Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

biurowykrzys

Nowy prezes działa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dla osób szukających pracy w biurze: plusy: -wypłata zawsze na czas -dobry socjal -premie -LUDZKI SZEF -wolne weekendy i na produkcji też! minusy: -temperatura :P Genralnie firma w trakcie restrukturyzacji ale już jest dobrze i ma być jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

Technolog
@biurowykrzys

Kiedy nie było wypłaty na czas? Kiedy był gorszy socjal? Kiedy nie było premii? Kiedy kazano pracować w biurowcu w weekend? Mega klakier jesteś.

H2SO4

Faktycznie Pan Marek równy chop. organizacji byc moze brakuje ale kazdy tez powinien ogarniac podstawy samoorganizacji :) idzie w dobrym kierunku licze ze to sie utrzyma

xyz
@H2SO4

Masz rację, Prezesa mamy z najwyższej półki. Poprzeczkę zawiesił wysoko. Wreszcie coś się dzieje z płacami i nie dotyczy to tylko WM bo ich tam zawsze jak święte krowy traktowano. Ludzie z byłej władzy powinni się wstydzić, w szczególności jeden ......

grzybiorz

pracuje od dłuższego czasu i jest w porządku. raz bywa lepiej raz gorzej ale jak się komuś wydaje że w innych firmach jest inaczej to się grubo myli. są sytuacje na które nie zawsze mamy wpływ a praca do najlżejszych nie należy. jak ktoś ogarnia to ja serdecznie polecam. a co do spawacza jak masz doświadczenie to cię docenią jak nie masz doświadczenia to cię podszkolą. aplikuj i idź na rozmowę nic nie tracisz. dla mnie i praca i firma ok.

@grzybiorz

Firma OK. Zarobki idą w górę, pracy dużo, człowieka szanują. Nowy prezes w porównaniu z poprzednim klasa sama w sobie. Do poprawy organizacja na warsztacie delikatnie mówiąc ...chaos

Inżynier
@wojt

Panie Wojt chyba na WM te podwyżki ma. Klasa Robotnicza zawsze ma się dobrze

Za dużo tutaj pesymistów. Widać że sprawy idą w dobrym kierunku. Poprzedni prezes tylko własnej kieszeni pilnował, stawki z Bangladeszu mamy dzięki niemu. Wiecznie mówił że bieda a sam w jednym roku milion premii sobie wypłacił.

piter

Witam. Panowie powiedzcie jak obecnie wygląda atmosfera w firmie/ wsród pracowników? Mam rozmowę na stanowisko spawacza. Idzie się rozwijać? Z góry dzięki za odpowiedź

@piter

Firma z tradycjami i zasadami. Polecam. Problem może być rekrutacja. Od roku mamy HR. Zanim dostaniesz odpowiedź umrzesz z głodu :)

@piter

Panie Piter, a jak spawacz może się rozwijać?

to yo

I tu masz rację. Były prezes to był mega frajer. Firmę kupił za grosze i zamiast ją rozwijać to sprzedał jak ostatni dziad. A teraz siedzi na bezrobotnym i zdziwiony co się stało. Największy dziad i naciągacz w historii firmy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Inżynier

Pełna zgoda. Jedni charują i nic z tego nie mają. Warsztat zawsze był lepiej traktowany od reszty załogi. Czysta komuna. Ślusarz czy spawacz zarabia więcej od inżyniera.

Spawacz

widać że ciebie jeszcze te rozcieńczalniki trzymają :)

Ciekawski

No właśnie jakie zarobki na początek? Widziałem ogłoszenie na frezera. "dwójka" jest?

Bez problemu

@Mario

Ale brutto czy netto? :-)

@Ciekawski

Na rękę. Jak będziesz dobry to na nadgodziny się zalapiesz. Mistrz z obróbki spoko gość. Jeden z nielicznych na poziomie.

@Mario

Dzięki za info. A jak ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia to też da radę?

technolog
@Ciekawski

Jak masz jaja, głowę na karku i wiesz czego od życia oczekujesz to tak :)

Ile u was można liczyć na stanowisku ślusarz? Pytam bo są ogłoszenia. Czy praca jest na zmiany?

wojt

Czytam czytam i czytam ... W sumie macie ludziska rację. W konstrukcyjnym młodzież , w kontroli młodzież . w technologii młodzież na wm stare dziady. Kompletnie niereformowalne dziady. A nazwa hospicjum jest zaj....sta :)

technolog
@wojt

Gdzie Ty widzisz tę młodzież? Nie przesadzaj.

Grzegorz

Czy są u was przyjęcia na stanowisku lakiernik/śrutownik? I`le można zarobić?

Technolog

Ludzie Wy się do roboty weźcie. Nie piszcie takich bzdur. Podobno teraz jest rynek pracownika. Jak się komuś firma nie podoba to nie katujcie się. To nie obóz pracy zawsze możecie odejść.

spawacz
@Technolog

Palserwis czeka :)

Fiziol

Ty se leb posrutuj a najlepiej idz se to potem potocz . I wtedy bedziesz miec sanatorium . Zal (usunięte przez administratora) sciska

@Fiziol

Kolega z WM pokazał jednym zdaniem swą inteligencję. Niestety (usunięte przez administratora) na WM jest na kopy.

tokarz

Nie wiem czy go zeżreć czy za szybę dać i podziwiać jako najlepszy prezent z Palenisk. Tam w tym biurowcu ktoś jeszcze myśli?

FPM
@tokarz

Biurowiec dostał to samo... Bieda straszna

@tokarz

Tokarz ty tam nie marudź. Nadgodzinki płatne masz, położysz pierścionek na maszynę i nie wiesz co z sobą zrobić. Nuda, nuda, nuda, po 30 godzinach obróbki obrócisz pierścionek na drugą stronę i dalej nie wiesz co z sobą zrobić ,(usunięte przez administratora)

to yo

Niestety to prawda. Tokarze z ciężkiej to najbardziej przereklamowani ludzie. W porównaniu ze spawaczami czy ślusarzami wiecznie mają sanatorium.

Tom

obiektywnie mówiąc, widać zmiany na lepsze

Dawid

Witam, jak teraz wygląda ogólnie praca i zarobki na stanowisku spawacza?

@Dawid

3200 na start, ogłoszenie o przyjęciach są w UP. Niestety skończyły sie nadgodziny. Firma bardzo fajna, można się dużo nauczyć

cśś

W sumie dla mnie najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych zadąń, bo o takie premie trudno dążyć.

Mario

Co za problem, nie chcesz pracować w nadgodzinach to nie pracuj.

Mario

Porządny zakład. Wypłata zawsze na czas, dobry socjal, dobre warunki pracy czasami można dorobić w nadgodzinach. Niektórzy tu czyste głupoty wypisują.

coś ty za matoł ?

tom

za wiaduktem w prawo :)

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.