Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Szwagro

Lepiej nie będzie, po tym jak nas zrobili w konia, są (usunięte przez administratora) co gonią linie jak by nigdy nic. Brak całkowity zgrania zespołu, widać są osoby co by robiły linie ostro nawet za 5 zł na godzinę. Więc tylne w temacie, Polaczki nie umieją się postawić, panowie nic się nie zmieni nigdy. Gratulacje liniowcy.

Obiektywnie

Niestety poskarzyć możemy się tylko na forum, bez łaciny, góra zrobiła co chciała, kart nie doładują, premia będzie albo nie, odpraw emerytalnych podobno też nie będzie, obrywa się związkowcą, a co oni mogli zrobić, tak na prawdę to nic. Rozmawiasz z brygadzistami mistrzami kierownikami i to nic nie daje. Wszystko drogie media jedzenie a wypłaty nie rosną. Strajk jest nierealny bo kto się odważy kilka osób. Sam nie wiem czy bym strajkował w tej mniejszości. Zobaczymy co to będzie. Wesołych świąt dla wszystkich.

Robol

Gdzie jesteś panie prezesie? Masz wywalone na wszystko? Kasa ci się zgadza a reszta cię nie obchodzi? Nie widzisz że A.K rozwala już wszystko, tej firmy już prawie nie ma. NIK nie będzie pracował za (usunięte przez administratora)

Obozowicz

"Dziękujemy" w imieniu produkcji za doładowanie kart Edenreda. "Dziękujemy" za podwyżki. "Dziękujemy", że tak bardzo dbacie o nasze zdrowie (szkoda, że nie psychiczne), że zakazaliście palenia na terenie zakładu. Jaką ludzie mają mieć motywację do pracy? Coraz więcej obowiązków z coraz bardziej przypadkowymi ludźmi za "jałmużnę"? 10 lat tu pracuję, ale to co dzieje się obecnie to jakaś farsa. Jeszcze rok temu miałem jakieś resztki motywacji do pracy a obecnie co ma mnie motywować? Głodowa pensja? Z której nie da się wyżyć, a co dopiero odłożyć pieniądze na opał czy naprawę samochodu? Możemy sobie mówić, możemy planować a i tak nic z tego nie wyjdzie, bo zmiana metroholików i metroholicy nadal będą zapitalać za (usunięte przez administratora), nie mając nic z tego. Związki zawodowe? To coś takiego w ogóle u Nas istnieje? Nikt nie reaguje, trwa jawny wyzysk i wyciskanie pracownika jak cytrynę. Ktoś poniżej pisał, żebyśmy wrzucili na luz z tym, że nie mamy doładowania z Edenreda, bo wynagrodzą Nas przy wypłacie. Czym takim? Zającem z czekolady? A może nowym zakazem? Np. wyjścia do kibla? A może powrotem do najbardziej absurdalnego pomysłu, pt. jeden operator na dwie linie?

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gang

Magazyn w Międzyrzeczu schodzi na psy. Temat tablic na 1 miejscu ???? szkoda , że niektórym ładnie odbiło w tym temacie ( nie warto - premii i tak nie dostaniecie za więcej linii ????) wypowiedzenie już złożone uff jak dobrze.. Czas uciekać z tego bagna.. Nie polecam.

Alfons

Dużo konfidentów i kapuśi, jesteś (usunięte przez administratora) i nierobem będziesz miał się dobrze w tej Firmie, ci co pracują i są pracowici nie mają się dobrze. ten pracuje ma się gorzej niż ten co w (usunięte przez administratora) wali pozdrowienia dla konfidentów i (usunięte przez administratora) Brygadzistów i kolesiostwo bardzo duże.

Aluprof nie inspiracje

Ceny w górę aluprof tnie wszystko tym bez których nie zrobili by tych milionów złotych. Niewolniczy system pracy, gorszy niż czterobrygadowy o wiele mniejszy dodatek do godziny. Dobierają się do wszystkiego nie oferują w zamian cięcia cięcia cięcia i to tym najbiedniejszym. Naprawdę nie widzę powodu by tam pracować dłużej, i by się starać dla aluprofu o liniach zapomnijcie strajk włoski. Brygadziści w tym gestopo nierób w okularach, chodzi i pilnuje że za wolno oj Panie (usunięte przez administratora) będzie 3x wolniej za prezent na święta wielkanocne. Firma strasznie spadła na psy, i nie stanowi konkurencji na rynku pracy . Jeśli chcesz zarabiać mniej niż 3tys nie mieć wolnego czasu i w weekendy będzie w pracy polecam aluprof. Wikend według aluprof, przykład kończę maraton 6-14 w sobotę i w niedzielę na 22 do pracy, (usunięte przez administratora) żar ale nie śmieszny (usunięte przez administratora) co to (usunięte przez administratora) ma tyć i słodowe wynagrodzenia w tym dużo na paliwo do pracy, bo nie jestem z Opola.

Zawiedziony

Ludzie nie przegadujcie się między sobą tylko ogarnijmy sie razem i nie pozowlmy na to. My, te szaraki mamy pracować, najlepiej beż wyjścia do toalety czy kawę bo juz krzywo patrzą. Pracować, pracować a o pieniądze nie pytać. Gdyby nie MY, Ci najwyzszi by nie pieli portfelikow wypełnionych. Co to za premia ? Zabrali niechorowanie, edenred nie zasilony. A my mamy się cieszyć że przełożyć 900 zł. Ile dostaniemy z tego po odtrąceniu podatku. Jeszcze wmieszają z wyplta. Powinni odczuć od nas że nie z nami takie numery. Dlaczego w innych firmach Ludzie potrafią się zbuntowac a u nas cisza...

Ludziska biegnijcie po deklaracje do nowych związków. panowie K(usunięte przez administratora) na magazynie organizują przewrót w zakładzie....

Bielski

Napisz coś więcej co to się będzie działo,jak to ma wyglądać.

xxx

i o to chodzi właśnie. niech się coś dzieje. zawsze w takich sytuacjach pracownicy powinni zyskać choć troszkę...

Nowe związki
@xxx

Nie podniecajcie sie tak bo te nowe związki to chcą się tylko wbić żeby kasę od nas ciągnąć nic nowego nie zrobią w tej firmie a tu jakieś małolaty się podniecił i nagonkę robią poczytajcie dobrze co ci panowie w innych firmach zrobili dobrego.

Anonimek

Odnośnie zw.zawodowych padlo tu wiele słów..więc pozwólcie,że sprostuje pewne sprawy paniczom z naszych związków. Nie straszcie zewnętrznymi,że od nas pociągną kasę owszem damy im jak wam 1%ale zewnętrzne będą walczyć w naszym imieniu, a nie jak wy w imieniu góry.Do tego miesiąca siedzieliście na stołeczkach i nic nie robiliście..Bogu dzięki wchodza te zewnętrzne zw.ktore biorą od nas kasę za efekty pracy.Pierwsza sprawa jaka im każemy zrobić to sprawdzenie dlaczego Pracownikami roku zostali wiadomo jacy panowie, ile było na nich głosów,bo przekrętem śmierdzi na km..sprawdza każda wasza panowie przewodniczący premie z pod stołu..wezmą się za sztuczne stanowiska dla małego i innych oraz za pracę na wyższych stanowiskach z członkami rodzin i partnerami.Dosc (usunięte przez administratora) i kombinowania..ludzie na chleb za raz nie będą mieć,a burżuje się śmieją. Dość waszych rządów i braku działań..Jak nie molestowanie przez mistrzunia to ściemnianie ludzi,że na nic nie ma..a my tyramy jak (usunięte przez administratora)..DOŚĆ teraz czas z Wami zatańczyć.. I docenicie każdego pracownika.

Katarzyna - Handel

Masz świętą rację, na koniec roku rozliczymy również pana Mar...a Kr...a . Jeśli wywalczone podwyżki nie zrekompensują zabranego przez Zarząd socjalu , który przypomnę przyszłym związkowcom w większości jest nie zapisany w regulaminie wynagradzania i prawnie stanowi prezent dla pracowników. Więc czas start... a w grudniu albo rydwan albo taczki...Pozdrowienia od pracowników umysłowych panie Marc...e.

Haga
@Katarzyna - Handel

Pani Katarzyno zapraszamy po deklarację i na koniec roku jeżeli będzie Pani będzie niezadowolona może Pani rozliczyć każdego pracownika związków zawodowych. Serdecznie zapraszamy umysłowych pracowników do wstąpienia w nasze szeregi razem możemy więcej pozdrawiamy serdecznie . Miłej niedzieli.

Katarzyna -Handel
@Katarzyna - Handel

Obecne związki przez 20 lat nie zrobiły nic. A Pani chce nowych rozliczyć po roku. Przecież pani wie że obecne związki podpisały tak niekorzystne pisma o których pracownicy nic nie wiedzą. Gdyby nie Social to już by nikt w tej firmie nie pracował WIĘC proszę nie straszyć.

Xxx@
@Katarzyna -Handel

Dokładnie tak gdyby nie socjal to już nikogo by nie bylo

Zulu
@Xxx@

Ile tego socjalu .

Święty Mikołaj
@Zulu

edenred 3x 300zl było w okresie świątecznym plus premia w zależności od dochodu +/- 2700-3200 dla młodocianych bez podatku do tego masz tzw. gruszę 600-700 chyba, że hajs ci się zgadza to nie dostaniesz w ogóle edenred cyklicznie doładowywany kwartalnie, ale jakie kwoty będą w tym roku to nie wiem niestety trochę się tego uzbiera w skali rocznej, ale nie oszukujmy się, że ludzie pracują w firmie tylko po to, żeby zgarnąć dodatkowy hajs w grudniu...

Weteranka 12 lat stażu
@Xxx@

Dlatego po 12 latach (o 12 lat za dużo ) podjęłam męska decyzję i czas się rozstać z tym bałaganem brak nadgodzin brak dodatku 4 brygadowego sama gola wypłata to jakaś kpina a nie mam najnizszej stawki bo po 12 latach 28 brutto w tym "najlepszym miejscu pracy w mieście " tutaj już nie będzie dobrze na każdym kroku oszczędności brak wody butelkowanej zakaz palenia a człowiek jednak się łudził powodzenia wytrwałym starym pracownikom mam nadzieję że to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam i nie bójcie się zmian bo pracy w okolicy jest mnóstwo za lepsza kasę.

Forbs
@Weteranka 12 lat stażu

Normalnie niedowierzam Aluprof kolejny raz z rzędu z tytułem DiamentForbesa 2023! Wyróżnienie to trafia do najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. W zestawieniu uwzględniane są przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich lat najszybciej zwiększyły swoją wartość.Kosztem ludzi pracujących na ten sukces za najniższą krajową.brawo weteranka napewno się do tego dołożyłas nie szkoda tobie odchodzić ?

Xxx
@Forbs

Inne zakłady jak dostają nagrody itp to przekazują jakiś procent swoich przypływów na premie dla pracowników bo to oni w jakimś stopniu przyczynili się do tego i to są zakłady które cenią pracownika!!

Nędzarz
@Forbs

A my musimy się chyba tym niebywałym prestiżem najeść i otrzeć łzy, które nie skapały na bacznie przeglądane paragony po każdych zakupach na promocji w Biedronce. Zarabiamy coraz mniej a rachunki i ceny wzrosly. Każdy jest na minusie z tysiaka miesięcznie względem poprzedniego roku, licząc tylko zakupy i rachunki. Nie wspomnę o kredytach. Osobiście spłacałem premią świąteczną zaległości w płatnościach. Niech no jeszcze premię zabiorą...

ABC
@Weteranka 12 lat stażu

Do tego co napisałaś jest jeszcze : wchodzenie na halę nie wcześniej niż na 10 minut przed rozpoczęciem pracy tj: np 5/50 , 13/50 , 21/50, oraz zakaz wnoszenia na halę siatek, plecaków, teczek toreb itp.

Alurobol
@ABC

Podwyżki są. Wózkowi zaczęli się zwalniać to zaczęli od wózkowych podobno. Więc teraz trzeba grupowo dostarczyć zwolnienia.

@Alurobol

to chyba dobry znak, że są podwyżki. Stawki, które aktualnie oferują przy rozpoczęciu przygody w firmie są delikatnie mówiąc śmieszne. Zobaczymy ilu potencjalnych zwolnionych z Fiata rzuci się na ich 21-24 zl/brutto. Czekam na rozwój wydarzeń z uśmiechem na twarzy. p.s. Podobno nowy związek też przetrzebił szeregi budowlanych i solidarności

Teoo
@Alurobol

To napisz lepiej jakie te podwyżki żeby było wiadomo czy jest sens się z nimi szarpać i najlepiej sprawdzone info a nie podobno ploty

Podwyżki
@Alurobol

2zl rzucili żeby ludzia zamknąć gębę i ten co ma się zwolnić to i tak to zrobi 5zl to min jakie muszą dać żeby zatrzymać ogarniętego człowieka

@Podwyżki

5 złoty ????????dobre chyba w 3 lata Pozdro dla kumatych

Rwst

Zgadza się , policz sobie 17-18%do swojej stawki to ile wyjdzie ( 4-4,50zł) a to tylko inflacja--podwyżka jest dopiero powyżej tej wartości.

pracuś

2,5zl/h brutto, czyli lekko ponad 420 zł brutto miesięcznie to i tak pikuś. Nie wiem ile prawdy jest w tych pogłoskach o jakiś podwyżkach w marcu, podobno nowy związek też chce coś ugrać dla pracowników, ale czy coś z tego wyjdzie to się okaże

@Rwst

Tak uważaj bo dostaniesz tyle zejdź na ziemie

Nike

Co masz na myśli przewrót w zakładzie, coś by trzeba było zrobić ja się piszę na bunt jak coś. Niech się te kurwy udławią tym tymi bonami, wszystko ujebali i co raz mniej płacą tylko czekać na masowe zwolnienia, socjal też pada. Teraz myślą jak ujebać 13 wypłatę, obiło się o uszy, jak się obiło to tak będzie. Ta firma to już naprawdę pokolorowany syf.

Luz

Halo. Weźcie na luz i się nie nakręcajcie. Doładowania nie bedzie ale bedzie nagroda-wiem że razem z wyplatą. Dzisiaj zwiazki podpisały nową premię.

Robak

Premia na kartę nie wpłynęła? Prezes olał prośbę wielkich związków zawodowych? Hahahaha! Ludzie opamietajcie się - nic nie znaczymy dla tej firmy. Na szczęście ja już za miesiąc opuszczam jej mury i polecam każdej myślącej osobie zacząć szukać i rozsyłać CV, bo w Aluprof lepiej już NIE BĘDZIE.

Palikot

Przestańcie godzić się na te nadgodziny co zapisują na magazyn. Wykorzystują fakt że zarabiamy prawie najniższa krajowa i dobrze wiedzą o tym. Kilka razy nikt nie przyjdzie na setki to może zrozumieją? Niestety w tej firmie solidarności nie ma by nikt nie poszedł a narzekać to potrafią. Żeby to jeszcze zrobili coś w tym kierunku, a nie na słowo "setki" język wystawiają jebani pupile.

Niedziela
@Palikot

Dokładnie ludzie się rzucają na niedzielę bo łaskawy miszcz prowadzi zapisy (tylko wybrani ) żeby przyrobic aby przetrwać i mieć na paliwo i jedzenie oraz rachunki a tutaj powinny być godne zarobki podstawowe a ewentualnie sobota czy niedziela to żeby przyrobic ale jak człowiek ma W5 w tygodniu to nie ma potrzeby przyjść bo nie ma roboty.Ale jak oni potrzebują to wtedy niestety ludzie się rzucają żeby nie głodować ....

Klll
@Niedziela

Ale Ty pierdzielisz z tymi wybranymi na nadgodziny, przestań farmazolić glupoty Na magazynie jest rożnie ale nie ma wybranych pseudonmistrzow do nadgodzi. Kazdy może przyjść Rozumiem pisać o faktach, ale wymyślać głupoty i je powielać to już jest debilizm

Ulabienkula

Pani Katarzyna B z związków zawodowych to jest przysłowiowy głąb....na nowe związki naskakuje a tyle lat nic sama nie zrobiła. Ciekawe co z doładowaniami edenred, pani pseudoprzewodniczaca wielce pismo wysłała a i tak to pewnie nic nie zdziala...

Emeryt

Premia podpisana pracownicy co mają powyżej 7 lat do emerytury "dziękują " nowym zwiazka i solidarności że podpisały ta premie pozbawiając nas odprawy super jesteście chyba nowi członkowie zaspokojeni są tylko niech dobrze policzą bo.to nie jest z korzyścią dla pracowników Pani K.B pierwsza goniła żeby to zatwierdzic szkoda gadać ...

@Emeryt

Jeśli możesz to napisz coś więcej o tym bo dostęp w tym zakładzie do informacji jest bardzo ciężki.

Stop
@Ulabienkula

Trochę szacunku do drugiego czlowieka. skad w Was tyle jadu ludziska? przeciez KB nie rozdaje kasy. Co wiecej może zrobić? Za takie obelgi to KB może autora do sądu podac. ciekawe czy wtedy będzie taki mądry jeden z drugim...A moze mnech sie sami ujawnia i pokażą co potrafią. Czekam z niecierpliwością. I zeby nie bylo: nie znam KB prawie wogóle ale szokuje mnie wasze chamstwo.

nonono

Slyszalam ze miala byc premia od poczatku roku ale zwiazki mialy problem i premii nie ma..Dziekujemy Wam, ze dbacie o nasz dobrobyt...

Ludzie, Wy tak na serio to chyba się nudzicie i za dużo czasu macie. Trzeba ponarzekać żeby sobie chumor poprawić, co ?...Ja uważam, że Alu jest ok, a dlaczego? Pracowałem przez 20 lat w 4 firmach, tu jestem od 2 lat i mogę stwierdzić, że mało która firma ma takie dobre warunki pracy, tyle dodatków, premia na święta to 13 wypłata, pytają czy chcę przyjść w nadgodzinach, ubezpieczenie PZU prawie za darmo i w tym wszystkim nikt nikogo z wydajności nie rozlicza. Stawki też nie są złe jak się człowiek angażuje. Moźe ten system 6-dniowy mniej fajny, ale można się przyzwyczaić. Nie zawsze jest łatwo, bo jak są tyły, to trzeba je gonić ale ostatnio jest mniej roboty, sami widzicie. Idźcie choć raz przez miesiąc popracować na taśmę, gdzie jak staniesz to opr, albo w ciężkich warunkach albo do akumulatorki gdzie warunki szkodliwe, albo przez pośredniaka to poczujecie co to PRACA! Jeśli ktoś pyta jak jest w Alu - jest ok i polecam. I żeby nie było, wiem co piszę i darujcie sobie hejt.

Hejter
@Marek

Urzekła mnie twoja historia bo albo mało kasy potrzebujesz do życia albo poprostu jesteś na utrzymaniu rodziców lub stary kawaler to co piszesz to nieźle brednie.A może to ktoś z kadr znowu fikcyjne posty pisze żeby odbudować wizerunek firmy ? Ponieważ ogłoszenie widnieje a chętnych brak.

NohejtNo
@Marek

CO ZA BZDURY. Człowieku co ty za głupoty wypisujesz, 13 wypłata jako premia świąteczna - podziel to jeśli potrafisz na 12 i zobaczysz jakie to g.wniane pieniądze w skali miesiąca w porownaniu do premii w innych firmach .NIEZŁE STAWKI po 2 latach i to jeszcze za ZAANGAZOWANIE no tu to cię trochę poniosło. Przelicz geniuszu wypłate za kwiecień bez nadgodzin bo nie ma i bez systemu bo nie ma tylko II zmiany -to nawet najniższej krajowej nie zobaczysz.Wydajności nie ma ale tyły trzeba gonić .W firmie lawina wypowiedzeń , wszędzie brakuje ludzi , nikt nie chce przyjść 3/4 załogi to nipanimaju a ty piszesz że jest ok .NIE POLECAM.

Majówka
@NohejtNo

Dokładnie jakim trzeba być bezmuzgim yeti żeby takie pisać rzeczy że jest wspaniałe postarały się panie kadrowe nie powiem.10 mają jak wpłynie wypłata za 144h to zwariujecie jeszcze gorsza niż za luty o dwie dniówki ludzie nawet na rachunki nie będą mieć już nie wspomnę o jedzeniu ale ważne że kolega zadowolony mamusia wesprze finansowo

@Hejter

Hejter, piszę co mysle i mam do tego prawo tak jak i Ty. Wcale nie musisz sie ze mną zgadzać. Poczytajcie sobie co sie dzieje w Europie i tez u nas. Czytałem dzisiaj, że zaczynają się zwolnienia. I zwalniają duże i małe firmy. Automotiv co byl extra idzie q dó. Ja myślę o rodzinie i tym, że duża firma utrzyma się na powierzchni przy kryzysie. Małe zmiotą z rynku w mig. Mam 2 dzieci i musze zadbać aby je wychować. Może kokosów i nie ma, ale mogę spać spokojnie. A przy okazji: jesli ktos z gory to czyta to jak ma dać podwyżki przy takich komentarzach. Jak nam nie zależy na firmie to po co oni mają na hejtowców i narzekaczy wydawac kasę. Glupio mi to pisać bo wiem o co wam chodzi ale najeżdżaniem na firme nie wymusimy nic. To chyba logiczne. Jak ktos myśli to zrozumie..Moze z Dyrektorem AK trzeba zrobić spotkanie..

Bla.

Wiadomo coś o doladowaniach? Czy dodatek już zabrali?

Ricky
@Bla.

Podłaczam się pod pytanie ,przepływ informacji w tej firmie nie istnieje .zawsze były doładowania na koniec miesiąca i początek następnego a tu dwa dni zostały i cisza.

kandydat - szukam pracy

czy firma szuka teraz pracowników?

mich1234
@kandydat - szukam pracy

Szukają ale dla Twojego dobra zignorowałbym tą firmę, żałosne zarobki , beznadziejna kadra kierownicza i brak jakichkolwiek perspektyw dla szeregowego pracownika.

Robol

A ja się pytam gdzie dodatek do niedzieli

Wozkowy lutowa wypłata
@Robol

Jak tam wypłata wpłynęła po podwyżkach ?wszyscy zadowoleni ? Bo to co wpłynęło na konto to chyba pierwsza rata 3 tys po 10 latach pracy na wózku to jakieś niedorzeczne czas na podjęcie decyzji odwlekanej w czasie dowidzenia wszystkim dam namiar na firmę która doceni takich ludzi ze stażem .

Biedak z alubiedy
@kandydat - szukam pracy

Człowieku nie szukaj tu pracy chyba że chcesz zarobić mało kasy haha ...a sory zawsze możesz dostać 80gr brutto podwyżki

Wanda

Na pewno nie szukają teraz pracowników? Na stronie za to widzę, że są wzmianki na temat stażów oraz praktyk. Na ich temat napiszecie coś więcej? Był ktoś niedawno na praktykach i oceni przebieg?

Bieda aż piszczy

Wypłata? To chyba lekka przesada.. Jałmużna tak to można nazwać . Współczuć tym którzy mają na utrzymaniu swoje rodziny i kredyty. Może góra by przejrzała w końcu na oczy bo niedługo nie będzie miał kto robić. Za te pieniądze spokojnie znajdzie się praca na jedną zmianę.. z "dodatkami " ciężko żeby 3 z przodu zobaczyć . Żenada.

Kierownik
@Bieda aż piszczy

Zwolnij się i zatrudnij na nowo, damy Ci 25 zł na start + 500 zł jeżeli jesteś z Ukrainy.

Biedak z alubiedy
@Bieda aż piszczy

Dokładnie tam ciężko zarobić 3 tys ....porażka i masakra ,dwa lata tam pracuje i pora uciekać ....

Robotnik MG
@Biedak z alubiedy

Już naprawdę źle jest w firmie skoro nawet brygadzista się zwalnia nie doczekał się gościu podwyżki i rzucił wypowiedzenie na stół.Mina kordynatora musiała być bezcenna nic nie zrobiono żeby go zatrzymać gościu z doświadczeniem i wiedzą jaka mało kto posiada.Ile jeszcze ludzi z doświadczeniem musi odejść żeby kadra zarządzająca zrozumiała że trzeba ludzi dowartościować finansowo.

robol mg
@Robotnik MG

O którego to brygadziste chodzi ?? Który miał odwagę do takiego kroku ?

@Robotnik MG

Kolego nie ma co się dziwić. Piszesz pismo o podwyżkę, a oni cię zwodzą i przeciągają przez 2-3 miesiące żeby ci 2zl/h stawkę podnieść. To jest jakieś nieporozumienie, najlepiej mieć (usunięte przez administratora) na wszystko i wtedy ci urzędowo podniosą, bo za mało zarabiasz i ci się należy. Każdy produktywny, starający się, rozwijający swoje umiejętności pracownik w tej firmie zawsze będzie poszkodowany, wyjątkiem są pupilki błękitnych panów w polówkach. Dlatego obserwując jak to wszystko wygląda najlepiej jest się nie wychylać, walić ściemę i jakoś próbować przełknąć panujący dookoła (usunięte przez administratora)!

Robi
@Robotnik MG

Który z brygadzistow dał dobry przykład reszcie? ktoś z BB czy Miedzyrzecza? Wątpie ze ktoś wyżej się nad tym chociaż zastanowi, że tu sie dzieje to co widzimy.

....
@Robi

Z Międzyrzecza M.B

Ni panimaju

Pracuje tu już bardzo długo, ale to co się dzieje w ostatnim czasie bo przechodzi ludzkie pojęcie. Wychodzi na to że jak jesteś z Ukrainy i przychodzisz do pracy pijany to nie ma problemu, wystrarczy że wydmuchasz mało na bramie i możesz iść do domu a na następny dzień przychodzisz do i wszyscy udają że nic się nie stało. Odrazu zaznacze że gdyby jakikolwiek Polak wydmuchał chociaż minimalna ilość to odrazu dostałby wypowiedzenie. Kolejny temat to stawki, pracownicy z Ukrainy chodzą i płaczą że mają po 20-23zł na godzinę, pomijam już fakt że przy ich nie znajomosci języka oraz zerowych umiejętności to moim zdaniem stawka ta jest adekwatna.Szkoda tylko że żaden z nich nie wspomina że dostają po 500/800 złotych od agencji która ich zatrudniana (tzw.mieszkaniówke) i koniec konców wychodzą na tym lepiej od typowego polaka pracujące za najniższa krajową. Podsumowując, w obecnej sytuacji jest to zakład dla Ukrainców którzy lubią sobie wypić po pracy, nie znają języka, mają zerowe umiejętności i chcą pracować przez agencje.

Pomidor

Najwięcej płaczą ci co nie robią nadgodzin i chodzą często na l4 . Szanujecie ten zakład pracy bo gdzie indziej za brak dyspozycji i częste l4 byli byście w pośredniaku. Jak wam źle to możemy porobić strzałki fosforowe żeby w ciemności widzieć miejsce do kadr dać wypowiedzenie . Fachowców potrzeba na rynku pracy także nie bójcie się konkurencja was z umową na kolanach przyjmnie.

Bla
@Pomidor

Ale że naprawdę ???? Pracujemy w chorym systemie na 3 zmiany i ty mówisz że płaczą najwięcej ci co nie robią nadgodzin?? A gdzie rodzina w tym wszystkim?? Myślisz że łatwo jest tyrać 12 dni z rzędu mając w domu dwójkę dzieci , wymieniając się z mężem zmianami żeby jakoś cały ten bajzel ogarnąć ! Ręce opadają ! Prorodzinna firma?? Tylko gdzie ta rodzina w tej firmie ?

Bla

Szkoda nerwów. Ps. Jestem pracownikiem a nie robotnikiem ????

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.