Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

padma

kto to widział zeby czyszcząca szkolila buforową ręce opadają to tylko na zm.A

@padma

Czyszczące w tej firmie potrafią wszystko hehe

Cyk
@padma

Bo trzeba ją szkolić nigdy nic nie wie i niech nie chodzi z nosem wyżej głowy

Caka
@padma

No widać że czyszczące umieją wszystko to co nie trzeba, a umieją nawet w trakcie pracy jabłek buchnąć w torby i wynosić do szatni i wszystkich o plotkowac.

pyt

a liderzy obecnie biora premie za ramki na liniach ? bo to niektorym liderom wogole sie nie nalezy bo tylko chodza spaceruja jak ochrona wokol budynku

at
@pyt

To mało powiedziane nie umieją pełnić swoich obowiązków które do nich należą, zamiast się interesować ludźmi i praca to się interesują nie tym co trzeba.

@at

nie wiedziec czemu wciaz niektorzy operatorzy tylko chodza za liderem na liniach chociaz ich koledzy operatorzy na liniach obok normalnie pracuja cały dzien

Ona
@pyt

Co Ty piszesz wiesz jaka to tragedia byłaby dla niektórych Pan na klejeniu .Jest pare takich co pracują po kilka lat i tylko taśmę umieją podkleic i to z trudem .Zwróć uwagę ze jak tylko zmiana się zaczyna to niektórzy liderzy już stoją przy danej klejarce by ustawić i Pani mogła nawalać ilości bo o jakości to zapomnijmy .Bynajmniej u nas na zmianie B tak jest . Wiec liderzy musza być (usunięte przez administratora)

Yyyyy
@Ona

Co TY piszesz! " bynajmniej" to przeczenie. Taka utalentowana w klejeniu a poprawnie zdania napisać nie umie!

@Yyyyy

Kiedyś zmiana B była jedną z najlepszą atmosferą w pracy. Co się dzieje na zmianie że codziennie na forum są jakieś niepochlebne wpisy????

B
@Padma

Nie ma już osób, które tworzyły tę atmosferę! !!

Czyszcząca
@B

Jest mega charówka to jak może być przy takiej robocie dobra atmosfera???? A jeszcze niektórym mało. Zapraszamy Panie z HR popracować na produkcji i ciekawe czy wtedy będą się pytać dlaczego nie ma dobrej atmosfery w pracy. Pobiegały by na dodatkowe stoły, poprzewalały brudne ramy, powoziłyby ciężkie palety to odechciałoby im się wszystkiego.

I Love Padma
@Czyszcząca

Co Wy gadacie, na zmianie B jest super miła atmosfera, normalnie jak w domu, tak rodzinnie. I kierownik wręcz przemiły, troszczy się o pracowników i całą załogę. Najlepsza zmiana i firma ever.

@I Love Padma

Widać ze jesteś jedna z tych fałszywców .

Hmmm
@B

To prawda najfajniejsi i najbardziej pracowici ludzie którzy tworzyli miła atmosferę zostali zwolnieni .Szkoda i przykro bo kiedyś do pracy szło się z uśmiechem i chęcią a teraz idzie się bo musisz.

@3.0

dlaczego nie widza tego brygadzisci i kierownictwo ? po co takie osoby stojące nic nie robiące ?

@Czyszcząca

nie biegaj, a idź- nie przewalaj, a przełóż(i tak nie robisz tego sama)- skoro twierdzisz, że przewiezienie palety to taka harówa, poproś o pracę na innym stanowisku np. linia luster, dział pleców wtedy będziesz miała pojęcie ile trzeba" zużyć kalorii"- :)

Zm c
@xyz

Tylko jak na razie to na czyszczenie nigdy nie Oj z przyjemnością byśmy się zamieniły na stanowiska pracy. Tylko jak przyjdzie co do czego to chętnych na czyszczenie brak.

Padma

Dziękujemy Pani Ewo za zrobienie porządku.Teraz się okaże kto jest operatorem klejarki a kto zwykłym,, wsadzaczem listwy,,

Pop 3'0

Na zm C na 3,0tez niezle cyrki wyszly z brygadzistami.

Nom
@Pop 3'0

Jaki powód zmian? Dlaczego?

Sssss

W poniedziałek zobaczycie .

abc
@Sssss

to jednego brygadziste odwołali z linii czy jak ?

Sssss
@abc

Na to wychodzi, skoro wraca z powrotem na linie brygadzista ktory byl na obszarze klejenia itp.

Eeee
@Sssss

Było zebranie przeciez, powiedzieli co i jak!!!

@Eeee

podali przyczyne na zebraniu ?

Haha

Jezu jak to dobrze, że z tego syfu uciekłem po miesiącu :) Już po 2 tyg. widziałem co na tej zmianie się dzieje haha. Ojj równi i równiejsi tam byli ;) I zapewne dalej są.

3.0

to jak w serialu moda na sukces te rozne zmiany, innego osobnika tez kiedys zdegradowali i okazało sie pozniej ze znów awansowali odnosze wrazenie ze w tej firmie z kogo zechca kto im sie przypodoba to zrobia kogo chca i kiedy chca hehe .

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

xz

jak operator foliarki nie ma zajecia to niech zrywa folie z odpadu i nosi odpad

@xz

Masakra ludzie niech każdy zajmie się swoją robota a nie ogląda się co inni robią .Tak będzie najlepiej

Kiedyś się dziwiłam dla ludzi którzy opisują pracę w tym zakładzie na forum ale czasami innego wyjścia nie mają by w firmie zostały dostrzeżone istotne problemy na różnych stanowiskach pracy. Nie może być tak że w zakładzie w którym się dostaje notatkę lub karę pieniężną czasami z błachego powodu byli pracownicy równi i równiejsi.

tak o

wlasnie o to chodzi ze jak operator stoi i nic nie robi to ktos musi robic robote podwojnie oprocz swojej roboty robic jeszcze odpad, a sam operator spoglada tylko na foliarke albo z liderem rozmawia

3.0 klejarz

Śmiech co sie tu dzieje.. Zm. A nowy klejarz a ma swoich dwóch ustawiaczy prywatnych. Gdzie by nie ustała nie ma pomiaru...Nic nie można poprosić do siebie bo na okrągło u niej albo po niej maszyny naprawiaja..wystarczy ze na pedał naciśnie i już jest problem...Masakra że tu nikt nie zwraca z góry na to uwagi..

Ss
@3.0 klejarz

Się lecz

Jarząbek Wacław
@3.0 klejarz

Może warto pomyśleć nad zmniejszeniem pomiaru dla tego klejarza, problem zniknie. Mówiłem to ja - Jarząbek Wacław

padma

nadchodzi wiosna niech pilnie szybko informuja czy beda zamowienia na inne ramki czy dalej bedzie to samo sie ciagnac czyli to co jest obecnie i jak długo to bedzie trwało bo wowczas jednak bedzie lepiej zmienic prace na wiosne

wrr

bo w tej firmie sa ujadacze co maja cos do powiedzenia skomentowania, do innych osob gdzie poza firma idzie grzecznie ulica bo tam juz nie zawola plose pani on sie bije hehehehe

Zmiana B

Moim zdaniem jeżeli ktoś chce zabłysnąć w pracy a inteligencją nie grzeszy i zaczyna uprzykszać życie innym donoszeniem na współpracowników, to niech ma na uwadze że KARMA WRACA i powinien sam zacząć lepiej pilnować się w pracy.

Ktoś

Przerwę mają czyszczenie i klejarze . Każdy dział ma różne godzimy przerwy .

Laska A
@Zmiana B

Zmiana B jest najgorsza zmiana pod każdym względem .Donosicielstwa , lizania (usunięte przez administratora) przełożonym .A najgorsze to kobiety na czyszczeniu i niektóre kobiety na klejeniu zwłaszcza te co uważają siebie za najlepsze w w ilościach klejenia.Zapomnialam dodać o nowej buforowej ona to się szarogęsi .Co się porobiło w tej firmie dobrze ze u nas na zmianie jest w miarę ok

@Laska A

Rzeźby było śmieszniej to chodzi buforowa po stołach i opowiada wszystkim jakie to ona teraz znajomosci ma .Wszyscy mogą jej naskoczyć .!Buforowa ze zmiany A naskakala?! Wyleciała .oby i tu tak się nie skończyło .Bo jak to kierownik powiedział „ nie ma osób nie zastąpionych „ Żenada w tej Padmie

Nom

Hahahaha śmiechu warte. Cała Padma na forum wylewa żale.

Oliwia

A jaki jest zakres obowiązków liderów? Też stoją na produkcji?

...

wlasnie a jak sie odbywa wybieranie lidera ? jakies kryteria oni patrza i widza tak ta osoba zostanie liderem

@...

Musisz wykazać się zaangażowaniem ,większa wiedza niż pozostali i przytakiwać przełożonym nawet jeśli nie maja racji

3.0

czy musicie siedziec na schodach na przerwie nie macie gdzie ?

3.0

Może by ktoś w końcu zrobił porządek z Liderami . Podobno lider ma też pracować na linii. A oni tylko chodzą i spacerują. A jak potrzebna pomoc to mówią,że nie mają czasu. Jak nie ma pracownika bo np. na zwolnieniu to niech stanie za niego i robi. Ale po co ? Przecież oni nie od tego.

o
@3.0

lider liderem ale i operatorzy na jednych dzialach normalnie pracuja , a na innych sobie stoja i nawet jak kogos nie ma to nie postawia operatora tylko biora z innych dzialow pracownika

@3.0

tylko jeszcze pieniadze trzymaja jak by spadly zarobki uu zapewne by sie opustoszylo, chociaz te roszady i brak zamowien lepiej zeby za wczasu sie okazalo co to bedzie dalej

Aga

O matko czytam i nie wierzę, ale się pozmieniało... Jak ja tam pracowałam to była super ekipa, świetna atmosfera i zarobki. O mamo współczuję...

Skończcie z tym donoszeniem. To nic nie da.

Kldghj

Słyszałem że na jednej ze zmian na Art jest mega donosicielka i plotkara. Współczuję.

Buu

Na 3.0 też są same plotkary na czyszczeniu

Czyszczaca
@Kldghj

Na zmianie B jest więcej niż jedna konfidentka .J.K,E.H,E.Pale jak to ktoś mądry powiedział takich tez w firmie potrzebują .

@Czyszczaca

Nie wrzucajcie ich wszystkich do jednego worka bo to niesprawiedliwe. Moim zdaniem plotkowanie jest mniej szkodliwe niż donoszenie na koleżanki i kolegów z pracy (usunięte przez administratora)

pp

plotkujecie jakbyscie swego zycia nie mieli , a za chwile gadacie z tą osoba jak gdyby nigdy nic

@pp

To standard nie tylko w tej firmie hehe.

Sas
@Kldghj

To powiedz jej to w oczy a nie wypisujesz na forum. Pewnie sam jesteś konfident bo normalni ludzie którzy nie walą z (usunięte przez administratora) nie oczerniaja innych na forum.

Czyszczaca
@Sas

Mowilam prosto w oczy to nie rozmawiają ze minął to po pierwsze a po drugie donoszą jeszcze bardziej nawet w nosie się podrapie to już lecą i skarżą ze nic nie robie

odp
@Czyszczaca

no w tej firmie was by trzeba bylo odgrodzic od innych przegrodami albo klapki na oczy zebyscie nie widzieli siebie nawzajem bo czujecie sie lepsi od innych , obsmarowujecie, a to posmiać sie , obgadujecie i to czym nizej spolecznie to wyzej sie czujecie co niektorzy . Pozdrawiam osoby , które na codzien są pozytywne i z dobra duszą , dzieki takim osobom mozna pracowac w przyjaznej atmosferze

pytanie

czy na wiosne cos sie zmieni i bedzie wiecej zamowien ?

Iko
@pytanie

Napewno już takich zamówień nie będzie.

@Iko

to super niech tylko potwierdza ze juz na dluzej bedzie cienko z zamowieniami i na wiosne najlepszy czas ewakuacji

Isio
@...

Cienko to jest, ale coś słychać że będą i znów zwalniać.

gg
@Isio

no by mogli powiedziec przez jaki czas bedzie tak nadal cienko przeciez wiele osob by pewnie znalazlo inna prace

@Iko

Zgadzam się pracy coraz mniej, dobrze nie jest.

ma_ie

A dlaczego aneksów o umów nie dostali i pracują za mniej jak 17 zł. za godzinę. PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki. Nowe rozporządzenie (Dz.U. 2019 poz. 1778) ustala wysokość płacy minimalnej na poziomie 2600 zł, a minimalną stawkę godzinową w wysokości 17 zł. A ludzie pracują za 14,93 na godzinę. trzeba do inspekcji pracy zadzwonić.

a
@ma_ie

dokladnie czyli co maja pracownikow zA bialych murzynow ?to ze sa dodatkowe premie nie ma nic do tego skoro w rozporzedzeniu wydanym przez premiera pisze ze stawka godzinowa minimalna wynosic musi 17zl a wiele z nas ma o wiele mniej

odp
@ma_ie

umowa o prace 2600zł brutto to ok 1900zl na reke jesli by sie zdarzyl kiepski miesiac to premia wwyrownaja , a stawka do umow zlecen 17zł

@odp

To nie należą się nam podwyżki?

Pop 3'0

No nie, jesli Ci zabraknie do tej najnizszej krajowej to oni wezma Tobie z premii i doloza, podobno maja takie prawo,tak robia nie tylko u nas w zakladzie,wystarczy isc do kadr i zapytac.

qpzmaleeo

Czy w firmie nie ma większych problemów niż to, że ludzi rozmawiają ze sobą na pleksie? Czy to przedszkole że zostali przesadzeni?

Rodriges
@qpzmaleeo

Nie rób problemów bo są tu większe tylko nie chciane zobaczenia przełożonych.

Jak
@qpzmaleeo

Tak To jest przedszkole, a mają najlepiej ci co udają zdruzgotanych są lizusami i skarżą opowieści wyssane z palca dla swoich przełożonych.

katrine

Dlaczego na niektórych liniach operatorzy normalnie pracuja ,a na innych spaceruja , robia obchód , tu pogada tam pogada , to co lider, brygadzista , kierownik nie widzi ?

P. Art.

Będą u ciebie w domu zrywać folie z pleksy.

Pracownica
@P. Art.

Panowie odpoczywali na pleksie bo bez premii to oni nie pracują i stąd ta afera.

Ikl
@Pracownica

A ciebie ktoś o zdanie pytał plotkarko.

Edzia

Jak jest słaba produkcja to zapraszamy tych z góry na zrywanie foli z pleksy przez 8h za najniższa krajowa i wtedy zobaczymy jakie oni będą mieli miny.

Ajkl
@Edzia

A to taka ujma na honorze pracować za najniższą krajową????? No dla niektórych bez premii dodatkowej w tym zakładzie to nie ma pracy hehe.

@Ajkl

To nie chodzi o ujme robic za najnizsza krajowa tylko o to ze nikt by nie robil w tym zakladzie bez premii dodatkowej,tym bardziej przy tych ilosciach wymogach itp

@Pop 3'0

za niajnizsza krajowa to mozna teraz sobie gdzies siedziec i ziewac na pewno w tej firmie malo kto by pracowal za najnizsza na 3 zmiany ...musieli miec niezle straty na pleksie tyle ton do obierania

Wlasnie o to chodzi.

@Pop 3'0

emerytów niech wysla na stałe na obieranie pleksy, a nie poumieszczali wsrod mlodych na roznych dzialach i biora takie same pieniadze i premie, a w rotacjach nie wysylaja ich na ciezsze stanowiska przez co mlodzi musza caly czas robic na ciezszych stanowiskach jak te same pieniadze to i robota tak samo niech obowiazuje .

To prawda

Pracownik 30+
@padma

Ty też wiecznie młody i super sprawny nie będziesz.Kiedyś i Ty możesz komuś,, przeszkadzać"w pracy a pracować gdzieś trzeba....

pablo
@Pracownik 30+

to stawaj i rób za takie osoby zobaczymy jak dlugo wytrzymasz ile lat i za te same pieniadze moze nawet sam nie doczekasz tych lat

3.0

co z rotacjami na wieszakach na klejeniu powinny sie zmieniac z klejenia na czyszczenie

ooo
@3.0

czemu na wieszakach na klejeniu biora za darmo premie i jeszcze koncza 30 po , a obok na czyszczeniu czy klejeniu ram musza zarobic na kazda zlotowke

@ooo

lolku 1 jesteś jak bezmózgie yeti- po 1 nie ma niczego za darmo po 2 jeśli klejenie będzie trwalo np. do za5 ukończenia 8h pracy to do której panie czyszczące będą pracowaly a czas na sprzątanie?? krotko mowiac twoja frustracja wynika tylko i wyłącznie z zupełnego braku wiedzy na temat dzialu wieszakow- pozdrawiam:)

@ooo

Skonczy im sie laba jak ustala normy i normatyw za wieszak,wtedy zacznie sie praca,akord jak na klejeniu,a koncza wczesniej bo nie maja roboty,poki co fajnie maja bo maja.premie stala,do czasu!!!

@xyz

tak jak sprzataja wszedzie i robia do za 5 chyba brak twojej wiedzy ,a nie 30 przed juz chodza z nudów czyli musieli sprzatac jeszcze wczesniej

@xyz

jesli w domu sprzątasz tak jak w zakładzie pracy to zapewne nikt nie smialby poprosić cie o szkl wody w 5min możesz co najwyżej skorzystac toalety a moja wiedze niech cie glowa nie boli to ze się sprząta na bierzaco to tylko swiadczy o tym ze czemus chyba sluzy 6s dzięki czemu nie trzeba ogladac się co 5min czy jest audyt- zamiast tu przekladac swoje frustracje zacznij solidnie wykonywać swoje obowiązki a nie spac nie możesz bo cie glowa boli ze nowo otwarty dzial tylko z boku wygląda tak och i ach..

abc
@xyz

idz na czyszczenie czy klejenie no to jak taki spryt masz i tak czysto to treba pracowac do za 5 a nie 30min przed lazic bez roboty i brac premie bez ustalonych norm albo niech wysylaja na obrywanie pleksy czy zmywanie podlogi

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki