aluprof s.a

Bielsko-Biała

Opinie o aluprof s.a

Pracuś 2017-06-23 19:40
Zawsze mówiłam, że atmosfera w firmie w znacznej mierze zależy od nas samych. I taka jest prawda, jak ludzie są dla siebie ludźmi to i praca dobrze idzie. Nie wyobrażam sobie siedzieć w firmie tyle godzin w podłej atmosferze.
pasja 2017-07-08 08:08
Każdy ma szansę u nas pracowac
tt. 2017-07-08 08:20
Aluprof to fajna firma.kasa niezla.karta benefit.multisport.premia swiateczna.podwyzki tylko dla lizusow.a to czy masz uprawnienia na wózek czy niemasz,to niema znaczenia.
Pracownik 2017-07-10 12:12
Aluprof zbiera same pochwały a ja mam pytanie czy szukają pracowników?
Pracownik 2017-07-14 22:19
Generalnie Aluprof zawsze szuka pracowników. Wejść na stronę, zakładka kariera lub rekrutacja, wysyłasz mail z cv i czekasz. Oddzwaniają po jakimś czasie. Obecnie na start 14,50 brutto, po 3 miesiacach 16. Dodatek za pracę w 4 brygadowce 2,70. dodatek nocny 30% minimalnego krajowego. premia kwartalna (ale nie zawsze, w 2016 była tylko 3 razy) 380zł w postaci karty edenred . Grusza: 450zł, premia świąteczna od 1400 do 1700zł. Pierwsza umowa 3 miesiące, nastepne na 1 lub 2 lata, do negocjacji. Ubezpieczenie zdrowotne PZU i karta multisport dofinansowane przez zakład. kwartalna premia za niechorowanie (nie pamietam ile), Paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie kolonii, wyprawka szkolna dla najuboższych. Chyba wszystko w temacie.
Cięzkość pracy fizycznej zależy od wydziału, aluminium wbrew powszechnej opinii NIE JEST BARDZO LEKKIE. zwłaszcza w postaci 7 metrowych profili, jednak na wydziale pakowania pracuje 90% kobiet więc zbyt ciężkie też nie jest. Ludzie jak ludzie, kilku wrednych, kilku spoko, kierownictwo produkcji w większości zna się na robocie, chociaż do nowo przyjętych mistrzów mozna mieć zastrzeżenia.
Chętny 2017-07-17 08:49
Bardzo przydały się te informacje o zarobkach i wszystkich dodatkach, dzięki
ŁUKASZ 2017-07-23 18:06
Na magazynie ile na początek i jaki system pracy?
Leoś 2017-07-24 11:31
Po lekturze opinii widzę, że Aluprof to spoko firma. Jak sobie człowiek podliczy wszystkie dodatki do zasadniczej to jest ok.
asde 2017-07-24 13:20
jakby była taka spoko to by nie prowadzili wiecznej rekrutacji
Kaczka 2017-07-25 06:25
Uważam że ogolnie zarobki w całej firmie jak na dziaiejsze czasy i jak na możliwości firmy wciąż są małe. Jak się nie odzywasz to 10 lat przerobisz za tą samą stawkę, wówczas wypadałoby się zwolnić i zatrudnić na nowo bo świeżo zatrudniani pracownicy wiecej dostają. Kierownicy, dyrektorzy mało co interesują sie jednostkami czy problemami na wydziale, nie ma czasu na spotkania i omawianie problemów. Pracy jest coraz więcej a osób prawie tyle samo co zawsze, obecnie praca mnie przytłacza i zaczynam mieć nerwicę, szkoda tylko że nikt tego nie widzi a tym bardziej nie docenia. Moze wreszcie ktoś zwróci uwage na pracowników i ich problemy a Zarząd przestanie dzielić zyski tylko miedzy siebie.
zainteresowany 2017-07-25 11:20
Jak więcej sprzedają to potrzebują więcej ludzi do pracy, logiczne. A firma, jak widać rozwojowa - poczytajcie trochę.
Kaczka 2017-07-25 12:55
Tylko ze wygląda na to że rozwija się kosztem pracowników ktorych nie docenia wcale
BD 2017-07-26 11:18
Firma dramat...szczególnie magazyn,rotacja taka ze nie ma szans na zgrany zespół,notoryczne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szeroko rozwinieta sieć plotkarska. Dodatkowo przymuszanie do nadgodzin,straszenie zwolnieniami w razie odmowy. Jeden brygadzista który robi tam chyba od kołyski(buc jakich mało). Kierownictwo plus majstrowie -żenada... jesli chcesz urlop czasem trzeba przejść przez nie do konca przyjemną rozmowę. Część ludzi jest faworyzowana(wiadomo czemu,korpo).
Kuszą ofertą,ale brak informacji o tym ze praca z sytemu zmianowego (3) przechodzi w czterobrygadowkę w połowie sezonu. Wymaganiea często sa duze a firma nie feruje zadnych rewelacji. Stanowczo odradzam,bądź prosze sie dobrze zastanowić nad podjęciem tam pracy.
Marcel 2017-07-29 12:14
Narzekających nigdy nie zabraknie. O dobrych fachowców jest trudno, dlatego firma szuka ponieważ nie zawsze pracownik jest fachowcem. Ja sobie Aluprof chwalę.
Nowyshahs 2017-07-29 15:30
Witam, na stanowisko mahazynera przyjmują w 4-brygadowce?..i jak warunki finansowe (brutto) na początek?, można coś wywalczyć ?.
Pozdrawiam
Jsjsbs 2017-07-29 17:25
Czy w niedzielę zakład pracuje?
Kolo 2017-07-31 08:09
Zakład pracuje 7/24
Żaba 2017-07-31 12:31
Ogólnie jest tak że 80% załogi jest nowa i w dużej mierze się nie nadaje ale nie ma się czemu dziwić skoro przyjmują byle kogo nawet ludzi po 60 bo kto normalny przyjdzie to się zaraz zwalnia. Mobbing na całego łącznie z tym że kierowniczka i mistrzowie co po niektórzy siedzą na kamerach i obserwują jak ludzie robią (bo nie wolno stać tylko zapier...). Zero szacunku do starego pracownika,wola zwolnić i przyjąć nowych a cierpi na tym zakład
Ajjshs 2017-07-31 22:30
Jak wygląda praca na magazynie, jest okej?
Chętnydopracy 2017-08-01 16:29
Mają fajne oferty pracy, interesuje mnie praca handlowca ze znajomością niemieckiego ale wcześniej chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie.
Assa 2017-08-01 20:06
Szkoda tylko że nie doceniają największego skarbu jaki mają.
... 2017-08-02 09:18
Robota nie najgorsza ale się udzwigasz i ...
-obserwuja na kamerach jak pracujesz i czy przypadkiem nie stoisz
- sprawdzają wydajność
-zastraszaja i zmuszają do nadgodzin pomimo 4brygadowki a jak potrzebujesz 1 dzień urlopu to nie dostaniesz o są wstrzymane
Przyjmują wszystkich jak leci nie zależnie od wieku, plci i stanu zdrowia więc nie problem się zalapac. Zero szacunku dla pracownika. Nie polecam
Profilek 2017-08-08 11:05
Złota Budowlana Marka Roku 2017 dla Aluprof to powinno niektórym dać do myślenia. Firma ma wysoką pozycję w branży i to powinien być powód do zadowolenia. Atmosferę budują ludzie więc trzeba nad tym pracować!
Assa 2017-08-09 11:41
Profilek to wiemy, ale dlaczego firma nie buduje swojej dumy wśród ludzi którzy tą markę tworzą i nie daje powodu do dumy rodzinom tych ludzi. Aluprof nigdy w hostorii nie zarabiał tyle co dzisiaj, pracownicy powinni dostawać godne premie i godne pensje. W tym roku 380zł brutto to dla nich super premia? 1 porzadniejsze zakupy i po premii to troche jałmużna a nie premia. Pracy jest ogrom każdy daje z siebie 100% możliwości i zaangażowania ale nikt tego nie widzi na kwitku. Wystarczy spojrzeć na samochody pracowników na parkingu, na palcach jednej reki mozna policzyć auta przekraczające wartością 20 tysięcy. Tak więc w Aluprofie złoto tylko dla wybrańców
Pracuśobiektywny 2017-08-11 16:58
Nie można myśleć tylko chwilą obecną ale również trzeba myśleć o przyszłości.
Alek 2017-08-11 17:38
A jak według Ciebie wygląda myślenie o przyszłości? Jak nie poprzez preztiż firmy ktora daje dobrze zarobić swoim pracownikom?
678 2017-08-11 22:40
Niech firma da zarobić zwykłym ludziom a nie tylko kierownictwo reszcie tej zakłamanej na.
Nowyyy 2017-08-13 20:32
Czy jest możliwość pracować codziennie, i nieraz zostać w tygodniu?, czy jest jakiś limit?. POZDRAWIAM
Panek 2017-08-15 19:22
Uważam, że dysponowaniem finansów w firmie może zajmować się jedynie księgowy z szefami, zyli osoby które znają plany i koszty firmy. Rozdać pieniądze można bardzo szybko. Jak będą potrzebne na inwestycje to skąd wziąć?
Robot 2017-08-16 10:32
Ludzie o czym Wy mówicie czy podniesienie pracownikom pensji o np. 1000 zł to tak wiele ze nie bedzie na inwestycje? Swoją drogą ciekawe ile kasy jest wyprowadzane z firmy przy obecnych inwestycjach bo gosć ktory sie tym zajmuje jak ksiądz zmienia auta na nowszy model oby w tym samym kolorze było...
Mag0007 2017-08-18 08:30
Jakies podwyrzki sa ale tylko na smiesznej lakierni nie wiem czemu oni zawsze dostaja kase pierwsi
Robolek78 2017-08-18 16:25
Na magazynach wiecej ukrainy niz naszych zamiast robic to handluja i zaopatruja
W zeszlym miesiacu dali angaże ale tylko paru czolowym d...wlazom
Ale wole mniej dostać niż zapychac na lakierni
Piotr 2017-08-18 22:07
Dlaczego niektórzy tak lubią obrażać osoby z Ukrainy?. Może trzeba pomyśleć ilu Polaków jest w Anglii, czy tam tak nas obrażają? Skoro Polak nie chce pracować to Aluprof zatrudnia chętnych do pracy !
Gryf 2017-08-18 22:23
Tak masz rację w 100% .potrafimy tylko narzekać.
Jeżeli się komuś nie chce to niech sie zwolni .pracy jest dużo, tylko niech zobaczy wpierw w jakich warunkach. Paru już takich było co obrażali każdego wokół i odchdzili, by następnie z podkulonym ogonem prosić o przyjęcie.
Aaaa 2017-08-21 08:03
Bo mają dobrego kierownika
Gniewny pan 2017-08-21 22:11
Nawet nie trzeba dużo pisać bo Auprof sam się broni, swoimi sukcesami i pozycją w branży. Polecam pracę.
Nowy 2017-08-21 22:48
Panowie to ile sie zarabia nie wiem ze stażem 3 letnim , 5 letnim itp. Czy są nadgodziny 100% płatne. Ja ze stażem 3 letnim mam w 4 brygadówce 2500 zł bez możliwośći dorobienia w postaci nadgodzin i czy w mojej sytuacji warto zacząć pracę w Aluprofie?
Kandydat 2017-08-24 23:22
Czyżby Aluprof nie miał żadnych potrzeb kadrowych? Może słyszał ktoś że firma potrzebuje ludzi, proszę podzielić się wiedzą na forum. Słyszałem, że są całkiem niezłym pracodawcą. Co wy jako pracownicy możecie dodać w tym temacie? Jakieś nowe wieści z firmy?
Agata 2017-08-25 13:03
@Kandydat a jakieś konkretne stanowisko Cie interesuje? Firma aluprof s.a ma teraz sporo ofert pracy na swojej stronie internetowej: https://www.aluprof.eu/m. Czy jesteś nadal zainteresowany?
Paula 1234 2017-09-07 13:21
Czy w Aluprof można pracować na 2 zm czy tylko 4 brygadowka?
was 2017-09-08 21:15
Mozna tylko pytanie gdzie chcesz pracowac
Paula 1234 2017-09-08 21:28
Chodzi mi o produkcje na jakich działach są 2 zm?
was 2017-09-09 22:35
na pakowaniu jest 4 bryg na magazynie rowniez (chyba ze zagadasz to moze sie udac )a jak nie to mozna sprobowac do biura jako referentka
Telebim 2017-09-10 14:21
Chciałbym zatrudnić się w firmie jako przedstawiciel handlowy i w związku z tym mam pytanko. Może mi ktoś napisać kilka informacji o atmosferze w pracy? Czy do podstawy wynagrodzenia dochodzi prowizja , czy są jakieś dodatki?
sąsiadka kolegi 2017-09-10 17:26
średnio 12tys. brutto jak zrobisz plan to duuużo więcej - zero kontroli typu GPS, palmtop czy raporty z wizyt - jednym słowem bajka bo takiego czegoś nie znajdziesz już w żadnej innej firmie

ps atmosfera jest ok :-P
sąsiadka kolegi 2017-09-10 17:26

ps atmosfera jest ok :-P
Olek 2017-09-14 11:47
Tak mało piszecie swoich opinii o atmosferze w pracy. Sporo jest osób takich jak ja szukających pracy ale na tym forum niewiele można się dowiedzieć. Czyżbyście bali sie konkurencji i nikt nie chce pisać żeby przypadkiem nie zachęcić nowego do pracy w firmie?
Agata 2017-09-14 14:41
@Olek może napisz czego chcesz się dowiedzieć na temat pracy w aluprof s.a i wtedy ktoś Ci odpisze. Może skoro zastanawiasz się nad pracą jesteś ciekaw jak wygląda rekrutacja? Ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?
na stałe 2017-09-15 02:02
No są napewno niewiem kto ci takich bajek naopowiadał, jak chcesz to przyjdź popracuj tam przez min rok.wtedy pogadamy
możeprzyszłypracownik 2017-09-24 15:07
Znalazłem ofertę "Specjalista ds. optymalizacji procesów magazynowych". Sądzę, że to coś dla mnie. Od 2004r. pracuję w dużej korporacji automotive w magazynach i logistyce. KANBAN itd. itp. mam w jednym paluszku. W sumie można powiedzieć, że posiadam wszelkie kwalifikacje +. Ostatnio atmosfera w firmie jednak znacznie się pogarsza, stąd moje zainteresowanie. Jestem po ZIP'ie - inż. Pytanie tylko, czy warto zmieniać w sumie niezłą pracę...
Orientuje się ktoś jak wygląda praca na powyższym stanowisku? Czego można się spodziewać? Na jakie wynagrodzenie można mniej więcej liczyć?
Zostaw swoją opinię o aluprof s.a - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie aluprof s.a