Opinie o Mc Comp S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mc Comp S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mc Comp S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mc Comp S.A. w Warszawa

Heh, i stało się najwięksi konkurenci LSI i McComp są razem na dobre i złe :-) . W sumie pomimo tego, że już nic mnie z firmą McComp nie łączy to jednak muszę przyznać, że uczy ciężkiego harowania, ale nie mogę się zgodzić z opiniamitypu "mało płacą" , ile sobie wynegocjujesz tyle zapłacą. Na pewno warto iść i się szkolić z uwagi na zespół ludzi, profesjonalistów z branży którzy tam pracują. A to, że nie wszystko jest lukrowane w szczególności na górze, to już inna sprawa. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników oraz tych którzy "uciekli" za zarobkami do LSi i znowu są w McComp :-DDD

SŁONY PALUSZEK

OJ COS CICHO SIĘ ZROBIŁO NA TEMAT TYCH AKCJI I SZKODA ŻE JUŻ Z KIEROWNICTWA NIKT NIE PISZE, CHOCIAŻ BYŁOBY ŚMIESZNIE.

alibaba

No to poczytajcie sobie zainteresowani I zobaczcie jak jest...

obi-oba

Niczego głupszego niż 2 ostatnie wypowiedzi dawno nie widziałam. To nie zajadłość tylko prawda w czystej postaci, która jak mówiłam wcześniej, BOOOOLIIIII!!!!! Taka reakcja właśnie o tym świadczy. Kto ma mnie mamić skoro nawet nie mam akcji tej firmy? Nie zastanawiacie się, co piszecie, i tak samo nie zastanawialiście się kupując te akcje. Stado bezrozumnych baranów co łyka kiełbasę wyborczą.

Czy rekrutacja na stanowisko Junior Manual Tester w firmie Mc Comp S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
alibaba

A ja myślę, że obi-oba to nie pracownik tylko prezes I stąd ta zajadłość hahahaha No naprawdę wyłączył się rozum...

obi-oba

Nie rozumiem akcji z tymi akcjami i rozżalenia wielu obecnych tutaj. Czy firma zmusiła Was pod pistoletem do kupna tych akcji? Czy byliście w jakokolwiek sposób szantażowani, że jak nie kupicie to.... Czy może jak banda bezrozumnych niewolników wyjęliście wszyscy z kieszeni "kilkanaście ładnych tysięcy", bo "ta pani w okienku powiedziała", że będą z tego w niedalekiej przyszłości kokosy? Odpowiedzcie więc sobie na pytanie, czym się wtedy kierowaliście - rozumem czy chęcią łatwego i szybkiego zysku? Jeśli jak stado baranów łykacie obietnice bez pokrycia (jak kiełbasę wyborczą hahahaha), to tylko sami sobie jesteście winni. Prawda boli jak i d***a boli, kiedy się wyłącza rozum.

Akcjon
@obi-oba

Nie irytuj się tak mocno,(usunięte przez administratora) nie boli. A prawda jest taka, że na szczęście rozum dawno włączyliśmy i nie dajemy się dalej mamić w odróżnieniu do ciebie.

Jan już ustalicie cenę akcji to ja też chętnie odsprzedam swoje. Straciłem na tym biznesie kilkanaście ładnych tysięcy. Wielu pracowników zostało nabitych w butelkę. Za własne mangelt zakupiło akcje, a teraz czekają jak jakieś cymbały na należne dywidendy bez żadnej nadziei.

Zbyt

Tak, szturmem idźcie! Nie słuchajcie, Nie czytajcie, Nie patrzcie.... Jak będą opowiadać, że już zaraz będzie wspaniale (tylko pracujcie w weekendy i święta bez nadgodzin) Jak będą ogłaszać nowe regulaminy i zarządzenia (traktując Was jak bandę bezrozumnych i bezwolnych robotników) Jak będą ośmieszać, kłamać, uciekać (byle tylko utrzymać swoje kilkanaście tysięcy co miesiąc) Jeśli więc Chcesz być taką małpą z rysunku to idź i pracuj!

akcje

Nikogo tu nie słuchajcie, tylko idzie tam pracować. A przy okazji zapytam, czy któryś z zadowolonych obecnych pracowników nie chce odkupić ładnego pakieciku akcji tej firmy? A może przyszły pracownik byłby zainteresowany - miałby dodatkową motywację do pracy. Chętnych proszę o pozostawienie do siebie kontaktu.

ziutek zza płota
@akcje

A po wiela te akcje? ile ich i za ile? Sprzedajesz bo nie jestes z nich zadowolona/y? czy firma kiepsko przedzie i akcje nic nie warte?

dobra_dobra

A ja proponuję pisać składnie aby ludzie mogli zrozumieć intencję - ale jak udało mi się zdeszyfrować twoje szyfrowanie poprawnie to odpowiem: - Idź człowieku na ten staż i nie zawracaj głowy, najlepiej pracuj długo i za darmo. Wiele osób ma akcje tej firmy otrzymane w różny sposób i może takie obniżenie kosztów pracy pozwoli w końcu na uzyskanie należnej im dywidendy.

angis

Cześć, rozumiem prezes Ci kazał... dobry z Ciebie chłop. On dobry naprawdę.

