Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

padma

nie dosc ze niskie zarobki to i tez niedobra atmosfera w pracy jakies osoby ktore codzien denerwuja inne , jakis brak szacunku obgadywanie , przezwiska, patologia , krzyki jak tak jest to i sie zwalniaja po co to komu i to nieraz jakies zbyteczne osoby ktore dawno powinno sie podziekowac w umowie .

Padma
@padma

To po co pracujesz w tej firmie może czas na zmiany ,

C
@padma

To prawda. Atmosfera pracy w tym zakładzie jest straszna. Nie każdy chce pracować w takim towarzystwie. Młodzi ludzie którzy przychodzą np na linię do tej firmy to po dniu albo paru dniach rzucają pracę mówiąc że nie będą pracowali w obozie. No ale ja im się nie dziwię. Stawiani są notorycznie na najgorsze stanowiska gdzie im pot po plecach leci a reszta towarzystwa grzeje stołki poubierana w grubych bluzach bo im zimno. To się nazywa równe traktowanie wszystkich pracowników w tej firmie. Mało tego to te osoby które siedzą, trzęsą się z zimna i ziewają z nudy to beszczelnie potrafią wypomnąć każde potknięcie albo niedociągnięcie w pracy temu nowemu pracownikowi często uprzejmie donosząc na niego dla liderki lub lidera. To jest niby ich motywacja do bardziej wytężonej pracy. Chore. I najgorsze że z roku na rok jest coraz gorzej z tą atmosferą.......

brylantowa
@C

jeden operatorek na linii to chodzi i denerwuje ludzi specjalnie przyjdzie stanie do pracujacych osob stoi i jeszcze przy robocie denerwuje i dziwne za tyle lat go nie wyrzucono . Chodzi od stanowiska do stanowiska i obgaduje i nakreca kłotnie miedzyludzkie. Nierób od lat, raz musial lekka prace wykonac to dla brygadzisty doniósł ze tam dalej osoby stoja i zeby to zauwazył i zawołał te osoby . Jedna taka osoba jak lyzka dziegdziu beczke miodu psuje

ppp

mogli dac caly tydzien wolnego w takie upały toz to koszmar

padma

Pracodawcy są zobowiązani zadbać o zdrowie pracowników w czasie upałów, niezależnie od specyfiki pracy. Powinni zapewnić zatrudnionym warunki pracy, które zabezpieczą ich zdrowie. Możliwe jest nawet skrócenie dnia pracy przy zachowaniu pełnego wynagrodzenia. Obowiązkiem pracodawcy jest także staranie się o obniżenie, w ramach możliwości, temperatury w miejscu pracy. Krokiem w tym kierunku jest zamontowanie klimatyzatora, który zmniejszy temperaturę powietrza.Jeżeli taki zakup przekracza możliwości firmy, do przejawów troski o pracowników w czasie upałów należy inwestycja w, np. wiatraki czy wentylatory. Tak wiec klimatyzacje zapewnili w biurze , no na hali ludzie sie kloca o wiatraki czy na dokupienie wiatrakow chyba stac firme ? ewentualnie takich klimatyzatorow jak na klejeniu stoja ?

pyt

wozki samojezdne czy to dobry pomysl ?

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
3.0A

niech hr zrobi ankiety

Buhaha
@3.0A

Ankiety to fikcja. Robione sa jedynie po to bysmy mieli swoadomosc ze na cos mamy wplyw.

Jaja

Dali by wolny piątek a nie ludzie bez sensu siedzą bo " limity ". Wszystko zabrali a jeszcze ludzi na zwolnieniach kontrolują :)

@Jaja

piątek ? mogli caly tydzien dac

odp
@hmm

w takie upały zeby ludzie tak sie meczyli to nawet szczescie ze nie ma pelnej mocy przerobowej bo by padali jak muchy

...

niech daja urlopy bo ludzie chca dorabiac bo to bezsens sie kisic w upale za najnizsza

?

to wy nie wiecie ze niektorzy dostali 3 mies urlopy bezplatne ? musicie az czekac na wyplate nie wiecie jaka bedzie niska ?

Hehehehehehe
@?

