Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Ziuta

Luźna atmosfera bardzo dużo młodych osób podchodzą do każdego ze spokojem, zrozumieniem. Nigdy nie spotkałam się z czymś nieprzyjemnym nie gonią ludzi do pracy :) chcesz robisz ponad nie chcesz to robisz tylko normę ;)

Ziuta

Jak chcecie na booking musicie od razu mówić no jak nie to transfer będzie do was należał ????a tamta liderka nie polecam.

sratata

Mam pytanie, jak wygląda cały ten proces zatrudniania tutaj? Kolezanka zadzwonila pod podany nr i kobieta kazala jej się zglosic na szkolenie oraz badania, czy to oznacza, ze jest juz zatudniona czy jeszcze jakas rekrutacja bedzie?

@sratata

Niech się przjdzie do biura na św. Marcin 73/5 tam dokładnie się dowie :)

sratata
@Ziuta

Tylko problem jest taki, ze ma 100 km do Poznania, a kobieta dokladnie podala date szkolenia, zadnego cv i ze w tym dniu bedzie badana przez lekarza medycyny, brzmialo tak jakby od razu do pracy ja brali, jestesmy swiezo po ukonczeniu szkoly, wiec niewiele na ten temat wiemy

@sratata

To niech zrobi tak jak powiedziała Pani konsultantka lub zadzwoni zapytać o skierowanie itp

Hej. Chciał bym podjąć pracę w H&M w Gądkach, ale nie znam języka ukraińskiego. Czy jakoś sobie poradzę bez tego? Proszę o poważne odpowiedzi.

Pracus
@Nowy

Przykro mi ale tam się nie dostaniesz, jednym z wymagań jest obywatelstwo ukraińskie. Ukraińcy to takie mróweczki i Polakom daleko do nich. Niedługo zostaną tam sami Ukraińcy bo polaczki są nieopłacalni

Hohn
@Pracus

Nie gadaj bo polaczki to też beduiny co by zarżnęli swojego aby lider ich docenił

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kuba

Czy to prawda że w tym roku nie będzie podwyżek? :(

Kaśka
@Kuba

Nie wiadomo póki co wszędzie robią robią rozrube nawet bhp ma przyjść na produkcję

Kaśka

Najlepszy jest progres na bookingu bo work serwis to lepiej nie mówić!!

ania0

Ma ktos kontakt do work service? Chcialabym sie zatrudnic.

@ania0

Lepiej jest w grupie progres :)

Premium
@Ziuta

Raj dla palaczy, to oczywiste :)

@Premium

Dlaczego? Ja tam pracowałam i nie narzekam a polecam na 1000000%

ania0
@Ziuta

Dlaczego lepiej? Powiedz mi, masz może jakiś kontakt do nich? Work service nie odpowiada od 5 dni,a zależy mi na szybkim podjęciu pracy. Może ktoś wie, czy jest jakiś inny sposób aplikowania niż przez stronę work service? Tak, żeby było szybciej. Rok temu w wakacje pracowałam przez adecco, złożyłam cv i pamiętam, że dzień później miałam telefon, a dwa dni później byłam już w pracy.

@ania0

667100844 lepiej o wiele traktują Cię jak człowieka najlepiej jest na bookingu nie ma problemu o wolne idzie się pogadać lider mega spoko jest. Biuro jest na św. Marcin w Poznaniu :)

rekrut

Potencjalnego "pracodawcę" oceniam bardzo słabo, rekrutują szablonowo jak "prosty robot" z nastawieniem na pozyskanie ludzi całkowicie oddanych firmie posłusznych nie mających większych ambicji. U osób prowadzących rekrutację daje się zauważyć brak przygotowania do prowadzenia merytorycznej rozmowy z kandydatem. Rekrutacja w wiejskiej knajpie np. "Grodzisko", a nie w firmie gdzie kandydat mógłby się zapoznać ze stanowiskiem pracy jeszcze bardziej pogarsza ocenę.

