Opinie o JACOBS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JACOBS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JACOBS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JACOBS w Kraków

SamoZwolniony

W firmie panuje (usunięte przez administratora) jedna kobieta o imieniu Magda sprawiła, że zwolniły się przez nią do tej pory 4 osoby, a mimo to nadal dostaje pochwały od szefostwa, bo włazi im (usunięte przez administratora) Totalna porażka.

To samo
@SamoZwolniony

To jest nagminna praktyka w tej firmie - czyli promowanie i nagradzanie ludzi, w ogóle nie biorąc uwagę tego jak odnoszą się do innych ludzi np. w swoim Teamie. W moim zespole jest to samo - szczerze powiem, że jak to widzę to czasami też mam ochotę zostać samo-zwolniona. Zastanawiam się czy kiedyś powstanie tej firmie jakiś sprawiedliwy system premiowania i nagradzania, który ocenia nie tylko tak zwany performance - zanim się kogoś nagrodzi chyba powinno się przyjrzeć co ta osoba sobą reprezentuje. Halo, HR-y?

Nikodem
@To samo

Wcześniejsze komentarze były raczej pozytywne - dobra atmosfera, możliwość rozwoju. Rozumiem, że główny problem to kwestia premiowania za wyniki. Czy on się jakoś zmienił w ostatnim czasie, czy zawsze był taki sam?

To samo
@Nikodem

Znaczy to nie jest tak, że wszystko jest złe - bardzo dużo zależy od zespołu i od przełożonego. U mnie przełożony jest zarąbisty i większość ludzi również, ale są też ludzie którzy promują się i podlizują komu się da na wyższych szczeblach, i w tzw. "networkach", i po prostu niesamowicie irytuje mnie, że ci "na wyższych szczeblach" się na to łapią, bo po prostu nie widzą jak te osoby zachowują się na co dzień kiedy ci "na wyższych szczeblach" tego nie widzą: np. rzucają pasywno-agresywne komentarze teammate'om, obgadują i generalnie usiłują uprawiać (usunięte przez administratora) No ale taka jest natura korpo - niestety przyciąga do siebie również pewien rodzaj ludzi (czytaj: karierowiczów, którzy podkładają innym ludziom nogi).

@To samo

No to jak ma się takich fajnych przełożonych, to wtedy łatwiej jest awansować? Daje możliwości rozwojowe pracownikom i podchodzi pozytywnie do dawania ludziom lepsze posady?? Czy taki przełożony jest odpowiedzialny za awanse, czy ktoś inny odpowiada za lepsze stanowiska jakieś?

Aro

Ile jest etapów rekrutacji na Projektanta – branża sanitarna (K/M/X) i czym się one od siebie różnią? Trochę się martwię, czy znajdę czas, czy to rozbudowany proces i czy mógłby się odbywać popołudniami, gdyż pracuję. W samym ogłoszeniu jest napisane o eastycznym podejściu do godziny pracy ( rozpoczyna się między 7:30-9:30). Proszę także rzucić trochę światła na kwestie zarobków, ile mogłem tu zarobić?

Inżynier
@Aro

Jeśli chodzi o proces rekrutacji to terminy rozmów są do dogadania. Każda firma chyba rozumie, że jak chce zatrudnić kogoś kto już gdzieś pracuje, raczej nie może oczekiwać, że ta osoba w każdej chwili będzie dostępna, ale też nie liczyłbym na to, że rozmowę ustawią na przykład po 18:00. Co do wynagrodzeń, nikt stawek tu nie poda, a i tak by je moderacja zablokowała. Generalna zasada jest taka, że ile sobie wynegocjujesz to tyle będziesz miał z niewielkimi podwyżkami co roku. Więc to ile dostaniesz będzie zależało od Twoich kwalifikacji i umiejętności negocjacji. Jeśli dany dział nie szuka kogoś na już teraz z jakimiś bardzo specyficznymi umiejętnościami, to nie liczyłbym na cuda. Ponad połowa ogłoszeń to raczej typowe ogłoszenia "rotacyjne" (zwykła rotacja pracowników pomiędzy firmami, rzędu 5-10% rocznie) lub związane z możliwym rozbudowywaniem danego działu. Zwykle raczej nikt nie będzie się zabijał o kandydata jeśli ten nie zaakceptuje stawek rynkowych.

