Opinie o Praktiker w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Praktiker. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Praktiker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktiker w Lublin

frane 82

Witam do mnie dzis zadzwonili ze sie dostałem na sprzedawce dział ogrodniczy zebym jak najszybciej robił badania bo 23 stycznia do pracy

Aguriec

A jakie wam stawki zaproponowali ?(chodzi mi o tych pracownikow poszczegolnych dzialow np dzial budownalny,elektroniczny)

abcdefgh

do mnie tez dzwonili ze 18 podpisanie umowy ciekawe ktoprego praca

Dzwonili ze 18 podpisanie umowy na sprzedawce

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Praktiker spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aaaaaaaa

ja na stanowisko sprzedawcy i mowili ze gdzies kolo 12

ztkw

na stanowisko kasjer

nwk

ztkw - 2012-01-06 18:32:28 do mnie zadzwonili ze zaczyna się od 6 lutego, podpisanie umowy a co dalej to niewiemA na jakie stanowisko ?

ztkw

aaaaaaaa

jakie dokladnie mieliscie badania u neurologa i laryngologa

nwk

Nie wiem od ktorego zaczynamy. Kiedy do mnie zadzwonili , że się dostalem to powiedzieli ze koło 8 stycznia(sprzedawca) badania mam 05.01 wiec za 2 dni. ustalilkem je żeby były możliwe do wykonania w jeden dzien(podobno w 2 i pol godziny). Poki co sie nie odzywają

xyz

od ktorego zaczynacie?

xy

a jakie badania mieliscie na stanowisku sprzedawcy?

?

2 dni

zda

ile zeszlo wam z badaniami?

?????

pewnie duzo sprzedawcow sie dostalo jak na taki sklep , pare osob widze ze sie odezwalo, szkoda ze nikt nic nie pisze o szkoleniu.

a ktoś dostał się na sprzedawcę?

...................

trzeba sie umowic a terminy sa dziwnie odlegle, zalezy na jakie stanowisko, ja niby biurowe a mam neurologa, larngologa, okuliste i lekarza medycyny pracy.

xyz

Jakie badania w ogole obowiazuja? Bo na skierowaniu tego niemam zaznaczonego.....

.....................

Robicie badania do pracy? Ja dzis byłem , szkoda tylko ze nie mozna ich wykonac jednego dnia tylko trzeba sie umawiac z kazdym osobno.

gold1000

Hejka czy jest tu ktos kto wyjezdza na szkolenie do Kielc?

Zostaw merytoryczną opinię o Praktiker - Lublin

Praktiker