Opinie o Grill-Pol w Lubieniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grill-Pol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grill-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grill-Pol w Lubieniec

Blondi Nowy wpis

Naprawdę ogłosili upadłość? Ja pierwsze słyszę , wpisuje w internet i nic się takiego nie wyświetla. No a to co się stało z osobami, co tam były zatrudnione? W sensie, czy tak po prostu stracili pracę czy może zostali gdzieś przeniesieni i Firma gdzieś się też przeniosła pod innym szyldem?

Ja Nowy wpis

Czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie?

Marek Nowy wpis

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jak i samego pracodawcy? Dzwoniłem tam w sprawie pracy na magazynie w oddziale Lubliniec i chciałbym się dowiedzieć jakie panują tam warunki, płaca itp. Może ktoś miał przyjemność tam pracować? Mam trochę kilometrów i nie chciałbym jechać na marne, a w ogłoszeniu napisane są zarobki 6000-6900 brutto. Na ile to realne? Firma ogłosiła upadłość kiedyś, ktoś wie dlaczego? Pozdrawiam.

Ryszard Nowy wpis
@Marek

I co? W końcu się zdecydowałeś i byłeś na rozmowie? Ciekawi mnie czy się zatrudniłeś. Bo w sieci niewiele jest teraz informacji o firmie i zastanawiam się czy normalnie funkcjonują i można się tam załapać do pracy. Chętnie dowiedziałbym się więcej konkretów bo pensja którą podałeś jest dość wysoka. Naprawdę tak płacą?

Ktoś może powiedzieć dlaczego firma jest zamknięta ?

Ryszard
@Paweł

Firma ogłosiła upadłość w 2018 r.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grill-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Gruby

Witajcie firma grill pol w lublin cudem juz nie istnieje. Jeden wielki bałagan. Ale tak to jest jak nie dba się o klienta. Wozilem dla tej firmy to wiem jak to było. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników

Agnieszka

Dawno nie pojawiły się nowe komentarze na temat pracy w Grill-Pol. Czym spowodowana jest cisza na forum? Czy ktoś może jednak z obecnych lub byłych pracowników chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

Grażyna

Co dzieje się w firmie? Ostatnio niektórzy narzekali może są takie zmiany na dobre i dlatego jest cisza na forum?

Agnieszka

@PFK czy naprawdę firma nie dba o świeżość swoich produktów? Polecam zgłosić takie sytuacje do odpowiednich instytucji.

PFK

NIE POLECAM RADZĘ OMIJAĆ TĄ FIRME Z DALEKA! CO RAZ PODPISUJESZ JAKIEŚ OŚWIADCZENIA ZE MA BYC NP.8 GODZ.ROBOTY A ROBISZ PO 10-12 ZA NOCKI NIE DOSTAJESZ NAWET ZŁOTÓWKI W DODADKU CAŁY CZAS OSZUKUJE NA KASĘ KTÓREJ NIE WYPŁACA W TERMINIE .NA KONTO PRZELEWA PODSTAWĘ,OK 1200-1300 ZŁ A PO RESZTE MUSISZ CHODZIĆ I ŻEBRAC,ZAWSZE MÓWI ZE NIE MA DAJE CI 200 ZŁ ŻEBY ZAMKNĄĆ CI MORDE A RESZTA NIE WIADOMO KIEDY,WIECZNIE PIENIĘDZY NIE MA.JUZ WKRÓTCE SPRAWĄ TEJ FIRMY ZAJMIE SIĘ PIP,SANEPID I URZĄD SKARBOWY,OSOBIŚCIE TEGO DOPILNUJE.ODRADZAM TEZ ZAKUPY PRZETWORÓW Z TEJ FIRMY SĄ NIE ŚWIERZE,SMIERDZĄCE MIESO JEST PRZERABIANE NA KEBAB,NA MAGAZYNIE CAŁY CZAS PRZEKLEJANE SĄ DATY(TO CO NIE ZEJDZIE A MA TERMIN NP DO 10.PRZEKLEJA SIĘ KARTECZKE I JEST DO 20)TO JEST CHORE.DZIWIĘ SIE ŻE TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE

PFK

2wer

@heheh no nie ma nie ma bo akurat od dawna w tej firmie to nie pojawily się żadne oferty pracy w sumie

aaaaaaa

A cenzura jak za komuny działa i wycina posty... Firma Grill Pol jest w postępowaniu sanacyjnym a to ozmacza że ma problemy natury finansowej....

mietek rutkowski

wielu się zastanawia dlaczego pan S wlecze ją za sobą choć pożytku z tego zero.co ona na niego ma hm,m,?

k

tu nie chodzi chyba o klasyfikacje a może jednak tak.bo są ładne i brzydkie kobiety.

wasaty rumcajs

juz daj sobie spokój.nie szanuje kobiet która nie szanuja nikogo kto teoretycznie jest niżej od niech.skoro ja mam dwóch tatusiów to czemu ona ma wąsy?

do wąsaty rumcajs

Podziwiam twoją klasyfikację kobiet... Z tego co piszesz wynika że twoi rodzice to fajne chłopaki,więc nie można wymagać od ciebie szacunku dla kobiet.

xyz

Kto nie pracował w tej firmie niech się nie wypowiada na temat szacunku bo tam góra niejednej osobie zabrała godność i wiarę w ludzi.Żal.pl Wcale mi ich nie szkoda a obrońcy to podejrzewam są lizodupami.

do wąsatego

no urodą nie zgrzeszyła ale przesadzasz kolego.troche szacunku sie nalezy

wąsaty rumcajs

hmmmm jaja posiadam w dalszym ciągu bo ta firma nie potrafi jeszcze kastrować.a ta kostucha sporo skrzydeł podcięła.dziwne ze wiesz o kogo chodzi?po czym poznałes?nie obrażaj mojej matki grajku lubieniecki bo to kobiet mam szacunek,powtarzam do kobiet!!!!!

do wąsaty rumcajs

Jesteś BUR.KIEM, BUC.M I PRYMITYWEM! Jak można napisać tak o Kobiecie??!! To świadczy o twoim wychowaniu. Z domu to wyniosłeś? Pewnie ojciec tak mówi(ł) do matki? Albo może Ty tak mówisz do swojej kobiety? Szczerzę gratuluję. Rozumiem że masz żal do firmy i do ludzi którzy nią kierują, ale żeby tak pisać o Kobiecie? Mogłeś wyrazić swoje zdanie buraku (tzn. wąsaty Chu.jasie) , jak jeszcze pracowałeś w firmie... ale chyba komuś jaj zabrakło.

Zostaw merytoryczną opinię o Grill-Pol - Lubieniec

• Jak się pracuje w Grill-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grill-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grill-Pol