Opinie o Mc Comp S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mc Comp S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mc Comp S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mc Comp S.A. w Warszawa

RANDY KAPLAN

COZ KAZDY MOZE PRACOWAC GDZIE CHCE I WLASNIE NA TYM POLEGA TRAGEDIA TEJ FIRMY ZE ZARZADZAJACY NIE POTRAFIA ZARZADZAC LUDZMI ALBO NIE MAJA IM JUZ NIC DO ZAOFEROWANIA. DOBRANOC

też były pracownik

Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników!!!

kazan

Firma się kurczy, brak już pomysłów na przyszłość, a właściciel śpi...... dobranoc....dobrych snów. Na szczęście wszyscy się bardzo boją, bo postrach jest więc wszyscy siedzą cicho, jak te myszki pod miotłą prezesa. Dobranoc....psyyt.

chuda ryba

Z tego wyłania się obraz: 1. byłych pracowników piszacych o swoich odczuciach i pracy w tej firmie 2. obecnych dyrektorów szefów kierowników probujacych zakłamać rzeczywistosc i wmówic ze jest fajnie jak jest niefajnie. Jak ktos zaiwania codziennie po kilkanascie godzin bez przerwy"dla dobra fimry" i nic z tego niema chyba tylko to zeby taki z gory mogł sobie potem przypisać jego zasługi , to jest naprawde niefajnie :( chyba tylko byli pracownicy powiedzą naprawdę jak jest bo obecni (niedyrektorzy i nieprezesi) sie boją. No i tyle byłych pracowników na chyba niewielką firme - daje do myslenia.

Czy rekrutacja na stanowisko Junior Manual Tester w firmie Mc Comp S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Kolejny_były_Pracownik_

Widać że pijar firmy robi swoje na tym forum - jest w pracy, ale taka jego praca! Dlaczego tyle "byłych pracowników" jest tutaj? - na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie. Czy można się rozwijać w McComp? - zależy z jakiego pułapu startujesz. Czy jest co robić? - jest i to coraz więcej. Czy można zarobić pieniądze? - teraz już niestety nie.

Kolejny Pracownik

Ojejku... zdradziłem się? A to ja się ukrywam? ;)

Kolejny Pracownik

@Rozbawiona i @Chuda Ryba, a skąd wy wiecie czy ja jestem akurat w pracy? :) Co do szkoleń. Odbywały i odbywają się zewnętrzne szkolenia np. dla działu handlowego z różnych metodyk sprzedażowych, dział rozwoju mógł się nauczyć jak prowadzi się prace rozwojowe wg (chyba) Prince2, odbywają się wewnętrzne szkolenia branżowe i techniczne. Co mogę więcej napisać... są lepsze i gorsze "momenty" w tej firmie jak wszędzie. Tak jak napisałem wcześniej: nie każda praca i firma są dla każdego. Natomiast każdy jest wolny i może pracować gdzie mu się podoba. Cieszę się @Rozbawiona, że znalazłaś taką pracę, która Cię satysfakcjonuje zawodowo i finansowo. I żeby sprostować... nikt nie każe mi niczego pisać :)

@Kolejny Pracownik

@Kolejny Pracownik To już chyba wiemy czym sie zajmujesz :-) oczywiscie ze każdy jest wolny i może pracować gdzie mu się podoba - za bardzo to po raz kolejny podkreslasz i tym własnie się zdradziłeś. Oczywiście każdy jesat wolny i również może pisać tu opinie, jakie mu się podoba. Cieszę sie że Ty znalazłes taką pracę, która Cię satysfakcjonuje zawodowo i finansowo.

Rozbawiona

Zgadzam się, napisz @KolejnyPracowiniku jakie kompetencje i wykształcenie ma prowadzący szkolenia???? Jakie umiejętności nabywają nowi pracownicy??? Czekam jaką historyjkę każe napisać Tobie Twój szef..... Pozostałym mogę powiedzieć - omijać tą firmę! Niegodne wykonywanej pracy zarobki, nawet jak szukasz doświadczenia do CV - lepiej pójść na staż, chętni ciekawej pracy nie zostaną w tej firmie doceni.

