Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

GetBack na jeszcze większym minusie. Bankrutująca firma windykacyjna szacuje stratę netto za 2017 na 1,2 mld zł. Reportaż na WP. Można skwitować obraz nędzy i rozpaczy. A wy się zajmujecie romansami w firmie skąd ta firma wytrzaskała takich super pracowników którzy teraz piorą brudy publicznie. Żenada.

@anonymous

Racja. Ktoś pisał o super atmosferze i że szkoda firmy. A drugi nie rozumie i wypala z romansami.I tak już po nas. Nie przedłużają umów z pracownikami którym kończyła się umowa na czas okreslony/3-5 letn staz/to sygnał już ewidentny że z nami koniec i trzeba sobie bardziej pomoc w poszukiwaniu pracy, a nie wywlekanie starych spraw.

Kochani. Zacznijcie żyć własnym życiem. To czy pracujecie w Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu czy w Warszawie nie ma żadnego znaczenia. Jeśli jest wam tak bardzo źle, zmieńcie pracę. Czy ktoś was tu trzyma siłą? Nie. Jeśli nie macie życia prywatnego i całą swoją uwagę koncentrujecie na firmie, nie pozostaje mi nic innego jak wam współczuć. Osoby, które się zwolniły w ogóle nie powinny brać udziału w dyskusji, zacznijcie żyć własnym życiem. Pozdrawiam gorąco

@:)

Widocznie Ty tez nie masz zycia prywatnego i czas spedzasz na pisaniu komentarzy.Po to jest ten portal,żeby sobie ponarzekać, pocieszać i wyrazic opinie o firmie.Nie mów ,ze Ciebie trzyma w ogóle coś pozytywnego bo akrat ja nadal pracuję i czekam na odprawę w raze likwidacji-oczywiście nie jestem bierna i szukam innej pracy.Zyje własnym zyciem,bo tu nikt nie opisuje swojego prywatnego życia tylko odczucia z pracy.Komentarz zajął mi minute i nie mów,że zabrało mi to cały dzień.

@:)

nikt nikogo nie trzyma na siłę. mało tego, niebawem będą na siłę wykopywać

Beny

Czy może ktoś wie gdzie w Bydgoszczy można kupić tanio dobre truskawki, potrzebuję tak z 20 - 30 kg na dżemy.

Komisja Nadzoru Finansowego ma więcej podejrzeń ws. GetBacku. Polecam reportaż na ONET po przeczytaniu chyba nie będziecie mieli złudzeń co do dalszego funkcjonowania tej waszej firmy i jej oddziałów licytujących się który był najlepszy.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
SI

Zibi tępaku Bydgoszcz jest na o wiele wyższym poziomie obsługi i funkcjonowania niż pozostałe oddziały...

@SI

kłócicie się jak świnie w transporcie do rzeźni. prawda jest taka, że wszyscy idą do odstrzału a firma zwija żagle. kwestia najdalej kwartału

klops

Jak tam nastroje?default i po nas.

The end

Mało nas, coraz mniej, to już ostatni oddech.Koniec,nie ma już nas!

zibi
@The end

Cieszy mnie to bardzo bo może dzięki temu że was zlikwidują utrzyma się na powierzchni Lbn

ccb
@zibi

Umiesz liczyc licz na siebie,a nie na potknięcie innych.Przecież i Was i nas zlikwidują na pewno.Ty masz jeszcze nadzieje?

Nie wytrzymuję juz tych odsłuchów i uwag,Kogo oni chcą z nas zrobić?Roboty i tabelki?Ale się porobiło.Niech dadzą odprawy i wypad.

Troska

Nadal wierzycie że będzie dobrze? Czytaliscie szczegółowo plan restrukturyzacji? Zwolnienia.,zero nowych spraw, powrót za kilka ładnych lat na rynek. Podobno ma zostać okropny Wrocław i W-wa, a reszta na bruk. Czynsz nadal zaległy a z pustego i Salomon nie naleje. Żal mi firmy i nas szarych pracowników. Robiliśmy to co nam kazali i myślę że dobrze. Życzę powodzenia w nowej pracy i chociaż takich samych ludzi jak u nas.

