Opinie o Direct Center w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Direct Center. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Direct Center na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Center w Kraków

Karol Nowy wpis

Wymagają tam u Was znajomosci języków ?

J. Nowy wpis
@Karol

uwaga na tą firmę... obiecują wysokie prowizje, leady. Przy wystawieniu fv nie akceptują jej. Omijajcie szerokim łukiem.

Kaja Nowy wpis

Firma dba o swoich pracowników. W pracy panuje fantastyczna atmosfera, zarobki bardzo atrakcyjne. Wcześniej pracowałam w innym call center i uważam, że tu jest zdecydowanie lepiej. Aż miło przyjść rano do pracy.

AL Nowy wpis

Byłam tutaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Przedstawione warunki są bardzo atrakcyjne.

Misiek111

Pracuje tutaj od niedawna i jestem zadowolony. Dużym plusem tej firmy są fantastyczni ludzie.

Ala
@Misiek111

Potwierdzam, ludzie są świetni.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Direct Center? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Jakub

Zarobki bardzo atrakcyjne. Miła atmosfera w pracy, polecam.

Kazek11

Dobrze mi się pracowało w tej firmie, warunki i zarobki okay. Polecam

Artur
@Kazek11

U mnie podobnie. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Bardzo dobrze wspominam pracę tutaj. Luźna atmosfera, zarobki fajne,.

Niezadowolony

No troche prawdy jest w tym co gościu pisze. I tez znajomi potwierdzają ze na tej stronie o tej firmie to prawde piszą bo to powiazane jest z wfirmą na Życzkowskiego, tam uslugi orange wsiskają non stop bizmesmenom bo byli i tam i tu, wiec i tam i tu jedna i ta sama pilłka jednym slowem piekna tylko wstępna rozmowa, i najlepsze w tym jest to że każdemu co innego mowili. Szkolenie tygodniowe za darmo charytatywnie, potem w ramach szkolenie praktyka z klientami na żywo, robienie umow i kasa dla firmy leci, a ty za szkolenie nie masz nic a z CIebie kase drą, i tak wygląda praktyka. Więc gosciu prawde pisze. No co niektorym wiedze ze robota za ladne oczy za darmo odpowiada, no wolny kraj, czemu nie, jak ma ktoś duzo w kieszeniu moze siedziec 24/h na dobe.

@Niezadowolony

Ale nikt nie zmusza cię do szkolenia niechcesz to nie przychodz proste jak dla mnie. W każdej pracy jest szkolenie i niestety w większości bezpłatne. Co do praktyki ok dla Ciebie proste dla innych nie. Szczerze tak czytam te komentarze i gdyby faktycznie byłby to taki (usunięte przez administratora) to call center by już dawno upadł

@Niezadowolony

Większość stanowisk wymaga wcześniejszego szkolenia. Chyba, że ktoś ma doświadczenie. Nie ma nic dziwnego w bezpłatnych szkoleniach, a firma oferuje na tyle atrakcyjne zarobki, że można spokojnie ten czas poświęcić na naukę . Pozdrawiam P.

matrix

Tylko jest tak dużo naiwnych ludzi co będą za pół darmo robić i call center nie upadnie

matrix

Firma całkowicie nie godna zaufania ,. szkolenie miało trwać 6 dni a tu po trzech każą siadać i dzwonić do klientów za darmo w ramach szkolenia . Tak samo jak umowa o pracę po miesiącu, która jest obiecywana na ogłoszeniach z tejże firmy jest po prostu nie prawdą . Te fakty są potwierdzone przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego w firmie .

konsultantka
@matrix

szkolenie w cc polega na praktyce - nic nowego. Może zamiast łazić i wypytywać innych o warunki trzeba się wsiąść za siebie i swoja naukę. I tu Pana zagnę wiem o którym projekcie Pan mówi to nowy projekt i dla sprostowania tam jest umowa o prace po miechu- wiem to z własnej autopsji nie doszłaś do mnie jak robiłeś wywiad

@konsultantka

Hehe akurat t nie muszę się brać za siebie i na całe szczęście nie muszę pracować w tak marnych firmach . Rozumiem że jest cześć praktyczna ale 3 dni w projekcie ankietowym, poćwiczyć to sobie można z koleżanką z pracy a nie z klientem, bo on nie będzie czekał aż konsultantka znajdzie w stosie kartek co ma mówić. Jak tobie odpowiada siedzenie w pracy przez 3 dni za darmo to proszę bardzo, przecież mamy wolny kraj

elo

@śmiać mi się chce - no trochę to brzmi jak sci fi. Minimum 200h?

śmiać mi się chce

do Wódz: Większych idiotyzmów nie czytałem. Albo nigdy nie pracowałeś/aś w DC, albo masz omamy. 1. Szkolenie (oczywiście darmowe około 1tyg.) - w każdym call center jest szkolenie! 2. Praca musisz wypracować 200 godzin i wtedy dostajesz wypłatę ( dopiero po 2 miesiącach). - wypłata jest co miesiąc i nie ma znaczenia ile godzin wypracujesz! 3. Jeśli pękniesz wcześniej nie dostaniesz nic - HAHAHA tyle wystarczy za komentarz! 4. Każda wpadka to wylot - chyba właśnie to ciebie spotkało ofiaro życiowa! pzdr

Darth

To jak znajdziecie łatwą prace za 2500-3000 netto to dajcie proszę znać :)

Wódz

Sam pracowałem w call center! większych idiotyzmów nie czytałem! Call center do nie budowa domu! Tam jak chcesz sobie przez 30 sekund ułożyć w głowie wszystko co się stało przed chwilą to już Ci leci przerwa w systemie. Ciśnienie jest niesamowicie wysokie. Kierownik chodzi i sprawdza czy pracujesz. Już nie mówię o tym jak ciężkie jest rozmawianie z kimś kogo się nie widzi. Sam pracuję w obsłudze klienta z tym, że ja go widzę i jestem w stanie wpłynąć na jego decyzję gestykulacją. Call center to tak jakby dłubać widłami w dziurze z gównem w poszukiwaniu monety 2zł na ostatniego busa do domu. Zapomniałbym dodać. Jeśli chodzi o nieograniczone możliwości zarobkowe to racja bo jedyne ograniczenie to człowiek po drugiej stronie. Nie znaczy to, że zarobisz furę pieniędzy, a wręcz przeciwnie. Call center jest jak plemię kanibali zjadających się nawzajem. Po 8 godzinach wysokiego wysiłku psychicznego nie masz ochoty na życie. Więc ta praca wpływa na Twoje życie osobiste. Jest tak, że gdy przychodzi Niedziela wieczorem to z nerwów nie można spać bo wiesz, że jutro musisz pracować i czeka Cię stres. Umowa zlecenie to standard. Wypłata dopiero po dwóch miesiącach (muszą wyliczyć prowizję). Wygląda to tak: 1. Szkolenie (oczywiście darmowe około 1 tyg.) 2. Praca musisz wypracować 200 godzin i wtedy dostajesz wypłatę ( dopiero po 2 miesiącach). 3. Jeśli pękniesz wcześniej nie dostaniesz nic! 4. Każda wpadka to wylot. Pewnie pomyślicie, że nie mam pojęcia co gadam? Miałem zostać kierownikiem grupy sprzedażowej ale nie wytrzymałem tego. Tak to wygląda.

znikające opinie

firmę oceniono grubo ponad 200 razy, przez 200 różnych ludzi a na stronie raptem dwie strony komentarzy. Zastanawiam się czy cała reszta została usunięta, bo były same negatywne? Chociaż patrząc na to co zostalo, to samych pozytywów tez nie widzę. W takim razie widzę, że poświęcenie czasu dla takiej firmy będzie dla mnie tylko stratą czasu, chyba się cieszę że tu trafilem...

orion

szczerze mówiąc to nie spodziewałem się żadnych większych liczb... toż to tylko zabawa z ankietami

tetlak

marna firma marny wlasciciel...

robety

No ale chodzi o to żeby w tym czasie szukać. A nie da się tego z wypłacaniem tej kasy jakoś obejść?

robety

Kiepsko trochę jest z tą kasą w tej firmie. Ale na chwilę to chyba można się zaczepić na jakiś czas. A umowy jakie?

ala

Aha no i teraz jest dla mnie jasne dlaczego tak mało. Kiepsko trochę że tak jest. A jak komuś uda się wytrzymać to później może jeszcze jakieś premie dochodzą?

ktooooś

Czy ktoś pracuje na Wadowickiej przy projekcie play? Jakies opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Center - Kraków

• Jak się pracuje w Direct Center?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct Center?

Direct Center
2.6/5 Na podstawie 274 ocen.
  • Prof. Michała życzkowskiego 19
    31-864 Kraków