Opinie o Bar Chata w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bar Chata. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bar Chata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Chata w Wejherowo

Proceder

po 2 godz dojechał do mnie kebab w zestawie!!!! mieso całkowicie surowe w dodatku z włosami!!!!!!!!!! wyrzuciłem od razu do śmieci bo nawet pies tego nie tknął. To co oni wyprawiają z jedzeniem i z klientami przechodzi już wszystkie granice... zrobię z tego taką aferę, że masakra. OBY WAM ZAMKNĘLI TEN (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH!!!!

Lili

Totalna porażka.. To miejsce przyprawia mnie o mdłości , brud , smród , i ubostwo . Niekompetentni pracownicy , długość realizacji zamówienia to katastrofa , pomimo braku klientów i tak czekasz godzinę na zwykłą pizzę . Jedzenie błaga o pomstę do nieba . Zmieńcie kucharza albo najlepiej zamknijcie to miejsce. Porażka

Grażyna

Bardzo dobrze musi sie tu pracować skoro przestaliście zupełnie pisać na forum!

karol

Jedna wielka paranoja. zamowienie przez dwe godziny nie dojechało po interwencji z mojej strony pan powiedział ze wywiało karteczke z zamowieniem przez okno bo jest lato i gorąco, i okna otwiarte. 10 procent rabatu i dwa sosy gratis. Smiech na sali.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bar Chata? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
stały klient

Zamawiałam jedzenie i niestety dostałam nie to co zamówiłam, natomiast kilkakrotnie oczekiwałam ponad 2 godziny na zamówienie po czym okazało się że zamówienia w ogóle nie było. To po prostu żenada.

Edyta

@Pizza bez sera Czy ten fakt został przez Ciebie zgłoszony bezpośrednio firmie Bar Chata? Jak ta sytuacja została rozwiązana? Jeśli mógłbyś napisać o tym, to byłoby świetnie. Korzystając z okazji, że odpowiadam użytkownikowi, czy znajdzie się tutaj jakiś pracownik firmy, który mógłby opisać warunki panujące tu? Na pewno są osoby, które szukają informacji na temat zatrudniania w firmie, dlatego zachęcam każdego pracownika do wyrażania swoich opinii.

Pizza bez sera

Witam ostatni Raz jak dzwoniłem prosiłem pania w recepcji żeby przekazała dostawcy aby dzwonił na telefon nim zadzwoni na domofon żebym zdarzył dojść i sprawie otworzyć drzwi tak aby nie obudzic dziecka. Akcja nie wypaliła bo rzekomo dostawca nic nie wiedział. A dziś przywieźliscie mi nie ta pizze co chciałem zamiast farmerskiej dostałem Parmeńska nie dość że nie ta pizza to w dodadku nie ma na niej mozzareli. Dramat moi drodzy porażka. Zainwestujcie w Automat z kawą .

Edyta

Opinie pisane na forum na temat Baru Chata są pisane przez klientów. Naturalnie, takie wpisy są bardzo cenne, jednak zależy mi teraz na informacji o pracy w tej firmie. Jakie są warunki zatrudnienia? Oraz ważną sprawą jest to, czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Nie bójcie się wypowiadać. Pamiętajcie, że odpowiadając na te pytania, możecie pomóc znaleźć innym pracę.

Witek

Jaka macie atmosferę w pracę? Forma potrzebuje pracowników?

Ryszard

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą tylko klienci!!

Nie polecam.

Zamowione jedzenie zimne, za sosy zaplacone a ich brak w dostawie. Pan kiedy zadzwonilam by poinformowac o ich niedociagnieciach ktore zdazaja sie zawsze powiedzial ze jego zdaniem nie oplaca im sie drugi raz do mnie jechac z sosami lub zwrotem pieniedzy za niedostarczone dodatki. Nie wspominajac o tym ze pizza gumowata, zamiast miesa jakies resztki z chrzastkami i kostkami ktorych nawet pies nie chcial ruszyc. Stanowczo nie polecam, zero szacunku dla klienta. Powninni dawno temu zamknac ten lokal z takimi pracownikami.

