Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Rafek

Co to,kolejnik kierownik rezygnuje w lublinie ,dość miał (usunięte przez administratora)i wariatki

@Batman

To chociaż tyle, że kierownictwo jest na plus. Z tymi zarobkami, to faktycznie każdy pod siebie patrzy, ale tak szczerze to są tak złe, jak tu co poniektórzy piszą? Można dostać więcej niż minimalna? Szukam pracy więc zapytam, chociaż domyślam się jaka będzie odpowiedzi :/ Są zwolnienia, to pewnie w najbliższym czasie przyjęć do was nie będzie? Czy był już kiedyś taki okres, że pozwalniali pracowników i potem były nabory?

Marcin K

Kolesiostwo, niesprawiedliwość, nierówne zasady pracy i oceny pracowników, parasol ochronny nad leniami-wybrancami i pupilkami kierowników, zamiatanie problemów pod dywan, umowa zlecenie, umowa na cześć etatu, krętactwo, śmieciowe stawki

@Borys Makarenko

Czyli masz umowę o pracę i nagle chcą ją zmienić na zlecenie? Czy w ogóle tej umowy o pracę się nie dostanie mimo wcześniejszych ustaleń? Co do stawki to da się podbić trochę ją premiami czy czymkolwiek? Najlepiej bez konieczności nadgodzin.

Hej, właśnie szukam pracy i natknęłam się na ofertę na stanowisko doradcy klienta. Widzę, że trzeba być gotowym do pracy zmianowej. Dla mnie to nie problem, ale dalibyście mi znać, w jakich godzinach są te zmiany? I jak często się one zmieniają? :D Czy w weekendy też się tutaj pracuje? Dajcie znać, jeśli wiecie cokolwiek, bo mam zamiar tutaj aplikować. :P

Pati
@dedede

Słabo z tą elastycznością w takim razie. To ja zupełnie nie rozumiem, czemu w ofeercie pracy dla doradcy podkreslili, że grafik jest bardzo elastyczny i istnieje możliwość łączenia rodzicielstwa z pracą zawodową. Mam dzieci, więc na tym mi głównie zależałoby :/ Co do zarobków, podpowiesz mi ile w takim razie na rękę dają?

xyz Nowy wpis

Jula sklep Częstochowa Brak zgodności stanu magazynowego online ze stanem rzeczywistym, brak poszanowania klienta.

Tomcio Nowy wpis

Jest szansa, że pojawi się jakaś oferta pracy na Lublin? Widzę na stronie na Gorzów, Warszawę, ale na Lublin nic nie ma. Chodzi mi o stanowisko doradcy klienta. A tak w ogóle, to nie ma możliwości pracy na cały etat? Widzę tylko wzmianki o 1/2 albo 3/4

Kaśka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Siemka, a jak jest w Częstochowie, poszukują na stanowisko doradcy klienta i się zastanawiam jak wygląda atmosfera i zarobki?

Nu

Nie no w weekendy się tutaj nie pracuje Co drugi piątek do 14 a tak od piątku do poniedziałku wolne ,a zmiany tak raz na miesiąc się zmieniają Więc spokojnie możesz aplikować

@Nu

O, czyli co dwa tygodnie pracuje się krócej, tak? O ile? :) Bo nie wiem, w jakich normalnie godzinach się pracuje.

dedede

Nie wiem kto pisze takie brednie że w weekendy się nie pracuje ,jak w handlu masz nie pracować w weekend ? Przeciez weekend to zakupy !!!!!!!!!!!!! w naszym kraju nie ma innej rozrywki wśród małp. Głownie to się pracuje 7-15 albo 13-21 ale zmiany już w sumie wprowadzone są każde ,elastyczne godziny to Ty masz mieć a właściwie być elastyczna i przychodzić w każdej możliwej godzinie zaczynając od 7,8,9,10,11,12 i kończąc na 13 chyba że jakieś pół etatu to i 15 się trafi. (usunięte przez administratora) nie zarobki,(usunięte przez administratora)nie praca , obowiązków milion a zwykły wózkowy pracujący na magazynie który musi tylko zdjąć i wrzucić palete na regał lepiej zarabia i ma AŻ 2 obowiązki. Odradzam każdemu kto chce iść do tej firmy pracować.

