Opinie o Grill-Pol w Lubieniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grill-Pol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grill-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grill-Pol w Lubieniec

Cicha Lipa

w dzisiejszych czasach Żadna kobieta nie powinna piastować wyższych stanowisk od kucharki,sprzątaczki,pokojówki no może oprócz jednej.sytuacja w grill polu wymaga natychmiastowego działania tak właśnie jest gdy dopuści się do głosu kobiety.nie powinny wogóle zabierać głosu w żadnym wypadku no może oprócz jednej.w grill-polu szef powinien zabronić kobietom używać nawet szeptu powinny pytać się o pozwolwnie oddychania nie powinno im się popuszczać nawet na milimetr. mop ściera to ich atrybut,powinny pojawiać się tylko na wyłączne zawołanie w niskim ukłonie przed PANAMI.do tego będę dążył w GRILL-POLu

T

AMEN

pasikowski

jedyne co można tam nakręcić to epizod.....i wybaczam wam bo nie wiedzieliscie co czynicie...czyli o tym jak własciciel Pan K wybacza swoim winowajcom czytaj*osoby na stanowiskach kierowniczych za to do jakiego stanu doprowadziLI tą firmę.UBOLEWAM NAD TYM ZE TEN MŁODY CZŁOWIEK NIE UCZY SIE NA SWOICH WŁASNYCH BŁĘDACH ciagnie dalej za soba tę chałastrę karierowiczów co lubia rzadzic nie swoim i to z fatalnym skutkiem.z reszta to tak jak u nas w Rządzie przetasuja sie stołkami i tyle.beda robić to samo.Jedyne czego trzeba tej firmie to swiezego powietrza bo juz zrobiło sie duszno tam na górze.

emil

epizody już obsadzone'natomiast co do głównych ról oczekuję propozycji.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grill-Pol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nikodem dyzma

O chętnie zobaczę a kto w rolach głównych

Bogusia

czy będą kręcoe filmy porno.pochwalam tą zmianę.

emil

powiedz tylko kiedy chcesz i masz.ale wróćmy na ziemię.otoczeni najświeższym mięsem pracownicy GRILL-POLu;waszą firmę można porównać do epokowego odkrycia ameryki przez Kolumba;i to wam przyniesie sławę.tą wspaniałą niepowtarzalną w swoicg strukturach zarządzania firmę będzie chciał w swoim programie umieścić sam WOJCIECH CEJROWSKI będą zabiegać o prawa filmowania najlepsi reżyserzy z WAJDĄ na czele który mówi o;CZŁOWIEKu Z GRILL-POLu.macie też dwie pary homo męskie i jedną kobiecą ,na tej kanwie napewno powstanie też jakiś hit filmowy.świetlana przyszłość przed wami,będąc statystami zarobicie chociarz wam o kasę nie chodzi dużo więcej.więc głowa do góry panowie i panie z kadry grill-polowskiej.zaapelujcie do szefa o obniżenie pensji o 50%na produkcję filmów.jadąc za rok czy dwa do HOLLYWOOD po oscara napewno wam sypnie premią w Mln.dolarów.Pracujcie pracownicy młodzi i starzy z pięknym uśmiechem na twarzy.jeżeli człowiek dostanie 500 czy 1500zł to i tak przeżyje Będziecie sławni;ludzie z całego świata będą chcieli was oglądać.z nadmiaru szczęścia gdyby komuś trzeba by było udzielić porady psychoanalitycznej służę swoją skromną osobą;piszcie na BERDYCZÓW.pozdrawiam!

nikodem dyzma

a ja czekam na świeże mięsko hehehe

emil

posłuchajcie młodzi magazynierzy GRILL POLu praca polega na pracy conajmniej przez 7'5godz pracy w ciągu 8 godz. wy natomiast przepalićie'przełazicie przesiedzicie 2'5 do 3godz.samochód czeka do 1'5godz na rozładunek a wy wtym czasie palicie 2 razy po 10-15 minut.sąkamery Kowalski to widzi i powinien wnioski z tego wyciągnąć.jeszcze się oburzacie że za mało zarobiliście. ludzie tacy jak .D.Sz.-R.G.-P.P.-K.M. powinni być pogonieni.ludzie którzy zaczynają pracę od pierwszego dnia widzą i słyszą jaki to jest szef jak płaci i jaka jest to ciężka praca-a to jest niedobra atmosfera.nienauczeni jesteście roboty a zarobjć byście chcieli dużo. nikt was tu na siłę nie trzyma więc po co bym kłapał .trzeba porobić 2do 3mies.zrozumieć choć trochę gospodarkę firmy ,ale przepracować rzetelnie a nie miesiąc czy dwa na chorym przesiedzieć. swoją obecnością zaśmiecacie tylko naszą piękną PLANETĘ i marnujecie tylko tlen.jeżeli chcecie ze mną porozmawiać-dzwońcie na BERDYCZÓW.-emil.

Emil Zegadłowicz

niedawno robiłem zakupy w GRILL-POLu .asortyment do wyboru jest ogromny świeży.jestem mile zaskoczony że taka firma istniejegdy każdy liczy na wygodę a zamiast żrenic w oczach widać tylko kasę .pracownicy mili i pomocni.więcej takich firm. tak trzymać.

olek

każdy tylko umie narzekać a do roboty zero.nie jest najgorzej.pracujemy w pięknym otoczeniu.

:-p

Ku Twojemu OGROMNEMU zdziwieniu,ciągle przychodzą nowi :-*

Bogusia

O co sie dzis dowiedzialam Grill-Pol poszukuje osob do pracy :P ciekawa jestem kto tam przyjdzie

zostały zostały

dyzma

zostały jakies końcówki.

nikodem dyzma

jak nie potrafisz i tasujesz sie to nie mój problem i chyba facetem nie jesteś hehe

dyzma,przynosisz wstyd facetom tymi przechwałkami-dno i żenada!

nikodem dyzma

jest było kilka ale jeszcze coś zostało ważne ze sie dogadujemy hehehe

z

Jak dla mnie kilka całkiem fajnych by się znalazło.

x

tam teraz nie ma lasek godnych uwagi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grill-Pol - Lubieniec

• Jak się pracuje w Grill-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grill-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grill-Pol