Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Ciekawa

Czy oferta dla doradcy klienta jest jeszcze aktualna?

Żenada

Witajcie Julki! Jak tam sytuacja w Słupsku? Dalej ruda trzyma stery a ponętne usta z ogrodu donoszą do niej na współpracowników? Fajnie sobie Pani Ć. Ten awans obmyslila :)

Joy

A kogo to tak boli ???

YYY
@Żenada

Zamiast iść na procesje Boże ciało to plotami się zajmujesz KATOLIK

Mariusz
@Joy

Mariano italiano

@Mariusz

Mariusz Mario król niejednej imprezy........

WxW
@pionek

Do tego to on się nadaje i tylko do tego ,a nie do zarządzania firma .Ciepły powodzenia

PECH

100 % Racji nie może przetrawić że już nie pracuje w JULA. tylko na forum głupoty wypisuje ZENADA

niki
@WxW

W@W Mario zarządzał niejedną imprezą i tylko to go interesowało ,a potem zarządzał zza biurka i oglądał na kamerach co robiliśmy,szkoda gadać .Łaskawy tylko dla "swoich"

Luki
@Żenada

Żenade jak mi przykro że tak mało wiesz,zmień informatora.

bestia
@Luki

No został mu jeszcze jego ulubieniec K.(CIEKAWE DLACZEGO), co nie do końca wie co jest grane.

Norbi
@niki

No jego interesowały liczby ale w procentach 45 i ile wypił i na kacu na drugi dzień do pracy albo wogole nie przyszedł Żałosne wstyd wobec personelu który to widział

Deli
@Żenada

Nie jesteś w temacie coś ominęło ciebie a twój przyjaciel K nie powiedział

@Żenada

widzisz Mario ciebie nie ma,Jula nie upadła i dajemy radę bez ciebie.

@Deli

"najlepszej" kierowniczce to się chyba nudzi na urlopie... i piszę posty podpisując się różnymi nickami, albo na zmianę z "koleżaneczkami".

Nie jestem kolezanką RUDEJ
@pionek2

Sama pisze, bo koleżanki mają problem z obsługą komputera... xD

pionek2

Brawo za komentarz, naprawdę.

brawo rodzenstwo,grunt to rodzinka

@pionek

Rodzeństwo?? Hahaaha... Jesteś bardziej zabawny/a niż myślałem, a na pewno bardziej niż oni...

yxy
@pionek2

to jest strona z opiniami o firmie ,przestańcie na siebie wypisywać bzdury.Założcie swoją stronę i tam się obrzucajcie błotem jak nie umiecie sobie gadać prosto w oczy i już.

Pink
@Nie jestem kolezanką RUDEJ

Informatycy od komputera Hehe pink

Ciekawa

Generalnie wszędzie brakuje rąk do pracy nie tylko w sklepach Jula, taki czas. Sądzę, że wszystko się poukłada i będziemy czytać same pozytywy o firmie.

Filozof
@Ciekawa

Takie generalizowanie... nie wszedzie brakuje ludzi spojrz na media markt saturn ikea leroy tam rzadko kiedy uraczysz oferte pracy. Moze kwestia zarzadzania przez ludzi z doswiadczeniem i sukcesami w sferze rozwoju firmy a niekoniecznie sukcesie w doprowadzaniu firm do upadlosci (wszyscy wiemy o co i kogo chodzi). Widac wkupowanie sie w łaski pracownikow niewiele dalo bo rotacja w jula jak kula sniegowa rosnie i sie napedza. Do czasu az zgarnie wszystkich a na drzwiach firmy zawisnie napis CLOSED. Niedlugo nam czekac..

qp
@Ciekawa

To powinno dać centrali do myślenia. Skoro ciezko o pracownika to moze by tak szanowac to co sie ma... Oczywiscie mowie tu o pieniadzach i tym dziwnym systemie my benefit. P.S jesteście zagowoleni ze zmiany systemu socjalnego?

