Opinie o EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Olsztyn

Dzień dobry! :) Chciałbym aplikować na stanowisko handlowca w firmie, podpowie mi ktoś z obecnie pracujących, na jakie warunki bym trafił? Podali ile wynosi podstawa (od 4 300 do 5 000 zł brutto). Zakładam, że do tego dochodzą jakieś premie lub prowizje oparte na wynikach sprzedaży? A przynajmniej mam taką nadzieję. Oczywiście wymagają prawa jazdy, ale o samochodzie służbowym nic nie wspomnieli. To jak, zapewniają auto? Jeśli nie, to jakoś porządnie rozliczają koszty za paliwo i eksploatację własnego samochodu? Jaki jest średni okres zatrudnienia u handlowców? Warunki pozwalają na stabilnosć? :)

Były Nowy wpis

(usunięte przez administratora)firma obiekt Zaj. Golecin szczecin dyrektor guzielak ma swojego pupilka czyli pseudo dowódce Marcinka może obrażać wyzywać rządzić tak jak mu pasuje i nic z tym dyrektor nie robi po prostu w prowadza deorganizacje pracy po nadto dyrektor guzielak ustawia służby pod swojego Marcinka żeby zaczynał miesiąc po to żeby ostatni tydzień miał wolne czyli jak chodzi o miesiąc grudzień to święta i sylwester ma wolne ewentualnie przyjdzie 1 stycznia na nockę i dalej miesiąc zaczyna i tak w kółko bo co 2 - 3 miesiące pojawia się ogłoszenie na olx bo potrzebuje nowe osoby do pracy w ochronie również ogłoszenie pojawia się w PUP Marcinek wprowadza deorganizacje pracy nikt z nim nie chce pracować mówiłem o tym dyrektorowi i nic z tym nie robi bo to jego pupilek 08 listopada pojawiło się nowe ogłoszenie zaczyna mu ludzi do pracy brakować bo umowy o pracę pracownicy mają do 31 grudnia czyli szuka nowych osób normalnych ludzi nie znajdzie chyba że naiwnych, bo normalni jak są to maxymalnie po 3 miesiącach odchodzą nie Aplikuj do tej firmy szkoda zdrowia

Były Pracownik Multiservice

Tragedia!!! Kadra nie szanuje ludzi, na nockach śpią po 8 godzin i każą młodszym, którzy są na zmianie robić za nich. Palenie w pomieszczniu służbowym do porządku dziennym, i nie dociera, że ktoś nie lubi tego zapachu. Pracownicy, których lubi kierownik krzyczą, obrażają i poniżają innych pracowników i nie ma z tego wyciąganych konsekwencji. Nie polecam szkoda nerwów i zdrowia

Łukasz Wroński

To prawda

@Łukasz Wroński

Dużo czasu tam spędziłeś? Zawsze tak było? I czy trafił się ktoś, kto głośno mówił o tym, że pewne rzeczy mu nie pasują? Jestem ciekaw, jak na to reagowało kierownictwo

Seba
@Były Pracownik Multiservice

W szczecinie jest podobnie dyrektor guzielak ma swojego pupilka czyli pseudo dowódce Marcinka na Zaj Golecin rotacja ludzi bardzo duża co 2-3miesiace na olx pojawia się nowe ogłoszenie proszę nie aplikować do tej firmy

Barbara
@Seba

i nikt z kadr się tym nie zainteresował? pytam, bo jeśli rotacja byłaby faktycznie jakoś wzmożona to byłaby jakaś reakcja? od jakiego czasu tak się dzieje?

Seba Nowy wpis
@Były Pracownik Multiservice

Firma (usunięte przez administratora)dyrektor guzielak ma swojego pupilka czyli pseudo dowódce Marcinka na Zaj. Golecin szczecin grafiki ustalane są pod niego pseudo zaczyna miesiąc po to żeby wyszło mu tydzień wolnego na koniec miesiąca pięknie zaplanowane jeżeli chodzi o miesiąc grudzień święta sylwester wolne ewentualnie przyjdzie 1 stycznia na służbę ale na nockę

pasterz

Byle orzeczenie Nie ważne kto bo mają wszystko w D tylko żebyś nie chorował 1 dzień L4 i już uznają że zrezygnowałeś z pracy Po za tym wypłata zawsze 10-tego i kontrola raz na ruski rok

Beata
@pasterz

Ja byłam na zwolnieniu tydzień i nikt mnie nie zwolnił. Nie narzekam na pracę, szef w porządku oby w innych firmach tak było jak tu to by było super.

Seba Nowy wpis
@Beata

Byłem na zwolnieniu lekarskim tydzień i grozili mi powołaniem na komisję lekarską ZUS że lekarz bez podstawnie wystawił zwolnie bo dyrektor guzielak żekomo ma rodzine w izbie lekarskiej i wszystko wie kiedy lekarz może dać zwolnienie lekarskie nie aplikujcie dotej firmy frajerska firma

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko SERWISANT MASZYN I URZĄDZEŃ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jean Claude Ja Wam Dam

Pracuję w firmie oddział Katowice na dwie zmiany od 7do19 i 19do7. Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek lub drzemka podwieczorek i kolacja trzy opcje do wyboru i do domciu Zmiana 19do7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek kolacja trzy opcje do wyboru piwko lub coś mocniejszego następnie zimna płyta spanko i nad ranem spacerek w zależności w zależności od samopoczucia albo spacerek lub seksik w zależności od chęci i śniadaniem trzy opcje do wyboru i do domciu Wynagrodzenie za pracę 4500 PLN + 100 % godziny nocne + 200 % niedziele i nadgodziny i święta soboty + 500 PLN premia za przyjście do pracy Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymuje rozgrzeszenie Żyć nie umierać. Polecamy

NN 2810
@Jean Claude Ja Wam Dam

Porażka z takimi kretynami alkoholikami w Multiserwice co pracują po to żeby pić drinki spać na nockach i może firma ochroniarska jeszcze ma podawać mu Catering totalna porażka niech ten gość zmieni branże bo ochrona mienia to nie catering ale konkretne zadania

Barbara
@NN 2810

Eh...Pewnie kompletnie nic z tego co napisał nie jest prawdą? :/ Opisane wynagrodzenie chociaż się nie pokrywa ani nic...?

Fan

O jakie benefity pytasz?? tam niby dopłacają do leków- niby bo za tego prezesa z Gliwic to kwoty kilkudziesięciu złotych. Ostatnimi czasy było to max 50% tego o co wnioskowałeś.. kiedyś za poprzedniego zarządu dopłacali całość. Teraz zależy od woli prezesa, bo on jak ma kaprys to da. Innych benefitów nie widziałem, no chyba że ci niby obiecali ryczałt na dojazdy ale to jak już dobrze palec w (usunięte przez administratora) trzymałeś u kierownika .. i to tez prezes raz zapłaci.. a raz nie... Generalnie prezes dba o własne potrzeby, wwozi się autem zakupionym do przewozu osób niepełnosprawnych a wozi swoja rodzinę, bo ta się ostatnio powiększyła więc bus jest akurat. Co tam, że prywatnie i że nie jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ważne że PFRON to finansuje .

Czy was też rabneli na urlopie.tlumaczac że to za niedogodziny czy też podsuwali wam dyrektorzy druczki inblanko na urlop i wypisywali urlopy na pokrycie swojej nieudolności w zarządzaniu ludźmi i grafikami

Hanna

@Ja Takie informacje najlepiej uzyskać w kadrach bo czas mamy wyjątkowy to i wiele spraw ulega zmianom.

@Hanna

Tak w kadrach powołują się na odrębne przepisy dzięki którym niby ten urlop przepada tymczasem kodeks pracy muwi że nie wykorzystany urlop rehabilitacyjny 10 dni przechodz na przyszły rok zmienia się w urlop wypoczynkowy a firma powinna go udzielić do września a roszczenia do tegoż urlopu przedawniają się po 3 latach

Czy to prawda że dodatkowy urlop 10 dni dla osób niepełnosprawnych przepada jeśli się go nie wykorzysta do końca roku

Orzel

Nie warto jeśli była by praca w Chorzowie Batorym. Kierownik(usunięte przez administratora) napuszcza pracowników na siebie i chce wszystko wiedzieć. Kłamca i oszust. Stary cap emeryt.

Byly
@Orzel

Prawda kiedyś tam pracowałem. (usunięte przez administratora) Stary (usunięte przez administratora)tzw. biedny emeryt.

Sandra

Czy firma prowadzi obecnie rekrutację?

Poldek

Słyszałem dobre opinie o pracy w firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś?

Pracownik ochrony

Pracowałem w tej (usunięte przez administratora) firmie w Inowrocławiu na obiekcie kopalnia soli ale na szczęście już odeszłem ponieważ firmą ma ludzi aby jeden na drugiego donosi do pseudo pani dyrektor Ewy ujazdy ogólnie ta pani nie ma zielonego pojęcia aby być dyrektorem ds ochrony ponieważ raz na jakiś czas przyjeżdża na obiekt by skontrolować ludzi ma do wszystkich pracowników jakieś pretensje jest osobą nie miła i dwa chciałem te słowa które powiem skierować do tej pani czy zna pani przepis bhp raczej nie to ja pani wytłumaczę przepis bhp który mówi że gdy jest powyżej 30 stopni temperatury na zewnątrz to państwa obowiązkiem jest zapewnić pracownikowi wodę do picia a nie tak jak pani mówiła innym osoba na naszym obiekcie że firmą nigdy nie zapewnia wody , pani nie wie o tym że za brak zaapewnieniu wody pracownikowi firmą może dostać kara 50 tyś za to że pracodawca nie zapewnia ludziom wody . Niech pani doszkoli się przepisu również z ustawy ochrony mienia (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Aneta

@Orzel Rozumiem - zatem przepraszam za mój błąd. Ale To nie zmienia faktu, że powinieneś pisać o nim kulturalnie. Nie odpowiedziałeś jednak na moje poprzednie pytania - dlaczego? Może pomożesz użytkownikom w zdobyciu informacji o Multiservice i efekt wa-rma i zrobisz to w następnym poście?

Aneta

@Orzel Rozumiem, że żywisz jakąś urazę wobec Dyrektora firmy Multiservice i efekt wa-rma. Nie możesz jednak pisać tu o nim w tak obraźliwy sposób. Dalej tam pracujesz, czy już postanowiłeś stamtąd odejść? Co powiesz nam, pomijając już osobę Dyrektora, o specyfice pracy w tym miejscu?

Orzel
@Aneta

To nie dyrektor tylko tzw kierownik

Aneta

@Jean Claude Ja Wam Dam Zupełnie nie mogę zrozumieć ironii, która organizuje całą Twoją wypowiedź. Zapewne pracujesz w Multiservice i efekt wa-rma, dlatego możesz posiadać istotne informacje o tym pracodawcy. Czy podzielisz się nimi z nami w sposób rzetelny? @Witold Przyczyn tak małej aktywności na forum może być wiele. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Wszystko co się liczy w tej firmie to orzeczenie o stopniu niepełnosprawności a umowy raz na multiservice a po paru miesiącach na efekt wa-rmę-porażka

Mario

Multiservice to firma ok.Gdzie znajdziecie lepszą?

lekarstwo

czy zwaracaja za leki skoro to ZPCH powinni zwracać za fakturę lekow tombor zwracal calosc impel 60 procent a multiserwic zwraca>

Postronny

Ludzie kochani!!! Nikt Was nie zmusza do pracy gdziekolwiek. Chcecie - pracujecie, nie - zmieniajcie tak, żeby było wam lepiej. Proste. W dzisiejszej polityce cudem jest to, że firmy w ogóle się utrzymują i nie upadają. My Polacy niestety mamy tak, że na pracodawcę się narzeka, nie szanuje. Pomyślcie chwilę dopiero wylewajcie żółć.

blondi
@Postronny

postronny Ty chyba podszyty jesteś z biura????albo rodzina????ciekawe jaką masz umowę?i jaki stopień niepełnosprawności?widać awansowalas z obiektu do biura.co tak wychwalasz?

O jej .dlaczego w ZPCH jest tylu emerytów na każdym obiekcie po jednym lub dwóch ..tttttoż to Zaklad Pracy Chronionej a nie przechowywania emerytów ..którzy za pieniądze z Pefron siedzą sobie na obiektach i korzystają z dotacji Pefron śmiejąc sie . Jak to sie ma do dyrektyw Unijnych kto widzial w Panstwach U E by na stanowiskach dla niepełnosprawnych pracowali zdrowe byczki ...

Zostaw merytoryczną opinię o EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Olsztyn

• Jak się pracuje w EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

EFEKT WAR-MA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