Przed chwilą przeczytałem że Padma i Padma Art są jednym z głównych sponsorów Suwałki Blues Festival w tym roku.

@Hehehehehehe

Powinniśmy się cieszyć.Przecież jedna wielką rodziną....

ooo

no to ładnie by lepiej bylo w koszta dac 400zl premii za frekwencje niz w koszta sponsoring na blues

padma

ja nie bede sto razy dla brygadzisty upominal sie o swoje sprawy raz powiedziane i ma zalatwic a nie mowi ze zalatwi , a idzie w zapmnienie , na produkcje zeslac i wybrac nowego brygadziste

?

na pkcz na wieszakach zarabiaja premie ?

Hrf
@?

Nie!!!Na zadnym dziale nikt nie zarabia, tylko normy.

Pomoc
@Hrf

Dziś w krwiodawstwie to dopiero były tłumy z Padmy. Pozdrawiam wszystkich honorowych dawców krwi z Padmy. W Suwałkach to mają z was kożyść w szpitalu. Świecicie przykładem. Dzięki.

Jaja
@Pomoc

A. Ile dni wolnych dają? 1 czy 2

Niki
@Jaja

DWA W sam raz na długi weekend.

????

Oczywiście że tak????????

ZmB

Znowu wtopa. Zatrzymanie 3500 ram bo złe śrubki? Gdzie samokontrola? Gdzie lider i opiekun? Za co kasę biorą?

zmB
@ZmB

Która padma?

....
@zmB

Napewno Art

Linia
@zmB

Na tej zmianie to zawsze jakies cyrki.Ciekawe dlaczego????? Dziesięciu ,, kierowników,, i takie wtopy to od czego oni w końcu są?????

a jak
@Linia

Na zmianie b na art jest jeden kierownik co wszystkie rozumy pozjadał.

3.0
@ZmB

U nas chociaż konkretne osoby są na stanowiskach a nie jak u was wezmą byle kogo bo nikt inny się nie zgodzi i ma być i koniec. Znajomy pracuje na zm b i mówi ze cyrki się dzieją. Jakieś mieszani ludzie co chwila nowy opiekun na jednej lini i zawsze nieogarniety.

@3.0

Widać działalność tych twoich "konkretnych osób" po wynikach równych premiach czy bublach pod ścianą czy w rembaku.Gdyby nie plecy to kierownika byście dawno innego mieli

Nkp

Porażka to myślenie tych z góry cała firma notatki za brak maseczki, oplatają jeden z drugim po hali w maseczce nawet przez godzinę i zobaczymy czy wytrzymacie, wszystkie firmy w koło wycofały maseczki a tu dziecinada się jakaś dzieje zabraliście już nam wszystko premie jakościowe frekwencja 10 procent, kary pieniężne za brak masek, robimy za darmo coraz więcej ludzi się zwalnia dobrych następni szukają pracy. Co wy z nami robicie.

Trzęsipięta
@Nkp

Widocznie nie ma ważniejszych spraw, na które trzeba zwrócić uwagę skoro zajmują się takimi głupotami jak maski. Jak ktoś się obawia lub czuje zagrożenie to niech założy dwie na raz i stoi. Wcześniej przedszkole teraz żłobek. Żenada. Nie polecam.

Ukrop
@Nkp

Po urlopie jak tak dalej będzie to sami będą musieli zejść z góry i kleić te ramki w maseczkach na nosie bez możliwości posiadania wody przy sobie w tempewaturze ok. 30 stopni. Ciekawe kto im wtedy wystawi notatkę za brak maseczki albo znalezioną butelkę z wodą????Takie rzeczy tylko w Padmie.

