Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Wolny człowiek

Obecne goła jałmużna to jest dla was nagroda za te drugie zmiany w soboty, za tą czterobrygadówkę. Tak was docenili, że was brygadziści straszyli ujebaniem premii AKORDOWEJ za nieprzyjście w sobotę. Tak was firma doceniła że wam teraz w nagrodę dała gola stawkę i się z was śmieje bo zarabiacie połowę mniej niż kiedyś a robicie więcej przy mniejszej załodze. Taki pracownik to skarb bo kto normalny tak (usunięte przez administratora) za grosze i w mniejszej obsadzie???? róbcie tak dalej tylko smarujecie poślady przed każdym ruchaniem was przez górę bo się obtarć nabawicie???? NIECH ŻYJE REŻIMOWE JBG-2

@Wolny człowiek

Zapomniałeś dodać, że o pieniądze z rządu się nie wstydzili prosić..

Seed

Gdyby pobierali podatek od powieszni mózgu to byś dostał rabat

Jaś

Nie ma ludzi niezastąpionych ???? tyle w temacie.......

Qwerty

A betony z magazynu nie do ruszenia.....Jak zwykle.

Lolek

Wy się nigdy nie nauczycie, jak będziecie pisali takie (usunięte przez administratora) na go worku to zawsze będzie źle bo góra to wykorzystuje

Jaś
@Lolek

Co wykorzystuje? No niech czyta, jak umie czytać ze zrozumienie... bo jakoś do tej pory logiki brak w tym co robią... przynajmniej się dowiedzą co ludzie myślą o ich firmie...

Wypłacają dodatkowe nagrody w JBG-2?

Talib

Tak bilety dają miesięczne albo 3 miesięczne

Podróżnik

Wszystko dawaja nawet wycieczki na RODOS właśnie wróciłem fajnie było dostajesz na 1 miesiąc albo 3 miesiące za free

Gratis

ZEK

Żebyś siedział znów po 12h bez kontroli? Oby nigdy

Fg
@ZEK

Zgadzam sie z tym,oby nigdy. Nigdy tego nierozumialem jak przychodzili i nic nierobili.

Maszniok
@Fg

To chyba tylko na montażu..., bo na maszynach zawsze była robota na nadgodzinach a jak nie było roboty to wtedy brygadzisci się nie zgadzali na nadgodziny.

Jojo
@Leon

Zapytaj zielonych albo pakowaczy, tam zawsze jest dużo roboty, zwłaszcza na nockach :)

P.
@Jojo

Pakowacze na Warszo zawsze mieli przerąbane bo są na wylocie i z każdej strony ich widać :) i prawda jest taka że jak pakowali po 40 mebli na zmianę to każdy był cicho, a jak są gorsze dni to zaczyna się podpier.. jak to nie ze strony przygotowek (pozdro dla takiego żółtego ;) ) to ze strony magazynu, którzy sami nie raz wala ściemę ile wlezie, ale pochowają się między regałami i są mądrzy :)

Zybi
@Maszniok

No pewnie że na maszynach była robota , ale jednak dziwne jest to że mimo wszystko nadal się wyrabiacie i to mniejszą ilością ludzi i oczywiście bez nadgodzin .

D. D
@Zybi

Brawo zieloni!, jedziecie po wszystkich działach tylko nie po swoim

Maszniok
@Zybi

Nie ma co porównywać roboty między 1500 urządzeń a 2500... Jest nas mniej ale roboty również. Przychodzi się do pracy a roboty nie widać bo przez całą poprzednią zmianę nie pojawiły się rozpiski. Obecnie to nawet jest czas żeby linie kleić. Wiadomo, znajdą się wyjątki ale na tym dziale już została mniejszość w tej firmie, czyli osoby nauczone roboty.

Były maszyniok
@Maszniok

Na maszynach została część ludzi która jest nauczony roboty bo ktoś musi robić A 2 część to (usunięte przez administratora) i kapusie kierownika... tyle w temacie...

Bercik

2030stym chyba że będzie kryzys to 2040

ZEK
@P.