Andrzej Duda

Jacobs to firma w której zarobki są na średnim poziomie. Lepiej niż u Januszy, ale wcale nie najlepiej jak na krakowski rynek. Nie ma jasnych stawek na konrektne stanowisko ani grade. Nir ma też jasnego zakresu obowiązków. Nie ma standardów. Nie ma materiałów do prscy i praktycznie nie ma tu doświadczonych inżynierów. Kto ambitny z tąd ucieka. Kto chce tylko zarabiać przez osiem godzin i mile spędzać czas po prscy się tu odnajdzie. Oczywiście jak każde korpo promuje wszystkie dziwactwa z zachodu i dba o własną politykę. Szkoda tylko że nie próbuje zadbać o jakość prscy i niezależność biura, bo tak naprawdę GDC jest tylko centrum dostarczania, z angielska, więc jesteś tylko pionkiem którego wypożycza Amerykanie, któremu będą mówić co ma robić i jak i tylko sprawdzić status. Trudno to nazwać współpraca, raczej centrum wyzysku dla dla zachodu. Taki jest target i to się nie zmieni, bo jak się zmieni to Jacobs wyniesie się dalej do Indii lub Filipin. Jest to najgorsza firma jaka znam w kontekście jakości prscy, traktowania pracownika i współpracy z innymi.

Nifa

Czy jest jakieś bistro na miejscu? Czy w biurze jest fajne wyposażenie? Czy pracę trzeba trackowac co do minuty(HR) i meldować rozpoczęcie, zakończenie?

Sama rekrutacja trwała dosyć długo. Pierwszym etapem jest wypełnienie ankiety poprzez stronę pracodawcy. Po kilku dniach dostałem telefon od pani z HR. Krótka rozmowa, umówiliśmy się na kolejną rozmowę telefoniczną. Po kilku dniach odbyliśmy rozmowę, trwała ok pół godziny. Dostałem informację że w okresie do 2 tygodni otrzymam wiadomość zwrotną. Dokładnie dwa tygodnie później otrzymałem telefon, umówiliśmy się na rozmowę przez Teams z dwoma osobami z działów do których aplikowałem. Rozmowa była bardzo miła, miałem wrażenie że prowadzący starali się jak najbardziej zniwelować stres. Po niej czekałem następne dwa tygodnie na wynik i w efekcie otrzymałem pracę. Podsumowując - rekrutacja przeprowadzona na wysokim poziomie, miła i przyjemna, cały proces od złożenia aplikacji do otrzymania ostatecznego wyniku trwał ok 1,5 miesiąca.

Pytania standardowe - co wiem o firmie, dlaczego zmieniam pracę, przy jakich projektach pracowałem, jakie mam plany dotyczące swojej ścieżki, podstawowa rozmowa po angielsku na dwóch etapach - z panią z HR oraz z ludźmi z działu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Project controls

Są jakieś możliwe premie czy tylko tylko stała pensja? Jak wygląda kwestia bonusów rocznych?

PC
@Project controls

Jest możliwa jednorazowa w przeciągu 12 miesięcy, którą wnioskuje twój team leader. Nie jest ona zbyt duża ale zawsze to coś. Raczej stała pensja. Bonusy roczne nw co masz na myśli ale na święta są dodatkowe pieniądze które są śmieszne w porównaniu z innymi firmami. Oprócz tego nie ma nic innego. No może imprezy firmowe ale tego już nawet nie piszę.

Jan
@PC

Jak ważna jest tu znajomość angielskiego? W ogłoszeniu Młodszego Architekta, życzą sobie by posługiwać się nim co najmniej na poziomie B2. A ponadto oczekują 3-5 lat doświadczenia lub więcej. Skoro tak się przedstawiają wymagania, to jakie pieniądze firma płaci osobom, które je spełnią?