Pati Nowy wpis
@dedede

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Anetka

Do Lublina niestety aktualnie nie ma żadnych ofert pracy, a szkoda, bo koleżanka pracuje w telefonicznej obsłudze klienta, tyle że w Warszawie, i bardzo sobie chwali. No i do Warszawy faktycznie potrzebują specjalisty na to stanowisko, jak myślicie, warto wypatrywać oferty tutaj? Pojawi się wkrótce coś nowego? Może jako pracownicy jesteście lepiej poinformowani. Zatrudniają na podstawie umowy zlecenia, trzeba wyrobić minimum 80h. Teraz spoko, bo jeszcze studiuję, ale z biegiem czasu nie ma szans na przejście na uop?

dedede
@Anetka

Nic dziwnego że sobie chwali skoro jedyne co robi to przekierowuję do sklepów albo podaje nieprawdziwe informacje XDDDDDD

Szukałem info o pracy jako doradca klienta w okolicy, wyskoczyło mi w ogóle jakieś ogłoszenie sprzed 3 miesięcy, ale nie było podanych stawek ani nic. Chciałbym w sumie zadzwonić i zapytać o pracę, ale muszę wiedzieć, na jakie stawki można liczyć mniej więcej. Inną ofertę już mam jedną i tam jest napisane.

Dd

Niestety firma przestała stawiać na ludzi ,teraz lepsza sztuka za najniższą niż dobry pracownik za lepszą stawkę Ale za to można pochwalić się oszczędnościami na wszystkim co się da Tylko w jakim kierunku to zmierza,dobrze nie wróżę tej firmie patrząc na co raz mniejszym i gorszym asortymencie

To aż tak? Ale przecież można przedzwonić i zapytać o stawkę, no chyba, że informują o niej dopiero na spotkaniu rekrutacyjnym. Czyli co, ile dają? Najniższa, tak jak można przeczytać w komentarzach? A jak z szansami, żeby sobie dorobić, jakieś nadgodziny albo premia?

blabla

Niestety nie da się dorobić. Premii ostatnio nie ma, a nadgodzin nie można wyrabiać

Zasmucony

Co się dzieje z tą firmą?, Nawet wynagrodzenia na czas nie potrafią przelać!Dość że pensja z serii tych najniższych to jeszcze nie na czas. Żyje od 10 do 10 i co mam żyć powietrzem az z łaski swojej przelew wpłynie?

Sb
@Zasmucony

Firma raczej będzie się zwijać pomalu z Polski Więc nie dziwne

NC

Omijajcie lublin szerokim łukiem Ta kobieta każdego wykończy,tam nie ma sprzeciwu ona zaplanuje ci całe życie włącznie z urlopem i nic nie masz do gadania,a jak nie to będzie podkładać świnie i gnębić psychicznie Zresztą widać jak dobrzy pracownicy odchodzą jeden po drugim bo dość mają już. Gdyby nie zamiatanie pod dywan brudów to już dawno powinna pożegnać się z tą firmą. Ale jak to jedna klika i rodzina

MF
@NC

Co Ty piszesz za bzdury. Gdybyś robiła To co do Ciebie należy i wykonywała swoje obowiązki tak jak powinnaś nie byłoby problemu. Zawsze i wszędzie szukasz afery i lubisz być w centrum. Zajmij się pracą a nie plotkami.

Rafek

Z jakiego powodu się zwalniają? Chodzi o te redukcje etatu co niżej piszą czy to jakaś plotka i ludzie sami się zwolnili? Przy okazji daj znać czy ty coś wiesz na temat tych niby zwolnień

Batman

Zwolnienia są wszędzie, taki okres. Są ludzie co się sami zwalniają bo szukają innych lepiej płatnych etatów- taki rynek pracy. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, nie podobają się zarobki to się zwalniam. A co do kierownictwa to nie ma lepszego. Zawsze ma czas żeby wysłuchać pracownika, zawsze stara się rozwiązać ewentualne problemy. Nagonkę na kierownik robi jakiś frustrat który ma zawyżone ego. I tyle w temacie.

Paulina
@Batman

Potwierdzam, kierownik w razie potrzeby dysponuje czasem dla pracownika i wspiera na tyle ile może w danej sytuacji. Żenujące są niektóre komentarze bo odkąd pracuję w firmie nie zdarzyło mi się usłyszeć że ktoś komuś odmówił pomocy.

bronek

coraz mniej pracowników, tak się nie da pracować

Jak wygląda ścieżka kariery w Jula Poland Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Co się dzieje w jula polska ? Planują się masowe zwolnienia pracowników? Czyżby firma miała problemy finansowe i zamykają część marketów?

