Opinie o Grill-Pol w Lubieniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grill-Pol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grill-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grill-Pol w Lubieniec

Ludzie jak możecie pisać takie rzeczy.Ciężko się to czyta ale jest to niestety prawda. Pracowałem tak trochę i sporo rzeczy widzaiałem. Jeżeli chodzi o S.Kowalski to on do końca nie jest zły tylko omotały go złe moce jak ktoś tam pracuje lub pracował to wie o kim mówię. Najpierw Sylwuś Sylwuś smarowanie tyłka miodem a później topią w łyżce wody a za błędy wszystkich "mądrali" zapłaci on sam.Co za cynizm i zero powtarzam zero kultury a niby ludzie po studiach.Niech to szlag......Pozdrawiam.Może wydarzy się cud i znowu będzie o Grilu głośno ale w sensie pozytywnym. Trzymam kciuki.

byly pracownik

Do "nikodem dyzma" z ladrosem czy swidhurtem ?

nikodem dyzma

pierwszą sprawą jest to kowalski powinien Ankę i Izę wysłać na bezrobocie bo nie nadają sie i rozkładają firmę widziałem nie tak dawno jedną i drugą w jednym z drogich lokali w lubline z prezesem konkurencji moze o to chodzi no ale moze sie przewidziałem to przepraszam PANIE KOWALSKI ONE CI FIRMĘ ROZŁOZYŁY no ale mnie to juz nie interesuje

byly pracownik

A prezes to oferma i nie wie jak firmę prowadzić ? Zastanówcie się ja nie bronię nikogo ale wszyscy którzy tam pracują odpowiadają za stan w jakim jest ta firma. Ludzie do grill polu przychodzą patrzą jak jest i odchodzą lub są zwalniani jeżeli źle pracują. A czy firma chce sie zmieniać to zależy przede wszystkim od prezesa firmy i od ludzi którzy w niej pracują. Jeżeli szef nie chce się zmienić to ludzie też nie będą sie zmieniać, nic na siłę. Jeżeli w tej firmie dalej jest źle i wszyscy którzy na forum piszą to pracownicy to po prostu zmienić prace trzeba lub zacząć działać tak by firma nie padła. Jak szef nie chce nic zmienić na lepsze to mu powiedzcie to a jak nic to nie da to proponuje zmienić pracę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grill-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
młot na czarownice

to prawda.czerpią puki żródełko jeszcze bije a co się z prezesem stanie to nie ich problem niestety

fidel kastro

to nie sepy tylko harpie.bo to kobity są:)po co walczyć o firmę?zawsze na narty można pojechać.a ze padnie to co.przecież to nie ich firma.

inna

Kiedys pewna osoba powiedziala ze jak A. K. pozbędzie się osób niewygodnych i dorwie sie do wladzy to zniszczy te firme w ciagu roku. Efekty widac i slychac. Szkoda kiedys ta firma miala potencjał. Czlowieku otrzasnij sie ta firma jest twoja i ty w niej rozdajesz karty. Zrob cos z tym.

l

Do "p" możesz troszkę jaśniej, piszesz że jeżeli znam tą firmę to wiem o kogo chodzi tyle osób się tam przewinęło ze rachubę można stracić

zszokowany

Może wreszcie Pani Dyrektor Handlowa pochyli głowę i przyzna że zawiodła jako kierownik podstawowej komórki z której żyła ta firmy czyli handlu!!!!Tak drodzy Państwo.Ta firma nie żyje z przekładania dokumentów,analizowania bzdur i przewalania segregatorów tylko z HANDLU!!!!!A robienie zamieszania w innych działach jest tylko próbą odwrócenia uwagi od rzeczy najważniejszej czyli HANDLU!!!!!A może celowo ktos chce położyc GRILL-POL na łopatki zebrać tyłek w troki i pomaszerować do konkurencji?......NIE WIDZISZ I NIE GRZMISZ!prezesa tylko szkoda bo go sepy obsiadły.

P

sam się domysl I.byli to też faceci nie tylko kobiety.jesli znasz tą firmę to wiesz o kogo chodzi.kogo obchodzi tylko kasa a dobro firmy to fikcja.

l

....było kilka fajnych osób w otoczeniu szefa w przeszłości....o Kim mowa ? Znam tą firmę i mnie to ciekawi. Bo jeżeli mowa o "pani" to chodzi o anie czy ize ?

p

zniszczyło go zaufanie do pewnych warzyw.takie slepe zaufanie kazdego dziwi i pytanie:czy ona cos na niego ma?było kilka fajnych osób w otoczeniu szefa w przeszłosci.były sensowne i szef je lubił wiec aby pozycja pewnej pani nie była zagrozona sukcesywnie ich niszczyła az sie ich pozbywała.jak sie siedzi juz wysoko to wiedza nie jest priorytetem i rozwój.wystarczy tylko pilnowac szefa i stołka.a dobro firmy?bedzie inna dojna krowa tylko z ta wiedzą mozna cos ugrac ale na krotka mete.

opinia

To fakt cienko przendą. Wydaje mi sie a raczej jestem pewna ze za bardzo czuli sie pewni wykończyła ich rutyna. Tyle jest podobnych firm. Szef spoko ale jego prawe i lewe rece do (usunięte przez administratora) i to jest powód katastrofy.

nikodem dyzma

szef inteligentny i bystry hehehehe ale bzdury ja pracuje u niego pare lat ania ,iza nie podszywajcie sie pod inne niki nie cukrujcie i nie oszukujcie ludzi mały gruby niezaradny własciciel obstawiony bandą niezaradnych dyrektorów wiem z pewnego żródła ze nie dotrwacie do końca wakacji po prostu BANKRUT i tyle koniec wyzysku a i ciekawe ile na wypłaty za luty będziemy czekać pewnie w maju jak mu zostanie coś

nina

Co tam w grilu slychac. Nikt nic nie pisze. Co jest.

nina2

w biurze a co?

nina

do nina2.długo tam pracujesz.na produkcji czy w biurze?

nina 2

Nina ludzie piszą i będą pisać czasami bzdury czasami prawdę.Szef jest bystry i inteligentny kadra również myśli ale jak to w życiu bywa wszystko zależy od ludzi i ich pracy.Czyli Nas wszystkich i każdego z osobna. Ja bez obaw w tej firmie pracuję i chcę pracować.

nina

Powiedzcie mi bo mam ochotę nawiązać współpracę z tą firmą czy jest tak tam beznadziejnie czy to bujna wyobraźnia ludzi.Przecież właścicielem jest bardzo bystry inteligentny a zarazem przystojny mężczyzna czy pozwoliłby na tak kiepską kadrę zarządzającą,która niszczy jego życiowy sukces?Proszę o sensowne i szczere odpowiedzi.

ciekawski

NICK i OLO chyba że nie byli pracownicy to piszą a obecni to wiele by wyjaśniało dlaczego w tej firmie jest tak dziwnie. Do roboty, do roboty a nie czy się stoi czy się leży 1500 się należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grill-Pol - Lubieniec

• Jak się pracuje w Grill-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grill-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grill-Pol