Opinie o Grill-Pol w Lubieniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grill-Pol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grill-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grill-Pol w Lubieniec

wąsaty rumcajs

no tak.do kariery w modelingu to trzeba pryszcze wyleczyć i ryło zoperować bo sam żyrafi wzrost nie wystarczy zwłaszcza jak ma się tyle gracji co metr szescienny drzewa opałowego.

pirania

no wreszcie żyrafa zeszła tam gdzie jej miejsce.ciężko nawalić w handlowym gdyż odbierać telefony to przeciętny człek potrafi.tylko żółtego sweterka mi brakuje i P Ł O W Y......eh

pipi

widzę tu dużo komentarzy pisanych w godzinach pracy.gratuluje.oraz tych z nocnej zmiany lub lunatyków obgryzających paznokcie ze zgryzoty o 2 w nocy.

do witka

człowieku czy ty jestes przytomny czy udajesz głupiego.masz tu kilka stron na temat tego co oferuje grillpol wiec na litosc boska czego udajesz turystę???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grill-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
mikron

ALLLLLicjo jesteś po drugiej stronie lustra.Jest mi brak twojego widoku.Bardzo.

klops

czytałem tą opinie niezły miodzio.aż tak dobrze to tam nie ma.pewnie w desperacji jakis piękny lub piękna pracownica firmy chciała się podlizać szefowi.współczuje czytania takich opinii pod cudzym nazwiskiem.

AGA MICHALAK

WITAM.DOWIEDZIAŁAM SIĘ O MOJEJ OPINII W GOOGLE NA TEMAT GRILLPOL.INFORMUJE OSOBĘ KTÓRA PODSZYWA SIĘ POD MOJE IMIĘ I NAZWISKO ŻE POWIADOMIŁAM ADMINISTRATORA O NARUSZENIU.PO NAMIERZENIU IP WYCIĄGNIĘTE ZOSTANĄ KONSEKWENCJE.POZDRAWIAM

zofia

Kiedyś to było nie do pomyślenia.

alicja

Dzis mamy 20 na umowie jest zapisane ze wynagrodzenie do 10 kazdego miesiaca, ja sie pytam gdzie jest wynagrodzenie ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

zofia

Ludzie.Jak to czytam to trudno uwierzyć,takie słownictwo ubogie no cóż jak się nie chciało uczyć to teraz trzeba skrzyneczki za sobą włóczyć.Tyle jadu w was młodzi ludzie a kawał życia przed wami jeszcze może traficie na gorszego pracodawcę.Bardzo łatwo jest kogoś oceniać i osądzać ale kur.....samemu ni hu.. nic się nie robi tylko zrzędzicie i marudzicie.Po prosty żenua.

lola

proszę!!!!same paszczakoszczury z kompleksami w tym grillu.supermeni!!!!

kaczor

może trzeba kolbę komus obrobić żeby dostać wypłatę bo widzę że na szanowne panie wylewane jest wiadereczko z gówienkiem.szambo wybiło czy co???będzie gówniana rewolucja jak zwykle:)piss

Olakhk9

gadacie o (usunięte przez administratora) ie maryni, a wypłat jak nie było tak nie ma. A czy nie po to się zapiernicza by zarabiać?

Stara ten Józio to ma chyba ważyć razem z Jarkiem bo on ma jakieś wykształcenie związane z wagą czy coś w tym stylu.Zresztą z gęby to jakiś niemilec ale jak będzie z nami to my mu umilimy żywot staruszka.

ala

Zatrudnili jakiegoś Józia to będzie sprzątał za nich bo nasze panie są bardzo zajęte.

mamusia

Miłe panie,pracownice biurowi macie na dole kuchenkę gdzie sobie robicie herbatę lub kawę i same utrzymujecie ją w czystości nawet jest lista osób które kiedy to robią około 10 osób i macie też tam lustro w którym się pewno przeglądacie jakie to jesteście ładne ale przez cały lipiec żadna ztych mądrych kobiet nie zadała sobie trudu żeby wokół tego lustra wytrzeć ten brud.Chciałabym zobaczyć czy te osoby mają tak też w domu,w kórniku jest czyściej niż u was w tej kuchence moje ładne panie,które macie rodziny jesteście matkami i żonami,czy taki chlew daje wam przyjemność.Jak wam smakuje w takich warunkach,wstyd was ogarnie czy nie bo to też ma znaczenie.

Juniorek

Młody człowieku;który wchodzisz w dorosłe życie-podstawa to jest PRACA na2 miejscu coś dobrego wypić i zjeść;na 3 miejscu jest dobrze sobie poru---ć;na4 miejscu jest dobrze się wyspać ; to jest motto całego życia a gdzie będziesz pracował to już twoja sprawa;możesz w Grill-Polu tylko trzeba mieć łeb na swoim miejscu.

Emini

Ja tu pracuję już parę lat.Żle nie jest.to co tam wypisują to głupota.Każdy młody chciałby nic nie robić a zarobić albo na chorobowym siedzieć.Po prostu trzeba robotę lubić.Da się wytrzymać i zarobić.Mówię szczerze;ZAPRASZAM.

Juniorek

Dlaczego denerwójesz się grajku spod Hrubieszowa.Ja do szkoły nie musiałem chodzić gdyż większość tych niby uczytieli mają zmutowane mózgi tak jak wy wszyscy wGRILL-POLu .Dlatego twoja psychika już siada.Lepiej się zwolnij;bo za2 miechy będzie z ciebie wrak człowieka fizyczny i psychiczny.Ja teraz jadę do Nałęczowa.W willi WOHYŃ są super dancingi będę się bawił aty TOŁDI będziesz myślał jak zadowolić szefuńcia bezmózgowcu

Dyzma

Juniorek do szkoły (usunięte przez administratora) wiejski ty chyba z 7 klas podstawówki skończyłeś to masz zajebista łeb ale to nie rozum to jest wodogłowie

Zostaw merytoryczną opinię o Grill-Pol - Lubieniec

• Jak się pracuje w Grill-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grill-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grill-Pol