Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Ocb

Jeszcze tego mercedesa wy..... bo dzieki niemu zarabiamy tyle ile zarabiamy, zaniedlugo trzeba bedzie zyc z oszczednosci a nie z nadgodzin czy tej jednej soboty :)

Hej

Następny kto tu napisze to (usunięte przez administratora)

Vgj
@Hej

To co ?

Paulina
@Vgj

Wnioskuję, że jesteś zatrudniony w JBG-2. Słyszałam, iż głównym celem firmy jest rozwój - ale także rozwój osobisty i zawodowy członków ich zespołu. Powiedz może coś więcej na ten temat. Czy faktycznie można tam liczyć na nieustanny rozwój?

Kol
@Paulina

Droga Pani . Wypowiem się za kolegę , pracuje w tej firmie lata . Jeżeli chodzi o rozwój osobisty to zależy na jakim dziale się jest , jeżeli dana osoba interesuje się pracą i wie że stać go na więcej to daleko zajdzie . Nie wolno się poddawać i załamywać poprostu trzeba robić swoje a prowadzący lub brygadzista pod którym się jest nie robi problemów żeby blokować rozwój pracownika , wiem że jest tak na poszczególnych działach. Zaraz posypie się fala hejtów że napisała to osoba z biura i powiem tak nie , nie pracuje nigdzie u góry tylko na produkcji i nie jestem żadnym jak to mówią z przydupasów , przychodzę do pracy i robię swoje . Jeżeli miałbym polecić pracę na jakimś dziale to polecam na przygotowkach lub maszynach włączając w to frezarki.Pozdrawiam

Szkoda gdać

I jak sobie to Przemku,Państwo z zarządu wyobraża. Że norma została wyrobiona i wstrzymujecie soboty itp..I co czwartek będziecie nam mówić czy mamy iść czy nie ?? My dla Was mamy być na zawołanie szanować będziecie nas Jak Będziecie nas potrzebować??zdziwi sie któryś z was jak zostaniecie z ręką w majtkach...z noobami i pociulokami...Tak doceniaja...suruacja jest taka jak by ktoś dostał w łapę i miał doprowadzić firmę do zamknięcia..Panie Kris może najwyższy czas zareagować bo w panu jeszcze nadzieja .pozdro .

Hmm...
@Szkoda gdać

A może czas zjednoczyć się i stanąć na produkcji , porozmawiać z Panem prezesem o sytuacji która się dzieje . To my jesteśmy częścią tego zakładu to dużo od nas zależy ! Panie Krzyśku jeszcze w Panu nadzieja

Księgowy
@Hmm...

Krzysztofie, chociaż Ty nie łykaj tych kitów, które wszystkim wciska Blady. Przemo jak się tak sugerujesz goworkiem i opinią, może weźmiesz tych z biura na montaż? Ciekawe czy też pójdą na L4 albo się zwolnią. Zamiast wziąć się za jednostki ujemne, które najmniej wnoszą do produkcji, to bierzecie się za stażowych pracowników, którym poprostu się odechciewa pracy w tym zakładzie.

@Hmm...

Ciekawe kto sie z produkcji zjednoczy same leszcze ktore itak sie podlizuja kabluja co maja stawki po 22-25 czy ci co widza bladego to sie boja odezwac a tacy mondrale na lini jedyne co to maszynioki potrafia sie postawic a montaz i malarnia imagazyn (poza kilkoma ludzmi) to leszcze ktorzy boja sie odezwac. Pzykladow takich ludzi moge dac wiele bo ja juz kiedys probowalem rozmawiac z robem lub bladym a nawet z p.krzysztofem jedyny mondry czlowiek w tej firmie ale dla swojego dobra postanowilem sie zwolnic i nie zaluje tej decyzji bo ten zaklad to jedno wielkie kolesostwo , lub rodzina

Ciekawe

To w jaki sposób twoim zdaniem te maszynioki się postawiły co ? Produkcja jak szła tak dalej idzie paru przenieśli na inne działy paru poszło na l4 a produkcja dalej idzie powiem Ci tak się postawili że aż normę wyrobili.

Q
@Ciekawe

Panie ciekawy a może pójdziesz na poszczególne działy i zobaczysz jak wygląda robota , są jeszcze inne działy bez których ta lodówka by nie była lodówką , jest przygotowka , chłodnictwo, dział elektryczny . Tutaj jest najwięcej roboty dokładane z produkcji i owszem produkcja idzie , bo jak linie się odciąża wszystkim czym się da to ,będzie to szło . Tak maszyny w nagrodę za wyrabianie blokada nadgodzin , wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma .

Ciekawe
@Ciekawe

Zgodzę się z tym bo sam robię na jednym z tych działów które wymieniłeś i bez żadnego z tych działów czy to maszynowy czy montaż czy co innego gotowy produkt nie powstanie,nie rozumiem jak ktoś pisze że jakiś dział się postawił jestem ciekaw w jaki sposób to zrobił i co z tego wynikło

Szkoda gadać

Myślę że są Jeszcze ludzie co szło by z nimi porozmawiać..Ale jest ich już garstka..Poprostu trzeba zwolnić produkcję robić wolniej A dokładniej. I wszystko zgodnie z prawem .bo widzą że ludzie robią wynik to zamiast ich wynagrodzić to jeszcze bardziej ujeb...ać..zero motywacji zero niczego ..już nie mówiąc o rozmowie jakiej kolwiek z ludzi na temat co się dzieje w firmie czy mają szukać innej pracy czy co..Pan Krzysiek na Pana wiele osób czekało więc jeśli Pan to czyta to proszę o konkrety .O motywacje dla ludzi którzy są i którzy liczą że będzie lepiej .bo za chwile nie będzie komu pracować A jak będzie to na odpier...dol. taka prawda .powodzenia .

O takie info to pytaj Mercedesa :-) Jak widzę tego gościa to mnie skręca więcej takich nam potrzeba.

Marian
@Gość

Mercedesa to on może gdzieś na drodze widział .Tak naprawdę to nikt nie wie co to za człowiek i od czego jest ,jedna wielka tajemnica zakładowa

Dark

Witam jakie sa zarobki I czy sa przyjecia

@Dark

Przyjecia sa caly czas a zarobki na start sa niskie chyba ze sie dogadasz na rozmowie zalezy co potrafisz

Beata
@Grzegorz

Piszesz, że zarobki na start są niskie, a czy w firmie JBG-2 można liczyć na benefity bądź premie? Jeżeli tak to czy obejmują one też nowych pracowników?

@Beata

Tak tylko to trzeba ustalac ze swoim brygadzista od niego zalezy czy dostaniesz wczesniej premie tzn. jak nie masz znajomego tam to troche ciezko lub musisz sie podlizywac

Yolo
@Grzegorz

Jak nie jestes dupowlazem to sie nie targaj z motyka na słońce, niektórzy tu po pieciu latach maja 2 zeta wiecej od najnizszej krajowej. Albo wyraz swoje zdanie które nie koniecznie musi byc zgodne ze zdaniem twojego przełożonego. W czechach dostaniesz wiecej na start niz tu ludzie z 10 letnim stażem. Najlepiej przyjdź sam to sie przekonasz

@Yolo

Kolego pracowalem tam 5 lat i wiem o czym pisze.

STEFAN

Wiadomo coś na temat ludzi przeniesionych z różnych działów na montaż? Czy ci ludzie zostaną tam na stałe czy tylko na jakiś czas bo w tej firmie oczywiście nikt nic nie wie, a większość z tych ludzi i tak idzie na l4...

Hihi
@STEFAN

Z tego co słyszałem ponoć na stale dlatego też większość z nich na l4 i szuka innej pracy.

Ziemniak
@Hihi

Nawet my na Liniach już mamy dość. Traktują nas jak roboty...

Maszyniok
@Ziemniak

I bardzo dobrze.

@Ziemniak

Nieprzesadzaj maciecsie jak w niebie

Rafał

Witam, jak wygląda praca na malarni proszkowej czy to ciężka praca? Jak zarobki?

@Rafał

Praca ok kasa tez jak za ta prace tylko uwazaj na BRĄZOWE koszulki

Zamalowany
@Rafał

Jeśli umiesz malować, zawieszać i ściągać to nawet 25zł/h ;)

Pkp
@Zamalowany

Chyba za 1,5h. Piszesz pierdoły bo nikt na malarni takiej stawki nie ma i jeszcze dłuuuuugo miał nie będzie!

@Pkp

ja mam 6,50 h

Baloo
@Zamalowany

Brygadzista może tyle ma.

Mc TsI

eden frrerrty na bicie yo

Kocia morda

Ty. Elqatro zamknij ryj

Kocia morda

Brak mi slów ... Morale w firmie (usunięte przez administratora)

ELQUATRO

Jest Elquatro jest impreza

Biurowy

Witam wszystkich na forum ,myślicie że macie źle otóż powiem wam że my tu też nie mamy kokosów. Dziennie musimy robić po 8 godzin a wypłata szkoda gadać 4500 na rękę ,kto to widział i do tego jeszcze te kawki,dwie jak nie trzy dziennie ,to jest takie meczące.Pozdrawiam i jestem z wami.