Nie nie od wczoraj ..a jak masz problem z odpowiedzia to trzeba bylo nie odpisywac !

Niko 96

Dzisiaj jest 29 i wyplaty jak nie bylo tak nie ma:)

Niko 96

Dzisiaj jest 29 i wyplaty jak nie bylo tak nie ma:)

Mała
@Niko 96

Bo wypłata była wczoraj!

Kiedy wyplata?

Xyz

Od wczoraj pracujesz w tej firmie? W środę, bo tak jasno wynika z układu miesiąca. Dodam, że w środę pod wieczór.

regres

A była wypłata?

Aga

Hej Czy jest tu ktoś kto pracuje przez agencję progres? Nie wiem czy lepiej zatrudnić się przez nią czy przez work service?

hebster zm.A

dziś podwyżki były na piku ile było coś wiadomo bo takie ploty chodzą?

Xyz

A za co mają się brać? Najlepszy dział, a innych to boli.

Bobra rada@€
@Xyz

Za ich nie kompetencje i braku wiedzy o tym co się robi wogole na dziale ....

@Bobra rada@€

Radzę częściej korzystać z słownika. Są tacy jak wszędzie, korporacyjni.

....

Jest tu ktoś zatrudnieniony przez grupę progres?

gruszka00

Ile jest brutto za godzinę przez work service na zleceniu ?

Htghi
@gruszka00

14,50

gruszka00
@Htghi

Dzięki! Powiedz mi jeszcze, jak to jest z dojazdem? Darmowy, czy odciągają jakąś kwotę? Jeszcze chciałabym się dowiedzieć, jak jest z wolnym. Rok temu pracowałem przez adecco i można było wziąć jeden dzień wolnego, powyżej jednego dnia skutkowało zabraniem premii frekwencyjnej i czy przez work service też jest takie coś?

Htghi
@gruszka00

Dojazd jest całkowicie darmowy,jeśli chcesz dojeżdżać sama to firma zwraca pieniądze-200 albo 250zl,nie pamiętam dokładnie.Każdy wolny dzień skutkuje utratą premii frekwencyjnej.

ciekawaona

Pytanie o ekspedycję. Aktualnie jestem na zmianie B - od ponad 2 lat. Dość dobrze jest, patrząc na warunki. Z powodu dojazdu rozważam przeniesienie na zmianę A. Warto? Czy nie? Bo opinie są słabe, szczególnie o liderach...

Ej-to-ja
@ciekawaona

Na zmianie A liderzy (usunięte przez administratora) wi. Ale za to fajni ludzie

kw00

Posiada ktoś informację lub mógłby się dowiedzieć, czy hm przyjmuje na umowę zlecenie na okres lipiec-wrzesień studentów? Zależy mi na zatrudnieniu przez hm, nie przez agencję. Jakby ktoś dysponował taką informacją, to byłabym wdzięczna, jakby napisał, gdzie mam wysłać cv, na jakie adres itd. Z góry dziękuję!

Que

Jest tu ktoś zatrudniony przez grupę progress? Chciałbym się dowiedzieć ile właściwe pieniążków wychodzi na rękę no i ile właściwe odciągają za dojazd (bo zapewne odciągają) :')

Agata Firana

co mnie interesuje walka o stołek związkowy?...kasa podwyżki to dla pracownika jest najważniejsze!!! a o tym póki co ni słychu

Lila
@Agata Firana

Związki Zawodowe to w takich wielkich firmach to podstawa. pracodawca ma pracowników głęboko w (usunięte przez administratora) A z związkami musi się liczyć, dobre relacje to podstawa. H&M dba bardzo o swój idealny wizerunek, jak wyjdzie na jaw że w Gadkach jest źle to polecą managerowie. Dziwię się pracownikom że z tego nie korzystają. Pozd była pracownica

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.