logo Praktiker

Praktiker

Lublin

Opinie o Praktiker

ztkw 2012-01-06 18:32:28
do mnie zadzwonili ze zaczyna się od 6 lutego, podpisanie umowy a co dalej to niewiem
nwk 2012-01-06 18:46:06

Dzwonili ze 18 podpisanie umowy na sprzedawce
abcdefgh 2012-01-11 14:12:39
do mnie tez dzwonili ze 18 podpisanie umowy ciekawe ktoprego praca
Aguriec 2012-01-12 22:02:49
A jakie wam stawki zaproponowali ?(chodzi mi o tych pracownikow poszczegolnych dzialow np dzial budownalny,elektroniczny)
frane 82 2012-01-16 21:56:14
Witam do mnie dzis zadzwonili ze sie dostałem na sprzedawce dział ogrodniczy zebym jak najszybciej robił badania bo 23 stycznia do pracy
Karolka 2012-01-16 22:49:31
W środę się widzimy;) Miło będzie was poznać.Czuję, że będzie dobrze. Pozdrawiam
to ja 2012-01-23 11:12:37
Hej. Ja także będę pracować w Praktikerze w Lublinie. Szkolenie mam w Lublinie, nigdzie nie muszę wyjeżdżać. Jak będzie wyglądać praca to się okaże. Najgorsze dla mnie jest noszenie obuwia ochronnego (metalowy podnosek). Praca na pewno nie należy do lekkich. Praca w godz nocnych wchodzi w grę (gdy jest przyjęcie towaru)
dzida 2012-01-23 11:15:33
Mi zaproponowali 1700 (1250 netto - na rękę) myślę, że każdemu ze sprzedawców dają tyle na początek. na podwyżkę nie licz za szybko.
stańczyk 2012-01-26 22:11:20
stawka np w łodzi 1600brutto.
Premia uwarunkowana planem sprzedażowym,progresja w stosunku do ubiegłego roku w tym samym okresie,nowe markety 1 rok plan sprzedażowy sztywny,W tej firmie premia jest niczym YETI, wielu o nim słyszało
Marek 2012-01-29 16:12:42
A mi zaproponowali 2200 brutto na stanowisku sprzedawca-)
Ania 2012-01-30 17:46:51
Ja też mam 2,2 -) pozdrawiam
KSU 2012-02-01 21:47:51
mi również 1700 zaproponowano...
stacho 2012-02-04 11:02:36
ej ludziska jak sie z nimi kontaktowaliście? zanosiliście CV czy aplikowaliście przez internet czy może dzwoniliście.

Będę wdzęczny za odpowiedź
ztwx 2012-02-04 20:09:11
ja to przez internet wysłałam cv
justa26 2012-02-11 22:51:53
Ja tak z ciekawości pisze ile na stanowisku kasjera można zarobić bez doświadczenia. Ile proponują na 3/4 etatu, na 1/2 etatu i na cały etat. Domyślam się, że na początku powiedzą płacę minimalna 1500 brutto, czyli na oko 1100 netto. Proszę o jakieś informacje i odpowiedzi pracujących w Praktikerze.
gie 2012-02-12 22:18:43
Hej ludziska, mam pytanko. czy nabor trwa nadal? na jaki adres mozna wysylac Cv?
alanex12345 2012-02-28 12:50:24
z kim się trzeba skontaktować by załapać się do pracy w Praktikerze w lublinie??? proszę o odpowiedz na meila :) ( usunięte przez administratora )
ffff 2012-03-02 13:03:17
jak niemasz znajomości to do nikogo
karatti 2012-03-26 21:16:44
odświeżam temat,
czy rekrutacja do Praktikera w Lublinie jest jeszcze otwarta? które stanowiska są jeszcze nie obsadzone? może ktoś kto już tam się załapał uroni rąbka tajemnicy ;) proszę o odpowiedź tutaj( usunięte przez administratora )
xxxx 2012-03-27 12:39:22
Jak moga byc stanowiska nie obsadzone jak market juz dziala od 8 marca. Teraz to tylko redukcje moga byc:)
KSU 2012-04-16 17:04:01
Praca ciężka i nudna wymagają nie wiadomo czego, sprzątaj, ładuj, zamawiaj, licz wysyłaj i sie uśmiechaj bo klient patrzy!!
Masz telefon do przedstawiciela handlowego który dostałeś od \'\'menagera\'\' nieroba?
to dzwoń i załatwiaj za niego dostawy i rabaty dla kupujących.
Zarobki?
niecałe 1300 zł na łapę, nadgodziny oddawane jako czas wolny- bo firmy nie stać żeby Ci zapłacić.
Plany sprzedażowe obliczane na podstawie marketów z innych maist- w Lublinie praktycznie niewykonalne.
Ciągłe zmiany koncepcji, przenoszenie towaru tam i spowrotem.
Jedyny plus to młoda załoga, zawsze sobie z kimś pogadasz chwile :P
Poczekalnia dusz, każdy czeka na lepszą ofertę zeby się wyrwać.
Ocena mierny- za żałosne zarobki i mase zadań które za \'\'menageró\'\' my musimy odwalać.
polik 2012-04-18 19:50:15
kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet drutem ogrodzony slyszalem ze na swieta zamiast talonow na zywnosc dostali kupony promocyjne
Wiola777 2012-04-23 10:08:35
Bzdury słyszałeś, pracuję 7 lat w Praktikerze i na święta dostajesz bany albo kartę płatniczą w zależności co wybierze sklep
Marcel 2012-09-24 22:50:47
totalna padaka sie zrobiła w typ syfie zwanym praktikerem
Marcel 2012-11-20 14:42:03
PO DŁUGIM CZASIE NADSZEDŁ CZAS NA PODSUMOWANIA. KU PRZESTRODZE CHCĄCYCH ROZPOCZĄĆ PRACĘ W SYFIE JAKIM JEST PRAKTIKER. SAMA PRACA TAM TO JEDEN WIELKI SYF. DOSTAJESZ 1700 BRUTTO I NA WIĘCEJ NIE MASZ CO LICZYĆ.TAK NIESTETY JEST, WIELE OSÓB LICZYŁO I SIĘ PRZELICZYŁO NIESTETY. WPROWADZANIE GODZIN NA KTÓRYCH MASZ IŚĆ NA PRZERWĘ CO JEST NIE ZGODNE Z KODEKSEM PRACY. PRZERWA 15MIN. SPRÓBUJ SIE SPÓŹNIĆ 2-3MIN. I OD RAZU PRETENSJE. ALE JAK WCHODZISZ DO PRACY LUB WYCHODZISZ KILKA MINUT WCZEŚNIEJ TO TEGO NIE ZAUWAŻAJA. DYREKTOR WYŻEJ SRA NIŻ DU.PĘ MA. WYDAJE MU SIĘ, ŻE JEST JAKIS BOGIEM CHYBA.POZA TYM ZNANY JEST Z OBI NA CHEMICZNEJ A PÓŻNIEJ ZWYCIĘSKIEJ. CI CO GO ZNAJĄ WIEDZĄ O JAKIEGO CHAMA CHODZI. OD TERAZ JAK WYCHODZISZ DO WC TO MUSISZ MÓWIĆ MENAGEROWI(TEŻ NADAJE SIĘ DO INSEKCJI PRACY). CIAGLE JAKIEŚ ZAKAZY, NAKAZY. JEDYNE CO TO MOŻNA SPOTKAĆ TAM FAJNYCH LUDZI CHOCIAŻ ZDARZAJĄ SIĘ WIEŚNIAKI, KTÓRZY CIE SPRZEDAZDĄ, ZE COŚ ŹLE ROBISZ BYLE MIEC PLUSA U DYREKTORA LUB MENAGERA. OGÓLNIE JEST TAM DROGO, WIĘC NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ, ŻE LUDZIE NIE PRZYCHODZA - OCZYWIŚCIE MAŁE OBROTY TO TRZEBA ZGONIĆ WINE NA PRACOWNIKÓW. TO TYLE. PRZESTRZEGAM PRZED PRACA W TYM SYFIE, PRAKTIKER TO TONĄCY OKRĘT(KTÓRY JUŻ TONIE W DŁUGACH) A WIADOMO Z TONĄCEGO OKRĘTU TRZEBA UCIEKAĆ.
gość 2012-11-29 21:23:53
Popieram w 100 procentach.
Krzysztof 2013-01-08 19:12:48
Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.
lim 2013-01-10 23:30:45
Krzysztof - 2013-01-08 19:12:48

człowieku, czy ty widzisz kto i co tu pisze??? czy jesteś ślepy? idź pajacuj w innym wątku kierowniczku.
pracownik Okęcia 2013-05-19 00:45:22
( usunięte przez administratora ) może to odczytasz , może nie , ale widze że szybko się na tobie poznali .

Z małej litery słowo "tobie" napisalem z pełna premedytacją .
były pracownik Okęcia/parter 2013-06-01 12:03:50
( usunięte przez administratora )ktoś to po złości napisał-jakaś szuja co pewnie nie dostała podwyżki lub coś podobnego:))
Biorąc pod uwagę kadrę menadżerów to akurat do niego nikt nie mógł mieć zastrzeżeń. Zawsze był za pracownikami-pisze to jako osoba postronna z innego działu. Wiele sytuacji takich było. Nawet tolerował jakies głupie "związki partnerskie" na swoim dziale...mam nadzieję, że mu się wiedzie.
A z drugiej strony Ci co go znają to wiedzą, że jakieś smętne teksty na jego temat to go j...ą. I zawsze to podkreślał. Pozdro od byłego pracownika z parteru.
ferdek 2013-08-09 22:33:28
Jeju ale wy się męczycie - ja wziąłem tę robotę, pochodziłem do pracy przez 3 tygodnie a później przyniosłem L4 i wakacje przez pół roku za 1000 zł na m-c to jest robota :) a w czasie chorobowego poszedłem do następnej pracy tkzw. na "czarno" za 2k no i ubaw po pachy hihihi.
Piotr 2013-12-06 12:30:36
Totalna masakra w Praktikierze kupe lat w handlu spędziłem więc moge podsumowac Groszego bazjlu nigdy w zyciu nie widziałem pracowałem 5-roku powiedziałem nie odchodze za 1800brutto przy tych warunkach pracy ta praca wykancza psyhicznie i fizycznie złożylem wypowiedzenie po 1 miesacu chorobowego bo musialem znalez cos innego i znalazłem.Spokojniejszą robotę bez tabelek,bez norm bez świrowania że to trzeba zmienic tamto :( kpina.Praktikier bedzie zamykany w Polsce to kwestia 2 kwartału 2014 nie rentowne bedą odcine jak macki ośmiornicy
Ja 2014-01-10 20:44:20
I masz i nie masz racji.... pieniądze - fakt poniżej progu normalnej egzystencji, ale cóż jak nie ma innej pracy...., że praca wykańcza i fizycznie i psychicznie też poniekąd prawda - to przez minimalną ( a właściwie :) poniżej minimum ) liczbę pracowników i stąd stres i fizyczne przemęczenie. Jest i plus :) u mnie przynajmniej menagerowie na prawdę w porządku - da się z nimi dogadać i nie wymagają niemożliwego ( a słyszałem, że różnie z tym gdzie indziej bywa....) ale fakt - ciężka praca za minimalną stawkę działa przygnębiająco - mówiąc delikatnie :( po prostu markety to zasadniczo miejsce gdzie za jak najmniejszą kasę wyciska się z pracownika maksimum i nie ważne jakim się jest pracownikiem czy sprzedawcą - ważne jak to na papierku wygląda ( jak punktualnie przez zegary przechodzisz, jak towar wykładasz, jak "papierologię" prowadzisz... innymi słowy jak wpasujesz się w procedury i szarą pracowniczą masę :) - w końcu nie ma ludzi niezastąpionych co nie ??? ;)
Anty wąs 2014-01-19 23:30:55
Syf, kiła i mogiła - tak to mogę określić.
gość1 2014-02-12 15:46:51
zarobki to najaczesciej najniższa krajowa.brak ludzi (usunięte przez administratora)
krystyna 2014-03-22 22:30:35
Najniższa krajowa, brak ludzi, brak towaru na polkach, wszelkie pomysły zlewane, brak możliwości rozwoju, szkoleń, brak socjalu, brak premii od sprzedaży, praca sezonowa jak ktoś che się na tydzień lub dwa zahaczyć
ciekawy 2014-04-02 15:21:21
kto w końcu kupił praktikera?
wizjoner 2014-04-27 22:19:28
Praktiker uratowany, długi spłacone, można dalej spać spokojnie
Monte 2014-09-18 11:43:39
Hej, czy ktoś może mi powiedzieć jak teraz wygląda praca w Praktikerze w Lublinie? Są ogłoszenia, że szukają pracowników. Warto?
Piotr 2014-09-23 16:02:15
Nie do końcaa piszesz dobrze :)Korporacje tak mają wola miec wieksza rotacje a nie miec stałych zaufanych pracowników,a to sie odbija na firmie,poniewaz klienci olewają taki market jak widza nowe twarze i jak o cos sie spytają to sie nowi chowają :-///.Słuchaj pracowałem w markecie niecałe dwa lata tragedia.Ludzie czym predzej czy pozniej skonczą skłądac podania do praktikiera.Bo ludzie mają dość pracowac dla koncernów gdzie sie zarabia najniższ krajowa i nie da sie z tego życ :-//// Powiem tobie mam znajomego który pracuje w Nomi ale w holandii zarabiam 1500euro na reke,nie na lata sie,nie na dzwiga sie tam przestrzegają wszystkiego:) i powiedział ze nie ma takiej rotacji jak u nas :-//// i godnie żyje za tą pensje :) a ceny w holandi można porównac do naszych w koncu jestesmy w UE
adam 2014-11-24 12:25:47
dostałem propozycje pracy jutro mam rozmowe moze ktos podpowie czy warto ile tam można zarobic?
mateo 2015-02-15 16:09:25
no no, nie wiem czy są tak wiodący, bo przecież jeszcze jest Obi i Castorama i coś tam na pewno też, ale pewnie sam w sobie Praktiker jest dobry, ja mam przynajmniej takie odczucia. Zawsze byli dobrze zaopatrzeni i jak coś potrzebowałem a nigdzie indziej nie znalazłem to tam było, także wielie plusy dla nich
Piotr 2015-03-01 21:18:22
Dajcie spokój z praktikierem i tyle szkoda czasu itd itd :( trzeba szukac innej roboty zawsze sie cos znajdzie :).Po wiem tak ja na pół etatu znalazłem pracę w sklepie z elektroniką :) weekendy wolne a od pn-pt od 9-13 praca spokjna lekka przerwe robie kiedy chce szef w porządku i na ręke dostaje różnie ale 1100 brutto na umowie na 1/2 etatu.:) Przy czym w praktikierze miałem na umowie 1800brutto na reke dostawałem 1320zł :-//// zapierdziel na działach kilku 10 12 godzin pracy i tylko jeden weekend wolny :////.stres i inne sprawy :/// w markecie.już 3lata nie pracuje w syfie PR.Powiem tak na rekę w tym sklepie za sprzedaż dostaje prowizje nie powiem jaką bo bo to tajemnica :) ale w sklepie pracują pól etatu mam płaocne skladki wszystkie a sprzedaż fajnie idzie bo dużo firm zaoptrujemy wieć dostaje na rekę 1500zł-1800zł,reszta to szczegoł :) nie nadrzwigam sie itd nie stresuje sie :))).Resztę dorabiam sobie na taxi weekendy ale głwonie pt-sobota i samej taksówki wekendy wyciągne na czysto pt-i sobota 1000zł :) więc radzic sobie trzeba jakos :)))).Dlatego powiedziałem że nigdy nie pójde do marketu ja zamknąłem ten rozdzial :))) chwała bogu.;))))))
asssa 2016-03-14 05:19:29
ta oferta jest nieaktualna od miesiaca . Rekrutacja wewnetrzna :)
Hyrap 2016-04-15 21:49:08
Milion obowiązków za marne grosze ,do tego bycie często samemu na nawet 2 działach ,dramat . Juz chyba lepiej iść gdzieś na produkcję.
Hyrapp 2016-04-16 10:41:46
Myślałem ze Piotr tymi wpisami niżej trochę przesadza ale niestety przekonałem się na własnej skórze ze jednak nie ;/
Dymek 2016-05-05 21:34:12
Mam nadzieję, że coś się zmieniło tutaj, bo fajna praca, bardzo podobają mi się nowe ogłoszenia, są super
Zostaw swoją opinię o Praktiker - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktiker