Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Bella

A w ochronie środowiska jak jest? Warto złożyć CV? Jakie zarobki oferuje Aluprof?

Edzia
@Bella

W ochronie spoko wpuszczają i wypuszczają samochody.Lekka robota no i palić mogą bo to już prawie za bramą ...

Klaun

Prezes, dorosły mężczyzna, który się obraża na słowa krytyki. To tylko potwierdza, że ten zakład to cyrk, przedszkole i żenada. (usunięte przez administratora) Zmiana języka urzędowego na ukraiński i tak nie pomoże bo nawet nasi wschodni sąsiedzi mają wyrobioną opinie o tym zakładzie. Już widzę po gruszach jak leci kilka wypowiedzeń.

Wypowiedzenia

"powazny" udowodnił już kilka razy jaki jest krzycząc na pracowników i obwiniając ich o to że dostawca nie dostarczył profili kiepskie zachowanie jak na kogoś na takim stanowisku ewidentny brak jakiejkolwiek szacunku dla drugiej osoby

JA
@Wypowiedzenia

Ty chlopie pomyliłeś Dyrektorów. Wtopa na pelnym froncie..Prezes nie podnosi glosu a kulturę ma na wysokim poziomie. Zobacz sobie u wujka googla jak wyglada Prezes i przypomnij sobie tego co niby krzyczał...

Ziom
@Wypowiedzenia

No co ty pan w czerwonych spodniach taki agresywny a byl taki mily mial naprawic wizerunek firmy a takim zachowanie to srednio mu to wychodzi i te przemowienia jak to sprzedaz spadla i nie bedzie podwyzek majstersztik relacji z ludzmi brawo.

Odradzam każdemu pracy w tym zakładzie. Ludzie tutaj są niedoceniani nawet po wielu latach pracy. Najwspanialsze są tutaj nasze związki zawodowe które nie robią kompletnie nic żeby stać po stronie pracownika. Ludzie są niedoinformowani i nie wiedza co się dzieje w firmie w której pracują. Nowe umowy które dla nas pięknie na szybkości uszykowali ze wspaniałymi stawkami nieadekwatnymi do wykonywanej pracy,stanowiska (dodam jeszcze,że pracownicy na wyższym stanowisku dostali niższe stanowisko a żeby czasami za dużo nie dostali) Nigdy w tym zakładzie nie było kolorowo,ale ostatnie miesiące pokazują jak szanowany jest wieloletni pracownik,każdy pracownik. Fachowiec zostanie zwolniony by na jego miejsce przyjąć młodocianego bez doświadczenia za stawkę taka samą jak nie większą. Urządzając sobie zwolnienia pracowników,w pierwszej kolejności nie biorą pod uwagę wydajności pracownika,jego podejścia do pracy,sumienności i zaangażowania-taką osobę potrafią zwolnić by zostawić Ukraińców i ludzi niedouczonych. Tutaj bardzo dużo mieszają nasze Kadry.Kiedy jedni kończą budować swoje domy za nasze pieniądze my oszczędzamy na zakupach i lekarzach żeby przeżyć i utrzymać rodzinę. Aluprof Spółka Akcyjna ZŁOTÓW

Żartowniś

Nieźle wprowadzasz ludzi w błąd :) 5 tys na rękę? I premia? Z premia to ludzie nawet 4tys na rękę nie dostali. Internetowy (usunięte przez administratora)

Jola

Jakie 5 tys? Po 9 latach pracy z premią 3800 zł

Rozmowa kwalifikacyjna NN

Witam, czy mogę prosić o szczegóły pracy na stanowisku specjalisty ds. finansów i controllingu? Czy istnieje szansa rozwoju lub awansu? Proszę o pozytywne i mniej pozytywne przyklady. Jak wygląda współpraca dyrektora finansowego z podwładnymi? Czy pracownicy mają wpływ na pracę innych działów? Dziękuję

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Leszno
pracuś

Koledzy, koleżanki nie przejmujcie się od stycznia najniższa znów w górę! będzie 27,70 brutto to więcej niż teraz mam jako operator linii do zagniatania! czuje się zaszczycony, że za tak odpowiedzialną pracę od stycznia będę mógł pracować za najniższa krajową ; ) ta firma z dnia na dzień dla nas pracowników staje się coraz mniej atrakcyjna (tak kiedyś była atrakcyjna) niestety, ale inflacja zjadła stawki, które kiedyś może nie były jakieś najwyższe, ale człowiek wiedział, że nie pracuje za przysłowiową (usunięte przez administratora) wydaje mi się, że przywoływane przez niektórych zdania, że teraz po spotkaniach z pracownikami pana prezesa Greli coś się zmieni to niestety głupia nadzieja na lepsze jutro, ale czy prezes nie wie ile ludzie zarabiają? szczerze wątpię! mam nadzieję, że któregoś dnia będę mógł z podniesionym czołem opuścić mury tego zakładu i z dala patrzeć jak jego dalszy rozwój oparty będzie o tych wszystkich dwuleworęcznych pracowników, (usunięte przez administratora)i oczywiście wspaniałych braci i siostry ze wschodu! pamiętajcie Aluprof inspiruje! ; )

Autobus
@pracuś

I widząc tą reklamę na autobusach najlepsze miejsce pracy w Bielsku to aż mnie starego wygę za serce chwyta bo kiedyś to był prestiżowy zakład a teraz to (usunięte przez administratora)za najniższą krajową niestety.

Czyli nie czekają na ciebie wszędzie z otwartymi wrotami, za godziwe wynagrodzenie. Może nie jesteś taki obrotny jak ci się wydaje. Chłopie obudź się, gdyby wszędzie płacili znacznie więcej, to nikt by tu nie robił, czy to takie trudne do skumania. Nie mówię o robocie na budowie i wyplatach pod stołem. Jest gdzieś wakat dobrze płatny , idz nikt nikogo tu nie zatrzymuje. A może jednak masz świadomość że w innej robocie trzeba (usunięte przez administratora) na taśmie aby ciś mieć

busik
@pracuś

Nie wprowadzaj w błąd stawka godzinowa dotyczy umów cywilnoprawnych ,a stawka od umów o prace będzie 4242 zł czyli tą kwotę podziel przez średnią godzin i wyjdzie ci średnia stawka czyli średnio za 168 godz wychodzi 25,25 zł i tyle musi mieć pracownik na umowie żeby wyrobić najniższą krajową bo jak będzie miał niższą stawkę to się może okazać za na kwitku będzie rubryka pod nazwą dodatek do najniższej krajowej tak jak mają niektórzy pracownicy w Goleszowie

Dz8dziu
@busik

Apropo pieniędzy to ten marny przelew to chyba beż premii?

Lulek
@Dz8dziu

Premie przyznane tylko chyba paru osoba Wypłata się niezmienila każdy chyba umie liczyć

zagniatacz
@busik

może i kolega pracuś naciągnął trochę fakty, ale ja to przedstawię inaczej. w tym roku po wielkim boju o podwyżkę łaskawie dostałem 2zl brutto/h więcej czyli jakieś średnio 336zl brutto/miesiąc podwyżki podkreślam brutto. najniższa krajowa w ciągu roku ma wzrosnąć o pracę 400 zł netto/miesięcznie podkreślam netto! i to właśnie obrazuje jak nasze zarobki, które nie były jeszcze do niedawna tragiczne za chwilę zostaną dogonione przez najniższa krajową, a te ich marketingowe hasła to taki trochę dramat, z jednej strony firma potężna, międzynarodowa, a z drugiej ludzie pracujący za jałmużnę ; )

Spotkanie
@Lulek

Po spotkaniu dzisiejszym w Międzyrzeczu z panem Dyr.jestem pełny mobilizacji do opuszczenia tego miejsca wegetacji motywacja ludzi że mamy robić więcej za mniej i brak podwyżek i doładowań (chyba że prezes się odbrazi) istne przedszkole i poświęcić wypracowany zysk na dobro firmy to jakieś nieporozumienie dobrze że nikt brawo nie bił.Bo czułem się na spotkaniu (usunięte przez administratora) jak to jest cudownie.Żal patrzeć że tacy ludzie nami rządzą