Pracownik Firmy
@Jan

Jacobs pracuje głównie na zagranicznych projektach, stąd znajomość angielskiego jest ważna (współpraca z lokalnymi biurami, oprogramowanie w j. angielskim itp). Angielski nie musi być idealny, ważne by bez problemu móc się komunikować oraz znać też język techniczny. Co do wynagrodzenie - zależy ono od doświadczenia i kwalifikacji. Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

Nicko

Zgadzam się z tym opisem bonusa świątecznego - jest tak śmiesznie mały, że aż żenujący... na co to wystarczy, na zakupy jedzenia na weekend w Biedrze? W szanujących się firmach bonus świąteczny wynosi np 1/4 pensji miesięcznej, i to można nazwać bonusem świątecznym.

Edek
@Nicko

Jeśli to nie jakaś straszna niedyskrecja, to jen bonus świąteczny ma się do pensji? Ile może wynieść i ile wynosi pensja, poza okresem świątecznym? W końcu nie co dzień są święta, a żyć trzeba z czegoś. I czy firma oferuje coś na wakacje?

@Nicko
@Edek

Niestety nie mogę podać, bo i tak to zgłoszą i usuną z portalu haha. Poza tym nie można kwot podawać. Ale powiem tak, owszem, wysokość tego bonusa świątecznego jest śmieszna, ale co do pensji, to tutaj dużo zależy od tego jakie kto ma doświadczenie i jak dobrze negocjował/ła podczas rozmowy rekrutacyjnej. Osobiście na pensję nie narzekam, choć wiem że może w innych firmach podobnego pokroju, na podobnym stanowisku, daliby mi więcej (tak zostali skuszeni moi byli koledzy - i koleżanki - z Teamu i wiem że teraz zarabiają więcej u konkurencji, za to narzekają teraz na beznadziejnych ludzi w nowej firmie ;)). A z drugiej strony, patrząc na ogólne zarobki w Polsce, to w Jacobsie nie jest źle. Podsumowując, nie spróbujesz to się nie dowiesz - a na rozmowie, moim zdaniem, lepiej powiedzieć znacznie większą kwotę od tej, której się oczekuje, można się pozytywnie zaskoczyć ;)

Sylwia
@@Nicko

Czy w umowach jest zapis o tych premiach świątecznych? Czy to jest tylko dobra wola szefostwa, czy jest zagwarantowana w umowie?? Czy zdarzały się święta bez tej premii?

MT
@Sylwia

Ludzie co Wam w głowach utkwiły te premie świąteczne jakby to było co najmniej 2-3 dodatkowe pensje? W Jacobsie premia świąteczna jest w takiej wysokości, że równie dobrze by jej mogło nie być. Dobrze @Nicko napisał, trzeba sobie wynegocjować dobrą pensję na wejściu i tyle. Jeśli ma się doświadczenie i umiejętności, firma jest gotowa przyzwoicie za nie zapłacić w podstawowej pensji.

Kk

Cześć, czy w firmie działa jakaś stołówka? Czy są jakieś zniżki/benefity?

Andżela

Hej a co jest na święta? Jakieś paczki, premie, bonusy czy coś innego? Co dają na święta i czy są też spotkania jakieś firmowe świąteczne właśnie?

ST
@Andżela

Na święta są bonusy - i, np. w Teamie gdzie jestem, robimy sobie Secret Santa i spotkanie w godzinach pracy z różnymi atrakcjami, np z głupimi grami dla odmóżdżenia się ;)

AAA
@ST

No super zabawa. Ale od firmy jest coś na święta?? W sensie bonus finansowe, premie, tak aby więcej kasy na święta mieli pracownicy?? Jakieś wsparcie finansowe?

MT
@AAA

W praktyce goła pensja, którą sobie wynegocjujesz na starcie to praktycznie całe wynagrodzenie, które będziesz miał. Premia świąteczna to żart, a premie za wyniki to max. jedna premia w roku stanowiąca ułamek miesięcznej pensji. Do tego roczne podwyżki nie pokrywają nawet inflacji ostatnimi czasy. Innymi słowy, jeśli sobie nie wywalczysz dobrej pensji na wejściu to zapomnij o dobrych zarobkach.