@angis

Trochę trudno angis żeby mi kazał jak jestem na urlopie. Mogę wiedzieć co takiego złego Ci firma zrobiła, że jesteś taka zła na nią? Czy po prostu została urażona Twoja duma?

@Obecny pracownik

Przepraszam za formę żeńską, bo może powinna być męska. Mój błąd.

Obecny pracownik

Witajcie. Ja jestem obecnym pracownikiem i pracuje już od 8 lat. Fakt jest taki, że dawniej było lepiej - mniej pracy a pieniądze przyzwoite. Teraz pieniędzy jest tyle samo a roboty więcej. Ale niestety w porównaniu do poprzednich lat diametralnie zmienił się rynek. Niestety większa konkurencja wymusza zmiany z których pracownicy nie są zadowoleni. Dla jasności powiem, że nie jestem z kadry kierowniczej tylko taki zwykły szary robaczek. Najbardziej w mojej pracy cenię sobie ludzi z którymi współpracuję. Jest to zgrana ekipa na której można polegać i nawet w najgorszych chwilach wszyscy dają z siebie wszystko żeby zrealizować postawione cele. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników :) Trzymajcie się i oby było Wam lepiej tam gdzie jesteście.

Były Pracownik

To smutne, pracowałem tam wiele lat, za kadencji obecnego zarządu firma znika. Codziennie wraz z kolejnym zwalnianym pracownikem i każdym klientem, który wypowiada umowę utrzymania systemu tej firmy. Byli pracownicy zasilili już szeregi konkurencji lub wybrali rozwój w renomowanych firmach technologicznych. Klienci - z tysiąca została ich garstka - wybierają produkty rozwijane, aktualne rekomendowane. Cześć pamięci dawnych lat świetności tej firmy! Czas na nekrolog w monitorze polskim B.

Rafter

Chyba niewiele, to zbyt dużo powiedziane... Wielkie okrągłe ZERO. Nawet wydawanie ogromnych firmowych pieniędzy na zrobienie z kucharki czy pomocy kuchennej, kimkolwiek ona była, szefa sprzedaży świadczy o tym, że zdrowy rozsądek opuścił tą firmę już dawno.

kolejny były pracownik

No nie powiem zebym tu kogoś zachęcał do podjęcia współpracy z ta Firmą,brak jest jakichkolwiek pomysłów na przyszłość i na teraźnejszosc już też niestety roboty od zarąbania a satysfakcji żadnej, po co komu takie archaiczne technologie i systemy że to się jeszcze wogole na rynku utrzymuje to chyba cud, Ale czas i konkurencja same zweryfikują ile takie coś jest warte.

kasssssjer

No i pochowali sie nagle dyrektorzy i kierownicy ....... Ryba psuje sie zawsze od glowy!

Nimajek

Ni ma specjalistów Ni ma mądrych głów ... wszystkie pracują już od roku dla konkurencji...DOBRANOC

Afer

@starzyk co masz na myśli pisząc "jakby 3 firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój"? Rozwijają się zatem czy nie - piszesz jakby, wiec jaka jest prawda? Nad jakimi projektami badawczymi pracuje ten rozwój? Nie znalazłem żadnych informacji o produkcji tej firmy - ani patentów, ani nawet znaków towarowawych dla własnych produktów... Oni chyba nic nie tworzą! napisz coś bo wygląda ta firma na kolejny krzak co to wyzyskuje studentów i apsolwentów. Na forum dotarłem do byłego pracownika co napisał że ma jakieś informacje o przekrętach ludzi co są w kierownictwie, jak dostanę odpowiedz to wkleję w ten wątek.

ratatata
@Afer

Ni ma apsolwentów, ni ma znaków towarowawych......

starzyk

Ale gdzie się chcesz zatrudnić? W Krakowie, Warszawie czy Łodzi? Bo McCOMP to wciąż jakby 3 firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój.

ratatata

"uważam się na tym dość dobrze." To znaczy na czym się dość dobrze uważasz? Czym dokładnie według Ciebie zajmuje się "dział rozwoju albo coś bardzo zbliżonego"? Próbowałem bardzo zbliżyć się do Twojej wypowiedzi, aby ją zrozumieć, ale nie dało się :-(

Zostaw merytoryczną opinię o Mc Comp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mc Comp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mc Comp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mc Comp S.A.?

Mc Comp S.A.
3.4/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Trzcinowa 27
    02-446 Warszawa