40 mebli na zmianę idzie jeszcze jakoś rozłożyć na 8h ale nie 2-3

Życzliwy

Radzę wszystkim zastanowić się nad dalszą pracą w JBG2! Rozejrzyjcie się za pracą za płotem... kolejny kryzys i znowu Was okradna bo tak to trzeba nazwać... Prezesi śmieją się z Was i mają w nosie wasze problemy i zmartwienia... Były dobre czasy w JBG które dawno się skończyły... I nikt ich już nie wróci...

Edward Ącki

Wymyślony pseudowirus spadł tej firmie z nieba, do tego idiotyczne komunistyczne państwo z debilnymi ustawami i mogą robić z pracownikami co się im żywnie podoba. Inne firmy faktycznie mają kryzys i trzeba uszczuplać wypłaty, zabierać dodatki itd. A kto mi wytłumaczy co się zmieniło w JBG jeśli chodzi o produkcję od kiedy panuje ten straszliwy i niewyobrażalnie śmiercionośny "wirus"? Patrząc na zamówienia, które i tak nie wszystkie są wpisane do palnu to jest może trochę gorzej niż np pół roku temu ale nie na tyle źle, żeby zabierać kolejne % z wypłat? Firma okrada pracowników i śmieje się im w twarz.

Jery

a jej miejsce zajmie inna która szanuję swoich pracowników, a nie tylko konta zarządu. I nikt mi nie wmówi, że tak duży zakład nie ma pieniędzy by przetrzymać lekki kryzys. ... Tak bo to spedycja czyli nadal działają ... Nawet jeśli mają mniejszy zysk to nadal mają. Ale w tym roku właściciel musiał by zrezygnować z nowego Jachtu, a na to nie można pozwolić, lepiej wywalić 200 osób

Zostaw to na ranka

Grunt ze fachowi brygadierzy zostaja :)

Adolf

Ryży nie daruje ci tej nocy

Zwolniony

A sory zapomniałem o jednym na pewno nie pozdrawiam jednego żółtego z malarni na pewno wszyscy wiedzą o kogo chodzi pozdro chłopy nie dajcie się fajnie było z wami pracować pozdro Przemo, Gargamel , Biegał , Jery, Jozim, itd jest wielu ludzi tam wporzadku trzymacie tak dalej . POZDRO

Zwolniony

Pozdrowienia dla malarni i Jarka z wentylatorów i jerego z agregatów wporzo synki biegał tez wporzo ale jego dezycie są czasem do myślenie chociaż ja też dziś mam ciężko z myśleniem ale ogólnie to co firma(zarząd) robi teraz ciężko zrozumieć covid to ściema

Wtajemniczony

No to w czwartek kolejne wypowiedzenia.

Ja i drugi ja

Chcesz za darmo siedzieć w domu? Bo ja nie mam zamiaru

Jak tak bardzo chcecie zamknięcia firmy to napiszcie petycje,podpiszcie się z nazwiska i zanieście kierownikowi.a nie takie rzucanie się na necie.ciekawe ilu ludzi ma takie samo zdanie jak wy

@Ja i drugi ja

Nie chodzi o siedzenie za darmo w domu, wystarczy spojrzeć jak szybko rośnie ilość osób zakażonych. Ludzie się po prostu boją co jest zrozumiałe.

To skoro się boją to niech wezmą l4,opiekę albo idą na urlop i problem zgłowy

Glowa

Jak mają iść na l4 skoro mówią oficjalnie, ze za l4 zwolnią?!

Jedai
@Glowa

Uwierz ze jak będą chcieli zwolnić to ani brak absencji ani nawet umowa na stale ci nie pomorze. A pozatym nikt nie da ci gwarancji ze jak to wszystko (usunięte przez administratora)nie to wszyscy polecą na bruk. Bo covid minie predzej czy później a konsekwencje gospodarcze będą sie jeszcze czkawką odbijać wszystkim wokoło

Operator

Niepopieram decyzji o zabraniu premii inne firmy dają jeszcze premie za pracę w czasie pandemi a nasze JBG zabrało premie nawet na Wielkanoc nie mówiąc o naszym L4 gdzie większość osób poprostu została wykorzystana.. Firma musiała szybciej wiedzieć że tak zrobią a mimo wszystko nic nie powiedzieli no niestety ale czuję się poprostu (usunięte przez administratora) i liczę że ktoś z naszego zarządu pójdzie po rozum do głowy..

