Opinie o Avila Sp. z o.o. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Avila Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Avila Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avila Sp. z o.o. w Iława

Rysiek Nowy wpis

Siemanko, widziałem ze na dział budowlany szukają teraz. ta umowa zlecenie, o której pisaliście też mnie zastanawiała. Całkiem poważnie nigdy nie przejdziesz na te o prace? a co chociaż z jakaś prowizja od wyników? O niej też nie wyczytałem wzmianki

Cześć, czy faktycznie minimum roczny staż pracy jako sprzedawca jest konieczny, żeby w ogóle się dostać? tak było napisane w jednej z ofert ale zastanawiam się czy gdyby tak zgłosić się mając za sobą pół roku to też by kogoś rozważyli:)

Tomasz Nowy wpis

Chyba żarty!!!! Firma ma przemiał pracowniczy na największym poziomie w Iławie, proponuje jedynie najniższą krajową, umowę zlecenia, żadnych 50 czy 100 % za soboty czy niedziele i stawia jeszcze takie warunki??? To dno nie pracodawca, hiena iławska, wszędzie byle nie tam.

Zaszły jakieś większe zmiany w warunkach zatrudnienia na przełomie roku? chodzi głównie o to, że ktoś tu pisał o umowie przypuszczam, że zleceniu i innych minusach a mnie gdy teraz pokazuje się oferta dla sprzedawcy to piszą, że owszem jest zlecenie ale na start, później już UoP po próbnym. Ciekawe czy byłaby wtedy jeszcze drobna podwyżka

Tomasz Nowy wpis

Nie zaszły żadne zmiany, dalej (usunięte przez administratora) jak był tak jest. W tym przybytku nie ma nawet jednej rzeczy sprawnej. Całość do zburzenia jak najszybciej.

Kolo

Następny pracodawca roku. Umowa śmieciowa, zero urlopu, zero za nadgodziny, najniższa krajowa, ciągła rotacja. Pijawka.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Avila Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPRZEDAWCA - KASJER /BRICOMARCHE/?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Kolega mi powiedział, że mają nabór na sprzedawcę kasjera, ale chyba nieaktualne info miał, bo pokazuje mi starą ofertę z czerwca. Jeszcze tam było napisane, że dają zlecenie, a mi to średnio pasuje, nadal tak jest, że tak spytam na wszelki? I z czego to wynika, nie ma godzin pracy określonych?

Anka

Intermarche (usunięte przez administratora) za klientów. To jest istny dramat. Lubię tę sieć marketów, zawsze jak jestem w jakimś mieście to chętnie robię zakupy właśnie w intermache. Ale punkt w Iławie to jakiś koszmar. Kasjerki wiecznie nadąsane. W zeszłym tygodniu dopiero w domu zobaczyłam, że na paragonie zamiast natki pietruszki mam nabita jakaś sałatkę za 3 zł więcej. Odpuściłam myśląc sobie szkoda czasu i nerwów. I kawał drogi pokonywać. A dziś zostałam oszukana na pieniądze przy wydawaniu reszty znowu. Ludzie proszę sprawdzajcie przy kasie paragony i to czy wam dobrxe wydają resztę. Mnie dziś (usunięte przez administratora) kasjerka krótkie włosy za ucho. Nigdy więcej nie wejdę do tego sklepu w Iławie.

Darek

Czy pracodawca szkoli swoich pracowników ?

Konrad

@Jedenzwielu Same nieszczęścia z drobnymi sprawami ale to, że firma jest dobra ani słowem nie piszesz.

Jedenzwielu

No to w zasadzie uzupełnię opinie jak wyżej w zasadzie tyle, że pewnie przez tą samą kierowniczkę zostałem (usunięte przez administratora) na start było coś wspominane o dodatkach za prace w weekendy po miesiącu jak przyszło do wypłat okazuje się, że księgowa nic nie wie więc idziemy do kierowniczki a ona też nic nie wie. Moje zdanie przeciwko kierowniczki? No chyba wiadomo kto ma racje ale ja dobrze pamiętam co mi pierwszego dnia mówiła. Dalej... szkolenia początkowego brak odrazu plakietka, długopis i świeć oczami przed klientem w zasadzie tak to wygląda bo nawet nie masz pojęcia gdzie lezy towar a już masz gadać z klientem. Kierownictwo? No coż jednego zwolnili zamiast tego wpisali mi całą sobotę nawet nikt nie spytał czy mam jakieś plany. Podziękowałem za współprace no cóż Ci którzy tam pracują no wielkiego wyboru po prostu nie mają i tyle takie są fakty. Jakieś dodatkowe godziny nocne na remanent a kierownictwo życzy sobie, że przyjdę na 8 rano wracając z nocnej zmiany do 2 w nocy. Mój pierwszy weekend na dziale bez żadnego kierownika a ni pracownika który ma jakiekolwiek pojecie co tam się dzieje. Szukanie zamówień o których nie ma żadnych informacji czy są czy nie czyli biegasz po sklepie i tracisz czas i nerwy. Szukanie starszego pracownika po sklepie bo no ludzie na prawdę mają czasem ciekawe pytania i ja ich nie winie tylko sklep który nie potrafi poświecić czasu ani pieniążka zeby mieć przeszkolonego pracownika ani tego dobrze zaplanować i tak oto ktoś kto nawet chce popracować i żeby było wporzadku nie ma szans na to. Więc licze, że klienci dalej będą zadowoleni z listw podłogowych oferowanych przez pracowników z materiałów WPC którze przypomiją legary do tarasów ogrodowych.

eryo

Firma od lat oferuje szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu no i można u nich spokojnie załatwić też zniżki dla firm, wiec to jest na pewno na plus, ale można też zamówić wtedy u nich przywóz gratis na przykład, wiec nieżle to wygląd naparwde.

alias

do aneksa Jeżeli obsługa i ich usługi ciebie zadowalają, to pogratulować. Dla mnie brak cen, bałagan na regałach, naburmuszone kasjerki... porażka.

lol

Tak to wszystko prawda, ale ludzie są głupi że nic z tym nie robią, pracują i narzekają niech się wezmą w garść i zgłoszą gdzie trzeba. Dobrze mają tylko ci co słuchaja się kierowniczki i mają gumowe uszy, i znoszą upokarzanie innych. Jak można nie mieć do siebie szacunku, i dawać się innym poniżać,żal.

xxxx

niestety to wszystko prawda!!!!!!!!!!!!

LOLEK

Tragedia. Tak można jednym słowem opisać prace w brico iława. Za najniższą krajową co raczej nikogo nie dziwi. szefem jest kobieta teoretycznie bo praktycznie rządzi tam jej ala mąż który siedział w kiciu za machloje i teraz struga pana. klimat w pracy taki że szkoda słów każdy na każdego patrzy jak mu się noga powinie żeby [usunięte przez moderatora] kierowniczce [usunięte przez moderatora] która ma z 60 lat i wymaga od ciebie żebyś wykonywał jej robotę, zamawianie towarów itd. z góry jesteś też potencjalnym złodziejem przeszukanie dokładne codziennie po pracy. popracujesz parę miesięcy i wylatujesz albo sam się zwalniasz bo nie wytrzymasz. Już nie wspomnę że w godzinach pracy szef zabiera cię do siebie na budowę i robisz na budowie, czy na zimę drewno trzeba pociąć, trawe skosić, itp. nie ma że boli jedziesz albo sie zwalniasz. sami ocencie.

Zostaw merytoryczną opinię o Avila Sp. z o.o. - Iława

• Jak się pracuje w Avila Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avila Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Avila Sp. z o.o.
  • Dąbrowskiego 23