Bar Chata

Wejherowo

Opinie o Bar Chata

Koszmarna obsługa 2009-10-01 15:01:37
Na zamówiony zestaw obiadowy ( który okazało się że był gotowy w bemarach ! ) czekałem aż 45 min ! Nie polecam ! W RESTAURACJI jest lepsza , szybsza i bardziej uprzejma obsługa !
ola 2012-03-08 22:52:02
maly to oszust ma koszmane zarcie okropnego pryszzatego kierowce i lachociaga za barmanke dramat
ola 2012-03-08 22:52:42
Marsuch 2012-08-30 22:41:41
ola - 2012-03-08 22:52:02

!!!!!!!!!Dzisiaj zamówiłem kebaby, które były z samą kapustą pekińską bo \"burakom\" na zapleczu nie chciało się warzyw poszatkować(nie, sorry - stało zaplecze i paliło na zewnątrz) i barmanka nie miała co włożyć do buły więc dołożyła pekinki i pół plastra pomidora - żenada.Obsługa i klienci potencjalni - idźcie do konkurencji w Wejherowie np. przy dworcu głównym- najecie się za mniejsze pieniądze a za fetę i oliwki nie będziecie musieli dopłacać. I schowajcie w Chacie pojemnik na napiwki - ZAAAA CO miałbym Wam je dać?Moja ogólna ocena - mniej niż ZERO!!!!!!!!!
niezadowolony klient 2012-11-03 20:24:39
Zamówiłam dzisiaj dwa kebaby burito oraz taco i to był mój bląd!burito i taco niczym się nie różniły!wszędzie pękło kapusty pekińskiej a miała być sałata!mięso było słone a reszta dań było suche!tak traci się klientów!życzę powodzenia z tak bardzo niskim poziomem!!
2013-09-01 20:26:18
Złożyłam zamowienie na które niedość że czekałam 50min to jeszcze nie dojechało bo mają kierowce który nie ogarnia kompletnie nic i jest głuchy jak pień bo nawet adresu na dowóz dobrze nie dosłyszał i pojechał gdzie indziej. A co najlepsze pierwszy raz sie spotkałam z czyms takim ze zamawiam jedzenie a musze dzwonic do kierowcy "Ja - klientka" bo on nie ma nic na koncie. Gdy zamawiam jedzenie to chce miec je dostarczone pod drzwi a nie ze musze chodzic i szukac swojego jedzenia. DRAMAT!. Kierowca do zwolnienia. Bezczelny i chamski pajac!. Jak mozna powiedziec do klienta zeby sie ogarnał?.
zjadacz 2013-11-21 18:18:26
Miejsce powoli staje się tym czym było kiedyś----WC
klientka 2014-03-10 18:55:28
A ja czytając te wpisy, to mam wrazenie, że to miejsce stało się "zlewem" na wasze frustracje!!! Jestem klientką Chaty od wielu lat i może raz miałam zastrzeżenia, poza tym nidgy!!! Tu chyba pisze sama konkurencja chcąc zyskać klientów CHATY.Bardzo miła obsługa, jedzenie najlepsze w mieście a po remoncie to już REWELACJA.:):)
ZAPRASZAM I POLECAM
emi 2014-03-25 20:43:34
Dzisiaj zamówiłam kebaby i okazaly się wielkim niewypałem!!! Mięso przesolone!!!!!Jakas porażka!!!Chata schodzi na psyyy!!!!
oksymoron 2014-04-30 19:56:51
Jedzenie średniej jakości za zbyt wygórowane pieniadze, brak gustu w wystroju, obsługa przeciętnie mila widać ze zmeczona, długi czas oczekiwania.
paw 2014-07-16 11:02:27
Długi czas oczekiwania, dłuższy niż obiecano. Dostawa miała być max za godzine, byli po 85 minutach i do tego zimna pizza.
nikita 2014-08-25 20:35:18
Po roku przerwy ponownie odwiedziłam chate i musze stwierdzić ze nic się nie zmieniło.. jedzenie mało smaczne ceny rosną w górę ech... a szkoda..
buliwwo 2014-10-02 12:27:53
Niestety tak już jest, że zawsze znajdą się malkontenci. Jadam tam dość często i Focaccia Beef PETARDA 9/10 pozdrawiam
... 2014-10-05 16:17:23
Zamawialam kebaby i byly po prostu tragiczne. Wygladaly jakby wymoczono je w wodzie,a te niby DUZE frytki za 5,50 to po prostu śmieszne. Chyba nie wiedza jak wyglądają duże porcje.
Dodam jeszcze, ze na zamówienie czekalismy prawie 2h, wiec radze wszystkim jeść na miejscu bo dowoz w tej restauracji to jakas pomylka.
pan kotlecik 2015-01-30 14:38:42
nie narzekajcie na kucharzy, oni trzymają się receptur poprzednich i okreslonych standardów, ten zawód to praca mocno zespołowa wbrew pozorom a nie kariera artysty solowego. ja natomiast jestem tego jako kucharz świadomy, umiem ograniczyć na potrzeby zaowodu stłamsić swoją indywidualność. czy mam obecnie szansę na prace w Bar Chata?
stała 2015-01-31 16:02:23
Jestem klientką Chaty od samego początku. Kiedys to było miejsce godne polecenia, niestety z czasem sama zauważam jak schodzi na psy, i nie jest to okaz frustracji jak niektórzy sądzą. Czas oczekiwania koszmarnie długi, 1,5 h to lekka przesada, zwłaszcza, że jedzenie i tak przyjeżdża zimne, porcje coraz mniejsze i niestarannie wykonane(4 kowałeczki miesa na cały placek, surowy placek nie raz, słony kebab, stare surówki...). Niestety przed chwila odebralam zamówienie, schabowy przypalony a miał być dla dziecka, gdy zadzoniłam z reklamacją pani zachowala sie bardzo nieuprzejmie. I to był zapewne mój ostatni raz, po tylu latach...
niktos 2015-03-15 17:47:00
Przeciez to BAR a nie restauracja,a kucharki nie są niczemu winne ino jaka płaca taka praca i to fakt.
kicha 2015-05-23 22:51:38
kicha porażka
Alex 2015-11-16 18:58:07
Nie mam pojęcia ile w Chacie zarabia personel, ale z doświadczenia wiem, że wszystko jest oki, gdy Mały jest na miejscu, ... gdy go nie ma, to jest totalna olewka, więc osoby z obsługi nie powinny zarabiać za dużo, bo mają wszystko i wszystkich w nosie. Byłam świadkiem, gdyż czekałam na realizację zamówienia, gdy pani zza baru jawnie flirtowała z nowym kierowcą, a kilka osób czekało na złożenie zamówienia... no i z tego rozbawienia i rumienienia się, pani nie zapakowała mi części zamówionych produktów, za które zapłaciłam, więc może w ten sposób sobie dorabia?? kto wie?
Michał R. 2016-07-20 13:39:41
Fatalne. Czekałem na kebaba półtorej godziny, a gdy zadzwoniłem z pytaniem kiedy będą, pani odpowiedziała mi, że po co się tak sr*m. Beznadzieja.
Michał R. 2016-07-20 13:40:16
basia 2016-07-20 20:51:32
mają genialny durum kebab, polecam z całego.. żołądka;)
Zostaw swoją opinię o Bar Chata - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Chata