@Piotr

Hej, a skąd info, że mają być jakieś zwolnienia? Gdzieś to przeczytałeś czy pracujesz tutaj? Wiesz coś więcej na ten temat? jakich stanowisk może to dotyczyć?

Tomas

Ostatnio robiłem zakupy w Jula w Lublinie na dziale narzędzia, obsługiwała mnie (choć trudno to nazwać obsługa wręcz bym powiedział ze zignorowała mnie Pani z tego działu brunetka z krótkimi włosami) Ta Pani nie orientuje się w obsłudze niektórych narzędzi. Jest bardzo nieprzyjemna, niesympatyczna.

Ale o które narzędzia chodzi? wyklaruje mi to ktoś? chodzi mi o to, że jeśli ktoś jest przydzielony do danego działu to właśnie nie powinien mieć przeszkolenia czy czegoś w ten deseń? jak to wygląda? tylko te wdrożeniowe są czy jak towar się „aktualizuje” to szkolenia także?

GH

Jakie szkolenia? Tutaj sam się musisz szkolić, wszystko we własnym zakresie. Szkoleń tematycznych brak. Tylko wymagają a nic nie dają w zamian.

To chociaż jest się cały czas przydzielonym do jednego konkretnego działu? Czy rzucają pracownika z jednego do drugiego? Na początku współpracy też nie ma żadnego szkolenia wdrozeniowego?

No ale czemu te osoby niby się ukrywają na tym magazynie? Kierownik nie reaguje na to w ogóle? Bo podejrzewam, że kamery jakieś tam są? Ciekawe to co piszesz o ludziach, którzy przychodzą na dzień, czy kilka. Często szukają takich dorywczych? Przeważają w stosunku do tych stałych pracowników?

Co to znaczy o ile jest na zmianie? To kierownik jest zwykle na pierwszej a potem już nie ma nikogo z przełożonych? Przecież to on organizuje pracę podwładnych i taka zabawa w chowanego raczej nie wpływa dobre na motywacje do pracy pracowników, co?

Kierownik zespołu

Pytanie czy warto aplikować na stanowisko kierownik zespołu?. Na jaką stawkę może liczyć kierownik i jak się pracuję w sklepie?

Oferta na kierownika

Mam pytanie odnośnie zarobków i godzin jakich się pracuję w sklepie. I jak wygląda praca na sklepie

Kierownik zespołu

Mam pytanie odnośnie pracy jako kierownik zespołu. Jak wygląda praca na tym stanowisku i na jakie zarobki można liczyć. Jak wygląda obsada na sklep I po ile godzin się pracuje.

Marcin K

@Marcin K

Jak umowa na część etatu to pracuje się w mniejszym wymiarze godzin czy to tylko na papierze a robota w normalnych godzinach? Ludzie godzą się na takie traktowanie? Wypłata cała idzie na konto czy też nie do końca?

Borys Makarenko
@Marcin K

Potwierdzam, że nagle z umowy o pracę chcą wciskać umowę zlecenie. Najniższa krajowa. Totalne (usunięte przez administratora) ta firma.

@Borys Makarenko

Borys Makarenko

Firma przeprowadza rozmowy rekrutacyjne i nie odpowiada kandydatom w wyznaczonym przez siebie terminie. Jula Poland totalny brak profesjonalizmu. Prędzej się śmierci doczekasz niż ponownego kontaktu z Jula Poland.

Jaka jest stawka początkowa w Jula Poland Sp. z o.o.? 18 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Julka

Jeżeli interesuje Cię praca za najniższą krajową, bez żadnych premii, szkoleń i szansy rozwoju a do tego lubisz zasuwać za 3 i słyszeć, że musisz się bardziej starać to jest to praca idealna dla Ciebie ????

Emilka

Praca dla zdesperowanych. Niestety płacą najniższą krajową. Do tego potrącają jakiś dodatkowy podatek. Na rękę wychodzi 2,5- 2,7 na rękę. Powodzenia

Dyzio
@Emilka

Jaki dodatkowy podatek? Bo przecież od każdej wypłaty idą podatki do US i składki do ZUS. Tobie coś więcej potrącają? Przecież teraz minimalna to 2780 zł netto więcej jak może ci wyjść 2500zł? Próbowałaś to wyjaśnić?

@Emilka

No nie jest to specjalnie kusząca pensja. Idzie chociaż dorobić w jakiś weekend? Albo zostać po godzinach?

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.