Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

zainspirowany Alu

Potwierdzam, mój starszy brat pracuje w netto na wykładaniu towaru i dostaje więcej ode mnie do ręki gdzie wg. firmy jestem na ,,wysokiej posadzie,,. Braciszek pracuje na okresie próbnym więc prawdopodobnie będzie jeszcze mieć podwyżkę. Ja przy substancjach niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia aktualnie zarabiam mniej niż gościu co wykłada towar na półki :)

Andrzej G.

Jeżeli chcecie godnie żyć to polecam zmienić pracę bo w tej nie widać perspektyw na lepsze jutro zmierza to w bardzo złym kierunku nie szanuje się pracownika zwłaszcza z dużym stażem. Czas na zmiany po 15 latach

Pracuj.pl
@Andrzej G.

Proponuję portal pracuj.pl tam jest sporo ofert w okolicy za większą kasę

A może
@Andrzej G.

A może taki pracownik co ma 2 lata stażu daje więcej jak ty bo jaśnie Pan myśli że nowy będzie robił za niego . Myślenie starych pracowników jak robię długo to honory mi oddawać. To jak jesteś taki wspaniały to kariera w bielsku stoi przed tobą otworem a rekruterzy będą się o ciebie bili stawki niebagatele nic tylko przebierać w ofertach może i jakieś auto służbowe ci wpadnie.

@Magazyn
@A może

Chłopie mniej że troszkę godności. No ty chyba nie wiesz co napisałeś. Nowy pracownik na pewno da wszystko z siebie, chyba 10 lat temu tak było. Bo teraz to liczy się dla nich kasa a żeby dać coś od siebie to nic.

No tak

Przychodzi człowiek z uprawnieniami z kilkuletnim doświadczeniem i ogarnia dużo tematów magazynowych astro podstawowe jest do ogarnięcia w tydzień nie mówię o szerszym zakresie bo to inny temat . Ale widzę że są u nas ludzie którzy potrafią jedną rzecz . I trzymają się jedych rzeczy brygadzisci w innych firmach potrafią każdego pracownika zastąpić w sytuacjach awaryjnych . A tu jest to trochę słabe bo brygadzistą się zostaję za.........., nie za umiejętności

Abrakadabra

Przecież w tym zakładzie mnóstwo takich zasiłkowców, bo raczej za nieróbstwo nie nazwę tego wynagrodzeniem. Przyjdzie co do czego to i tak zwykły pracownik dostanie po (usunięte przez administratora) Jestem tylko ciekaw czy oni są świadomi tego, że coraz więcej osób ucieka z tego zakładu i to żadne bajki. Kilka osób złożyło już wypowiedzenia i kilka jest w drodze, a nowych zatrudnionych jakoś brak. Coraz mniej rąk do utrzymywania ciepłych stołków, a przełożeni jak byli niekompetentni, tacy pozostają.

Ty

Czy ktoś wie, podpisuje podwyżki? Przecież ani nie dtrektorzy nie kierownicy nie miszczowie yylko ci co na samej gorze z drogich samochodow

Aerton R line

To niech zrzeknie się na kryzys firmy swojego auta firmowego VW aertona w RLine i jeździ chodzby corolla a nie od biednych ludzi wymaga żeby dawali z siebie wszystko dla dobra firmy.Dzisiejsze spotkanie nic nie zmieniło żadnych konkretnych informacji tylko puste teksty jak zawsze na nic nie ma i nic nie będzie czerwono porty jest wręcz żałosny tylko stara gwardia wie że od kiedy pojawił się na horyzoncie to jest tylko gorzej w firmie i niestety już nie będzie lepiej dopóki nie wyleci z hukiem Panie prezesie zapraszamy na spotkanie z załogą bo to co reprezentuje dyr. To jest (usunięte przez administratora) dna nic nie ma i nic nie będzie taka płenta.

Zły

A tak wogole to Artur K. Zapomniał już jak to jest być pracownikiem.Kiedys go z Kęt wywalili.Teraz ludzi poniża i zmusza ich do pracownia za tak małe pieniądze.To jest poprostu kpina.Zapomnial (usunięte przez administratora) jak cielęciem był.Tak się to mówi.Patrzy tylko swoich czterech liter.Porazka na całej lini

Stary pracownik

Powiem wam że masakra w tej firmie.Siedza te (usunięte przez administratora) na górze i knują przeciwko pracownikom.Zwalniaja tych biednych ludzi co na l4 są którzy są naprawdę chorzy.Zero szacunku do ludzi.Arek F to już taki cwaniak że szkoda gadać.Najlepiej według niego żeby człowiek za pół darmo pracował.Ale on twierdzi że w Aluprof się dobrze zarabia.To jest wielka porażka.Zeby tak ludzi nie szanować.

wreszcie_były_pracownik

Dużo opinii o dziale produkcji, ale w działach biurowych jest taki sam bałagan: niedocenianie pracownika, niedostosowywanie zakresu obowiązków do predyspozycji pracowników, TRAGICZNA współpraca pomiędzy działami. Kiedyś dostaliśmy maila w którym zdenerwowany klient stwierdził, że ma dość "przerzucania spraw między naszymi działami jak gorącego ziemniaka, którego nikt nie chce tknąć" - i dokładnie tak to wygląda. Wszelkie reklamacje i zapytania dotyczące problemów technicznych od producentów stolarki potrafią przejść przez długą ścieżkę przekierowań maila którego nikt nie chciał tknąć i podjąć się weryfikacji. Zwłaszcza dział reklamacji się do tego nie kwapi. Klienci często nie wiedzą do jakiego działu (reklamacje? wsparcie techniczne? handlówka? oprogramowanie?) się zgłosić z daną sprawą. Nowi pracownicy nie są uczeni standardów obsługi klienta - radź sobie, mimo, że jeszcze nie znasz rynku, nie znasz jeszcze produktów własnej firmy a klienci z branży potrafią być bardzo agresywnie nastawieni. Można było się rekrutować na stanowisko niepolegające na obsłudze klienta a w praktyce okazało się, że jest na to duży nacisk i zwalanie tego kontaktu przez cały dział na najmłodsze stażem osoby w dziale. I to na Ciebie spada ten wcześniej wskazany "gorący ziemniak" i musisz pomóc człowiekowi, który jest zmęczony przekierowywaniem go do kolejnych pracowników Aluprofu (taki człowiek potrafi być bardzo nieprzyjemnym rozmówcą, po którym musisz odreagować rozmowę). Albo przekierować biedaka dalej. Zwalniał się doświadczony, wydajny pracownik? Na kolegów spada praca po nim i niech sobie radzą (bez podwyżki i renegocjacji zakresu obowiązków), bo po co rekrutować kogoś na zastępstwo? Niech tyrają więcej. Część przełożonych wydaje się być na swoich stanowiskach tylko dlatego, że pracują tam od wielu lat a nie dlatego, że potrafią zarządzać ludźmi. I nie zostali do tego przeszkoleni wraz z awansem. To nie jest firma dla młodych, zwłaszcza bezdzietnych i niezaobrączkowanych ludzi. Tu jest się szanowanym pracownikiem mając rodzinę i doświadczenie w innych firmach, przez co, po rekrutacji ma się już wyższą pensję. Bo na godne finanse na start i rozwój biedakariery nie ma co liczyć. Benefity głównie dla rodziców. I jeszcze koledzy z pracy będą was wypytywać o prywatność, do tego stopnia, że zahacza to o (usunięte przez administratora) Masz podobne odczucia? Składaj wypowiedzenie. Chcesz tu pracować? Znajdź inną firmę. Ja stąd z przyjemnością uciekł*m.

Kłamca

W alu nie ma czegoś takiego po prostu. Wszyscy się szanujemy, brygadziści są uczciwi i niestronniczy, mistrzowie są wzorami do naśladowania. Pracownicy są traktowani wszyscy po równo, chyba że ktoś się wykazuje to ma lepiej, wiadomo. Ale każdy jest zadowolony z podwyżek i stawek. Relacje są zdrowe, nie ma ksenofobii ani (usunięte przez administratora) ani faworyzacji. Prezesi dają co obiecują a związki działają z efektami.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Duża nas się zwolni Aluprofie

Ciekawe czy ktoś z kierownictwa tutaj czyta co się dzieje . Ale jeśli tak to pora wyciągnąć wnioski z tego że powoli co druga osoba myśli tutaj o zmianie pracy dość poważnie ....jeśli nie będzie podwyżek !!! Ci starzy pracownicy w końcu odejdą na emeryturę i kim będziecie pracować ????

Mają to gdzieś
@Duża nas się zwolni Aluprofie

Myślisz że oni się przejmują że się zwolnimy ? Bardziej się martwią o swój czubek nosa żeby ich nie zwolniono.Ty się zwolnisz to przyjdą Filipińczycy i będą za (usunięte przez administratora) robić nikt się nie przejmuje że pracujemy za głodowe stawki i że myślimy o odejściu bo i tak znajdą się tacy co za nadgodziny będą zapierniczac i jakoś to przetrwają.

Haha

W tej firmie to lepiej być głupkiem albo udawać głupka nic nie umiejącego wtedy się ma święty spokój nikt nie wymaga nic od ciebie i sobie spokojnie pracujesz w cieniu taką drogę obrali kierownicy z goleszowa i Bielska tylko że oni nie udają oni tacy już są ale jakoś się utrzymują na posadkach dobrze płatnych

Rekrutacja
@Haha

Tylko ktoś tych nie nadających się rekrutuje i przyjmuje na takie stanowiska jakie mają ale raczej rekrutujący też nie należy do zbyt ogarniętych skoro nie widzi że ktoś ewidentnie się nie nadaje na dane stanowisko chyba że ukladziki są tutaj uruchomione.

Bodzio7361i1

Słyszałem plote, że operatorzy wózków z Goleszowa mają już dość swojego kierownika i tragicznych zarobków i że wkrótce posypią się tam wypowiedzenia . Może warto pójść ich śladem i pokazać dobrodziejowi że sa lepsze miejsca pracy i że wkrótce sam sobie wyląduje na produkcji ?

Marika

Też słyszałam z dobrego źródła że już niektórzy wózkowi byli na rozmowach w innych zakładach i że wcale to taka plota nie jest. Co do kierownika racja , już dawno powinien nie pracować na tym stanowisku.

Ruda

Faktycznie tak dużo ludzi brakuje do pracy jak ktoś zasugerował? kiedyś po ile ogłoszeń było powystawianych? Teraz widzę ich z 10. Myślę by pójść na asystenta ds. administracji sprzedaży krajowej. Nie znam jeszcze zarobków więc mógłby mi je ktoś podać? to będzie minimalna przez pierwszy rok czy może od razu coś więcej mi dadzą? Albo po jakim czasie jest jakaś podwyżka?

Basia

Niestety moi drodzy prawda taka,że my między sobą się żremy ..a bo ten ma taką stawkę, a bo ten robi nadgodziny ten nie...a Góra się cieszy .. Ktoś tu napisał,że po 3latach ma 30zl na godzinę...gratuluje bo ja po 5 mam 25zl bardzo dużo Pań nie wiem jak z panami ma 25zl i to nie znaczy że nic nie robią nic nie potrafią...poprostu jest tu taka dziwna sprawiedliwość...no jakbym miała 30/h osobiście byłabym zadowolona...niestety koleżanki które pracują tu 2lata i miały ostatnio przedłużanie umow dostały 27/h i to pokazuje też sprawiedliwość...ja z większym stażem mam ok 350zl mniej! Nadgodziny każdy ma prawo robić lub nie i nie ma co się klucic.. tak ten zakład działa że bez nadgodzin leży wiele z nas bo np.jak ja mam 1pensje i dom i dzieci na utrzymaniu to przepraszam Was ale mi bez nadgodzin mega ciężko.. też to zrozumcie ..niestety Aluprof taki system stworzył niewolniczy,że jak masz problemy finansowe będziesz chodził na nadgodziny..a powinniśmy powiedzieć dość ..Tak po ludzku sobie myślę.. czy Pan prezes spi spokojnie mając świadomość jak ciężko żyje się jego pracownikom i jakie mają zmartwienia...czy jak odbiera te piekne nagrody ręką mu nie zadrży..

???
@Basia

O matko, nie dosyć że taki ciężki system pracy, to jeszcze dyskryminacja???....Serio, w 2024r? To w jakiej firmie w Bielsku warto pracować, macie jakieś "typy"?

Wkurzona

Tak naprawdę prezes i Co dyrektorzy mają nas gdzieś.W tej firmie pracownik musi siedzieć cicho.(usunięte przez administratora)Ten prezent niech sobie wsadzą gdzieś.Podwyzek nie ma.Juz nie wspomnę jak poniżają ludźmi

Alurobol

Ja dostałem dobra wypłatę nie narzekam. 3 setki miałem ponad 5 k i jest git. Nie wiem o co wam chodzi...

@szypki
@Alurobol

No ładnie naciągane :) ja z 3 setkami zawsze ledwo 4300 dostaje (usunięte przez administratora)

Czesława z Ciechanowa
@Alurobol

W Goleszowie większość osób 5k na wypłacie jeszcze nie widziała a Ty pleciesz takie bzdury że się czytać tego nie da. Dopóki nie zmieni się kierownictwo, to tylko pieski zakładowe w postaci mistrzów takie pieniądze zobaczą. Za chwilę nie będzie nam miał kto palety na dział podwieźć bo większość operatorów już podobno pracy sobie szuka a Ty twierdzisz że 5k tutaj się da zarobić.

@Czesława z Ciechanowa

Dostanę kwitek to ci mogę zdjęcie posłać jak nie wierzysz stawka 30 zł na godzinę. 12 lat tu pracuje i nie narzekam. A wy narzekacie i będziecie narzekać ale najlepsze jest to że tym narzekaniem nic nie zdziałacie. Zawsze patrzycie na drugą osobę w życiu nie potraficie zrobić własnej samooceny. Wiecznie wasz wzrok pada na innych zamiast wziąć się za siebie. Wózkowi w życiu się nie zwolnią bo gdzie będą mieli lepiej. Zapytajcie pana Bysko jak się strasznie zwolnił a później chciał wrócić hahaha bo się zderzył z rzeczywistością. Zamiast straszyć że strajk że się zwolnią haha proszę was zwolnicie się a my i tak damy radę bez takich partaczy...

Wielozadaniowy operator
@Alurobol

Ja po 12 latach mam 29 zł i co myślisz że w tych czasach to jest dużo skoro najniższa krajowa wynosić będzie 27.7 zł jeżdżę na wszystkich rodzajach wózków potrafię odnaleźć się ma wszystkich działach więc nie pierniczę że to jest wystarczająca stawka bo w Amazonie na start dla swierzaka jest 30zl a tu "prestiżowa" firma najlepsza w kraju ale nie co do wysokości wynagrodzenia pracowników.

@Wielozadaniowy operator

Dokładnie czemu nie idziesz do Amazona skoro tam tak dobrze płacą, tylko siedzisz w aluprofie i narzekasz nie rozumie was ludzi narzekających skoro tak dobrze jesteście rozeznani jak się zarabia w innych firmach. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

To jak w końcu jest z tymi zarobkoami? Jestem zainteresowany pracą w Alu. Jedni narzekają, że najnizsza krajowa jedni chwalą pracę oraz zarobki. Trafiłem na to forum i ciężko coś wywnioskować z tych wypowiedzi bo są bardzo rozbierzne. Pozdrawiam.

@Alurobol

ja pracuję od 3 lat, mam 30zl/h i co z tego jestem ogarniętym pracownikiem, wiem co mam robić i robię to ale krew mnie zalewa jak widzę tych młodych i braci z Ukrainy, zero zaangażowania i w dodatku roszczeniowość w dodatku zarabiają niewiele mniej ode mnie. także trzy dychy brutto na godzinę to żaden majątek, skoro za siedzenie i nic nierobienie można dostać 27/28...

Palikot

(usunięte przez administratora) Bez nadgodzin to nawet 4k na wypłacie nie ma. Nie sztuka jest zarobić powyżej,ale kosztem je b a nnn i a seteczek Dać niska stawkę by zmuszać do nadgodzin to nie sztuka….

Ryszard
@Palikot

Tak właśnie skonstruowana jest ta firma -niska stawka ale zarobicie sobie sobotami ,seteczkami . Najgorsze to że te lemingi tego nie rozumieją i będą (usunięte przez administratora)wszystkie wolne chwile i jeszcze chwalą się zarobkami.

@magazynier

Bez nadgodzin nie zarobisz. Więc jeśli masz coś na oku to nie patrz na Ślub.

Firenze

Jesteśmy tanią siłą roboczą a z tego co widzę większości to pasuje bo zasuwają równo cały czas za coraz mniej. (żeby wyrównać nasze straty to musieli byśmy dostać po tysiaku na rękę do wypłaty, jak sugerowały związki na początku)Obcokrajowcy nawet nie wiedzą o co chodzi a jest ich ponad połowa. Związki nas po prostu sprzedały, nie ma co owijać w bawełnę, pewnie pod stołem poleciało obficie. W każdym razie do ludzi nigdy nie przyszli przedstawiciele ze związków, chyba że akurat szukają głosów w konkursach. Wszystko odbyło się za plecami pracowników a jesteśmy obwiniani przez związki i zarząd. Z metalowców sprzedawczyków kto ma trochę oleju, powinien się wypisać, oni się skupiają na strajkach gdzie indziej. Nie dać się ruchać! Ktoś mądrze zauważył że jest dużo zakładów i zawsze można powoli się rozglądać, było już także mówione o tym, żeby wolniej pracować, szkoda zdrowia w pracy za minimalną przy wypychaniu kiesy panów. Dobre czasy tego zakładu za nami.

Osobowość branży 2023

Gratulacje że kolejny rok z rzędu dobrodziej został osobowością branży za rok 2023 oraz że firma otrzymała kolejny rok z rzędu Budowlana firma roku 2023 a nam zwykłym robiła się wmawia że jest kryzys z firmie i nie będzie podwyżek.Tylko kto na wasze sukcesy zapracował?my na samym dole.Ciekawe czy jak nagłośni się sprawę jak jesteśmy traktowani gorzej niż szczury to w przyszłym roku też będzie taka prestiżowa nagroda pożyjemy zobaczymy...

Basia

Starczyło napisać że to podpisali bo nie mieli ruchu ani manewru..no ale cóż...okazuje się że nas zaleją pracownicy Fiata i to powód...ok

Fiat
@Basia

Już kilku przyszło z fiata o po ,3 godzinach robili porzucenie pracy bo powiedzieli że za takie pieniądze nie będą robić tej roboty także nie liczylbym na zbyt wiele osób z fiata.Czytajac to forum a tak robi 90%osob poszukujących pracę skutecznie się zniechęca.

Kornes

Czy w Aluprofie w Bielsku-Białej jest wyzysk robotniczy?

Greg
@Kornes

Jeżeli chodzi o wynagrodzenia i system pracy to tak Aczkolwiek nikt nikogo za rękę nie trzyma.

Lucy
@Greg

Cześć, mam takie pytanie odnośnie tego co tu piszecie. Piszecie w kontekście „robotniczym”? czy to w pewnym sensie oznacza, że jak teraz będę aplikować do biura to będzie w miarę ok? znacie jakieś poboczne opinie na temat pracy w nim? O marketing mi chodzi, speca właśnie szukają

Tysia
@Lucy

W dziale o który pytasz trzeba mieć bardzo twardy (usunięte przez administratora) i sporą motywację. Kiedyś była regularna rotacja ludzi, konflikty. Ostatnio rotacja trochę mniejsza.

Mońka
@Tysia

to po tych paru miesiącach jakie konkretnie zmiany mogły zajść, że te rotacje są trochę mniejsze? Ludzie wpasowali się w dane stanowiska? zarzadzanie się zmieniło?

Basia

Po co odliczać składki, wypisz się jak Ci nie pasuje i po sprawie.Jak już chcesz się pokazać na forum to wysil się i napisz coś konstruktywnego.Jak Ci intelekt nie pozwala to poproś koleżankę....

Ciekawski
@Basia

Po to odliczać składki żeby się zwróciły w podatku za ten stracony dla ludzi czas i zaufanie jakim was obdarowano! Składki brać fajnie ale jak już osoba która was zatrudniła abyście o jej prawa walczyli Was słusznie skrytykuje to boli co?

Areczek

To u was nawet jak inflacja była 17% to wy tez dostawaliscie 1 zł podwyzki ?? kto sobie pozwala na takie traktowanie aluprof to chyba fenomen w BB :D ze jeszcze ktos tam pracuje to jestem w ciezkim szoku

Mr robot
@Areczek

Teraz jest już super, związki po ciężkich staraniach wywalczyły nam brak zmian, także już jest ok, pieniądze szczęścia nie dają, bieda jest całkiem całkiem jak przywykniesz.

Dobra nowina

Poczytajcie w Google o zakładach w Solarisie oraz Paroc Polska, gdzie załogi zakładów były w identycznej sytuacji jak nasza , a mimo to wywalczyły dużo więcej niż my chcemy. I w jaki sposób próbowali złamać załogę

Jacek

Zapytamy, ale zapytamy też stare związki, czy zrobią to, co zwykle, umywając ręce jak Piłat, i ponownie popadną w prokrastynację, jak do tej pory. Czy wezmę się do roboty pomimo przegranej? Zwycięża się pomimo przeciwności a nie gadaniem że przeciwnik był za silny Już po zakładzie powinny latać dwie kontr listy do podpisu za przywróceniem systemu pracy od poniedziałku do piątku, z możliwością dobrowolnych nadgodzin w sobotę na 1. zmianie i 2. zmianie, oraz w niedzielę za 200% na 1. zmianie. Druga lista to wotum zaufania wobec prezesa przez załogę zakładu. Chociaż załoga nie wybrała prezesa, to da to jasny sygnał, że nie zgadza się z tym, co się dzieje pod jego sterami, i udzieli mandatu związkowi do dalszego działania. Ale czy są w stanie to zrobić? czy ponownie będą się przepychać miedzy sobą kto jest winny

Metal
@Jacek

Jeżeli macie resztki godności to sami odejdźcie z firmy razem z tymi co was tu ściągnęli.Minol rok nic konkretnego nie zalatwiliscie a obiecanego było dużo czas odejść i od kiedy jesteście w firmie to jest tylko gorzej a miało być lepiej.Nigdy nie było takiego chaosu.Nie dziwię się że fiata zlikwidowali jak wy tak "walczyliście "

Zniesmaczony

Z ,,przygotowania surówki" roznosili deklaracje i propagandę po zakładzie. Namawiali, Metalowcy to przyszłość Alu... Gruby na wózku ręczył głową za potencjał tych ZZ, teraz pochowały się szczury każdy na każdego palcem pokazuje, to nie ja to tamten każdy się wypiera i ani jeden z nich w Metalowych nie został i niewiadomo kiedy się po cichaczu wypisali. Teraz krzyczą po co nam związki!!! Judasze. Ja jestem w jednych od lat. nie narzekam i nie namawiam.

Listewka
@Jacek

A lista za 5 dniowym dniem pracy jest jeszcze do podpisania , u nas była tylko do podpisania za 10 miesięcznym systemem. Mówili przy tym że szkoda by było utracić dodatek 2 zł do godziny na pakowaniu . Nie lubię pracować w soboty na 2 zmianę by iść następnego dnia na 3 zmianę w niedziele ale jak wszyscy podpisywali bez pytania to ja też . Dlaczego nikt nic nie mówił o innych opcjach że była druga lista?

Elite
@Listewka

To jak Wy tam pracujecie , w systemie 1 2 3 ???? A ten dodatek 2 PLN jest do wszystkich godzin w miesiącu czy za godziny w sobotę ?Pomiędzy II zmianą w sobotę do III w niedzielę nie ma zapewnionego 35 godzinnego nieprzerwanego odpoczynku tygodniowego , to jak to jest zrobione ?

@Elite

Te 2zł to jakieś 200 na rękę (za wszystkie godziny) Lista była tylko na 10 misięczny( kontra od pracodawcy na niepodpisanie 12m) zapisywali się bo mają dobrze… Najbardziej niezadowolony biurowiec bo zabrali im wolny wielki piątek będą musieli urlop zabrać… Zapraszamy na soboty i niedziele to zobaczycie jak jest fajnie i czym jest wasz jeden dzień wolnego w porównaniu do naszego systemu za 200 zł… Ciekawe czy wytłumaczyli wam że jak wam już każą przyjść w tą jedną sobotę na rok to przy miesięcznym systemie rozliczeniowym musieliby zapłacić za nią a nie dać do wybrania…

Lolo

Nawet pracownice roku miesiąc po odebraniu nagrody zdegradowali !!! Odebrać jeszcze nagrodę i będziecie kwita :-)

Dobre

Budowalanych też bym zaprosił była by bitka Stal kontra Beton wymieszane razem tworzą aluminium . Czyli zakład bez związków i solidarności miedzy ludzkiej Czyli Aluprof

Luiza

Pan niech się zajmie pracą bo dużo pan szczękał co Pan nie zrobi w tym zakładzie namawiał Pan ludzi do swoich związków i teraz co jest . Odpowie sobie Pan na pytanie co osiągnął. To co w pracy trzymasz się jednej roboty i jest Ci dobrze może by tak zmiana stanowiska na lakiernie sprawiła że twój umysł by poszedł we właściwym kierunku. Krótko mówiąc kończ waść Pan wstydu oszczędź nie kompromituj się . Jaki pracownik taki polityk zakładowy.

Alan

Tu większość afer jest zamiatana pod dywan żeby uniknąć rozgłosu bo zniszczy to wizerunek "prestiżowej firmy " potentata aluminium z nagrodami w świecie biznesu Z pracownikami pracującymi jak (usunięte przez administratora) za stawki śmieciowe.W dziale jakości jest gościu którego zgłoszono o (usunięte przez administratora) i nada zajmuje stanowisko i to nie byle jakie bo chroni go czerwono porty.Reka rękę myje i na układy i kolesiostwo nie ma tutaj bata.a my się kopiemy z dobrodziejem o 1 zł podwyżki dodatku zamiast zabrać się za ludzi kierujących i ich brak kompetencji.

Dej

Pytanie gdzie jest ta obiecana premia od dobrodzieja podobno zostało dużo pieniędzy do rozdania dla pracowników i jeszcze jedno co z dodatkiem za system? jedno

prezes
@Dej

premia w lutym dodatek za styczeń będzie.

Kacper

Nie tylko na produkcji ale również na magazynach w Bielsku i Międzyrzeczu "pan" dyrektor zabronił nadgodzin żeby ludzie zobaczyli co to jest gola wypłata i za jakie minimum pracują.(usunięte przez administratora)nas na całej linii

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 27 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.