Jak są takie degradacje to zróbcie też coś z brygadzistami z montażu, po co ich po dwóch na zmianie? Na zalewaniu, malarni i maszynach dawaja jakoś sobie radę. A tu teraz tylko chodzą i szydzą z ludzi którzy są przeżucani na inne stanowiska.

Szefie, daj 2 złote!

A czego Ty się spodziewasz ? Popatrz na nich jakim sposobem stali się brygadzistami ? Nie mówię o wszystkich, są chłopaki co przepracowali swoje i dają rade na tych stanowiskach. Ale są tez tacy co z każdym problem odsyłają Cię gdzieś bo prócz siedzenia na krześle albo bajery nie potrafią nic więcej!

Haha

Pewnie jakiemuś zielonemu się ulało .

Tito
@Haha

Pewnie tak, a na pakowaniu leberka.....

Robert zapraszam po wkrętarkę

Kto zwolniony łapka w górę ???? Dopiero się zaczyna kryzys a nasza firma redukuje pracowników. Brawo Brawo Zamiast powywalać nie potrzebne stanowiska zaczynają od niby lebrów. Mam nadzieję że Ta śmieszna Firma padnie(usunięte przez administratora) Kto zatrudni managera bez wykształcenia ...

@Robert zapraszam po wkrętarkę

Na produkcji zwalniają do do biura poszukują z językiem francuskim bo maja braki kadrowe czyli widać, że wszystko jest robione specjalnie. Najpierw zabierają premie i wszystkie dodatki a później ludzi zwalniają. Po co komuś dawać premie jak za kilka dni chce się go zwolnić. (usunięte przez administratora)

Yhm
@Robert zapraszam po wkrętarkę

Uwazaj jeszcze jest troche osb do zwolnienia

Cieply
@Yhm

A niech wywala przynajmniej odprawa będzie .

Xxx
@Robert zapraszam po wkrętarkę

Jest blisko upadku :d wlodarze, oddawac zaleglosci bo jedna bańkę zaleglosci juz macie a ciekawe ile jeszcze ich jest :D szkoda tylkoże ludzi a wamale (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

EL MUNIRO

Jeżeli wszyscy pojdziecie na l4 to kogo zwolnią z powodu chorobowego ? Wiadomo, że znajdą się tacy którzy nawet chorzy pójdą do pracy nie zważając na innych ludzi tak było zawsze... Szanujcie zdrowie swoje i innych ludzi, przykład włoski czy hiszpański nie otworzył wam oczu ? Pamiętajcie, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Wnerwiony

Znowu nas wyruchali na kasie, ludzie robili na premie akordową cały miesiąc i na koniec dowiadują się, że jej nie dostaną bo trzeba oszczędzać. Rozumiem, że jak mus to mus i mogli sobie zabrać bony, dodatki i premie kwartalna ale na premie akordową pracowaliśmy ciężko cały miesiąc!!!!! Wirus jest w Polsce od dawna i premie tez można już było dawno zatrzymać no ale po co, niech niewolnicy robią a na koniec miesiąca im dowalimy ile są tak naprawdę warci. Jak żyć prezesie?

juzek
@Wnerwiony

zwolnij się jak ci tak źle ja się im nie dziwie że wolą już myśleć za wczasu o jakiś oszczednosciach niż od razu zwalniac ludzi.

@juzek

Józek popraw się z ortografii a później pomyśl co napisałeś. Myślenie o oszczędnościach zaczyna się w momencie gdy coś się dzieje na całym świecie (czyli np. wybucha pandemia wirusa) tak jak i maseczki w których już dawno powinnismy pracować a nie wspomnę o środkach do dezynfekcji rąk. Końcem lutego powinna paść informacja na zebraniu z ludźmi „słuchajcie jest beznadziejna sytuacja, musimy zacisnąć pasa i zrezygnować z premii kwartalnej, dodatków do szychty i z premii akordowej ale jak wszystko się uspokoi jakoś to nadrobimy” jesteśmy ludźmi i można z nami normalnie rozmawiać i zawsze się można dogadać. Patrząc na dzisiejsza sytuacje była to typowa zagrywka żeby ratować własne poślady bo wszyscy ciężko pracowali na premie akordową nie raz biegając żeby jak najwiecej zrobić aby tylko premia się podniosła a nie opadła. Można było zrezygnować na dzisiejszym zebraniu ze wszystkiego ale zostawić chociaż tą premie akordową na która ciężko robiliśmy a od nowego miesiąca robić za gołą stawkę z myślą ratowania firmy w kryzysie. Wyobraź sobie że niektórzy u nas są jedynymi żywicielami rodziny i maja raty za mieszkanie do spłacenia więc mieć te kilka stówek premii a nie mieć to bardzo duzo

Jozinzbazin
@juzek

Oszczędności ;) wszystkie firmy obok przynajmniej nie straszą zwolnieniami ... To pokazuje jak nasza firma jest słaba... Więcej porobcie stanowisk zielonych kierowników brygadzistów.

@Jozinzbazin

Otóż to, ciekawe czy Ci z góry też będą oszczędzać i oddają kawałek swojej „STAŁEJ WYPŁATY” na rzecz ratowania firmy.

@juzek

Mało tego przejdź się kiedyś do chłopaków na 2 linie i zapytaj ich ile warzą drzwi do SNA albo SNG. Jak tam jakiś czas temu przechodziłem bo potrzebowałem ich pomocy to byłem w szoku cała linia zapchana urządzeniami, jedne drzwi ważyły dokładnie 45 kg. Weź sobie całe 7,5 godziny wkładaj takie ciężkie drzwi to zobaczysz jak dostaniesz w (usunięte przez administratora) Chłopaki zapierdzielali i nie narzekali, aż mi ich było żal bo ja na ich miejscu bym się tak nie męczył a oni robili bo mówili, że fajnie premia podskoczy jak dużo tego zrobią. Zajdź sobie teraz do nich i zapytaj ich jak tam chęci do roboty. Moja robota jest na szczęście troszkę lżejsza i źle nie jest ale też bardzo ważna bo na premie akordową robimy wszyscy jako jedna całość. Ty najwyraźniej masz stałą wypłatę skoro Cię nie poruszyła dzisiejsza informacja

@juzek

Juzek możesz też zapytać chłopaków z agregatów ile maja roboty, ile się musieli namęczyć żeby zrobić duża ilość agregatów. Chłopaki zapierdzielali jak małe robociki żeby tylko wszystko było na czas. Zajdź sobie na zalewanie ile tam chłopaki musieli się nadźwigać skorup do WNE-3,75 albo tych na stawianiu zapytaj ile się trzeba namęczyć. Polecam Ci pomyśleć w przyszłości zanim cos powiesz

Juzek
@Wnerwiony

Z tego wynika ze wolicie te premie 400 zl a pozniej smialo w kwietniu zwolnijcie kogo popadnie. Bo uwazam ze lepiej jest miec mniejsza wyplate i prace niz ta premie

Juzek
@Wnerwiony

Jak niby w lutym zebranie jak to wszystko sie posypało w marcu

Blady
@Juzek

I tak powiedzieli że będą zwolnienia około 100 osob

Naiwny jestes
@juzek

Widze ze naiwny jak dziecko jestes i zostaniesz, lyknales to ze premie zabiora zeby ludzi nie zwalniac, 2-3dni pozniej 130 osb polecialo a maja dobic do 205 osob zwolnionych, a reszta niech robi i ryzyjuje zdrowiem za te grosze w dodatku te grozenie ludziom ze za l4 zostana zwolnieni, cyrk na kolkach

Jolo
@Jozinzbazin

Ale to było do przywidzenia szalu nie bylo od dluzszego czasu a korona to tez pretekst żeby ograniczyc zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2