Rekrutacja

Od momentu wysłania CV do otrzymania informacji zwrotnej końcowej minęły 2 miesiące. Na drugim etapie miały pojawić się dwie osoby - była tylko jedna. Podczas rozmowy spotkał mnie przykry komentarz ze strony kierowniczki zespołu, że nie zachowuję odpowiedniego work-life balance po pracy. Oczywiście komentarz był absolutnie nie na miejscu, ponieważ to co robię w wolnym czasie nie powinno w żadnym stopniu leżeć w zakresie przyszłego pracodawcy ( szczególnie jeśli to polega na zwiększaniu swoich kompetencji zawodowych oraz osią gnięć naukowych). Od drugiego etapu okres oczekiwania na odpowiedź również się wydłużał ze strony HR, brak jakichkolwiek aktualizacji o procesie rekrutacji czy przedłużeniu decyzji.

Tatami

What financial expectations can I have as a graphic designer?

Ji

Cześć, czy firmie istnieje premia inflacyjna w każdym roku? Jak to wygląda?

Nifa

Kiedy dostaje się umowę na czas nieokreślony i jakie są godziny pracy w HRach? Może jest tu jakiś koordynator rekrutacji i podzieli się wrażeniami z pracy na tym stanowisku? Jakie są benefity (jaki pakiet medyczny i czy obejmuje stomatologa, czy jest Multisport, dodatkowe dni wolne Itp)

Związkowiec

Czy w firmie funkcjonuje związek zawodowy?

Hajer

Ktoś napisze parę słów na temat stanowiska asystenta geotechnika ? Bez doświadczenia absolwent Górnictwa i Geologii AGH. Jest sens kandydować ?

Błażej
@Hajer

hej, w tym zespole preferowanym kierunkiem wykształcenia są kierunki związane z budownictwem, np: geotechnika i budownictwo specjalne, mosty, konstrukcje specjalne, wydziały inżynierii lądowej -> geotechnika i wytrzymałość materiałów. Co do kierunków górnictwo i geologia to z tego co się orientuję też można się starać ale wymagane są wtedy uprawnienia geologiczne kategorii VII. W mojej opinii mega dużym plusem w tym zespole są międzynarodowe projekty, można się sporo nauczyć!

PozaKrakowem

Cześć, czy w firmie jest mozliwosc pracy zdalnej 100% ?

PracownikHR
@PozaKrakowem

Cześć, 99,9% - NIE Firma pracuje w modelu hybrydowym, więc od czasu do czasu trzeba być w biurze. Jak często - to bardzo zależy od zespołu i managera. Natomiast faktycznie zdarzają się role gdzie praca 100% z domu jest możliwa - np. jeśli manager jest w US, a praca nie wymaga "bycia w biurze" to rzeczywiście nie ma wtedy potrzeby do biura przyjeżdżać w ogole. No chyba że akurat manager wpada z wizytą :)

@PozaKrakowem

w moim przypadku nie ma problemu jeżeli chodzi o pracę zdalną. ja w ciagu mojej prawie 2-leniej przygody z Jacobsem pojawiłem się w biurze tylko jeden raz. wiele osób z mojego działu również nie przychodzi do biura

@pracownik

Co to za dzial ? Czy w działach związanych z środowiskiem/geologia istnieje taka opcja?

@pracownik

Cała rekrutacja też odbywała się zdalnie? A osoby spoza Krakowa mają szanse się dostać?

Piotrek
@pracownik

Cześć Czy mógłbyś podzielić się ze mną na jakie mniej więcej zarobki można liczyć w tej firmie ? Mgr inż z dwu letnim doświadczeniem w wykonawstwie Pozdrawiam

@PozaKrakowem

Właśnie chcą zmienić na całkowicie hybrydowy czyli 2 dni z biura od Kwietnia. Do tej pory sporo ludzi zatrudniono z obiecankami o 100% zdalnym i nawet Hry nie mowią do końca jak to ma wyglądać. Zwłaszcza dla osób mieszkających np. w Białymstoku.

zorientowany
@Marta

rekrutacja jest zdalna, czasem manager chce się spotkać w biurze na F2F interview, ale z często są one jednak przez teamsy/ jak tu juz pisano - to troche zalezy od działu/zespołu. Jeśli praca wymaga częstych wizyt w biurze to raczej kandydaci skłonni do relokacji są tylko rozważani. Ale są też zespoły gdzie manager i część teamu jest np. w US czy UK, to wtedy większa szansa dla osoby spokza KRK czy Warszawy (firma tez ma tam biuro) na udział w rekrutacji

@PozaKrakowem

Tak, kwestia dogadania się z managerem

młody mieszkaniec

skąd ta informacja?