Marzena Pilarczyk

Dziś zamówiliśmy z mężem obiad xl devolaj ziemniaki zapiekane a otrzymaliśmy ochłapy 10cienkich chipsów zamiast ziemniaków.Po prostu żenada.Ciekawe jak wygląda zwykłą porcja! Gratuluję szefostwu skąpego myślenia o kliencie kosztem jego utraty

Były stały klient

Bardzo lubiłam tam chodzić ale od pewnego czasu spadaja na psy. Obrzydza mnie to jedzenie. W zeszłym miesiącu mąż miał w daniu włosa obsługa chciała go wyciągnąć po kryjomu - nie wyszło zabrała talerz i przyniosła po kilku sekundach ten sam (tego dnia nie tyło mąż miał w obiedzie włosa bo klient zamawiający przed nami tez go miał ) dzisiaj moj ulubiony obiad o znowu to samo włos w devolaju. 1/4 devolaja i większą połowa frytek została odniesiona obsłudze mąż usłyszał tylko przepraszam i obsługa uciekła do kuchni.

real
@Były stały klient

"Większa połowa" sorry ale trzeba być niedorozwiniętym aby coś takiego napisać.....chyba , że nie masz pojęcia o tym co to jest połowa bucu.

realista

Wczoraj zamówiliśmy placki po cygańsku.......tragiczne, stary sos, stare mięso. Paskudne.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jaka jest atmosfera? Jak rekrutacja?

Ole

Zamawiałem ostatnio 2 kebaby czas oczekiwania była godzina,dopiero jak zadzwoniłem po 2 godzinach powiedzieli ze właśnie zamówienie wyjeżdża, jak dla mnie porażka, ost jadłem pizze i była mdła, mało składników, nawet na 1 nie zasługują

Klint

W chacie juz nie jest tak smacznie. Zamawialam ulubiona pizze teraz ciasto jest bez smaku, myslalam ze raz sie zdarzyło ale niestety nie... Czasami tez zamawiam makaron penne z kurczakiem, to ostatnio makaron przegotowany. Szkoda

Klient

Ostatni raz zamawialiśmy z chaty. Tak trudno poinformować, że zamówienie będzie opóźnione? Dzwoniliśmy po czasie, kelnerka stwierdziła że kierowca wyjechał 8min temu. Przyjechał po 30min . My pytając się czy jest ciepłe stwierdził, że dopiero co wyjechał. Bułki były zimne i gumowate. Wstyd żeby takie jedzienie dowozić. Już nigdy u Państwa nie zamówimy!!

Aleksandra 1908

Ja nie rozumiem tego hejtu??? Jestem razem z moja rodziną klientami od lat. Zawsze jest smacznie. Czasami trzeba trochę dłużej poczekać ale to normalne szczególnie w dni świąteczne lub weekend. Wszędzie trzeba. Ale to chyba dobry znak!! Bo jest smacznie i milo!! Ludzie będzcie ludźmi a nie zawistnymi kanaliami... 5+

Klient

Tragedia odradzam. Czas oczekiwania 40min dotarlo po 2godzinach. Zimne nie dobre pies by tego niezjadl. Dzwonie aby poinformowac ze zimne i chyba nie tak jak zamawialem a gosciu mowi ze ma wyje...e i sie rozlaczyl. Dobra rada lepiej hot doga z zabki lub zupke chinska. Stanowczo odradzam

Chata Wejherowo
@Klient

Przepraszam bardzo ale wszystko co Pan napisał jest nieprawdą!. Czekał pan nie dłużej niż 1,5 godz. sprawdzamy rozmowy przychodzące. Ponadto to pan nie dał pracownikowi dość do głosu( zdążył tylko powiedzieć Dzień dobry). Nie przeklnął i nie padło żadne inne słowo. A kebab nie jest daniem gorącym, ponieważ polane jest zimnymi sosami z bemarów , które umieszczone są w lodówce.

@Chata Wejherowo

Kpiny z waszej strony. Odradzam wszystkim omijajcie to miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Chata - Wejherowo

• Jak się pracuje w Bar Chata?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Chata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bar Chata
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Gdańska 2
    84-242 Wejherowo