Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

format

o robocie gadał nie będę bo niczym się nie różni od innych zakładow. to co moge powiedzieć to że ludzie którzy robia w fpmie są najlepsi w mieście. dużo się można od nich nauczyć i zawsze pomoga jak trzeba.

Basto

Przyjacielu podejdź i pokaż uregulowane składki to Ci pomożemy ????

tt
@Basto

co masz na myśli?

huk

jestem zdziwiony że tu wypisują takie negatywy. firma dobrze prosperuje, robota ciekawa i się jakoś przychodzi dzień po dniu i normalnie jest.

Dlaczego związki zawodowe o nas nie walczą? Brak premii świątecznej brak premii miesięcznej brak obiecanych podwyżek tylko wymagania coraz większe. Tych związkowców należy przegonić i wybrać nowych.

Związkowiec

Jak taki dobry z ciebie negocjator to idź do prezesa i coś załatw

Pemek

a kto ci obiecywal ze jakas premia swiateczna bedzie? a z podwyzkami pewnie zrobia jak rok temu - aneksy dali pod koniec miesiaca ale z data od pierwszego wiec kasa sie zgadzala.

tokarz
@Pemek

Jedni dostali po 50 złoty inni po kilka tysięcy. Wielka mi sprawiedliwość. Nic tak nie skłóciło załogi jak te podwyżki. A ci u góry myślą że jest super.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Niesmak

Pracuję już długo i jak czytam te niektóre komentarze to łapię się za głowę. Ciągle te same dwie czy trzy osoby się wypowiadają, ciągle w ten sam sposób. Pewnie już dawno nie pracujecie tylko szkalujecie firmę. Wiele z tych opinii jest niesprawiedliwa dla FPM.

Doradca
@Niesmak

Dlaczego ci co mówią jak jest podają konkretne przykłady, a ci co mówią że tak nie jest nie potrafią przytoczyć konkretnego przykładu. Tak więc panie Niesmak napisz proszę który wg Ciebie komentarz jest szkalujący dobro firmy.

Fizol
@Niesmak

Premie na święta dostałeś? Premię miesięczną dostaniesz? Podwyżkę od 1 kwietnia masz? Na Boże Narodzenie tyle dostałeś ile było obiecane? Zarabiasz więcej od nowo przyjętych? Jak tak, to moje gratulacje jak nie, to siedź cicho.

Inżynier Mamoń
@Niesmak

Uwierz mi że nadal pracujemy i wstyd nam za to co widzimy.

Marko

nie przesadzajcie, trzeba przyznać że ona to piękna kobieta ;)

Nie przydupas

A jakby tego było mało, to od dzisiaj mamy kolejną nową Panią i od razu na stanowisku którego w firmie nie było już dawno - zastępca szefa. WTF !!!

Edek z fabryki kredek

a co pani hr na to?

Jedenaście lat pracuję ale po raz pierwszy na święta nawet złotówki nie dali. Wstyd

fizol

Rok temu też 0 dali. Jakiegoś zająca chyba dawali którego nikt na hali nie chciał

Podsumowanie 21 m-cy prezesa
@fizol

To już drugi raz w ciagu pół roku jak prezes coś zapowiedział i lipa. 1 - na Swieta grudniowe zapowiedział że premia będzie nie mniejsza niż w zeszłym roku. Jak było w tym roku? Bony i zero gotówki. 2 - będą podwyżki od 1 kwietnia. i co? Znacie kogoś kto dostał? Ciekawe co obieca na kolejnym wiecu w kwietniu. Może ktoś zgodnie i napiszę w komentarzu?

Albert wychodzimy
@Podsumowanie 21 m-cy prezesa

Prima aprilis z tymi podwyżkami ;) Może nowe (usunięte przez administratora) dostały, kto ich tam wie. Ja ich z daleka unikam same kapusie (usunięte przez administratora)

@Podsumowanie 21 m-cy prezesa

Dziwne że na tych spotkaniach prezesik nie pozwala zadawać pytań. Jaj nie ma czy co? Czego chlopina się obawia?

Osiem

Nie powiem że to idealna firma ale ludzie tu są akurat w porządku. Zarobki mogłyby być wyższe ale w razie czego nadgodzin jest dużo to można trochę dorobić.

Tom
@Osiem

Klasa robotnicza i te wasze nadgodziny. Nic poza tym dla was jest nieważne. Jakość do doopy terminowość również

@Tom

Po co się spieszyć jak można dorobić ?

Tom
@fizol

no tak, w sumie co racja to racja

@Osiem

Ludzie fajni ale atmosfera dramat.

