zgłaszane do administracji.

Paulina

@Riccard, czy zapoznałeś się ze wszystkimi opiniami w tym wątku na temat firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND? Niektóre z nich zawierają przydatne informacje. Może dobrym pomysłem będzie także skontaktowanie się z działem kadr tej firmy lub napisanie do nich maila z twoimi pytaniami? W ten sposób uzyskasz pełny obraz stanowiska z pierwszej ręki. Może warto się nad tym zastanowić?

Riccard

Witam Prosze o opinie na temat wynagrodzenia, warunków pracy oraz atmosfery w dziale logistyki, interesuje mnie stanowisko operatora wózka widłowego Dziękuję pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LANTMANNEN UNIBAKE POLAND - Nieporęt

• Jak się pracuje w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy LANTMANNEN UNIBAKE POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LANTMANNEN UNIBAKE POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND