bricomarsche avila

Iława

Opinie o bricomarsche avila

LOLEK 2011-11-27 19:43:27
Tragedia. Tak można jednym słowem opisać prace w brico iława. Za najniższą krajową co raczej nikogo nie dziwi. szefem jest kobieta teoretycznie bo praktycznie rządzi tam jej ala mąż który siedział w kiciu za machloje i teraz struga pana. klimat w pracy taki że szkoda słów każdy na każdego patrzy jak mu się noga powinie żeby [usunięte przez moderatora] kierowniczce [usunięte przez moderatora] która ma z 60 lat i wymaga od ciebie żebyś wykonywał jej robotę, zamawianie towarów itd. z góry jesteś też potencjalnym złodziejem przeszukanie dokładne codziennie po pracy. popracujesz parę miesięcy i wylatujesz albo sam się zwalniasz bo nie wytrzymasz. Już nie wspomnę że w godzinach pracy szef zabiera cię do siebie na budowę i robisz na budowie, czy na zimę drewno trzeba pociąć, trawe skosić, itp. nie ma że boli jedziesz albo sie zwalniasz. sami ocencie.
xxxx 2012-07-02 22:25:14
niestety to wszystko prawda!!!!!!!!!!!!
lol 2012-07-11 10:08:38
Tak to wszystko prawda, ale ludzie są głupi że nic z tym nie robią, pracują i narzekają niech się wezmą w garść i zgłoszą gdzie trzeba. Dobrze mają tylko ci co słuchaja się kierowniczki i mają gumowe uszy, i znoszą upokarzanie innych. Jak można nie mieć do siebie szacunku, i dawać się innym poniżać,żal.
alias 2015-11-22 11:56:35
do aneksa Jeżeli obsługa i ich usługi ciebie zadowalają, to pogratulować.
Dla mnie brak cen, bałagan na regałach, naburmuszone kasjerki... porażka.
eryo 2016-04-20 13:07:39
Firma od lat oferuje szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu no i można u nich spokojnie załatwić też zniżki dla firm, wiec to jest na pewno na plus, ale można też zamówić wtedy u nich przywóz gratis na przykład, wiec nieżle to wygląd naparwde.
Zostaw swoją opinię o bricomarsche avila - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bricomarsche avila