Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Yjg

Polecam fajny sklep i spoko praca. Zawsze znajdą się ludzie którzy pomagają sobie nawzajem. Jest fajna atmosfera i lekka praca.

Tutejszy
@Yjg

Można by było trochę dokładniej w którym mieście jest fajna atmosfera i lekka praca? Bo jakiś kierownik pisząc to znowu dobrze odpłynął...

Onek
@Yjg

Ale Cię poniosło człowieku kierowniku!!!

Kamila
@Yjg

Trzeba powiedzieć, że wiele osób nie wypowiada się w sposób pozytywny na temat tego pracodawcy. Dlatego też Twój głos szczególnie tu cieszy. Jak długi masz już staż pracy w Jula Poland? Dowiedziałam się, iż w styczniu Jula Poland otworzyła w Warszawie nowe biuro zakupowe. Stanowi ono część globalnej struktury zakupowej firmy i będzie trzecią, po Szwecji i Chinach, jednostką sourcingową na świecie. Powiedz, czy ten fakt wpłynął jakoś znacząco na poprawę tamtejszych warunków pracy?

nana

Czytam opinie i nie wierzę , że można pisać takie bzdury jak " lekka praca " , praca w Jula nie jest ani fajna ani lekka. Jest to typowy market gdzie nie ma jakości tylko wynik. Pracownikom radzę założyć Związki Zawodowe wtedy może będziecie mieli coś do powiedzenia. W tej chwili nie polecam pracy w Jula , są inne lepsze miejsca pracy!

ehh

Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,Szczecin,szczecin,szczecin,szczecin,szczecin, Jula szczecin to nie to samo

Będzie coraz gorzej
@ehh

Masz swoją opinię to podziel się nią z innymi a nie spamujesz, po co ten spam, chyba tylko po to aby niewygodne posty znalazły się na dole i były nie widoczne odrazu, pozdrawiam z Gdańska...

ehh

Jula szczecin to nie to samo. Pozostało

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ehh

Szczecin szczecin szczecin i tyle na temat.

ehh

\nie ma co narzekać bo można trafić gorzej, ale lepiej zawsze może być. Pozostało

ehh

Co ma być to nikt tego nie wie ale każdy się spodziewa/.

Adel

W czym problem ? Nagrać i do sądu pracy a nie miałczeć na gowork'u

Mam

Myślę że każdy wie jak jest ale nie każdy chce o tym mówić.

Ggg
@Mam

A komu ma powiedziec?

Hhj

Słabo

Edek

Marudza osoby ktore nic nie robia i tym samym ciagna firme w dol, Jula sie rozwija, otwarcie w Bydgoszczy, wprowadzenie nowego systemu pracy z dostawa, awanse wewnetrzne, szkolenia produktowe i sprzedazowe(pozdrowienia dla KK za mega robote) usprawnienie zamowien klientowskich i wiele innych. Dla mnie super, firma dala mi nowe mozliwosci, rozwoj oraz stabilizacje. Osoba ktore tu pisza negatywy proponuje uderzyc sie wpiers i wziac do pracy a tym ktorzy chca aplikowac polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam z miasta do ktorego prowadzi najlepsza droga odBytowa.

Będzie coraz gorzej
@Edek

Jak to pięknie widać czarno na białym że nie pisał tego żaden z pracowników czyli z doradców, a co do propozycji żeby osoby które tu piszą negatywy wzięły się do pracy.... Myślę że te osoby mają prawo do szczerej wypowiedzi, bo właśnie dzięki nim i ich ciężkiej pracy tabelki bardzo często były na zielono, tajemniczy był na zielono, magazyn nigdy nie był zawalony, premie były brane za każdym razem, i Szwedzi byli zachwyceni przy każdej wizycie i co roku była nagroda za obsługę jakości, więc propozycja trochę nie na miejscu. Kierownik też mógłby szczerze powiedzieć pracownikom o ile musi zmniejszyć etaty a nie ludzie dowiadują się na ostatnią chwilę...