Kolejny Pracownik

@Były(szczęśliwy)Pracownik - absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Zinterpretowałeś moją wypowiedź na własny subiektywny sposób i rozumiem, że Tobie nie odpowiadały warunki, które Ci zaoferowano. Fakt, że załatwiałeś sprawy służbowe "na gębę" świadczy raczej o tym, że nie umiałeś tego zrobić w sposób formalny i już. Ja wszystkie tematy reguluję odpowiednimi dokumentami i jest OK. Akurat mnie nie dotyczy bezpośrednio praca w dziale programistów, bo chciałbym pracować "od do". Natomiast mam inne cele niż programiści i godzę się z takim stylem pracy. Jeżeli przestanie mi odpowiadać, to zmienię pracę, tak jak Ty. Myślę, że nie ma co odradzać pracy w firmie, która płaci na czas, zgodnie z ustalonymi warunkami finansowymi, oferuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, nie ma się bezpośredniego kontaktu z Zarządem, a jedynie ze swoimi przełożonymi, każdy ma swój zakres obowiązków z którego jest rozliczany, są fajni ludzie (Ci mniej fajni też) z którymi można nawiązać zarówno dobre kontakty słuzbowe ale i prywatne. Jestem tego żywym przykładem. Ale odniosę się również do tych osób, które odeszły lub zostały zwolnione. Wybacz ale z biznesowego punktu widzenia, nie ma sensu trzymać kogoś, kto chodzi to pracy za karę i zwyczajnie przychodzi do firmy aby "podbić kartę". Firma Mc Comp pracuje na trudnym rynku, który jest bardzo konkurencyjny i niestety (albo stety) trzeba zaiwaniać, a nie siedzieć na Facebook'u ;)

@Kolejny Pracownik

@Kolejny Pracownik Sam siedzisz na gowork w godzinach pracy ;-) HRwcem jesteś tam czy co? Napisz czym sie zajmujesz i ile godzin spedzasz w pracy (jesli nie pracujesz od-do). Zadowolony z pensji jesteś? spiszesz o szkoleniach, ciekawe chociaż? Z czego jesteś niezadowolony? Bo piszesz same ogólniki, niby dobrze o firmie piszesz, ale same ogólniki, nic wprost.

Były (szczęśliwy)Pracownik

@bash, szukaj dalej - @ kolejnypracownik potwierdził co pisano wcześniej - praca bez polotu, na starym sprzęcie i co gorsza z tymi starociami co to firma zwie "nowoczesne technologie" - chyba z wczesnych lat dziewiędziesiątych! Zarobki mizerne, co chwila nowe pomysły jak obciąć koszty związane z pracownikami. Nawet na kontrakt z Nimi nie warto - Twój ewentualny nowy szef nie umie wypowiedzieć oczekiwań a o dokumentacji wymagań zapomnij, wszystko na gębę.

Kolejny Pracownik

@Bash, myślę, że dział rozwoju czyli programistów, to jeden z bardziej "wygodnych" działów w firmie. Praca "od do" i tyle. Co do umowy o pracę, to wszystko zależy od Ciebie :)

Kolejny Pracownik

Potwierdzam powyższą opinię. Naturalnie rozumiem negatywne opinie, które pojawiają się w tym wątku, bo trudno jest pisać w pozytywach kiedy ktoś został potraktowany w sposób, który jemu nie odpowiada. Nie każda firma i nie każda praca jest dla każdego. W Mc Comp S.A. nadal jest wiele wartościowych ludzi i wielu nowych, wartościowych się pojawia. Jeżeli ktoś uważa, że nie ma szans na awans, to zwyczajnie mówi nieprawdę, bo wiele osób awansowało, zmieniało swoją profesję, rozwijało się i nadal rozwija. Szkolenia są zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Jeżeli ktoś twierdzi, że jest inaczej, to być może dlatego, że nie uczestniczył w takim szkoleniu - często takie osoby nie uczestniczą na własne życzenie "a bo szkolenie w weekend", "a bo że nudne" itd. Malkontentów nie brakuje ;)

Mimo restrukturyzacji, fuzji i wielu zmian, które zaszły na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, firma nadal ma co zaoferować. Pracuje tam sporo świetnych, pracowitych, mądrych, fachowych i otwartych ludzi. Jak wszędzie część osób zarządzających i majacych wpływ na pracowników jest bardziej z "nadania" niż powołania i wykształcenia, nie mniej nie uważam, aby odradzanie pracy w tej firmie było rozsądne. Firma jest wypłacalna, stabilna, szuka nowych ścieżek rozwoju. Choć nowi szeregowi pracownicy nie mogą liczyć na bardzo wysokie zarobki, to pokazując i rozwijając swoje umiejętności w miarę łatwo mogą awansować. Nie znajdziecie tu super systemu szkoleń zewnętrznych i benefitów, ale można się rozwinąć pod okiem fachowych i pomocnych ludzi. Każdy nowy pracownik przechodzi szereg szkoleń wewnętrznych i nie musi pracować na tzw. "żywioł". Jestem byłym wieloletnim pracownikiem firmy i dobrze ją wspominam, mimo róznych zawirowań, jakie przyszło mi w niej przeżyć. Ps. Chcę jeszcze raz podkreślić, że nadal pracuje tam wielu ciekawych pełnych pasji ludzi, którzy tworzą fajną atmosferę.

chuda ryba

Icek jakiś staroć przekopiował LOL Icek napisz jak tam sie pracuje i na jakim stanowisku a nie propagande wklejasz

doIcka

Icek, ale to nie portal reklamowy! Coś się chyba nie tam wkleiło co trzeba :)

Kolejny Pracownik

Z mojej wiedzy wynika, że jest jeden Właściciel ;) Tak jak napisałem wcześniej... każdy jest wolny i może pracować gdzie chce :) Ciekaw jestem jakie stanowisko Ty zajmujesz Rozbawiona :)

Rozbawiona

Jakiej kadry menedżerskiej????? Nikogo takiego tam nie ma! Pomoc kuchenna i stróż usiłują kierować grupą ludzi.... i nigdy im się nie uda nimi zarządzać, poniważ bladego pojęcia o tym nie mają i mieć nie będą - bezmyślne dyrygowanie im zostaje, a nawet to dotychczas było nieudolne. Ciekawe jak długo jeszcze właściciele bedą chcieli finansować takie zabawy. Szkoda czasu wysyłać CV. Zresztą firm z tej branży i wielkości jest wiele, wiedzą o tym dobrze byli pracownicy, którzy po latach wyłącznie obiecywanych i ciągle "już nadchodzących" sukcesów, spełniają sie zawodowo w poważnych firmach.

Kolejny Pracownik

Czytając te negatywne opinie, zastanawiam się co ja i kilku innych wieloletnich pracowników najpierw firmy HS Partner i Pro-Test, później HS Partner Pro-Test, jeszcze później Prokonekt i w końcu Mc Comp robi tam tyle lat. Rzeczywiście były okresy ciężkie szczególnie podczas fuzji i transformacji. Nie ma się też co oszukiwać, atmosfera kiedyś była inna ale i rynek był mniej wymagający. Teraz trzeba po prostu zaiwaniać ale na szczęście jest kilka osób na które można liczyć, a te które wprowadzają negatywną atmosferę i którym pracować się nie chce, na szczęście sami odchodzą. I żeby nie być całkowicie subiektywnym było też kilka osób, które zepsuły dobrą atmosferę ale i te osoby powoli są usuwane, ponieważ w końcu część kadry menadżerskiej zrozumiała, że dążenie w kierunku korporacji nie ma racji bytu w tak małej firmie. Uważam natomiast, że każdy ma prawo wyboru i może pracować gdzie chce.

ka-ro

Burdel na kółkach, nie dla normalnych ludzi!

PracownikMC

Ja już nie zostanę długo, nic ciekawego nie oferują, zarobki marne, wyzysk i marna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Mc Comp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mc Comp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mc Comp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mc Comp S.A.?

Mc Comp S.A.
3.4/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Trzcinowa 27
    02-446 Warszawa