Hej
@Nkp

Za najniższa krajową nikt nie będzie pracował powoli ludzie będą odchodzić,

padma

chyba niespodzianke zrobili z notatkami ale co ciekawe nie wszystkim za maseczki , no przy takich upalach to katorga , a tyle kampanii bylo o szczepionkach ,a mimo to wychodzi na to ze dalej bedzie to samo co bylo z obostrzeniami . Wiele osób przechorowalo , czesc sie szczepilo ale to sie okazuje dalej za malo .Suma sumarum ludziom morale spadaja do dna, mowiono ze produkcja siła napedowa firmy , ze trzeba sluchac glosu i potrzeb pracownikow , powolano do pracy HR ...Wypadaloby wyciagnac reke do pracownikow , zalatwiac wszelkie sprawy ugodowo, traktowac sie po partnersku , rozwiazywac problemy a gdzies w tym lancuchu sa pekniete ogniwa .

seba chlopbezbrzuchakiepskor..

zenada nie polecam

Papłyk

Mam nadzieje że mnie nie usuną moderatorzy. Zupełny offtopik. Może ktoś chce odpocząć od szarości dnia codziennego oraz zła pracy, bo przecież jak to praca, z natury zła i zagrać w Rugby. Spotykamy sie co tydzień. Wiecej info na stronie facebook Rugby Suwałki. Pozdrawiam i zapraszam ;)

padma

czym sie sugeruja na gorze jak powoluja nowego lidera na niektorych zmianach? tym ktora osoba chodzila obok lidera caly czas i odprowadzala do szatni i podczas pracy oraz czy blisko i za liderem chodziła ?

,,,-
@padma

Ty byś chciał i pewnie się nie nadajesz .

hmm

niech daja nadal dla chetnych urlop bezplatny po co to sie tak meczyc i przychodzic zeby odbebnic etat ? ci ktorzy chca przychodzic za stawke zebrac i niech przychodza moze wiecej im pracy sie zbierze

Art
@hmm

Niech zrobią 4 dniowy tydzień pracy. Jeżeli po urlopie się nic nie zmieni to nie wiem czy się opłaca przyjeżdzać do tej pracy i się gotować w tej nagrzanej puszce na 3 zmiany za samą podstawę.

Kapitan zapałka

Co prawda to prawda. Czas na zmiany. Tutaj już nie wrócą, stare dobre czasy.

Oczy kobry
@Kapitan zapałka

Dobre czasy się skończyły tylko szaraczkom. W biurze i te wszystkie "funkcyjne" osoby śmieją się z roboli

Maro
@Art

Dokładnie poco stać i się ślimaczyć całą zmianę jak można to zrobić w cztery dni i piątki mieć wolne .

Cccc
@Kapitan zapałka

Jak tak będzie po urlopie to trzeba będzie uciekać z tej firmy .

art
@Oczy kobry

Jak tak będzie to uśmiech im spadnie bo będą musieli pracować za tych szarych.

@Maro

Na urlopie bezpłatnym jeżeli się wyrobi normę z piątku za darmo w tygodniu. Normalnie interes życia. Hehehehehe.

Fds

W niedzielę też rób

klejobuch

ale jaja firma daje kartki ile ram wykleić. no i niby 16 ramek ponad norme. ale ilość klejarzy razy 3 zmiany co daje 6 tysi na miesiąc na plus dla firmy. my mamy niezarabiać a oni tak? haha w życiu;>

Hmmm Opinia o zakladzie? Aktualnie praca za najniższą krajową.

Dodam że Na razie dwa tygodnie:)

aaa

teraz mowia ze tak bedzie do urlopu czyli 4tyg...

?

a operatorzy i reszta liderzy itd tez najnizsza hehe ?

Open
@?

A może matury (usunięte przez administratora) na bezpłatny na pół roku skoro brak zajęcia,. żenada patrz swojej (usunięte przez administratora) bo ma być selekcja ,matury do domu.

Zxx
@aaa

Ciekawe czy można iść na bezpłatny bo mam robotę na miesiąc za dobry chajs .

mm

juz jeden zaklad tak probowal poczynic i w sądzie pracy była przegrana

,,,-

To nie jest niczyja wina że ktoś akurat w tym czasie zachorował , i za to mają zwolnić ? to niech zrobią kontrolę w domach u tych co są na L4 . Może pełzającemu z bólu ludzie mają chodzić do pracy bo tak oni chcą , nikt nie przewidzi choroby i jak to prawda to może się odwróci to na nich .

pp

Najlepsze jest to jak w tej firmie mowia pewne osoby jak zyc , jakby mogly to jeszcze by rzadzily zyciem prywatnym , same maja nieudane zycie , a maja cos do powiedzenia innym

Pozytywny
@pp

Są takie panie co o swoich problemach zdrowotnych , wygłaszają referendum , każdą z nas coś boli ,dolega ,młoda czy starsza ,musimy z tym żyć ale nie publicznie ,choroba jest tragedią ,ale nie licytujmy się która gorszą ,mam nadzieję że HR to przeczyta i wyciągnie wnioski choroba chorobie nie rowna

Ktoś
@Pozytywny

No właśnie choroba, chorobie nie równa a z chorobą alkoholową można walczyć więc przestań w końcu pić po nocach i wypisywać głupoty na forum bo na prawdę poproszę Panie z HR żeby ciebie przebadały z rana alkomatem i wtedy żarty się skończą hehe. Miłego weekendu życzę niepozytywna istoto.

Obserwator
@Ktoś

Jeżeli sam (sama) masz problem ,z używkami więc leć do specjalisty ,nie wiem czy HR czy ci pomoże w tej sytuacji troszkę kultury by się przydało i nie strasz nikokogo HR tylko za robotę się weś ????

Ktoś
@Obserwator

Ojjjjj widzę że ubodło. To dobrze że zrozumiałaś że to do ciebie Obserwatorze, Jadzie, Pozytywna a raczej niepozytywna istoto itp. Bądź w końcu tak kulturalna i przestań poniżać ludzi i pisać te brednie po pijaku na forum.

Obowiązkiem pracodawcy jest dbanie o pracowników w czasie upałów . Prawem pracodawcy jest także skrócenie czasu pracy podczas upału. Prosze wiec przemyslec bo i skoro tez nie ma pracy na całe 8h wiec mozna by było pozwolic pracownikom wczesniej konczyc prace np po 4-6 godz umozliwic wyjscie do domu .

Gorąco

No wiesz co tu za posiadanie przy sobie butelki z wodą pitną można zostać ukaranym a Tobie jeszcze się marzy krótszy dzień w pracy hehe.

@Gorąco

no teraz nie ma zarobku z premii wiec dla samej stawki dla osob w szarych koszulkach nie oplaca sie pracowac ,moze operatorom , liderom itd tak... niech mowia czy bedzie przestojowe czy jak , a nie ludzie codzien pytaja i codzien niewiadoma czy isc do innej pracy bo coraz wiecej osob chce zrezygnowac bez czekania

Jjj
@padma

Powinni zrobić zebranie i poinformować ludzi na czym się stoi. Ludzie mają rodziny ,opłaty a nie będą robić za najniższą krajową.

Kpina
@padma

No trochę słabo. Takie pieniądze jak tu bez premii to można zarobić wszędzie. A nie jak parobek na polu stać upoconym za grosze plus trzy zmiany.

nono
@Kpina

przy takim upale to nawet norme ciezko sie robi , wiatrakow by mogli wiecej dokupic zeby ludzie o wiatraki sie nie klocili ,to zaden koszt dla tak duzej firmy , jedno jest pewne dla najnizszej krajowej to nawet sie nie chce przychodzic i robic , a przy bezplatnym urlopie to i wyjdzie mniej , o kredytach nawet nie ma co mowic , nawet sa ogloszenia do biur za najnizsza krajowa to nie chca ludzie pracowac . Czy firme byłoby stac chociaz na lipiec 2 tyg dac przestojowego do urlopu i byłoby miesiac wolnego ?

Sali
@nono

To wyjdzie cały miesiąc wolnego i można sobie dorobić pieniędzy.

Tom
@nono

To nie jest wina firmy ze teraz robimy za najniższą ale dwa tygodnie przestojowego do urlopu by się przydało żeby dorobić gdzie indziej i jakoś by się wszystkie opłaty zrobiło.

@Tom

no to jest wlasnie zarzadzanie firma gromadzenie wiekszej ilosci materialow do produkcji , a gdy ich braknie i braku mozliwosci dalszych dostaw wiekszych szybka reakcja i juz myslenie o przezbrojeniu sie na cos innego w tym czasie

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki