Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Justyna

Każdy oceni swoją pracę jak najlepiej, to normalne. Niestety osoby kontrolujące często widzą to zupełnie inaczej. Generalnie pracy w handlu nie można się nauczyć!

Hary

Po co w takim razie niektórzy pracują w firmie? Z całą pewnością przy takim nastawieniu są niewydajni i nie można na nich liczyć. To jest bardzo poważny zarzut! Poza tym po tak się przemęczać, lepiej poleżeć.

Kartofel
@Hary

Nie wiem czy doczytales. Juz tam nie pracuje. I nie lubie lezec w pracy. W pracy pracuje. Uwazam ze jestem wydajny. Ale ile mozna znosic brak poszanowania ze strony firmy? Brak doceniania pracownikow i lokowanie studentow w miejsca wykwalifikowanych pracownikow z doswiadczeniem to porazka. Agencje wychodza taniej niz dobry pracownik, ok. Tylko jak to sie przeklada na wyniki kazdy widzi.

Zuzanna

@Pracownica a czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś szkolenia sprzedażowe? Na takich właśnie stanowiskach to jest jedna z najlepszych i najbardziej efektywnych dróg rozwoju. Przynosi zysk i pracownikowi i firmie.

@Zuzanna

Przez rok pracy w jula nie miałem żadnych szkoleń

Pracownica

Firma taka jak Jula to handel, a kto nie lubi pracy w handlu nie wiem po co się tu zatrudnia.? Może inna firma będzie lepsza?

Kartofel
@Pracownica

Handel? Chyba handel ludzmi. Procz tego ze klient placi za towar to jula z handlem nie ma nic wspolnego. Za rok ta firma bedzie opierala sie na pracownikach pracy tymczasowej czyli z agencji. Otworz sklep. Skasuj na kasie. Ewentualnie pokaz w ktorym kierunku jest kibel. Jula to dno. Najgorsze diy w ktorym pracowalem. Wspominam zle i nie polecam. Stracone 2 lata zycia. Rotacja taka ze leb urywa.

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
PotencjalnyNowy

Zaproponowano mi pensję 1800 netto na rękę + 100 zł brutto za niebranie wolnego + 100 brutto jakoś za pracę w weekendy. Ogólnie jeden weekend wolny reszta pracująca. Więcej wolnego w tygodniu. 3 Zmiany. Jako osoba chcąca usamodzielnić się w Gdańsku nie satysfakcjonuje mnie ta pensja bo nie wyżyję za to. Również kieruję się opinią waszą. Lubię przyjemną atmosferę w pracy a z tego co piszecie tam jej nie ma. Zaproponowano mi w innej firmie 2000 netto w sklepie z odzieżą. Zmiany po 12h i zero nadgodzin co nam daje sporo wolnego w miesiącu na dodatkową pracę.

gdunsk
@PotencjalnyNowy

gdańsk masakra

Była

Pracowałam w Jula i wiem jak ludzie potrafią się obijać w trakcie pracy. Inni muszą później nadrabiać za nich. Nie dziwię się, że dokręcają śrubę, bardzo dobrze. O pensje upominają się najbardziej ci mniej pracowici! Może solidność weźmie wreszcie górę nad........

Zwyklypracownik
@Była

Wiesz dlaczego ludzie się obijaja w tej pracy? Jak mają tego nie robić skoro widzą pożal Cię Boże teamleaderów na dyżurach siedzących w biurze na facebooku lub pijących kawkę, którzy na sklepie w ciągu 8 godzin pracy są może pół godziny. Zadaniem teamleadera nie jest rządzenie tylko przywództwo - trzeba umieć rozdzielić te dwa pojęcia. Czemu centrala wreszcie nie przejrzy monitoringu i nie zobaczy jak jest naprawdę. Sam się w tej pracy obijam jak tylko mogę bo nie mam dobrego przykładu z góry. Dziękuję za uwagę. Amen

Zwyklypracownik
@Była

Kitchen porter
@Zwyklypracownik

Dlatego jesteś zwykłym pracownikiem który nic w tej firmie nie osiągnie jak pewnie w innej również z takim podejściem :) w życiu też pewnie jesteś na garnuszku rodziców ;)

Blabla

Cóż można dodać do tych opinii​, źle się dzieje coraz bardziej śrubka jest przykręcana. W centrali obowiązki byłych pracowników przejmują obecni jako dodatkowy obowiązek, chociaż nie bardzo mają pojęcia o tym, sklepy zamiast skupić się na obsłudze klienta to pracownicy muszą wywozić towar, chyba coś jest nie tak. Czas na zmiany.

Ktoś
@Blabla

a co ? ktos znowu odszedl albo nieprzedluzyli umow albo zwolnili ?

tentamtencozaróżnica

A w Słupsku niby nowy kierownik a i tak ruda pomiata wszystkimi razem ze swoją przygłupaską ha ha. Facet weź się za to albo zwolnij etat bo szkoda tyle czasu i żeby porządku nie zrobić ?

Ciekawski
@tentamtencozaróżnica

A o która chodzi przyglupaske bo jest ich więcej

Nickt
@tentamtencozaróżnica

W Kielcach to samo Sodoma i Gomora!

Obecna

Jula to przyjazne miejsce do pracy, pewnie nie dla wszystkich.

Pracownica

Wszędzie są ludzie i ludziska i tak jest z opiniami. Ktoś kto traktuje pracę bardzo poważnie i sumiennie ma dobrze i wszędzie będzie umiał porozumieć się. Natomiast dla obiboków wszędzie praca będzie złem koniecznym. Jula to spoko firma i mam nadzieję, że poradzi sobie z handlem.

@Pracownica

może i tak , ale w Juli "dziękuję " się dobrym pracownikom a obibokom i donosicieli się trzyma....

Krzysiek

Zdaje sobie sprawę z tego że wszędzie są pracownicy i 'pracownicy', ale nie wierzę, że jak 'smaruja' to od razu maja lepiej. A jak atmosfera? Bo z boku wyglada to fajnie, sklep w Słupsku i Gdańsku zawsze czysty, pracownicy uśmiechnięci (w Slupskiej JULA bywam bardzo często a w Gdańskiej byłem 2 razy), obiektywnie fajniej dla mnie wygląda to w Słupsku. Opinię typu 'ciepły pijak i ruda żmija' omijam, bo jestem pewny że piszą to byli pracownicy, którzy mają jakieś żale i boją się powiedzieć tego w oczy. Proszę o obiektywne opisanie tych dwóch sklepów. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Byejula
@Krzysiek

Dokladnie tak. Jak smaruja to maja lepiej. Lepsze grafiki w wiekszosci pierwsze zmiany a jak nie jestes pupilkiem to ogarnij sam dzial magazyn kasy i reszte. W slupsku kiero wylecial za prace po spozyciu w gdansku sklepem nie rzadzi kierownik czyli SM. Ludzie gadaja jedni na drugich co najlepsze kierownicy na siebie kabluja. Zreszta zatrudnij sie. Zobaczysz. Poczatki rozowe. Ja wlasnie powiedzialem papa jula gorszego pracodawcy nie widzialem.

Obiektywny
@Byejula

Kolego, o do SM w Słupsku to masz błędne wiadomości pewnie od Kasi. SM Słupsk nie wyleciał za pijaństwo tylko zwolnił się ponieważ zauważył w końcu że ma zmije obok siebie a nie kolegów.

BOBO
@Obiektywny

Wszyscy wiedzą że za pijaństwo on ma problem upijal się do nieprzytomności

jaaaaa
@BOBO

Chyba Bobo ma problem z pijaństwem bo już nie widzi ile razy wpis zrobił ????

BOBO
@jaaaaa

Widzi widzi to tak dla upewnienia a jednak zareagowałaś

Krzysiek

Witam, a mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa 'grafikowa'? Chciałbym mimo waszych niekoniecznie dobrych opinie spróbować swoich sił w JULA. Najbardziej interesuje mnie Słupsk, ew. lubię wyzwania i Gdańsk też by me interesował. Jak z weekendami? Czy można się jakoś dogadywać i mieć choć mały wpływ na ten grafik?

Szu
@Krzysiek

W gdansku musisz umiec dobrze posmarowac wiadomo komu to i grafik jak spod lady

Loleńka

Może jest jakiś brak pracowników chwilowy ale generalnie wszystkie firmy maja braki kadrowe. Firma póki co ma się dobrze i wróżbitów nie potrzebuje.!!

Ciekawy

Hej Julki i Juleczki ze Słupska czy ktoś mi powie gdzie pracuje CIEPLY bo tylko na tej stronie mogę się dowiedzieć

Klemens
@Ciekawy

To zadzwoń i spytaj jak jesteś ciekaw, kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie

Ciekawy
@Klemens

Jak bym miał to bym nie pytał? A ty wiesz wogole o kogo chodzi!

Ciekawa

Lepiej sobie nawet nie żartujcie w ten sposób. Chociaż niektórzy bardzo by się cieszyli. Fiorma ma się dobrze a że czasami są trudne chwili coż tak bywa.

Asd
@Ciekawa

Nie widzisz wynikow?

nikon

Witam, jestem Klientem sklepu w Szczecinie. Nie wiem co się wyrabia w tej firmie- czy tak mało płacą że nikt nie chce pracować, czy firma bankrutuje, ale ilość pracowników w tym sklepie na sali sprzedaży to jeden w porywach do dwóch na cały Sklep!!! Czy Jula bankrutuje?

Tiktak
@nikon

Tak

Pajo

Podrzućcie jak jest w Gdańsku, ciągle oferty na doradcę klienta, składałem CV ale zgapiłem na rozmowę kwalifikacyjną, rozważam złożyć drugi raz. Podobno nie majo ludzi, więc pewnie zaproszą kolejny raz. Jak ludzie?atmosfera? da radę wyciągnąć jakąś premie? będzie 2200 zł na reke?

pragmatyk

Julanka co rozumiesz poprzez "atmosfera masakra" ? Biją tam ludzi, krzyczą ,poniewierają ?To ,że zwalniają się doradcy o niczym nie świadczy, powiedzieli Ci ,że zwalniają się przez złą atmosferę ? Zakładam ,że główną przyczyną rotacji w większości firm są zarobki . Nie każdemu po prostu odpowiada praca za sumę za którą można ledwo związać koniec z końcem mieszkając na kupie w wynajmowanym mieszkaniu bez żadnych perspektyw na przyszłość. Tego typu korporacje zdają sobie z tego sprawę i jak widać nie zamierzają na to wpływać jakimś lawinowym wzrostem wynagrodzeń.Do układania na półkach i wskazania klientowi gdzie co leży nie potrzeba wytrawnego , wysoko wykwalifikowanego fachowca a poza tym można wspomóc się zaciągiem z firm zewnętrznych. To tylko jeden z tysięcy sklepików a dramatyzujecie jakby to była firma od której zależą losy świata.

Henryk

W każdej firmie są duże rotacje, takie czasy ludzie szukają lepszej pracy albo wyjeżdżają i to juz jest nrmalne.

Żenada

To powie ktoś jak tam Słupsk czy nie? Dziwi mnie tylko, że każdy na imprezach, które organizował M dobrze się bawił a teraz tylek smaruje. Ale ruda obserwuje co się pisze na forum i fajnie zmienia nick :)

JUPI
@Żenada

Hej ŻENADA a tobie się chyba nudzi Pomyliłeś strony to jest GO WORK SERWIS PRACY !!!! A nie strona do ublizania ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.