Keczup

Niestety powiedzieć coś dobrego aktualnie o tym zakładzie jest ciężko. Powinniśmy pytać i żądać odpowiedzi bo jak widać za obnażanie prawdy lecą głowy. Przez parę lat stoje i przyglądam się z boku, ale moja cierpliwość też ma granice. (usunięte przez administratora) Zacznijmy może od mieszania brygadzistów. Po co? Dlaczego? Oczywiście tłumaczenia typu, że to zwiększa efektywność i tego typu głupoty. Zmniejszy się kolesiostwo, wszyscy będą sumiennie pracować. Tylko kto to Ci wszyscy? Resztka ludzi? Zwolnienia lecą jak nigdy dotąd. Chyba nowy kierownik nie przemyślał do końca tego co robi. (usunięte przez administratora) Kwestia druga BHP i eksperci biurowi. Oczywiście jak w każdym zakładzie czy też firmie istnieją jakieś zasady bezpieczeństwa, tutaj też....ale oczywiście, że wybiórczo traktowane. Jeżeli trzeba skarcić pracownika to od razu telefon i zdjęcia są robione, ale jeżeli jest nakaz odgórny to już oczy są przymykane. Niejednokrotnie podejmowane durne decyzje typu: bezpieczne nożyki, których nie używa 99% zakładu bo nie są w stanie nawet dobrze ciąć kartonu, dodatkowo tablica z dniami bez wypadku, a kogo to ma zmotywować, bo na pewno nie pracowników. Zapewne poszło na to mnóstwo pieniędzy, ale kto się teraz tym interesuje? Pomysły z jakości, o których aż szkoda mówić bo łatwo jest powiedzieć, ale ciężko coś wdrożyć jak się nie wie jak tak naprawdę wygląda praca. Teraz ostatnia i chyba najważniejsza kwestia wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Niezadowolenie pracowników rośnie z dnia na dzień, więc czas żeby stanąć przed lustrem i uderzyć się w pierś? Z dniem dzisiejszym najniższa krajowa to 23.50zl/h ilu z Nas po paru latach ma o 50gr czy 1zł większą stawkę od najniższej? Podwyżek nie będzie(usunięte przez administratora) Można śmiało mówić, że już nawet obcokrajowcy starają się tą firmę omijać więc kto tu za niedługo będzie pracował? Oczywiście nie braknie pewnie osób, które napiszą "podpisz się imieniem i nazwiskiem", ale po co? Żebyś miał łatwiej złożyć donos? Zachęcam do refleksji.

GAMEOVER
@Keczup

Zaraz Twój komentarz usuną, bo jest nie wygodny jak "ów" pracownik. Kolesiostwo pozostanie dopóki nie zmienią brygadzistów na zupełnie nowych, a na to się nie zapowiada!!! Pomysły nożyków, kasków i tablic,no cóż na coś trzeba wydać pieniądze...Szkoda tylko,że nie na przeszkolenie pracowników... Kto mądry i się cokolwiek szanuje to odchodzi z tej Firmy ,pozostają tylko "narzekacze"nic nie robiący w tej kwestii.

Fuk
@Keczup

Najniższa krajowa nie jest podawana przy umowie o pracę na godzinę, tylko kwota brutto na mc, ot taki wytrych naszego kochanego rządu i co ciekawsze liczą się wszystkie dodatki - tyle w temacie twojego „wywodu”. Jeżeli już piszesz to pisz prawdę, a wymieszanie mistrzów i brygadzistów jest jak najbardziej zasadne zwłaszcza w Międzyrzeczu, czyli Ci co piszą to brygadzisci i mistrzowie bo im ktoś coś pozmieniał. Dlaczego pracownikom można zmieniać zmiany,? To czemu nie zmieniać brygadzistą i mistrzom?

@Fuk

Mylisz się kolego jest również stawka minimalna godzinowa.

@Fuk

Dodatkowo Twój drugi argument też kuleje. Pracownicy to robią np. Na wspolny dojazd albo zeby zgrać się ze swoją drugą połówka. A tutaj zrobili to przymusowo gdzie pare osób np straciło ten dojazd lub zgranie z partnerem. Warto czasami pomyśleć co się robi.

Zmiany
@Fuk

Tylko jeżeli.robi się takie kroki ze zmiana brygadzistów to w całym zakładzie a nie jak zawsze na magazynach w Bielsku i Międzyrzeczu a na produkcji to już inny świat i inna bajka tam takich ruchów nie zastosowano.

Mucha
@Zmiany

Przecież na produkcji zmieniali się brygadziści ale nikt nie dał sobą pomiatać i niektórzy potrafią tak nimi zakręcić i pognębić że płakali u mistrzów żeby tylko wrócić do swoich fanatyków i bezpieczna posadka nic nie robienia

MAGAZYNIER
@Keczup

Czytam te komentarze i nie wierzę, narzekanie i biadolenie jak to źle i mało zarabiamy... Pracuję tyle lat w tej firmie na magazynie i jestem zadowolony, żadnego kolesiostwa nie widzę,wypłatę mam super,premia też jest ,praca tez ok ,można na telefonie posiedzieć,zapalić pod wiatą,gdzie tak jest,taki luz?! Lepszego miejsca nie znajdziecie!

Majki20
@MAGAZYNIER

Już sam fakt że przedstawia pan swoja prace w samych superlatywach i na dodatek wprost pisze o rzeczach które w tym zakładzie nie są tolerowane, jak palenie czy bawienie się telefonem, świadczy o tym , że Pan na tym magazynie nie pracuje albo nie jest Pan zwykłym operatorem wózków. Proszę się nie ośmieszać na forum publicznym i trochę nad sobą zastanowić. Sam od ponad 10 lat pracuje w zakładzie w Goleszowie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to jak się ten zakład stoczył w przeciągu ostatnich lat jest nie do pomyślenia. Jest to głównie zasługa kierownictwa które niestety biegunowo minęło się z powołaniem i zapewne jest na tych stanowiskach tylko dlatego że umie się sprzedać.

MAGAZYNIER
@Majki20

Nie bądź śmieszny, doskonale każdy wie gdzie się pali i nikt z tego nie robi problemu, a telefon większość operatorów używa. Widocznie Bielsko rządzi się innymi prawami ;) Jestem zadowolony, a jak wam tak źle to się zwolnić a nie narzekać!

3 lata pora na zmiany

Niby spoko praca itd . Ale nie zarobisz tutaj kokosów podwyżka z wielką łaską tak żeby mieć chociaż minimalną krajową .....no może 1 - 2 zł brutto więcej ale za chwilę znów obijasz się o minimalną krajową i tak w koło . Firma nie walczy o dobrych pracowników ,gdy się zwalniają nikt nawet nie myśli dołożyć parę złotych na wypłatę a potem nie ma kim pracować. A ludzi myślących o zwolnieniu się przybywa w Goleszowie z dnia na dzień ....

...

Najlepsze zmiany ??? To zależy dla kogo. Druga brygada straciła najwięcej...tyle w temacie.

Co??

Dawno takich głupot nie słyszałem! Po pierwsze to była najlepsza zmiana pod względem wydajności reszta była daleko za nami. Po drugie osobom które podpiepszały brygadzistów dopiero się oczy otworzą. Karma wraca...zawsze... Stracić takiego brygadzistę to najgorsze co się mogło przytrafić teraz to już będzie tylko gorzej. Kable będą błagać o jego powrót. Po trzecie widzę że masz sporo informacji na temat tej brygady . Co (usunięte przez administratora)? Weź się do roboty i patrz na siebie. Dla wszystkich rzucających mięsem ...nie martwcie się my damy radę!

Rok bez wypadku

W każdej szanującej się firmie jeżeli nie ma rok czasu wypadku w pracy a Międzyrzeczu jest 379dni to pracownicy są wynagradzani premia ale nie w Alu tu jak zwykle nie ma kasy na takie sprawy jedna wielka porażka...

Heheh
@Rok bez wypadku

W szanującej się firmie ale Alu nią nie jest.Kiedys człowiek był dumny że tu pracuje a teraz się wstydzi jak ktoś pyta.

Renia
@Rok bez wypadku

Porażką to są mistrzowie w MG którzy boją się zwrócić uwagę referentką znudzonym życiem i siedzącym na komórkach przez kilka godzin na zmianę., panie nie mają czasu na pracę bo ciągle jedzą a potem grają na komórkach.Panie Prezesie do pola z takimi pracownikami !!!

Wilo

Brałem udział w szkoleniach online organizowanych przez Aluprof. Do dnia dzisiejszego nie wysłali certyfikatów. Osoby prowadzące nie miały pojęcia o czym mówią. Niczego nowego się nie nauczyłem. Bardzo słaba jakość szkoleń, które pokazały jaki jest poziom firmy.

Hyhy

Fajnie cały zakład odpoczywa kolejny dzień na dodatkowej przerwie tylko jak zwykle magazyn się kisi gorszy sort dla zarządzających pod każdym względem. Niech żyje zasada równego traktowania.

Pracownik Goleszów

Ciekawe czemu ma nie być imprezy jak co roku czyżby oszczędności czy tylko źle nas poinformowano

Wanda

Jaki jest docelowo w firmie zakres obowiązków na stanowisku brygadzisty? padło stwierdzenie, ze podobno niczego nie trzeba robić, bo jest się wyręczonym ale ciekawa jestem pozostałych zadań. które się wykonuje. Z jakim wynagrodzeniem się to łączy?

Pakowanie1/1

Proszę nie podszywać się pod osobę pracująca na dziale pakowania. Nie zgadzamy się na taką opinię w/w kolegi w naszym imieniu. Opinia ta jest nieprawdziwa zmyślona i wyssana z palca. Znamy opisanego chłopaka jest to nasz kolega i chętnie korzystamy z jego pomocy. Następnym razem proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod dodanym postem. STOP HEJT!!!

ROCK
@Pakowanie1/1

Radzę przypatrzeć się jak magazyn funkcjonuje,jakie kolesiostwo się zrobiło po zmianie brygadzistów, aż mdli...na odległość

Strajka

Kiedy w końcu zostanie zoorganizowany strajk? 3 związki zawodowe z zakładzie a nikt nie chce zoorganizować. My sami nie możemy bo jest to prawie zabronione, trzeba pomocy związków. 90% zakładu czeka!!!!!!!

@Strajka

Będziesz miał strajk jak większość ludzi się zwalnia ...kto mądry to odchodzi z tego zakladu... Zapomnij o strajku, lepiej zacznij szukać innej pracy,bo tu nic się nie zmieni ,a związki zawodowe wszystkie po jednych pieniądzach, ech...

Doktor
@Strajka

Czyzby dyrektor otrzymal reprymende od prezesa bo chodzi po zakladzie i opiernicza ludzi ze za duzo na spotkaniu niepotrzebnych rzeczy bylo poruszanych zwlaszcza zarobki.Chyba wkoncu wyszlo jak mydla oczy na spotkaniach.

@Strajka

To zbierz podpisy tych 90 % na poniedziałek dostarcz związkom i działamy.Tylko nie nawal !!!

Józek
@FARSA

''kto mądry to odchodzi'' w tym właśnie rzecz, że pracodawca się cieszy i jest mu to na rękę, że ktoś się sam zwalnia ... bo po przepracowaniu np. 2 lat na podstawie umowy o pracę w przypadku zwolnienia przez pracodawcę z przyczyn niezwiązanych z naruszeniem umowy przez pracownika to pracodawca musi zapłacić odprawę w wysokości 2 mięcznych wynagrodzeń za pracę , a jak ktoś pracuje jeszcze dłużej to więcej a więc pracodawca tylko na to czeka aby się ktoś zwolnił sam bo wtedy żadnej odprawy wypłacać nie musi i koło sie kręci latami i prezesi i rodzina w biurach sie cieszą i kupują nowe samochodziki itp. itd. a ludzie pobrali kredyty hipoteczne , spłacać trezba i maja pracownika w garści...

@Józek

Mało prawdopodobne żeby pracodawca Cię zwolnił tak byś dostał odprawę,jeżeli zwolni to znajdzie przyczynę byś niedostał odprawy."dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie "

jehwe

Ukraińców przyjmują za 25 na początek a ludzie PO PODWYŻCE mają mniej lub niewiele więcej od nich... Już nikt nie pomoże nam w tej firmie, (usunięte przez administratora) XXI wieku. A podwyżki są tylko dlatego ho minimalna krajowa idzie do góry, więc kto logicznie umie myśleć wie że od kilka lat stoimy w miejscu z pieniędzmi a obowiązków i zakazów tylko dodają. Z pożądnej firmy zrobili zwykły cyrk.

Prezes
@jehwe

Najlepsze jest to że prezes albo udaje albo faktycznie nic nie wie jakie są stawki w firmie.

Anty Kierownik
@jehwe

Najlepsze jest to że ludzie nie rozumieją tego. Nowy pracownik NA START dostaje 3m umowę próbną i 25 zł br i jest najczęściej dawany do pary z doświadczonym pracownikiem [ stawka 23- 28 pln średnio] i po 3 miesiącach i wstępnej nauce nowy dostaje podwyżkę np 2zł i dalej pracuje z doświadczonymi pracownikami którzy mają dalej 25 zł .... @Pracodawca Panie Arku, Panie Piotrze, przestańcie udawać, że nie ma problemu i braki kadrowe załatwicie busem z ukrainy. Próbujecie nam wmówić, że musimy oszczędzać na wszystkim - a kupujecie tablice które nie wnoszą nic więcej jak trochę cienia. Wymyślacie sami bez konsultacji z pracownikami usprawnienia które w excelowej tabelce wyglądają dobrze, ale w rzeczywistości tylko spowalniają - zwłaszcza pomysły kolegi z automotivu Większość doświadczonych pracowników się zwalnia, operatorzy wózków, lakiernicy, brygadziści ... I to też załatacie busem ludzi z zagranicy? A kto tych ludzi wyszkoli? Kierownik automotivu? Dobry żart. Doświadczony pracownik na każdym dziale z doświadczeniem 3-6+ lat zarabia praktycznie tyle co nowy po okresie próbnym - więc dlaczego ktoś się ma starać, dbać i rozwijać firmę, skoro w jego miejsce w ciągu 3msc wskoczy nowy z większą stawką. Finalnie płacicie komuś więcej za mniejsze doświadczenie i umiejętności !!! Zamiast docenić doświadczonego pracownika. Zacznijcie zmiany od kierownictwa - i to nie ludzi z łapanki tak jak kierownik auto... który w excelu i statystyce z wydajności musi widzieć przyrosty, a kogoś kto się zna na robocie i logicznym myśleniu. planowaniu. Zaczyna się lato, środek sezonu budowlanego a w Aluprofie bieda, zamówień nie ma ... u LIDERA BRANŻY STOLARKI ALUMINIOWEJ ! Niech da wam to do myślenia, a zaczęło się to od zmian na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Firma leci w dół przez brak wyszkolonej kadry na tych stanowiskach. Serdecznie nie pozdrawiam kierowników. A pracownikom proponuje wstrzymanie się z nadgodzinami, i zablokowanie produkcji.

Brawo
@Anty Kierownik

Pięknie napisane nie da się tego lepiej ubrać w słowa dziwnie ale źle się zaczęło robic jak przyszedł pan uzdrowiciel czyt.nowy dyrektor który wszystko obciął od nadgodzin po wodę butelkowana takiego rządzącego to jeszcze w Aku nie było a pracuje 20 lat niestety ale zarząd jak ostatnio się Pan prezes dowiedział od ludzi na spotkaniu ma przedstawiane same super wyniki a rzeczywistość zupełnie inna niestety potentat szedł na najniższy poziom co do zarobków w BB.Dzis kolejne wypowiedzenia poleciały ludzi naprawdę umiacych sporo.Juz za późno na ratowanie tego co pozostało w nowych firmach na start dają więcej niż w Alu po 10 latach a otawrlo się w Międzyrzeczu sporo takich ...

Kiero
@Brawo

Ja jestem ciekaw kto te osoby zarządzające rekrutuje do pracy od dyrektorow po kierownika magazynu bo ten chodzi jakby był w innym świecie nic się nie udziela tylko się uśmiecha a kasa wpada i to nie mała. Za to dyrektor chodzi i sieje zament na każdym dziale nic konkretnego.

@Anty Kierownik

Czego Ty oczekujesz ?!?,na magazynie się nic nie zmieni ,przecież to "układ zamknięty"!!! Ci pseudo brygadziści są wszyscy do ....tak jak co niektórzy pseudo mistrzowie... Żal tylko,że dobrzy pracownicy odchodzą

Niko
@FARSA

W BB na magazynie żeby być brygadzistą nie ma żadnych kryterii. Ani szkoły średniej nie trzeba ani uprawnień żadnych. Najlepszy jest ten cwaniaczek co na wózki widłowe nie może zdać i jedynie co sobie pojeździ to w weekend bo mistrza nie ma. W piórka już obrusł ciekawe jak go zdegradują czy będzie taki mądry.

Najlepszy wózkowy
@Niko

Do bycia brygadzistą nie potrzeba kryterii czy szkoły przecież to się nie przekłada na pracę wystarcza dobre umiejętności i zaznajomienie się z systemem i całokształtem pracy...dużo osób chce być pseudo brygadzistą ale nie potrafią się do tego przyznac i udają wielkich znawców co piszą właśnie takie rzeczy. I wolę być cwaniaczkiem I powiedzieć coś twarzą w twarz niż nie mieć godności i pisać coś na kogoś na stronie internetowej.

Tadek
@Najlepszy wózkowy

Co Ty piszesz... Żeby być brygadzistą owszem trzeba mieć umiejętności ale w donoszeniu na współpracowników oraz gumowe uszy żeby wszytko słyszeć. Gibki język też jest potrzebny żeby mistrzą robić dobrze. W zakładzie nie ma ani jednego brygadzisty z prawdziwego zdarzenia, wszyscy zdobyli stanowisko pseudo brygadzistów właśnie przez płaszczenie się przed blękitnymi koszulkami. Mieć koszulke ciemno szarą to wielki wstyd i hańba.

Kolano
@Tadek

Jeśli razi Cię uczciwa opinia brygadzisty na swój temat i nazywasz to donoszeniem, to sam widzisz, że pracownik z Ciebie marny. Tacy najbardziej narzekają na swoje zarobki, bo i tak się do niczego nie nadają. Gibki język? Skąd to wytrzasnąłeś? Może sam masz "gumowe uszy, żeby wszystko słyszeć"? Podaj proszę przykłady, jeśli kogoś o coś oskarżasz. Czy dla Ciebie bycie odpowiedzialnym za brygadę i znającym się na rzeczy pracownikiem jest dla Ciebie wstydem i płaszczeniem się przed błękitnymi? W takim razie faktycznie, może nie nadajesz się do niczego. Współczuję Twoim bliskim, jeśli jakiekolwiek osiągnięcia są dla Ciebie hańbą. Idź rozrzucać gnój, a może tam, gdzie będziesz pasował, wreszcie poczujesz się spełniony.

Rafako

Chlopaki. Na brygadzistów narzekają Ci, ktorzy mają lewe ręce i wiecej udają niż robią. Taka prawda. Szkoda, że nie ma obowiazku podpisania swojego wpisu. Prawie nikt nie odważyłby sie napisać swoich wymyślnych opinii. Bo najlepiej jest hejtować. Ale to swiadczy o Was Panowie. Nie macie ani klasy ani szacunku ..Wstyd że tacy ludzie pracują u nas...

Aluschwitz Opole

Panowie czy to prawda że w BB dostali wózkowi podwyżki 4zl ?

nikt ważny
@Aluschwitz Opole

Od 3 do 5 zł, zależy kogo jak (usunięte przez administratora)na wynagrodzeniu @Pracodawca

Morda
@nikt ważny

Nie gadaj głupot kto dostał 3-5 zł bo chyba w snach.Ja po 5latach mam 22.5 zł na godzinę!!!!!!!nadal niczego więcej nie mam i się nie zapowiada..osoby z mniejszym stażem w tym tyg.dostaly umowy na stałe i mają 25zl a do dziś chodzą i pytają jak mam to zrobić czy tamto..zarąbista sprawiedliwość kochane ALU

Oswaldo
@Morda

Kto szuka sprawiedliwości w pracy, ten szuka innej pracy. Poczytaj o teorii sprawiedliwości Adamsa. Ta firma nie robi nic by było dobrze, za to dużo, by było źle. Nie znam osoby na magazynie, która nie poszukuje innej pracy. I dobrze.

Morda

Nie jestem wózkowym kto Ci tak napisał bo chyba coś sobie dopisales

Antypopis

Może wkoncu się ludzie zgadaja i zorganizują, jedyna opcja tutaj to jest najpierw strajk ostrzegawczy , a później generalny... Myślę że szybko znalazły by się pieniądze na podwyżki i poprawienie warunków pracy. Związki zawodowe te stare oczywiście będą zniechęcać ludzi do tego ponieważ są świetnie opłacani i będą robić wszystko żeby do tego nie dopuścić, może nowy związki pomogły by w organizacji strajku

FARSA

Może Prezes zainteresowałby się magazynem w BB i tym co tam panuje,tzn tym wielkim b@ ...??? Najwyższy czas wymienić brygadzistów i zakończyć ich układy z naszymi "braćmi i siostrami(zwłaszcza siostrami)",bo od tego faworyzowania to aż mdli ...

Wanda
@FARSA

nie znam konkretów ale skoro sugerujecie, żeby góra się dowiedziała to szeregowi pracownicy w jaki sposób mogą nawiązywać bezpośrednie kontakty? są raz w miesiącu wyznaczone jakieś konsultacje? dodatkowo od kiedy to wszystko tak naprawdę trwa? nie zauważono różnicy w wynikach dla ogółu na przestrzeni czasu?

@FARSA

Myślę że na każdym magazynie w tej firmie dzieje się dokładnie to samo.... Brygadziści wywierają presję na pracownikach byleby tylko się wykazać zamiast motywować ,a poprzez swoje dziwne chaotyczne i chore zachowania demotywują siejąc zamęt w zespołach Brak jakiegokolwiek szkolenia psychologicznego, brak cech przywódczych oraz empatii.

FARSA

Dziwna polityka firmy, odwołana 2 zmiana w sobotę by w niedzielę "wybrane "osoby mogły przyjść na nadgodziny świąteczne ?!

Magazynier

Moim zdaniem nie wszyscy są źli, ja swoich brygadzistów cenię właśnie za empatię i pomoc w trudnych chwilach. Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka.

On

Zapraszam na magazyn w Goleszowie, jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda chaos spowodowany nieudolnym kierownikiem i mistrzem.Że ten magazyn jeszcze stoi to tylko zasługa magazynierów którzy i tak się zaczęli zwalniać.

Bodzio7361i1

Było już spotkanie z prezesem w Bielsku? Jeśli tak to zechciałby się ktoś wypowiedzieć co miał do powiedzenia szanowny prezes o sytuacji w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 27 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.