Sylwia

Ci managerowie to chcą się dogadywać? Czy raczej praktykuje się jednak ten model z dwoma dniami w biurze? Daj też znać jak jest z okresem wdrożenia? Z biura się pracuje?

obecny pracownik
@PracownikHR

Firma wprowadziła już oficjalnie nowe reguły pracy: - hybryda dla większości pracowników (średnio 6 dni w miesiącu praca z biura, szczegóły ustalasz z managerem) - 100% dla osób uwzględnionych w ustawie - praca 100% w biurze, dla zespołów których charakter pracy tego wymaga np. recepcja czy lokalny zespół IT

@Marta

Rekrutacja jest w 100% zdalna. Pozdrawiam :)

Pani

Prowadzą rekrutację na office assistant, ciekawa jestem tej pracy i chyba spróbuję. Ktoś był na rozmowie i powie, na jakie pytania się mniej więcej trzeba przygotować etc.? Trochę się stresuje rekrutacjami…

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie JACOBS? 30 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko projektant. Ktoś z Was aplikował?

Dominika

Jakieś szczegóły możesz powiedzieć? Skoro duże, to aż jestem ciekawa widełek. No i czy wynagrodzenie składa się tylko z podstawy czy jakieś premie też oferują?

Alicja

Cześć, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat w dziale finansowym, myślę tutaj stanowiskach na jakie trwa obecnie rekrutacja: AR, księgowy projektu itd. Chodzi mi o atmosferę w pracy, nadgodziny, możliwości rozwoju. Pozdrawiam

PA
@Alicja

Pracuje już kilka lat na początku jako PA1, teraz PA2. Mnie się podoba. Atmosfera świetna, choć to zależy pod jakiego przełożonego się trafi. w 80-90% teamów atmosfera spoko. U mnie nie ma potrzeby robienia nadgodzin, z wszystkim można się wyrobić. Ludzie są pomocni. Pensja zawsze na czas. Rozwój może nie jest bardzo dynamiczny, ale za to są firmy w której poczucie korporacyjności jest dużo większe. Ogólnie całkiem luźno tutaj, polecam.

Bożena
@PA

no to raczej prawie wszystko ok może się tu u was zdawać ale właśnie teraz zastanawia mnie czy w razie jak się komuś podpadnie lub nie podpasuje to można śmiało zmienić zespół?

PA
@Bożena

Zmiany zespołów jaknajbardziej są możliwe. Teraz firma stawia na rekrutacje wewnętrzne.

Urszula
@PA

Ale te rekrutacje wewnętrzne to właśnie tylko, aby zmieniać zespoły i działy, czy też są te rekrutacje na wyższe, lepsze posady? Awanse są tez poprzez rekrutacje wewnętrzne?

Finanse
@PA

Po jakim czasie można ubiegać się o zmianę zespołu? W ostatnim korpo jakim robiłem, było to po 9 miesiącach. Jak jest w Jacobs?

Sss
@Alicja

Na Project Accountant atmosfera bardzo miła, przynajmniej w zespołach w których ja pracowałam. Nadgodziny sporadycznie, możliwości rozwoju - zależy od Ciebie. Awanse w zależności od aktualnej sytuacji w firmie ale nie ma z tym większego problemu. Wiadomo, niektórzy są bardziej inni mniej cierpliwi ;) praca spokojna i przyjemna. Ogólnie polecam

Beata
@Sss

Ale jak rozwój zależy od nas? Tzn że np możemy zgłaszać potrzebę przejścia jakiegoś szkolenia? Będzie w tej kwestii wsparcie z firmy np finansowe? A co do nadgodzin - są płatne ?

Rob
@Beata

Rozwój zależy od Ciebie tzn. jak zmienisz pracodawcę to będziesz dalej się rozwijać, inaczej będziesz robić jedno i to samo. Co do szkoleń to owszem są ale to nie oznacza, że z automatu będziesz wykorzystywać nabyte umiejętności. Firma dofinansowuje studia podyplomowe w zamian za lojalkę. Płatne nadgodziny nie są mile widziane przez menagement, trzeba będzie je odebrać przed końcem kwartału.