B
@Troska

Wrocław i W-Wa nie są takie okropne ;)

@Troska

będzie dobrze. serio mówię. getback idzie na dno, i to już wkrótce. żaden tam powrót za kilka ładnych lat. na obecną chwilę 70% pogłowia wylatuje na bruk. w wakacje będzie upadłość, tylko abris wyprowadzi ze spółki pozostałe portfele. co dalej? upadłość getback, zaś na rynku pojawi się nowa firma z tymi wyprowadzonymi portfelami. część obecnej kadry na pewno się tam załapie.

Troska
@B

miało być okrojony a nie okropny- sorry

nuda

Coraz wiecej odmów weryfikacji.Ludzie wiedzą jaka jest sytuacja w spółce- wypisują zeby nic nie płacić i tak zrobiło sie ciężko.Mówią ze RODO ich bedzie chroniło- masakra.Czy to koniec cc?

ambitna
@nuda

Tak=ludzie nie chca przez telefon podawać swoich danych i tak utrudniaja kontakt i rozmowe.A jak tu zrobic jeszcze plan?

@ambitna

jak zrobić plan? wiesz, swego czasu fajny patent na wyrobienie planu mandatowego wymyślili policjanci. bardzo sprytny, aczkolwiek świadczący raczej o bocznej ewolucji/destrukcji w inteligencji... po prostu wystawiali niskie mandaty sobie nawzajem :) jeden to nawet wystawił samemu sobie, ale dostał burę od przełożonego że poszedł na łatwiznę he he. więc może tak - koleżanka z boksu obok wpłaci tobie, ty koleżance i obie będziecie bliżej targetu? ;)

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

zz
@Anita

Te naganiające do komentarzy boty są żenujące. Weźcie studenciny czytajcie opinie chociaż. Tak, na pewno prowadzi rekrutację, jak jej zaraz może nie być.

hhh

Tak prowadzi zapraszamy.

Pewnie że prowadzi poszukiwany Prezes Zarządu

@anonymous

kąkolewski nawet publicznie złożył CV, ale już go nie chcą zrekrutować :)

ed

"dziwisz się że nie chcą płacić? kto chciałby płacić jakaś lewiznę nienależną? cóż, premii nie było od dawna i już nie będzie. nic nie będzie poza upadłością." to twoje słowa z 14.05.2018 tak pisze pracownik a nie jakiś antywindykator skąd wiesz że premii nie było od dawna i co robaczku jesteś w takiej samej sytuacji jak inni cwaniaczku

@ed

stary ja już cię lubię! jesteś pierwszy który mi wmawia że pracuję w firmie windykacyjnej :D masz flache u mnie :)

@antywindykator

Ja ci nie wymawiam tego że pracujesz w firmie windykacyjnej bo ty w niej pracujesz i nie wiem dlaczego podpisujesz się jako antywindykator, a o tych np. 80% spraw wygrywanych z GB to można wyczytać w internecie. A za flachę dziękuję nie pijam z windykatorami i telemarketerami itp. osobami.

@antywindykator

Ja ci nie wmawiam że pracujesz w firmie windykacyjnej bo ty w niej pracujesz i nie wiem dlaczego podpisujesz się jako antywindykator. A za flachę dziękuję nie pijam z windykatorami telemarketerami itp. osobami

@antywindykator

Ja ci nie wmawiam że pracujesz w firmie windykacyjnej bo ty w niej pracujesz tylko zastanawiam się dlaczego podpisujesz się jako antywindykator. A to że 80% spraw GB przegrywa w sądzie można wyczytać w necie. A za flachę dziękuje nie piję z windykatorami telemarketerami itp. osobami

x

x

@antywindykator

Ja nie wmawiam że pracujesz w windykacji ja to wiem tylko nie rozumiem dlaczego podpisujesz się antywindykator . A o tych 80% spraw przegranych w sądach przez gb można przeczytać na necie. A za flachę dziękuje nie pijam z windykatorami telemarketerami itp. osobami.

Zibi

W lbn jest głośno ze wszystkie problemy zaczęły się od przejęci Bydgoszczy, podobno jesteście pierwsi do likwidacji. Nie żal mi was jak to prawda co o was mówią, że to wszystko przez waszą nieudolność i niedouczenie.

Thx
@Zibi

Zibi-proszę żeby twoje słowa były prorocze.

Bydgoszczanin
@Zibi

My bylismy dłuzej działajaca firma windykacyjna niż GB i Wy.Mamy super doświadczenie,to Wy nie umiecie obsłużyc naszych spraw.To,ze nas zlikwiduja jest pewnw,ale nie zycz drugiemu co Tobie nie miłe.Wy też pewnie polecicie.

Zibi
@Bydgoszczanin

To jak byliście tacy dobrzy to dlaczego przeją was GB a nie wy GB. Zastanów się co piszesz. Niech was jak najszybciej zlikwidują może się dzięki temu da uratować firmę a was niech kruk sobie rozdziobie.

GetWro
@Zibi

Bo Getback miał sponsorów, a EGB nie. EGB by sobie spokojnie, szczęśliwie i powoli żyło bez Getbacka, a Getback padłby i tak czy kupiłby EGB czy nie. Można powiedzieć, że w Bydgoszczy mieli mega pecha z inwestorem. BTW we Wrocku taki sam marazm jak w Bydg/Lubl, ani trochę lepiej. Nic nie wiemy, ludzi coraz mniej, poza wynagrodzeniami pracowników nie wiem czy za cokolwiek płacą.

GET BYD
@GetWro

Dokładnie.EGB było ok.Getback nas wykończył.To już nie wróci.Długi i nic więcej.Czytam,że jednak wszędzie ludzie odchodzą.U nas nie ma innej firmy windykacyjnej-musimy odnależć się w innej pracy.Koniec coraz bliżej,nie będą trzymać oddzialu dla nastu osób po 5 w jednym teamie i dla 4 liderów i trenerki,WIELKA SZKODA

cisza
@GET BYD

Tez tak myślę, a pustki na sali mówią same za siebie.

Lbn gb
@Zibi

Zibi a w tym lbn to niby gdzie tak głośno o tym, że to wina przejęcia? Bo jakos pierwsze słyszę. Nie napuszaj ludzi na siebie

Młody
@Zibi

Zibi ma rację we wrocku podobnie nawijają. Ale ja nie wiem tylko tak pewnie gadają

BDG
@Młody

Bzdury. To wierzytelności zagraniczne wykończyć GB i chęć zysku. My mieliśmy swoje dobre portfele i mamy wiedzę i umiejętności windykacyjne. Inni traktowali nas jak zło konieczne i dlatego takie plotki. Przecież wszędzie będą zwolnienia, nas zlikwiduje,ale nie sieje nienawiści między oddziałami. Pretensje do zarządu a nie do nas. Wrocław ma pełno ofert pracy a u nas jest słabo z pracą, a życzenie komuś jej utraty jest bardzo nie na miejscu.

@Zibi

bzdury opowiadasz. EGB zostało przejęte przez getback, wchłonięte. getback sam się wyłożył, więc i bydgoszcz również jako część getbacka. gdyby nie to przejęcie, to EGB pewnie by dalej sobie działało swoim utartym torem.

@antywindykator

Podpisujesz się jako antywindykator ale bardzo dużo wiesz na temat działania całej spółki, może piszesz po to aby siać zamęt co robaczku przejrzałem cię.

@ed

przejrzeć to się lepiej przejrzyj w lusterku. skuteczność antywindykacyjna wymaga ode mnie m.in. znajomości tematyki każdej firmy z którą mam wygrać

n

Trochę dziwnie się patrzy na taki lament na forum.. Może lepiej problemy omawiać w swoim kręgu, a nie wylewać żale na forum? Ale co ja tam wiem ;]

nn
@n

No właśni co ty tam wiesz, najlepiej twoim zdaniem w ogóle nie rozmawiać o całej sytuacji, nie wymieniać poglądów spostrzeżeń informacji, najlepiej się nie odzywać.

MN
@nn

Moim zdaniem tak. A co Ci daje ten lament tutaj? Do klientów byliscie srogo nastawieni, a teraz wielki placz. Zdarzaja sie takie rzeczy - wezcie sie w garsc i podejmijcie decyzje jakie uwazacie za stosowne - albo probujecie tu dalej siedziec - twardo, bez placzu, albo zmieniacie prace - easy.

ccb
@MN

To nie lament.To ocena rzeczywistosci.Zal nam EGB i dlatego tak piszemy.Teraz to juz musimy uciekać,a ze było fajnie to inna sprawa.Zły inwestor i po firmie.Pozdrawiam wszystkie oddziały.

Przestańcie płakać wasze pobory premie kanapki dodatkowe ubezpieczenia imprezy integracyjne itp. były na koszt osób które zainwestowały w akcje obligacje waszej firmy i to im należy współczuć wy po prostu przez parę lat pobawiliście się na ich koszt. I tyle w temacie. Cieszcie się że to nie wy im będziecie za to oddawać a szkoda.

GetBack znów nie opublikował raportu rocznego. Strata sięgnie miliarda. - artykuł na onet polecam. Nie sądzę by przy takiej stracie jakaś firma dała radę się podnieść, chyba że mogła by liczyć na pomoc państwa ale GB to nie spółka węglowa tylko firma windykacyjna.

nadzieja

Znów nas mniej- to tylko zwiastuje likwidację.Przestałam sie łudzić.Czas uciekać.Nie widze juz szans,same straty,długi,nikt nie chce spółce pomóc,wszyscy sie odcinają i jeszcze te relacje miedzy oddziałąmi!To juz koniec.

A ja proponuję wypad integracyjna będzie wóda sex jak za starych dobrych czasów. Kto chętny

Jestem za

Masz rację pić pier...ć nie żałować bida musi pofolgować. Hi hi hi

Ja też z

Zero siedem zgłoś sie będzie zabawa

I ja

Lbn zaprasza do siebie na Krakowskim są fajne knajpki, poszalejemy

b-stok

czyli wszyscy czekami az gb padnie na pysk... no nic trzymajcie sie koledzy i kolezanki, bialystok pozdrawia!

Gh
@b-stok

Już długo nie będziemy czekać....

Lbn gb
@b-stok

Hej piękny Białystok :) dzięki Pozdrowienia dla was że słonecznego Lublina :)

paaa
@Lbn gb

Zegnajcie- szkoda że w takich okolocznościach-sprawa sie rypłą!

Zapomniany oddział bydg

Ubezpiecznia dodatkowego tez nie płaca niech nam ktos powie co się tu dzieje ???

@Zapomniany oddział bydg

A co ma się dziać bankructwo.

załamana
@Zapomniany oddział bydg

Jjjjjjak to?!przeciez składkę pobrali z wynagrodzenia!jeszcze dzis sprawdzałam.Zapewniano tez ze wszystko co dotyczy pracownikow jest opłacane.Nie wytrzymam!!!!Dobrze ze mam w czwartek rozmowę o pracę.Mam nadzieję że to juz ostatni tydzień tutaj.A jeden z Liderów nadal mówi,ze nie mamy sie zwalniać bo będzie dobrze.Juz nie wierze w żadne zapewnienie!!!!!!!

pyt
@Zapomniany oddział bydg

skąd wiesz, że nie płacą ? Na pasku mam niby jako przychód uwzględniony i opodatkowany ...

@pyt

to że masz na pasku, nie znaczy że opłacone. zapytaj w księgowości i poproś o dowód przelewu

Pyt
@antywindykator

Anty...Ciebie mikt nie pyta ! Nie wtryniaj sie wszedzie z tymi swoimi madrosciami !. Pracownikow pytam.

goodbye
@Pyt

Sama nie wiem.Mam pobrana skladkę.Teraz juz wszystko możliwe.Myslałam,ze zaległości za kanapki,prad i czynsz to plotki,a okazało sie prawdą.Wiecej prawdy w plotkach niż w zapewnieniach.Nadal nikt nie przyjezdza,ludzie odchodzą a firmie to raczej na rękę.Każdy boi sie o jutro i nie wierzę,że jest jeszcze ktoś ,kto nie wysłał cv do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.