Opinie o Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. w Złotoria

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. w Złotoria

Czy Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rygiel Nowy wpis

Szczerze nie polecam Alwo w Złotori jako firmy w której można pracować to czysty wyzysk i (usunięte przez administratora) a płacę nie współmierne z wykonywaną pracą mówię to szczerze bo pracowałem tam 3 lata i zdrowie zepsułem sobie.To zwykły (usunięte przez administratora)

Beria Nowy wpis

(usunięte przez administratora)firma Alwo w Złotorii to (usunięte przez administratora) praca akordowa i płaca (usunięte przez administratora) za tą pracę.Ze tam inspekcja nie wpadła niezapowiedzianie jeszcze to cud.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.. Poszukiwani są Brand Manager. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

To nie ta firma, wystarczy chociaż na lokalizację spojrzeć

Wiktoria

Jak to nie ta? Oj to niedobrze, bo to chyba oznacza, że opinie będą pomieszane teraz? :/

Nick Nowy wpis
@Wiktoria

No niestety, dopóki @Administrator się nie wtrącił to wszystko było ok. nie wiem po co miesza powinni to usunąć.

Magdalena

Widzę sporo negatywnych opinii na temat firmy : brak szacunku,mobbing... Czy nadal jest problem alkoholu w miejscu pracy?

@Magdalena

Nadal jest picie i to nie ma tygodnia.W brygadzie Lolka i Brygadzie Machosia a u Ryglesia to już statek zatonoł bo sam kapitan pije to co dopiero załoga.Tam 35% ludzi pije.

@Beria

Jeżeli twierdzisz kretynie że tak jest to zapraszam do biura i udowodni to wszystkim a nie piszesz niestworzone historie.

@Beria

Pomimo twojej opini zakład rozwija się i ma się dobrze więc nie sądzę że na firmie jest pijaństwo ponieważ nic na to nie wskazuje a jak tak piszesz to głównym alkusem byłeś ty i dlatego tu nie pracujesz.

Wiktoria
@Lolek

Hej, a chodzi o zakład w której miejscowości? Bo podobno jakaś pomyłka mogła zajść i się upewniam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. marketplace z językiem włoskim?

Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Przecież te firmy w ogóle nie są ze sobą powiazene w żaden sposób. Po co wypisujecie tu takie rzeczy?

Beria

Prawda jest taka że Firma (usunięte przez administratora) i wyzysk ale co ty Lolusiu morzesz powiedzieć jak ty chyba całe życie pracowałeś w takich kołchozach.Morze i płacą ale za tą pracę to powinni płacić raz tyle jeszcze i nie na takich umowach.A jak zachorujesz to co zrobisz 1100 dostaniesz i kibel.

Beria

Loluś nie wychodź przed szereg bo za małego masz.I to morzesz stracić.Powiem Ci tak niech dla dobra pracowników gnębionych Roman kupi Alkomat i niech każdy ma się na baczności.To zobaczysz jak się ludzie posypią.Jeszcze jedno macie Kreta na zakładzie który wszystko widzi na codzień i zdaje relacje.Nie przypuszczał byś kto nim jest.Ale człowiek już niedługo odchodzi z firmy i zacznę więcej pisać materiałów.Z fartem

@Beria

Słuchaj (usunięte przez administratora) w ramach twoich informacji żebyś nie musiał się dowiadywać od swojego informatora roman nie jest dyrektorem od paru lat dyrektorem jest ktoś inny a alkomat jest również od dawna więc zrób sobie aktualizacje

Beria

Powiem krótko Zbigniew a kto ma wiedzieć to wie jest tam góru w gnębieniu ludzi.Niech się pochwali ilu ludzi się przewinęło w jego brygadzie.Oprucz stałych dwóch wlazodupów reszta to konie które muszą posłusznie wykonywać polecenia w trybie pilnie szybkim.

xyz

@Beria a kiedy odszedłeś? Myślisz, że nadal jest to samo?

@xyz

Ponad 5 lat temu ale jest kilku moich znajomych którzy pracują.Firma która nie traktuje normalnie pracownika brak poszanowania.Tylko Pan Roman kiedy to skończycie ciągle ponagla.Jak bym w tamtym czasie poruszył temat Mobingu to by 2 osoby poniosły konsekwecje.Dobrze o tym każdy tam pracujący wie.Bagno jednym słowem mówiąc.

Zbigniew
@Beria

W jaki sposób Twoi znajomi odczuwają rzekomy brak szacunku ze strony pracodawcy do pracownika? Chcę to konkretnie wyjaśnić za Twoim pośrednictwem bo atmosfera to ważny element wpływający na zadowolenie z danego miejsca pracy. Czy napiszesz mi czego osoba tam pracująca może się po prostu spodziewać, jeżeli chodzi o atmosferę?

@Zbigniew

Znamy się ? :)

Beria

Pracowałem tam ponad 2 lata.Długo do siebie dochodziłem do siebie.Brygada z Zbyszkiem R.To jest mobbing totalny pijaństwo i zastraszanie na codzień.Wielu tam ludzi się zwalnia samych.A pan Roman to Gość z budki z gazetami totalny brak poszanowania pracownika.Odradzam wszystkim tą firmę.

@Beria

Dodam jeszcze że firma działa na zasadzie umowa zlecenie.To z naczy że jak człowiek zachoruje to dostaje wypłaty około 1000 tyś.Co z tego że zarabiało się ponad 4tys złotych.Jeśli w pracy po upływie 8 godz zdarzy się wypadek w pracy to Pan Roman ci wyjaśni szybciutko że nie masz co liczyć na odszkodowanie bo stało ci się to na tak zwanej umowie zlecenie.A tu składki zdrowotne nie są już opłacane.Bardzo nie miło wspominam tą firmę i wielu pracowników chociaż było kilka wyjątków.

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie działa?

Bartosz

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Rzadko korzystacie z forum?

Byly

Zgadzam się z kolega ,wyzwiska i zastraszanie to codzienność. Pracownicy sa tam nikim byle pan R.M byl zadowolony.

obecny
@Byly

Nie podoba sie to nic dziwnego ze cie zwolnili. Pracuje tam mnóstwo ludzi, którzy nie czuja sie zastraszani. Pewnoe dlatego, ze wiedza ze poszli tam pracować a nie siedziec i pachniec :)

Obi
@obecny

Tam nie zwalniaja ludzie sami odchodzą bo mają dość ponizania przez człowieka ktory ma cos z głową, a przepraszam zwalniaja za to jak ktos jest chory.

Prawdomowny
@obecny

Chyba jarus komentarz pisal.Facet od plackow

Emilia

@obecny Czy możesz nam udzielić aktualnych informacji w jakiej kondycji jest firma ALWO oraz napisać czy zwiększono zatrudnienie w ostatnich latach? Te oraz inne informacje, jakie możesz nam udzielić, na pewno przydadzą się wielu osobom, które interesują się pracą u tego pracodawcy.

Alwo to dziadostwo.3,5 zł na godzine zimna woda do mycia szykany zastraszanie wyzwiska to codzienność

ciekawi

Dlaczego w tak pieknie pokazanej firmie-rozreklamowanej nikt nie wspomni o pracownikach ,którzy w taka pore jak ta -czyli mroz na dworze maja 0 na termometrze w pomieszczeniu i zimna wode do mycia? ciekawe -zalosne!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. - Złotoria

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Na Przełaj 34
    87-100 Złotoria

Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.