K1

Cześć! Po jakim czasie mogę się spodziewać odpowiedzi o zaakceptowani mojego zgłoszenia? Na stronie kariery w statusie pisze że jest w trakcie rozpatrywania. Ile od pojawienia sie takiego statusu, czeka się na odpowiedź?

Kiedyś to było
@K1

Teoretycznie polityka firmy mówi chyba do dwóch tygodni odpowiedzi na każdym etapie rekrutacji, jednak znam przypadek gdzie kandydat czekał 3 miesiące na jakikolwiek odzew - już po ostatniej rozmowie z managerem. Zależy to w sumie od kilku czynników. Czasami rekrutacja jest na konkretny projekt i czekają na decyzje osoby z innego biura, czasem problem leży po stronie konkretnego managera i jego marnych "time-management skills", a czasem jak kandydat jest "ok" ale liczą że "ten z którym mamy rozmowę za dwa tygodnie" będzie lepszy to trzymają na zaś - niestety komunikacja w tej firmie leży, więc rzadko sami z siebie poinformują że decyzja się przeciąga. Jeśli w ciągu 2 tygodni nie ma odzewu, polecam wysłać do rekrutera uprzejmego maila z zapytaniem.

były

hej, Jestem byłym pracownikiem i od jakiegoś czasu 1 rok cyklicznie dostaje telefony z zagranicznych numerów (Anglia, Holandia, Niemcy i polski) gdzie obcokrajowcy ( z różnym akcentem) pytają mnie o Jacobsa - może ktoś to mi wyjaśnić np z działu HR - o co tu chodzi? Czy to jest jakieś szpiegostwo???

Absolwent

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć na jakie mniej więcej widełki może liczyć absolwentka studiów magisterskich. Z bardzo dobrą znajomością revita, advance steel, auto CAD oraz dobrą pythona i grasshoppera. Posiadam również dwuletnie doświadczenie jako asystentka konstruktora w konstrukcjach stalowych i żelbetowych.

AK

Moge potwierdzic, ze proces rekrutacyjny w Jacobsie jest calkiem długi - rozmowa telefoniczna z rekruterem, czekanie 2 tyg, rozmowa rekrutacyjne z przyszlym przelozonym, czekanie 2 tyg na decyzje, jest decyzja - czekanie na pierwszy dzień. W moim przypadku okres rekrutacyjny trwal 1,5 miesiaca. Co do samej pracy - jestem zadowolony. Nie panuje tutaj scisla korporacyjna atmosfera, duza wiekszosc pracownikow jest mila i chętna do pomocy. Jak na razie nie mam na co narzekać, a pracuje juz od poczatku listopada.

Łucja
@AK

A powiedz mi coś więcej o samej rekrutacji, o co pytali? czy rozmowa była bardziej formalna czy luźna? rozmowa na każdym etapie była po polsku?

Anka
@Łucja

Standardowo są 4 etapy. 1. Sprawdzenie CV 2. Rozmowa telefoniczna z rekruterem (raczej w języku polskim) 3. Rozmowa online z Hiring Managerem (50/50 polski i angielski) 4. Odpowiedź

AK
@Łucja

@Łucja Pytali o typowe rzeczy przy rekrutacji - poprzednie stanowiska rozwinac, dlaczego zmiana pracy, jak radzilem sobie w danej sytuacji itp.. Rozmowa byla prowadzona w formalno-luznej atomosferze bym powiedzial :D Wiadomo, ze trzeba sie zachowac, ale nie czulem w ogole spiecia przy rozmowie - ale to pewnie jest kwestia indywidualna i zalezy rowniez od Managera jaki sie akurat trafi.

Urszula
@AK

Nie ma ścisłej atmosfery jak z korpo, ale to wynik osobowości pracowników, czy faktycznie firma stawia na takie luźniejsze relacje? To taka kultura w tej firmie? To ciekawe właśnie, czy to sama firma nie chce mocnej hierarchii.

Zostaw merytoryczną opinię o JACOBS - Kraków

• Jak się pracuje w JACOBS?

Zobacz opinie na temat firmy JACOBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JACOBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JACOBS?

Kandydaci do pracy w JACOBS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JACOBS