Luidzi

Mam pytanie, czy aktualna jest oferta pracy dla specjalisty ds. Kreacji Marketingowej?. Jak się pracuje w firmie , opinie wystawiacie ostre! Może nie zawsze prawdziwe?

jula
@Luidzi

Moja doświadczenia z Julą są przykre...ale dopóki sam się nie przekonasz nie będziesz wiedział. Z Tobą może być inaczej. Mimo wszystko powodzenia.

ktos
@Luidzi

jesli chcesz malo zarabiac, byc trzymany na ktorkiej smyczy, robic za 2 a zarabiac za 1 i nie bedziesz mial wlasnego zdania oraz sluchal slepo co mowia...nadajesz sie.. praca sie nudzi z racji monotoni i absurdow.. ludzie nie narzekaja jak jest dobrze,,ale jak jest zle oraz aby inni mieli swiadomosc jakie to firmy sa..

mądrzejszy
@ktos

większość jak narzeka na robotę to miedzy sobą a jak ma się odezwać na forum (na meetingu) to (usunięte przez administratora) gaciami

asdvasdv
@mądrzejszy

i chyba tylko idiota nie zrozumie dlaczego tak jest. Był juz taki ktoś u nas w sklepie kto mówił za dużo to się nagle dowiedział, że nie pasuje do profilu firmy i goodbye. A sprzedawcą był naprawdę świetnym i ogarniętym. Pomyśl. To nie boli.

ruda
@asdvasdv

niech zwalniają jeszcze bardziej dobrych pracowników, tylko oni na tym tracą. Za chwile nie będzie miał kto robić..rąk do pracy brak i chętnych też. Jak już się ktoś zatrudnia to na chwile i zaraz ucieka widząc co się dzieje.Owocami pracowników nie zatrzymają , nowy socjal masakra... tyrasz za 2 (jak nie dostawa to przebudowa i tak na przemian)poniżanie , kłamstwa, mobbing , dyskryminacja to hasła juli . Klient jest na samym końcu,

mądrzejszy
@asdvasdv

Warto walczyć o swoje... o prawdę

xxx
@asdvasdv

Mnie spotkało to samo...podziękowali bo sobie nie pozwoliłem...

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ciekawa

Osoby, które nie potrafią sprzedać swoich umiejętności i kiepsko idzie im praca w Jula muszą widocznie wyrzucić z siebie złość. Szkoda tylko że na firmę.

do ciekawej
@Ciekawa

a może to nieprofesjonalna kadra kierownicza nie wie jak prowadzić sklep i odpowiednio traktować swoich pracowników....Zanim kogoś ocenisz sprawdź jak jest , pracowałam w trzech różnych firmach na "miarę" Jula ale to co się tam dzieje ciężko opisać słowami.....

niewierze
@Ciekawa

Na jakiej podstawie uważasz, że kiepsko mi idzie praca w Jula? Sprzedawać swoje umiejętności - dobrze to napisałaś. Ja mogę pokazać swoje umiejętności, a sprzedawać to mogę wiertarki - albo i nie. Firmy nie stać, aby kupować ode mnie moje umiejętności, więc skoro(usunięte przez administratora) powinna wymagać, a jak sama wiesz wygląda to inaczej. Oczekiwania są ogromne, tylko wkładu ze strony firmy nie widać. Czy ludzie będą się zwalniać masowo z firmy, w której jest "dobrze" i pewnie? wątpię. Ogłoszeń o pracę w niektórych innych marketach jest tyle, że aby móc tam zaaplikować czeka się na wakat miesiącami. A w Jula? możesz sobie wybrać - kasjer? doradca? czy od razu kierownik sklepu? Dzisiaj tu, jutro tam. Widocznie marne masz pojęcie o pracy w innych sklepach tego typu, skoro piszesz takie głupoty. A może powstało nowe stanowisko w Jula do zwalczania nieprzychylnych komentarzy w internecie? Taki (usunięte przez administratora). Gratuluję nowej posady. Premię pewnie wypłacają w bananach.

Wienek
@niewierze

Premię wypłacają w bananach i w wienkach zapewne (przelicznik: 1 wienek = 1 praktiter uwalony).

Cezary

Myślałem, że jestem na forum firmy Jula a to zwykły magiel połączony z wróżeniem z fusów. Tak można ocenić tych niby dobrych pracowników, prawie cieszą się i czekają na ewentualne kłopoty. Pomyśleć wystarczy troszkę, że mogą stracić pracę i nie będzie o czym pisać.

TeWu
@Cezary

A teraz przetłumacz na polski, bo nic nie można zrozumieć z tego bełkotu, co napisałeś...

ktoś

osoby odchodzą..marketing - specjalisty ds. kreacji marketingowej tj. inaczej grafik..a jeszcze na Linkedin jest oferta na marketing cooridnatora. sami sobie dostawcie imiona.

Jula Poland ma ofertę dla specjalisty ds. kreacji marketingowej i myślę, że to ma związek z akcją nowych obiektów handlowych. Jak myślicie. Przecież to fajna firma i muszą dalej się rozwijać bo inaczej zginą!

pracowNick

a widzisz, żeby firma się rozwijała? jak odpowiesz sobie na to pytanie, to uzyskasz na to, które zadałeś na forum. Czym się różni specjalista ds. marketingu od specjalisty ds. kreacji marketingowej? niczym prócz tego, że tacy jak ty myślą, że firma buduje nowe stanowiska pracy. Jak się kogoś zwalnia to się później zatrudnia, to nie jest budowanie stanowisk tylko walka z własnymi słabościami takimi jak to, że firma nie jest w stanie zatrzymać przy sobie pracownika. Kawka, herbatka i owoce nie załatwią problemu niskiej płacy i braku poszanowania ze strony pracodawcy. O rotacji przez ostatni rok nie wspominając, bo ta osiągnęła już chyba najwyższy możliwy poziom. Wystarczy popatrzeć kto nami dziś zarządza i gdzie skończyła połowa Praktikerów w Polsce. Na tę samą ścieżkę prowadzi nas ówczesna władza Juli. Czyli zamknięcie kilku marketów, żeby zmniejszyć straty w firmie. Ciekawe który sklep zamknie się pierwszy, bo to, że się zamknie jest prawie, że pewne.

Łysy z centrali

a ja Lublin

kcin
@anonimus

nie sądzę.

W Kielcach i Słupsku mają otworzyć po dodatkowym sklepie bo tam jest potencjał rozwojowy.

Janek

Czy Jula Poland otwiera nowy obiekt, takie słyszałem pogłoski? Mam chęć zatrudnić się w firmie ale dobrze jak to jest nowy oddział. Tam się nikt nie zna , ludzie są dla siebie życzliwsi i na tym mi zależy.

Numer1
@Janek

Chyba raczej w planach są zamknięcia. A do tych potencjalnych jeszcze Gliwice Adam

Gosc
@Numer1

A coś wiecie więcej na temat zamknąć może w tych małych miastach

numer 1
@Gosc

Tam gdzie się umowy wynajmu lokalu kończą nie będą przedłużać. Plan jest taki, żeby zostawić tylko sklepy, które robią obroty, a reszty nie trzymać, bo jak wiesz firma kiepsko przędzie. I to się już zaczęło dziać począwszy od redukcji etatów. nie wiem nic o konkretnych sklepach, o tym się głośno nie mówi, a podsłuchiwać nie wypada :) Teoretycznie coś się niby miało otworzyć, ale kosztem innego sklepu i nie wiem, czy nie chodzi tu o Łódź (planowane zamknięcie). Więcej wiedzą niektórzy SM

Jacek

@plus Jeśli jest tak jak piszesz to może warto rozmawiać w firmie z właściwymi ludźmi. Istnienie firmy oraz jej kondycja powinno leżeć również w interesie pracowników. W każdej firmie są momenty lepsze i gorsze, wystarczy zawalczyć o miejsca pracy a można dużo zmienić.

@Jacek

Jeden czlowiek nic nie zdziała ,a niektórzy to tylko mocni w gębie , jak już mają coś zrobić to tchorzą

Ktos

M ze Słupska sam odszedl, podobnie jak paru innych SM - sami zlozyli - w okresie okola konca 2016 (Bielsko, Wroclaw, Slupsk, Targo).. za to gwiazde ze Janek na wew.trenera przesuneli - ciekawe kto ja bedzie traktowal powazznie, skoro sama nie umiala poprowadzic sklepu a ma uczyc innych jak to robic.. Wczesniejszy Regionaly M. tez odszedl oraz pare osob z biura..ostatnio kolege W od spraw PIH i kontroli (w bardzo nieładny sposob posuneli). Teraz jeszcze ktos z HR odchodzi.. Rotacja bardzo duzo, za duza jak na taka firmę..Winny wiadomo - ryba psuje sie od glowy, a Szwedzi malo robia lub malo wiedza na temat tego co tu w PL w Jula pracownik jest kosztem, zlem koniecznym ..

Oni
@Ktos

Nie trzeba się dużo zastanawiać że to Pan M ze Słupska opisał całą powieść tej wypowiedzi rano nie może spać bo widać o której był napisany komentarz tak bardzo szczegółowo . Czas odciąć pepowine od Jula i zająć się sobą .

@Oni

Jak to różnica, kto zwolnił czy zwolnił się sam.Prawda jest jedna ... W JULI źle się dzieje i tyle

Punio
@plus

HaHa!!!

Cecylia

Jula Poland to naprawdę fajna , spokojna firma z dobra atmosfera do pracy.

Wy

Szkoda że już nie pracujemy słyszeliśmy ze teraz jest atmosfera super bo za kierownika M nie było tak,on miał wybrane osoby i faworyzował je.

jimmi
@Wy

A o czym ty mówisz? O ktorym sklepie? Bo kierowników M w Jula bylo kilku. Regionalny tez byl na M wiec o kim mowisz?

Alfa
@jimmi

O byłym !! Kierowniku ze Słupska alfs

Wy
@jimmi

Ktoś nas wyprzedził z odpowiedzią chodzi o byłego kierownika że Słupska to jedyne imię na M?

niepijący

Nie wierze ciepłemu podziękowali????

Paw

A jednak

My

To takie powiedzenie dwoch pijacych

JOY

A o kim mowa ??

Franciszek

Zostawcie mariusza dobry z niego hetbatnik

rybeczka
@Franciszek

Masz racje herbatę z nim można łoić hehe

Zuzanna

@mikiw jakiej miejscowości pracujesz? Co takiego zmieniło się po zmianie kierownika?

oszalałem
@Zuzanna

myślisz, że ktoś odpisze gdzie pracuje? Po za tym w firmie wiadomo, jak się mówi regionalny o kogo chodzi, to jest firma która ma 12 sklepów proszę pani a nie 300. Tu się każdy zna. W sklepie pracuje po 20 osób, myśli pani, że ktoś tu napisze z jakiego jest miasta? jutro na dzień dobry dostałby wypowiedzenie - jeszcze nie zdążyłby butów zmienić w szatni.

do Zuzanny
@oszalałem

i tak dostaje wypowiedzenie...a czy Pan Prezes TW wie co się dzieje w jego firmie? Czy udaję , że nic się nie dzieje? Zamiata sprawy pod dywan? Mobbing , dyskryminacja , nierówne traktowanie...ci co donoszą i kablują mają jak pączki w maśle. Czy normalne są donosy pracowników na siebie? Gdzie jest ta świetna ATMOSFERA którą szczyci się Jula

igor
@do Zuzanny

czas się obudzić panie Tomaszu...

miki

Ja ogólnie z pracy zawsze byłam zadowolona ale jak przyszedł nowy regionalny to sie jakoś posypało :( jak słysze na około to wszedzie wszyscy są pełniącymi obowiązki żadnych perspektyw na przyszłośc :( nic osiągnąc nie można a najlepsze to to że zatrudniają kogo popadnie a mało tego młody z ulicy ma wicej niż doświadczony pracownik :( tak to renomy sie nie zbuduje. A najlepsze nacisk na handel ale kosiarki schowajcie na magazyn łaaaaa ha ha ha ah aha hah to przebiło wszystko :D

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.