Dobrze poinformowany

Jedyne co pozytywnego można było w sklepie w mieście Neptuna spotkać to super atmosfera panującą między wszystkimi osobami tam pracującymi. Niestety została ona w sposób bezpowrotny zepsuta ostatnimi czasy. Kierownika interesuje jedynie to aby tzw. góra była zadowolona i aby tam osiągać blask i chwałę. To co dzieje się na własnym podwórku już jest najmniej istotne, w myśl zasady każą - wykonuje, jak się komuś nie podoba niech się zwolni. Pytanie tylko gdy większość odejdzie i tabelki się nie będą zgadzać kto będzie następny? 40 - lecie firmy? Super, nikt z pracowników nawet najmniejszej symbolicznej rzeczy nie uswiadczył za swoją ciężką pracę włożoną w to aby sklep był tak dobrze postrzegany o oczach klientów. Nikt nic lepszego nic już nie wywalczy i nie załatwi dla pracowników, bo każdy z osób wyżej postawionych boi się panicznie odezwać, aby nie być następnym, ale jak znowu Szwedzi przyjadą pomalujemy ściany, zrobimy nockę, sztucznie będziemy udawać że jest wszystko w jak najlepszym porządku. Store of the year na ten jeden dzień podczas wizyty. Jednym słowem, gdy ktoś się zastanawia czy nie starać się o pracę w sklepie, niech pójdzie na rozmowę kwalifikacyjną, wątpliwości szybko zostaną rozwiane po zaproponowanych warunkach. Niestety ale jest to raczej początek końca najlepszego sklepu w Polsce......

Jeszcze pracownik
@Dobrze poinformowany

Ten sklep właśnie zatrząsł się w posadach i widmo ruiny zbliża się nieubłaganie wielkim krokiem. Jeżeli ktoś myśli, że zwolni jednego z najlepszych, wieloletnich pracowników bez konsekwencji to się grubo mylił. W myśl zasady "gramy do jednej bramki", piłeczka poleciała za bramkę i większość biegnie za nią! Mamy podziękowanie za najlepszy sklep, za staranie się aby trawa była zielona - "kto się nie dopasuje, może się zwolnić". To nie małżeństwo i zawsze można odejść ale zwyczajnie w świecie jest nam przykro, za to jak zostaliśmy potraktowani za nasza ciężką pracę!

Xxx
@Dobrze poinformowany

A może ktoś się w końcu przyjrzy pracy SM, czy oby to niektórzy z nich nie są powodem zwolnień przez pracowników...

@Xxx

No kierownik ze Szczecina to głównie z tego słynie

Jo Anna

Hallo czy ktoś ma informacje na temat "Jula" Bydgoszcz jakieś rozmowy były już, kiedy planują otwarcie, itp...za jakiekolwiek info dziękuję ;-)

@Jo Anna

Na olx i pracuj.pl można aplikować

Kkk

Głodowe igrzyska czas zacząć. Zwolnienia ruszyły niczym stado Bizonow przez Yellowstone. Ofiarami padly doświadczone traperki TL których chwała echem się niesie od ścian marketów w nadmorskich miastach. Nastroje w firmie gęste jak mgła w 17 wiecznym Londynie - nigdy nie wiesz kiedy i ciebie dopadnie Dusiciel SM. Twoje nowe zadanie to podnieś i wrzuć. Trzeba czekać aż przybędzie Denerys albo wziąć sprawy w swoje ręce i słać CV pierwszym złapanym krukiem. Zima już przyszła prosto ze Szwecji. Ratuj się kto żyw.

maciek

Heja, czy to prawda że w Jula zwolniaja? chciełem u was zlozyc podanie o prace ale mi ktos odradzil bo sa zwolnienia

Julianna
@maciek

Jeszcze nie ale na razie wszystko na to wskazuje. Firma dąży do tego aby sklepy były samoobsługowe co znaczy, że połowa z nas pewnie nie będzie potrzebna. Szwedzi coś wprowadzają ale nikt nie wie na czym stoi, więc lepiej się wstrzymaj ;)

Maniek
@Julianna

Wszystko się zgadza. Do czerwca ma być 30% ludzi mniej w sklepach. Tylko wykładanie towaru, żadnej obsługi. Wszytko wygląda jak początek końca Jula w Polsce.

nana
@Maniek

Hej! Niestety jest to prawda , Jula Poland zwalnia pracowników . Najsmutniejsze jest to że zwalnia ludzi z długim stażem pracy, nie zachowując żadnych zasad moralnych. Jest to firma która szczyci się przyjazną atmosferą i super podejściem do pracownika, niestety nie dajmy się na to nabrać.

Gosiak

Kiedy otwarcie w Bydgoszczy? Czy już są rozmowy prowadzone bo ogłoszenia o prace już są ;-) Był ktoś na rozmowie, proszę o opinie, itp

Sara

Panie Darku jak Pan tak prowadzi firmę jak czyta że zrozumieniem to życzę powodzenia. To jest forum na temat pracodawcy i warunków pracy w firmie a nie dla sfrustrowanych maruderów którym nic nie pasuje.

Viktor
@Sara

Koleżanka ma rację. Czy możecie powiedzieć coś na temat umowy na czas określony? Dają na rok, czy od razu na dwa lub trzy?

Xyz
@Viktor

Na rok

Miał być super grafik po glosowaniu. A tu trzeba chodzić z popołudniówek na rano. Wcześniej dało radę robić normalny ale ta zmiana jest niby taka super. Bo zapisane prawnie. Do 18-19 w pracy a następnego dnia trzeba wstać o 4:15 żeby do pracy dojechać. Mam rodzinę a wracam do domu żeby iść spać.

Xxxx
@anonymous

Jakim głosowaniu? ?? Na przedstawicieli? Moimi przedstawicielami były osoby które nie rozmawiały z nami jakie my mamy zdanie na ten temat. U nas w sklepie każdy był przeciwny zmianom. Głosowanie to by było gdybysmy glosowali za lub przeciw a nie na osoby które mają mówić w moim imieniu a w życiu mnie na oczy nie widziały. To było zrobienie nas w c..... i to jeszcze zgodnie z prawem

@Xxxx

Dobrze napisane. Osobiście zgłosiłem się na "przedstawiciela" załogi kierowniczka tylko oczy Żak 5 zł zrobiła i ze złośliwym uśmieszkiem powiedziała OK... W sklepie było wtedy ok 21 pracowników jak dobrze pamiętam. Zdobyłem 16 głosow i nic to nie dało. Wybrali ludzi których w u nas w sklepie nigdy nikt nie widział! Śmiech na sali - między innymi dlatego zmieniłem pracodawce i jestem z tego powodu bardzo zadowolony!

X

Naprawdę jesteś taki głupi? Wybrali 3 pracowników ze wszystkich sklepów a nie po 3 z każdego. Nie znasz ich bo po prostu są z innego sklepu.

Mirosław
@X

Większość wspólnych decyzji podejmowanych wśród pracowników i kierowników firmy Jula Poland jest na podstawie wspólnego głosowania? Jest to rzadko spotykana forma podejmowania jakichkolwiek decyzji w zakładach pracy, także chciałbym, abyś rozwinął, jak to dokładnie wygląda? Każdy głos jest ważny, czy może ostateczną decyzję podejmują osoby zarządzające całym działem?

DAREK

Nie polecam zamówiłem produkt 17 grudnia zeby dziecko miało na święta i nawet jeszcze paczki nie wysłali.Sam mam firmę i paczki wysyłam w ciagu 24 godzin i od nadania są w następne 24 godziny.Tu mija 6 dni a paczka nie wysłana.NIE POLECAM ZAKUP W TEJ PSEUDO FIRMIE

Lok i kok

Hej! Jak tam w Słupsku z nowym kierownikiem ?? Ponoć ostro zmienia po poprzednim nieudaczniku :)

nie piszem wierszów
@Lok i kok

nieudacznik to jest w gdańsku

Szumiś

Po wynikach chyba nie :)

Julian
@nie piszem wierszów

Ale jest dobrym konfidentem :-)

Julian
@Szumiś

A wyniki to niby ON robi???????

Byly pracownik
@Lok i kok

Z tego co słyszałem to teraz mają lepiej z tym nowym kierownikiem .A tego nieudacznika dobrze ze wywalili (za pijaństwo ) on się nie nadawał na kierownika .

julianka
@Byly pracownik

to prawda że pił w pracy? czy plota?

Julek
@julianka

Potwierdzam że tylko interesowało jego ile wypije a nie wyniki .

@Julek

Jak tam sytuacja w Słupsku chciałbym złożyć CV ktoś mi podpowie z pracowników czy pracuje ruda co mobing stosuje tak słyszałem .

Trelemorele
@Zainteresowany

Team w porządku, praca sama w sobie ok, grafik jak to grafik, raz lepszy raz gorszy. Jak dotychczas żadnych problemów. Generalnie polecam.

Miras
@Trelemorele

Z rudą wystarczy dobrze zyc. Przez kierownika głównego w ciągu dwóch miesięcy odeszło z 6 osób.

Byly
@Miras

To nie przez kierownika głównego tyko przez ruda umie ludźmi manipulować wiem bo pracowałem i wiem do czego jest zdolna

rock@roll
@Byly

Jak nie pracujesz ,to nie mieszaj.ja pracuje i dla mnie jest ok ..Ekipa w porządku, wiadomo czasem ciężko,ale ogółnie ok,no może kasa mogłaby być większa.

Gosc
@Miras

Ja pracowałem i nie chciałem jej się podlizywac ona lubi mieszać Ponoć ten nowy kierownik to wpozo tak słyszałem szkoda że za mnie jego nie było

Kik
@Gosc

To wracaj pewnie Cię przyjmie

X
@nie piszem wierszów

W Szczecinie raczej. Całą odpowiedzialność na pracowników przerzuca, nawet humory związane z życiem prywatnym. Ale do przypisywania sobie czyichś zasług to pierwszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.