AROKA sp zoo

Olsztyn

Opinie o AROKA sp zoo

admin 2015-07-29 18:01:32
Podzie się wrażeniami z rekrutacji w firmie AROKA sp zoo. Wypowiedz się na naszym forum.
Janusz. 2016-01-06 07:16:22
Dnia 18 01.2016 roku mija termin zapłaty za godziny ponad miesięczną normę, Zapłatę za urlop Wypoczynkowy , Za zakupione leki i inne środki medyczne ze środków ZFRON , powtarzam środków ZFRON . Dysponentem środków ZFRON jest Pracodawca ale nie właścicielem tych środków. Przypominam dla Prezesa I jego małżonki.
Janusz. 2016-01-06 07:51:56
Środki ZFRON mają służyć na rehabilitację i pomoc osobom niepełnosprawnym , a nie przysparzaniu korzyści osobistej dla Pracodawcy i ich rodzinom i najbliższym współpracownikom. Tak postępował Nieobecny Prezes ROKI i jego zatrudniona rodzina . To jest bardzo zły przykład .
pracownik. 2016-03-23 07:43:42
Słyszałem ze obawiają się kontroli ? Zwracają niektórym za dojazdy do pracy. Ale to ich nie uchroni przed następną Kontrolą z PIP. Nie wszystkich można kupić.
Pracownik. 2016-03-24 07:14:31
Może ktoś posiada informację , kto dostaje dotację ze środków ZFRON . A może zawsze ci sami i nie starcza dla niepełnosprawnych Wojowników. A kadra AROKI zakupuje sobie samochody . A może pracownica ochrony Agata z Mercedes-Benz z Olsztyna z Ulicy Towarowej . A może Pracownicy zatrudnieni na Umowę-Zlecenie. Pan Leszek albo Tadeusz. A może ci sami co roku biorą pożyczki i nie starcza dla innych niepełnosprawnych niewolników. Co Wyprawie Prezes i Pani Dyrektor AROKA to jest Majster- sztych .
pracownik. 2016-03-24 07:42:18
Czy nadal w AROKA jest stosowanie prawa kierownika nadzoru. Ze za godziny ponad miesięczną normę, wypłacane jest do ręki z podpisem na RW, a zgodnie z K.P. powinno być doliczone do Wynagrodzenia. I czy nadal Kierownik nadzoru przetrzymuje pieniądze które miał wypłacić dla niepełnosprawnych pracowników Budowy Drogi w Dorotowie , i kiedy zamierza się z nimi rozliczyć. O odpowiedz proszę Panią Dyrektor AROKI.
Były Pracownik. 2016-05-03 03:59:20
Dotyczy ochrony. Proszę podjechać na budowę drogi w okolice Dorotowa . Gdy zobaczysz warunki pracy , zapach unoszącego się czadu od ogrzewania gazowego Propan Butan z budki strażnika, posiedzisz 24 godziny w tym czadzie bez prądu przy świecach, zapłacisz z własnej kieszeni za przyjazdy i odjazdy ,zakup wody do mycia i picia to wtedy zrozumiesz ze nie jesteś niepełnosprawnym , jesteś niczym, pracujesz w Olsztyńskim Obozie Pracy Dla Niewolników Niepełnosprawnych. A Pracodawca to znaczy Prezes AROKA ma za ciebie ,to znaczy niewolnika niepełnosprawnego dotację z P.F.R.O.N. ze zrobił z ciebie niewolnika. Chcesz Delfinka to masz.
Janusz 2016-10-11 10:22:35
Podjąłem po ponad 10 miesiącach Pisania ,namawiania do zwrotu decyzję . Sprawę o wypłatę zaległych nadgodzin i zwrot ze środków Z.F.R.O.N. Złożyłem wniosek do Sądu o zwrot tych środków.
Swój 2016-10-25 07:49:23
Ludzie co wy piszecie, sami daliście z siebie zrobić niewolników, wyczuwasz jakiś kant postaw się albo pieprznij tą robotę
Dark 2016-10-30 16:23:43
Popieram, sami najpierw liżą im tyłki, zgadzają się pracować za grosze a teraz płaczą, takich pracodawców jest wielu ale to pracownicy ich zepsuli zgadzając się na pracę za grosze, trzeba się cenić...
Zostaw swoją opinię o AROKA sp zoo - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AROKA sp zoo