Taki se

Wygrałeś ????

Tom
@Biurowy

Niepodszywaj sie kolego pod kogoś kim nie jesteś i gdzie nie pracujesz. Siejesz tylko ferment takimi głupimi tekstami. Weź się lepiej za robote na tym dziale na którym jesteś

szon
@Biurowy

Hej biurowy, 4,5k jak na tą posadę to raczej niewiele, wynika z tego że jesteś słabym handlowcem. Przez ciebie (i podobnych do ciebie) mamy same problemy na produkcji (ponieważ mało urządzeń sprzedajesz więc kiepsko zarabiasz, a my nie mamy co produkować i nie zarabiamy,a to wszystko przez twoją nieudolność handlową!!!). Na twoim miejscy bym się zwolni i dał szanse komuś kto zna się na rzeczy i potrafi sprzedać aktualne urządzenia, A ty na produkcję i zobaczymy czy będziesz taki mądry jak na tym forum.

Lyndzysy
@Biurowy

I co biurowy, szon (usunięte przez administratora) ci mózg i zamknąłeś ryja

Józef

Nie ma lekko trzeba (usunięte przez administratora) w wysokich temperaturach, najgorzej mają malujący (wysokie temperatury + zapylenie) współczuję chłopakom

@Józef

Zgadzam sie z toba na malarni jest zapi...rdol.

Grzegorz

Nie dla wszystkich. Wystarczy ze zaczniesz pod ............. i juz nic nie musisz robic nawet jesli nic nie potrafisz

Mamrot

Dobrze że jest ten gowork- to taki wentyl bezpieczeństwa do wylewania frustracji ;-)

Mateusz G.

Jesli nie zaczniesz podpieprzac to nic nie osiagniesz wiem z wlasnego doswiadczenia..

SPAM

Zakład się stacza nowymi pomysłami. Maszynioki mają składać urządzenia!! Tam ludzie chodzą na nadgodziny jak nie mają stołów. To niech ich Mercedes bierze na montaż. Ja się dziwie liderom z maszynowego że pozwalają na nadgodziny w takiej sytuacji.

@SPAM

Na montaż też chodzą na nadgodziny i po co robota nie idzie tak czy tak

Księgowy
@SPAM

Odkąd pracuje w tej firmie to pan Przemysław zawsze miał mega pomysły, które nigdy nie miały pozytywnego skutku i w niczym nie usprawniły produkcji. Dziwię się właścicielowi firmy, że daje sobie mydlić oczy.

Otom
@SPAM

A ja dziwię się twoim liderom że jeszcze ciebie nie wyrzucili na zbity pysk. Gdyby linie miały robić co do nich należy to by maszyny miały robotę . Nadgodziny robi garstka ludzi ktorym widocznie zależy na firmie , 95% ludzi ma w (usunięte przez administratora) nadgodziny Bo im honor nie pozwala zadzwonić no ludzie kochani .

Nikt
@SPAM

Maszynioki zrobią wszystko bo są przyzwyczajeni do zapier....nia!!! A cała reszta niech się weźmie do roboty. Jak na pakowanie przychodziły po 3 osoby a nie zjechalo ani jedno urządzenie to po co przychodzili? Podlubac w nosie??? Niech każdy dział patrzy na siebie i robi swoje. A wrócimy do tego co mieliśmy.

Tak
@Nikt

Na pakowaniu zawsze głośno i wesoło. No i ciastka są.

Baloo
@Tak

No i zielonych pełno :)

Sisi
@Baloo

Cały czas pełno różnych osób,od zielonych,przez czerwonych,poprzez pomarańczowych aż do białych....wesolutko,luźniutko,jest bajera,taka praca to rozumiem.Może znalazłoby się miejsce,bo na maszynach trochę zapi..dol k...a.

Siara

Kiedyś chętnych do pracy w tej firmie było wiele Ale jak Pan derektor zaczą żądać Tak się ludzie zwalniają Firma zeszła na psy długo Tak nie pociągnie jak prezesi nie ograniczą władzy dyrektora

Chętny

Czy ja laboratorium jest szansa się dostać?

Malcosz

Nie polecam zakładu ????

buchmach
@Malcosz

Jo tyż ni polecom zakładu. Roz się czlowiek założył i flaszke przegrał....

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2