Opinie o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RUN-CHŁODNIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RUN-CHŁODNIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Jeszcze pracuję

Już dawno się zwalniają tak krzyczeli że za każdego pracownika jest 10 nowych taka dobra firma z renomą a zobacz jak skąnczli że nikt do pracy nie chcę przyjść i jednego pracownika ciężko obstawić.A inne firmy które dostały dotarcie jak świetnie sobię radzą mimo kryzysu i pandemi. W chłodni z roku na rok jest gorzej.Tan prawie w cale nie mam młodych osób na palcach ręki byś zaliczyli .Gdzie są ci dobrzy pracownicy którzy potrafili znałeś się na wszystkich stanowiskach pracy czy owocówka czy jednak czy dwójka czy każda praca w sezonie .15 lat temu to była dobra firma teraz już nie warta zachodu

Nie z chłodni zwolnili bo niby norm nie wyrabiam i teraz powinnam chłodni złożyć wielkie podziękowania. Poszłam do pracy w chłodni w lipnie nawet nie ma porównania jak ktoś by się do nas wybiera zapraszam Pozdrowienia dla Marioli

A nie dziwi że ktoś tam chcę jeszcze pracować.Propozycie jakie składają są żenujące najniższa krajowa plus dodatek nocny.Gdzie w innych zakładach Sławka jest wyższa prawie każdy zakład większy we Włocławku i po za włocławkiem ma obiady i wcale prawo ich do tego nie obowiązuje jak w chłodni a jak nie ma obiadów to dowisowania do obiadów i dają to z własnej woli . Premią na święta to jest około 2 tysięcy plus tysiąc na dziecko na utrzymaniu rodziców.Co roku pensja podwyższana o stażowe co najmniej o 200 zł A chodni paczki świąteczne i ze sto złoty na dziecko. Przyjmowaniem też dziwne bo na rozmowie o pracę oprócz tego że najniższa krajowa i obiady co dziennie i jakaś tam siłownia i paczki świąteczne zero konkretów ile będziesz zarabiać i jaką premię możesz uzyskać szok i nie dowierzanie Tak reprezentują firmę.

@Kandydat

Dlatego wybrałem drumet miła atmosfera zarobki też dobre.Rozmowa o pracę też w miej atmosferze konkretnie warunki pracy przedstawienie obowiązków co ma się robić już wszystko wiadomo przy przyjęciu do pracy na pierwszej rozmowie.A nie jak w chłodni wszystkiego ciągnąc za język żeby jakieś korekty poznać i tak nic nie wiedzą na starcie zniechęcają ludzi.

Była pracownica

Witam chciałam się podzielić pracę chłodni .To nie polecam nie zły stan psychiczny .Ta praca może człowieka wykończyć nerwowa i wyczerpać energię z życia .Robienie na produkcji w mrozie daje wyznaku zimno i można nabawić się choroby infekcja dróg oddechowych lub anginy .A co do brygadzistów nie powinni ɓyc młodzi bo nie wiedzą nic powini zrobić jakieś szkolenie brygadzistow .A co do pracy dużo przyjętych ukraicow i czarnych co nie chcą przatać po kończonej pracy.A niech trochę będzie dużo kontroli jakości bo towar ziemni nikt by nie chciał dostać z klientów. A też są takie przypadki .

Witam pracuje w chłodni jest ciężko pracy godzinny nie fajne .A lepiej się traktuje Ukraińców niż Polaków im wszystko wolno w pracy .Brygadziści do otrzału .Nie ma grafiku na czas .I nawet czarnych przyjęli też do sprzątania nie chętni.

@Kasia

Ten zakład po mału upada dzięki zarządzającym zobacie co się stało z jedynką po zwalniali dobrych pracowników na rzecz obcokrajowców i co iłu już stracili kontraktów z trzech zmian zrobili jedną to samo owocówka reklamacia za reklamacią.Firma nic nowego na rynek nie wprowadza tylko pogarszający się towar oni już wiedzą że błędy po robili tylko się nie przyznają bo nie mają kim posadzić stanowisk więc leci jak popadnie.

Inny

A co wy się chłodnią przejmujcie jest wiele innych zakładów pracy we Włocławku zostawicie to i znajdzie inną prace.Azoty szukają do pracy przy nawozach Geberyt szuka ludzi drumet nie mówią o sklepach wielopowieszniowych olejcie chłodnie. Szkoda waszego zdrowia i nerwów.Za chwilę wszyscy Ukraińcy będą musieli opuścić Polskę więc jeszcze więcej miejsc pracy będzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Julia

Witam chciałam się podzielić praca chłodni. Na początku powinni wszystko zmienić na różnych stanowiskach gdzie się trawi. Powinni brygadziści się wsiąść za praca i co jakiś czas patrzeć czy się nie psują się maszyny .Bo brygadziści za nic nie dostają kasę za siedzenie ciepłym pomieszczeniu za siedzenie dostają kasę czy za pilnowanie pracowników. Tam co ludzie pracują traktują nowych przyjętych jak sługa zrób to zrób tam to .Załoga sama decydują co będziesz robić po przerwie i na jakie stanowisko pójdziesz. Od czego jest brygadziści do zadzeniz załoga.

Jan

Byłem na sezonie kierownik jakie rzeczy tam wyczyniał kukurydzę na podłogę kazał rzucać łaził po maszynach wydzierał się jak opętany przez 10 godzin 2 przerwy i to na biegu i nie wiedziałeś czy jeść czy się wysikać.I ponoć on jest tam kierownikiem od wielu lat. Więc jak może być w tej firmie dobrze jak kierownik łamie przepisy doprowadza do wypadków nie dba o jakoś towaru i ubliża ludzia.Więc pomyscie jaki tam musi być dyrektor i zarząd skoro takich kierowników mają?

Promyczek

Witam pracuje od dawna chłodni na Papieżka dojazd z Południa okropny .Praca złych warunkach mrozie nie da się wyczymać .Nie raguja brygadziści że tak nie wolno. Jedna pracownica sprzątała towar z podłogi i dała na taśmę. Czy tak się robi nie bo to idzie do klienta nawet z podłogi byś ktoś chciał jeść. Nie którzy śmierdzą po alkoholu ludzie .Może czas coś zmienić w tej firmie niech kierownicy rusza się trochę i niech działają.Grafiku też nie na czas .Nie wiadomo jak trzeba iść do pracy .Zastanawiam się tak dużo dają ogłoszeń z chłodni ale umowę dają tylko na zlecenie .

@Promyczek

Dają dużo ogłoszeń bo ludzie uciekają większość w chłodni piję bo normalni pracujący ludzie odeszli a wiadomo że pijący szybko pracy nie znajdzie więc siedzą na (usunięte przez administratora) w chłodni tacy ludzie warunków nie stawiają na prawie pracy też się znają takich właśnie pijaków chłodnia kocham oni nigdzie nie odejdą .

Wiki

Beszczelna firma krzyżem leżą w kościele a pracownicy zasuwają w niedziele i święta nawet te kościelne firma ma o sobie wysokie mniemanie i dużo wymagają a zarobki kibel przypominam wam że od nowego roku płaca minimalna wzrasta i wtedy na was wszyscy(usunięte przez administratora)wypną i dopiero będziecie zadziwieni i (usunięte przez administratora)sobie pracujcie ciekawe jak daleko zajedziecie a Polacy na was palę wywalą.

@Wiki

Dlaczego wy odrazu nie zgłaszacie do inspekcji pracy macie prowo odmówić pracy w święta i wcale nie musicie robić po 10 godzin.Gdyby ludzkie staneli razem zamiast przeciwko sobie chwila moment zrobił by się porządek płacie swoję prawa możecie znich korzystać

Kamil
@Wiki

Do nowego roku nie wytrzymają teraz ludzie odchodzą nie są w stanie zastąpić tych co już dawno odeszli . Do tej pory nie ma porządnego elektryka operatorów na wuzki też chętnych nie ma na każdym dziale są braki .Ale jak to stwierdził prezes dziękujmy że mam wypłaty . Za brak rąk do pracy niech podziękuję kierowniką i brygadzistą i ich (usunięte przez administratora)co ruszają się jak mucha w smole i bez wskazania palcem niczego nie umieją zrobić i oczywiście bez pomocy bo do 10 ledwo liczą

Tak

Tam się nie da pracować z tymi ludźmi nie idzie nawet się dogadać jedno mówią drugiej robią . Kierownictwo to tylko przekręt niby brygadzisci którzy wyzywają pracowników od (usunięte przez administratora)dałnòw a sami nie umieją najproszej rzeczy wykonać to tego zakładu to już nie da się iść pracować niechcesz przyjrzą się kierownictu jakich machlojek w papierach narobili

Iwona

Ja się cieszę że już tam nie pracuję teraz zarabiam cztery tysiące w ciepełku za ladą cisza i spokój robie swoję po 8 godzinach do domu zero pretesi jakiś dziwnych norm .Nie budźcie się ludzie nie bijcie się zmieniać wszędzie będzie wam lepiej chłodnia ma najniższe zarobki .

Lili
@Iwona

Wcześniej pracowałaś na chłodni w firmie? Piszesz, że na tym stanowisku zarobki są najniższe, jakie to widełki? Jeżeli pracownicy nie wyrobią norm o których piszesz co wtedy?

@Lili

Jak nie robisz to jesteś zwalniany .zarobki najniższa krajowa do 3500 to zależy od działu gdzie pracujesz i od godzin ile zrobiłaś nocek. Za nad godziny nie płacą oddają godziny.

Prawo pracy

Lepszych ludzi firma zwalniała niż teraz przyjmuje do pracy.Zobacie jak to wszystko upada zamiast mechaników mają na warsztacie myjakòw i ludzi z produkcji nic dziwnego że sprzęty po miesiącach stają do naprawy i na halę wracają popsute. To samo z kierownicwe i brygadzistam bez wykształcenia wąż że ktoś rodzina jest brygadzista tatuś córką mamusia z synkiem lub na odrut gdzie w normalnym zakładzie to się nazywa konflikt interesów a tu wszystko za przyzwolenie Kierownictwa nigdy nikt z rodziny nie powinien pracować razem na jednej zmianie i jednym dziale takie rzeczy tylko w chodni a potem nic dziwnego że reklamację

Julia

W chłodni okropnie traktuje się ludzi zero grafiku wszystkie produkcję są robione na wariata brakuje pracowników brygadziści są beznadziejni zero szacunku do człowieka nie polecam tam pracy a kierownicy mają wszystko gdzieś.(usunięte przez administratora)

@Julia

Potwierdzam jeśli ktoś lubi pracować za 3 bo za 2 to już za mało to zapraszam zarobki beznadziejne warunki pracy też atmosfera też lipa tylko stale słychać mało wolno robicie i wiecznie wyścigi ty 20 a ja zrobię 21 a na koniec reklamacja czyja to jest wina tylko i wyłącznie brygadzistów!!!

Ilona
@Julia

Tak potwierdzam pracuje w chłodni od dawna na Papieżka dojazdu nie ma z Południa. Spóźniona cały czas do pracy .Grafiku nie ma nie wiadomo jak sobie przed pracą zaplanować dzień. Zamieszanie na którą do pracy przyjść. A brygadziści nie pilnują pracowników co mają robić. Wielkie zamieszanie wobec pracowników gdzie kto co ma robić. Zła organizacji brygadzistow do pracowników.

Joanna
@Julia

@Julia tacy dobrzy pracownicy a reklamacji za reklamacją ciekawe czemu? Jak brygadziści by finansowo odpowiadali za rekreację to przestali by robić na wariata i jak zwykłe kontroli jakości zabrakło. Jak stracą klientów to i tak pracy nie będzie . Więc nic dziwnego że ludzie uciekają do lepszych firm pracujący i dobrzy pracownicy zawszę pracę znajdą

Niezajoma

Tak na początku tak pięknie na rozmowie o pracę dwa miesiące umowę zlecenie a później może umowę o pracę. Ale nic z tego nie będzie dojazd na Papieżka z Południa okropny spóźniona do pracy .Nie wiem czy z biura tam gdzie chce wysyłają do pracy .Nie liczy się czy ktoś ma za bardzo dojazd do pracy .

xyz

Praca w dziale jakości w sezonie po 11h, 7 dni w tygodniu z dwoma przerwami, które i tak są ukracane, ponieważ w ich czasie trzeba wykonać inne czynności. Jeżeli nie masz kiedy odpocząć, to twoja wina, nigdy firmy. Praca w zimnie, złych warunkach i absolutnym braku empatii. Nie polecam.

Nie
@xyz

Witam pracuje chłodni na produkcji w sezonie po 10h a teraz po 8godzin 5dni w tygodniu soboty niedzielę wolne .Tak by mogli trochę wydłużyć przerwy lub dać trochę więcej przerw .Praca mrozie robi we znaki zimno katar i zatoki .A na zwolnienie ci którzy mają umowę zlecenie .Nie za dobre warunki pracy .I nie dobre zachowanie pracowników co już tam pracują na umowę o pracę. Ja tylko się zastanawiam po co na początku tak super fajnie przy rozmowie o pracę a później się zaczyna. Zła organizacja brygadzistow .

Tak
@Nie

@Nie bo tam sami ludzie którzy boją się o swojej stanowiska nic nie umieją tylko dyskutować. Przedewszyski kobiety które wiążą się tam w pary są zazdrosne i każdy potencjalny nowy pracownik rywalka lub rywal najlepiej było by jakby parą zabronili pracować na jednej zmianie.Tam kobiety kłócą o mężczyź niestety ale takie zachowania przyniosły do tego zakładu Ukrainki które na siłę chcą tu zostać nawet języka polskiego nie potrafią się nauczyć przez tyle lat ale udają naj mądrzejsze i ślizgają się na plecach swojch gachòw.Niech pokażą jak pracują jak ich faceta nie ma w pobliżu i nie robią za nich pracy i nie pomagają w obowiązkach.

@Nie

@Nie Kodeks pracy i polskie normy a praca w chłodni Gdzie znajdziemy wytyczne, dotyczące dopuszczalnych warunków pracy na chłodni? Przepisy dostępne są m.in. w następujących aktach prawa i normach: Ustawie Kodeks Pracy, Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, normach PN-EN ISO 12894:2002, PN-EN ISO 9886:2005, PN-EN ISO 11079:2008 i PN-EN ISO 12894:2002 (opracowano również normy, dotyczące parametrów odzieży roboczej, chroniącej przed zimnem, takie jak: PN-EN 342:2018-01 czy PN-EN 511:2009). Co mówi prawo na temat pracy w chłodni? Kodeks pracy i polskie normy wskazują na takie aspekty jak: konieczność organizacji dodatkowych przerw (standardowo po 2-godzinnej pracy w chłodni powinna nastąpić krótka przerwa w pracy, w tym czasie pracownik udaje się do pomieszczeń ogrzewanych w celu regeneracji), obowiązek zapewnienia posiłków lub napojów regeneracyjnych pracownikom przebywającym w chłodniach, obowiązek zapewnienia odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej. W Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy znajdziemy też informacje, dotyczące zakresu dopuszczalnych, minimalnych i maksymalnych temperatur w miejscu pracy. Z powyższego Rozporządzenia dowiemy się m.in.: jak należy prawidłowo organizować stanowiska pracy w niskich temperaturach, ile może być stopni Celsjusza na hali produkcyjnej latem i zimą. Ustawodawca wskazuje też, że ze względu na specyfikę procesów technologicznych temperatura w chłodniach, rozumianych jako stanowiska pracy, może być niższa niż 14°C. Właśnie dlatego stosowanie systemów monitorowania temperatury i wilgotności jest kluczowe dla zapewnienia odpowiednich warunków pracy.

Ciekawostka

Ustawa nie zabrania wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych, jednak pracownicy muszą wyrazić na to zgodę. W przypadku odmowy pracodawca nie może nałożyć na nich żadnych konsekwencji. W przypadku osób niepełnosprawnych pracodawca może zaoferować pracę w nadgodzinach, ale nie może do tego zmuszać.22 kwi 2023

Prawo pracy

Praca w chłodni: jakie niesie zagrożenia? Niewłaściwe przygotowanie do pracy w chłodni powoduje, że pracownicy narażeni są na różne dolegliwości i choroby. Brak dopasowanej odzieży ochronnej, rękawic i nakrycia głowy może spowodować dyskomfort, szok termiczny i hipotermię, czyli spadek temperatury ciała poniżej 35°C. Brak przerw regeneracyjnych skutkuje zaś chronicznym przemęczeniem i otępieniem. Wynikiem zaniedbań, związanych z BHP w chłodni, są między innymi problemy zdrowotne personelu, na przykład: regularne infekcje układu oddechowego, zaburzenia krążenia, zaburzenia metabolizmu, niedotlenienie i zawroty głowy, sztywnienie mięśni i osłabienie stawów, choroby reumatyczne. Praca w chłodni – kodeks pracy Warunki, panujące w chłodniach zaliczane są do kategorii warunków szczególnych. Co to oznacza? Długotrwałe przebywanie w wychłodzonym pomieszczeniu utrudnia pracownikom normalne funkcjonowanie. Obowiązkiem pracodawcy, który zatrudnia personel do obsługi chłodni, jest zapewnienie odpowiednich warunków na stanowiskach pracy. Wynika to z przepisów Kodeksu Pracy (Profilaktyczna ochrona zdrowia, Bezpieczeństwo i higiena pracy). Jak wynika z zapisów, zawartych w Kodeksie Pracy, pracodawca jest zobligowany do tego, by: bez dodatkowych opłat zapewnić pracownikom chłodni ciepłe posiłki i napoje, kierować pracowników na okresowe i kontrolne badania lekarskie, ocenić ryzyko zawodowe, związane z pracą w chłodni, zapewnić kadrze higieniczne i bezpieczne warunki pracy, zorganizować szkolenia stanowiskowe i środki ochrony indywidualnej.

JS
@Prawo pracy

Teoria a praktyka to dwie różne sprawy .RUN- CHŁODNIA to," specyficzna firma". Nie polecam nikomu.Opinie jak najbardziej prawdziwe od o przełożonych po ukraińskich pracowników.

Magda
@JS

Tak po twierdzam nie dziwię się ludzią że uciekają z tej firmy Chłodni .A ogłaszają się cały czas bo bardzo mało ludzi pracuje .Pracowników stali co pracują nie chce się pomagać przy sprzątaniu bo uciekają. Powinno być 8godzinne w pracy a są po 10godzin .I tylko 20minut obiad i zaraz (usunięte przez administratora) do pracy w mrozie .A druga przerwa 10minut tylko dwie przerwy są dla pracowników .A i powinni zapewnić dla pracowników ciepły napój .

@Magda

@Magda jest takie coś jak inspekcja pracy . Zbierać dowody albo umówić się z kilkoma pracownikami i iść do sądu.Wiecej tych rzeczy niestety ale wyprawiają kierownicy i brygadzisci bojąc się o swojej stołki . Bo trzeba być lepszym niż nastepna zmiana.Pracownicy którzy ubliżają wykorzystują nowo przybyłych żeby się nie narobić na to wszystko pozwala kierownik i brygadzista to oni są odpowiedzialni za tych ludzi

Monia

Witam czemu jak podjęłam się ryzyka iść do pracy Chłodni to czemu najpierw jest podpisanie umowy zlecenie na dwa miesiące. A czemu nie odrazu umowę o pracę. A później jak to jest podpisanie umowy na zlecenie i wtedy na ile znowu dwa miesiące. Czy jest dodatek nocny .Jak to jest paczkami na święta.

Meik

Niestety ale tak jest w innych firmach dodatek inflacyjny i podwyżka tak jak powinna być a w chodnik obniżka pesji .Na jakieś głupie maszyn wydaje co są miej wydajnie jak człowiek albo nie wiadomo jak je wykorzystać i zalegają nawet nie mają osoby kompetentnej żeby te maszyny ustawiać .Do końca roku zwolni się co najmniej połowa zaloguj bo praca w takich warunkach i z takiemi przełożonymi jest nie do zniesienia .

@Meik

Ale co, dostaliście umowy z obniżką pensji czy jak to wyglądało? Z tych nowych maszyn to jakieś szkolenia by się przydały, nie macie może takiej opcji? Trzeba z szefem pogadać, no bo po co mają stać jak można temat ogarnąć.

Nv

Nie dali im umowy z stałą stawką a przedtem mieli wydajnoscòwke na której lepiej wychodzili więc w gruncie rzeczy pensje zmieszyły a wydajnoscòwke i tak sprawdzane.Ale tam nawet nie ma kogo dać na kurs obsługi maszyn sami nie kumaci a i tak kierownictwo podkręca maszy żeby więcej zrobić . Tam się dzieją ta takie rzeczy że można było długo dać.Nikt normalny w chodni nie wytrzma . Nigdzie nie ma takich cudów i ewenementów jak w tym zakładzie pracowici odchodzą a lesery za poparciem oczywiście kierownictwa zostają .

Zostaw merytoryczną opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

• Jak się pracuje w RUN-CHŁODNIA?

Zobacz opinie na temat firmy RUN-CHŁODNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUN-CHŁODNIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUN-CHŁODNIA?

Kandydaci do pracy w RUN-CHŁODNIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUN-CHŁODNIA
3.1/5 Na podstawie 449 ocen.
  • Wysoka 14
    87-800 Włocławek