Osiem

Sam sobie zaprzeczasz. Atmosfera zależy od ludzi z którymi pracujesz wiec jak są fajni to jak atmosfera może być dramat?

Nikt ważny
@Osiem

Rób rób nadgodziny, bo już ich dużo nie zostało. To kwestia czasu jak znikną i to jest pewne. Firma za wszelką cenę stara się ograniczyć koszty, a wiadomo, że najłatwiej ogranicza się je wśród ludzi i to pomimo "wspaniałych" zysków jakie firma generuje. No ale cóż, jeśli trzeba napychać pieniądze nowemu właścicielowi to jak ma być dobrze. Pozdro

fizyczny
@Nikt ważny

Nadgodziny są od lat i nigdy się nie skończą. By pracować na zmiany trzeba mieć kim a chętnych do pracy brak

koko
@fizyczny

dobrze ktoś napisał, nadgodziny zawsze będą, bo interes się kręci.

Szukam informacji czy lakiernik z doświadczeniem ma u was szansę na zatrudnienie

Polacy po prostu wszędzie narzekają i narzekają na każdym goworku. jakby wierzyć każdemu to znaczyłoby że w Mikołowie żadnej dobrej pracy się nie znajdzie na produkcji. Nie wiadomo czy to co pisze to prawda czy to pisza lenie co chcą tylko kase brac za darmo i wszędzie im zle…

@więcej

Odstaw te prochy

zzz

i jak zwykle nikt nie potrafi konkretnie odpowiedzieć tylko same oklepane hasła

Inżynier Mamoń
@zzz

a jakie jest twoje pytanie?

p

Ja tam pozytywnie wspominam pracę w tej firmie, chociaż nieraz było ciężko.

Wojt
@p

A ja bardzo źle wspominam. Ciesza sie że już tam nie robia na hali całe kierownictwo do zmiany. (usunięte przez administratora)

car

Wiadomo, że praca na produkcji jest najgorsza, ale do warunków w fpmie przyczepić się nie można - jest ok. i kasa jest godziwa, więc nie ma co narzekać.

buahahahaha odstaw te zioła

Hanys
@car

jak taki miód to dlaczego chętnych do pracy nie ma ?

Mario
@car

Praca na hali najgorsza ale do warunków przyczepić się nie można. Coś ty za (usunięte przez administratora)

to yo

kasa godziwa...

gridio
@to yo

to yo, jak ci zle to może poszukaj sobie wreszcie jakiejś innej roboty Lidl jest obok to może tam?

debilka
@gridio

Sama na to wpadłaś?

fizol

Premii na święta zero premii miesięcznej zero. Brawo prezesi.

Marko

Brawo pajace związkowe

ile spawacze u was mogą zarobić?

@Zainteresowany

ile wytargujesz

Doradca

Może poszukamy brakujących ludzi do dobrej pracy na hali wśród osadzonych w ZK? Chyba już gorzej być nie może.

MG

To jest niemożliwe

jon

wczorej byl geltag bez premi nie dali nic na swieta

robol
@jon

moja baba wiecej w biedronce mo

Dyzek
@robol

Jak twoja baba mo wincyj w biedronce to polyź se do biedronki.

Hanys
@Dyzek

W jakiej to gwarze ? Z Koziej Wólki pochodzisz ?

Edek z fabryki kredek
@Dyzek

Sam to wymyśliłeś? Maksymalny poziom twej pseudo inteligencji?

Irena

@Jingle, dziękujemy za Twój rzeczowy komentarz. Czy mógłbyś jeszcze coś dodać? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Jak długo tam pracujesz @Osiem, rozumiem, że nadgodziny nie są obowiązkowe i podejmują się ich te osoby, które chcą sobie trochę dorobić? @fizol możesz powiedzieć czemu atmosfera się tak szybko zmieniła? Twój komentarz jest mało informacyjny, jak poprzesz go argumentami da czytającym wątek lepszą orientację na temat firmy.

Jaka będzie premia na Wielkanoc, ma ktoś info?

to yo

będzie jakaś premia?

Mario
@to yo

Pewnie wypiek jak rok temu

Jingle

Jak na tyle roboty to jednak dobrze się pracuje, bo porządna załoga jest. Ludzie pomocni i można czasem zamienić parę słów. Polecam, jakby ktoś się chciał zatrudnić.

@Jingle

Głupoty piszesz. Dobrze to się pracowało dawno temu. Jak można było w tak krótkim czasie popsuć atmosferę.

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.