Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Uuuu co za wyznania :D

3.0

kiedy ankiety ?????

rere

Czy przy dużym boxie nie można dać kogoś do pomocy do wywożenia ram?Tyle osób chodzi na plekse.Klejarz sie denerwuje nie ma gdzie stawiać,czyszcząca nie nadąża czyścić ,streczować i wywozić bo wokół siebie nie ma miejsca aby postawić....i panująca znieczulica bo są dodatkowe stoły i lepiej iść tam niż pomóc wywieść paletę...

wera
@rere

ostatnio pod oknami był ten bok i dystans do niego ,nie dość że na nim nić prawie nie zarobisz ,to sie narobisz ,nawozisz a do pomocy to zapomnij że kogoś dostaniesz

Zx
@rere

To tak rób zybys się wyrobiła, a jak nie to niech przełożony ci pomoże.

@Zx

Akurat w tym ma rację jak idzie kilka klejarek boxu i dystansu dużego to nie ma szans żeby się wyrabić samemu i tu pomoc jest mile widziana... A jak jesteś taka mądra to pokaż jak to się robi.....

Czyszcząca
@rere

Padma poprzez sposób premiowania i iswoich ,, dobrych pomysłów,, konsekwentnie buduje w swoich pracownikach brak empatii i pomocy do drugiego człowieka. Niestety albo trzeba przyzwyczaić się do pracy w takim zespole albo szukać pracy gdzie indziej.

aa
@Czyszcząca

kadry kierownicze jak widza problem powinny przydzielac odpoiednia liczbe ludzi do danego zadania

Klejarz
@aa

Pomocy nie uświadczysz w tym zakładzie. Niektóre czyszczące zostają na przerwie albo schodzą szybciej z przerwy aby wyczyścić swoje ramy a na któreś że zmian testowano jeszcze 3 stoły na 2 czyszczące. Porażka

ART

kiedys na Art dla jednej pani nerwowej krzykaczki nie spodoabał sie zgrzew folii na ramce to nerwowo rzuciła tą ramka i rzuciła sie do operatora foliarki , pozniej wysłano ta pania na czyszczenie ale stwierdzila ze na czyszczeniu nie bedzie pracowac teraz pracuje w sklepie z butami i sie usmiecha do klientow

Betyy
@ART

Gratulacje dla tej pani -opuszczenie prostactwa z padmy to w sumie jak awans społeczny

Lok
@ART

I bardzo dobrze zrobiła że się zwolniła, w tej firmie tak jest ze człowiek nerwowy przez kombinacje i ukladziki.

odp
@Lok

tak bardzo dobrze ze sie zwolniła bo ta pani by dalej pracowała i truła atmosfere innym , a tylko sie zwolnila bo uwazala ze praca na czyszczeniu to nie dla niej , teraz wie ze jak bedzie w sklepie nerwowa atmosfere wprowadzac szczegolnie do klientow to ją zwolnia z jednym dniem

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
pyt

wszedzie socjal nawet do bonów czemu nie biora pod uwage kto ile lat pracuje tak jak to bylo kiedys ?

Lik
@pyt

Kogo to obchodzi ile ty pracujesz i tyle lat się lelaczysz w tej firmie bo jakoś ci się udało. Na święta każdemu po tyle samo się należy.

@Lik

a co ty miesiac pracujesz i chcialbys miec tyle samo co ktos sie poswiecil przepracowal wiele lat dla firmy

O
@...

Po miesiącu to tu już nikt nie pracuje bo nie poprzedluzali umów. Patrz bo się zrzygasz tym chajsem.

@...

No tak tyle lat zaganiasz w tej firmie.

Vv
@pyt

Jeszcze ci mało, i właśnie większość ludzi zawistnych takich jak ty w tej firmie pracuje(usunięte przez administratora)

o

skoro widzisz to znaczy ze pod soba juz masz hehe

ewa

A ile w tym roku dają?

@ewa

Nic nie wiadomo ile cisza jak narazie

Aż miło słuchać tego całego biadolenia :) Płacą w terminie warunki do pracy są więc trzeba zacisnąć zęby i pracować . Nikt w tej firmie na siłę nikogo nie trzyma .

zzz

pod tym wzgledem pasuje zgadza sie tylko reszte zeby doprowadzili do porzadku tj jak wszyscy biora te same pieniadze to i maja tyle samo umiec i potrafic

Kiedy ankiety na brygadziste

@Art

Po co ankiety, brygadzista u nas w firmie wcale nie potrzebny, no chyba że do płacenia im pieniędzy.

abc
@...

czy prezesi widzieli wyniki pierwszej ankiety ?

3.0

na liniach tak jak kiedys na klejeniu niech zostawia tylko najlepszych , normy podniesione , rotacje trzeba sie zmieniac wszystkim na rozne stanowiska i nie ma miejsca na ciepłe kluski bo ktos musi ta robote za takie osoby robic

@3.0

Najlepsze to są tylko roboty i to z czasem się psują ,, Pracusiu,,

o

to zostan robotem i rób robote za innych

Z tego co wiem zaczynanie takich tematów nie jest dobrym pomysłem ????

Prawda

Za ten wpis powinni ciebie namierzyć i zrobic ci sprawę w sądzie, myślę że tak zrobią i na mierzą twój numer IP i wtedy zawyjesz wilczym głosem.

Nie wiem

Moja opinia jest taka , że niewiadomo co przyniesie kolejny dzień. Aktualnie posada w tej firmie nie jest pewna . Podsumowując : Stres , Niepewna przyszłość oraz obawa co będzie dalej. Plusem jest płaca jak do tej pory. Chociaż na dzień dzisiejszy nie jest jakaś wysoka.

@Nie wiem

jak nie ma pracy to niech oni daja mozliwosc wypisania ludziom urlopow bo to nawet nie ma sensu siedziec i głupa walic jak nie ma zarobku dodatkowego wiekszego

era

Czy bedą zwalniać ?

dana
@Nie wiem

Powinni powiedzieć czy będą zwalniać czy szukać innej pracy? wszystko takie niepewne ,a potem z jednym dniem zostajesz bez pracy

@era

Tak będą zwalniać niestety

...

malo zamowien chyba jest , ciekawe na jak długo

Kiki
@Nie wiem

A jakie są zarobki bo chciałam złożyć tam podanie o pracę jestem z Augustów

Padma
@Kiki

Najniższa krajowa +premia i mega zapierdol. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i psychice.

Xxxxx
@Padma

Dodatkowo w tej pracy jest pełno donosicieli którzy tylko czekają aż Ci noga się powinie. Zawiść i zazdrość o wszystko. Widać to nawet na tym forum co się tam dzieje.

Kiki
@Padma

O to coś dla mnie bo ja mam hard cor codziennie puki co w pracy 2000 na rękę żadnej soboty wolnej praca po 8,10 godz dziennie zero wolnego to może w padmie trochę lepiej będzie??

Zz
@Kiki

Chyba gdzieś kozy pasiesz albo coś z glowo u ciebie nie tak.

@Zz

by mogli poinformowac czy i jak duzo maja zamowien

rok
@...

Powinni dać limity tak jak w zeszłym roku,każdy by miał prace i zarabiał,a tak to na plekse chodzą i nie zarabiają

ech
@rok

Oczywiscie że powinni dać limity,bedzie sprawiedliwie

@ech

dadza limit dobry klejarz stanie bo nie bedzie mogl wiecej , a inny nie wyrobi sie do limitu i beda braki

Cx

Nie tylko ustawiacze flirtuja oni myślą że tak można bo biorą przykład z brygadzistow lub liderów którzy prowadzą eskapady miłosne.

A że wy macie czas i chęci na szpiegowanie ludzi hehe

Kkk
@Ewa

Jakie szpiegowanie?, jak coś chce albo coś nie idzie jak trzeba to chce zapytać przełożonego brygadziste czy tam lidera to ich niema bo wiszą i są zajęci niuniami.

Kammy
@Kkk

W ogole ustawiaczy powinno wywalic na zbity pysk. Sam szybciej klejarke ustawisz niz oni przyjda bo zajeci (usunięte przez administratora) sa haha

Nie wiem

Myślę że nie będą zwalniać . Ludzie zaczną sami odchodzić .

Mk

Przez flirty, SMSy i pogaduszki z pracownikami oraz okazywanie dziwnego zainteresowania niektórym podwładnym kerownicy nie mają czasu na właściwe zarządzanie firmą.

pyt

co z ankietami ???

@pyt

Ciekawe dlaczego niema ankiet na kierownikow

@pyt

pewnie jeszcze ze 3 ankiety by musialy byc negatywne zeby poczynili jakies kroki

Kacha
@Art

Bo nie !!!!latają to jedno to drugie zebrania lepiej brygadzistami zrobić porządek legaci tacy pewni siebie NIC NIE ROBIĄ kierownik ma. Inne. Sprawy wy. roboty liderzy brygadzisci do pracy

@Kacha

Ale kierownik powinien przyjsc do brygadzisty i lidera i powiedziec od jutra ma byc porzadek i tyle ... w tej firmie by musial byc prezes w 3 osobach na 3 zmiany , o wtedy to od reki by sprawy byly zalatwiane

Q
@Kacha

Brygadzistow to wogule nie powinno być wystarczy kierownik i lider, bo poco płacić legatom pieniądze i to nie małe.

Tak
@Kacha

Brygadzistow nie powinno być, wystarczy kierownik. A brygadzisci leserzy do roboty a nie się przewalac tu i tam.

A

kiedy beda wstawiac maszyny wkładajace wkładke foe na inne linie ?

A
@A

jeszcze nie uruchomili tych krause na wieksze formaty

@A

wszystko to latami sie wlecze wręcz

czyszczaca

wysłali na czyszczenie i teraz przyłazi na linie z tesknotą i wielką checia pracy na linii

Padmianin

A jak kierownik Paweł na zmianie B ?

Xxxxx
@Padmianin

Super, najbardziej chwalą i lubią go czyszczące że zmiany B.

ddd
@Xxxxx

No nie wiem czy wszystkie czyszczące go tak lubią ..

O
@Padmianin

To idź i go zapytaj aferowiczu.

marta

no maja ruszac chyba z linia wieszakow bedzie lekka praca dla pań

czyszczaca

gdyby jakiejs pani nie odpowiadala praca na linii to chetnie bym sie zamienila

Czyszcząca
@czyszczaca

Podpinam się do propozycji zamiany stanowisk pracy gdyby któraś z pań chciałaby przejść na czyszczenie bo na linii za ciężko.

padma

liderzy za malo pomagaja zeby brac premie za ramki , a czasem i tylko chodza albo popracuja tam gdzie lzej i im pasuje

Albo siedzą w telefonie ????

Ziomek
@padma

Stanowisko buforowej jest chyba od właśnie takich zadań , ogarnianie palet itp , więc w czym problem ? Ciężkie palety ? Niech zmieni stanowisko. Zgadzając się na bycie na tym stanowisku wie co będzie musiała robić

Lol
@Ziomek

Panowie mają za dobrze :) Szarym pracownikom dodają coraz więcej obowiązków 3 na 4 albo 2 na 5 :) no cóż nic nie zrobisz :)

A ty im żałujesz pograć w gierki???? A co innego mają do roboty!!!!!

Dać więcej obowiązków :) a co :) gorsi ? :) Wszystkim dają więc i dla nich coś się znajdzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki