Opinie o Mc Comp S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mc Comp S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mc Comp S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mc Comp S.A. w Warszawa

Wiesiek

Powód jest bardziej prozaiczny. Ciężko znaleźć w Krakowie dobrych developerów, ponieważ ci naprawdę dobrzy pracują już w znacznie lepszych firmach. A nowi... Nowych trzeba uczyć i po dwóch latach uciekają do lepiej płatnego zajęcia.

Zomba

Tych rektutacji albo nie ma - te ogłoszenia pojawiają się co pół roku, nic sie w nich nie zmiania! albo nikt nie może tam wytrzymać dłużej niż 3-4 miesiące. Ktoś wyżej pisał ze płacą tak mało i nieterminowo ze nie warto CV wysyłać!

Wanda

A prezesa właśnie pogonili. A tak to po staremu.

Ciekawski

Właśnie co tam w firmie słychać ? Uspokoiło się ? Da się żyć ?

Czy rekrutacja na stanowisko Junior Manual Tester w firmie Mc Comp S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
roztropny

Gadanie... ponoć LSI przejrzało na oczy I tyle.

jak niezbyt naiwny

Nie łączą się i dobrze. Rynek się nie skonsoliduje, kilka osób więcej będzie miało pracę, konkurencja spowoduje że i nad produktami obie firmy będą musiały popracować - dla pracowników (i chętnych do pracy) w obu firmach to tylko lepiej.

ktos

Z LSI się chyba nie łączą. Jak sytuacja?

Niezdecydowany

W moim przypadku zawsze jest taka zależność, że gdzie nie pójdę pracować to mniej więcej po okresie dwóch lat firmy upadają, albo zachodzą w nich radykalne zmiany lub przetasowania :) Jestem jak wirus który je wykańcza :) Odkładając żarty na bok przyznam się, że do McComp na rozmowę o pracę trafiłem za poleceniem kolegi który do niedawna tam pracował. Kolega swoją karierę rozpoczął w tej firmie bodajże w 2009 roku a zakończył w styczniu 2015. Próbowałem od niego wycisnąć informację jaka jest sytuacja wewnątrz żeby nie wbić się na minę ale zbył mnie tylko ogólnym stwierdzeniem, że "bajzel jak wszędzie i nigdzie kolorowo niema". Jest to jakaś prawda ale kolega po tylu latach z firmy uciekł i to dało mi do myślenia. Dawniej na opinie w internecie patrzyłem z przymrużeniem oka ale po kilku latach swoich doświadczeń zauważyłem, że jednak wiekoszość żali przelewanych na takich portalach ma swoje uzasadnienie.

Niezdecydowany

Hmmm jak taka sytuacja tam panuje to kto jeszcze został i pracuje oprócz kadry kierowniczo - zarządzającej ?

Szukający
@Niezdecydowany

Coraz mniej osób, Niezdecydowany, coraz mniej. Właśnie odchodzą następni ludzie i będą odchodzić kolejni (taka podpowiedź dla kadry kierowniczo-zarządzającej)

MakKomp

Zapraszamy wszystkich którzy chcą pracować w fantastycznej firmie. Dla najlepszych z zespołu przewidywane są wycieczki do klientów w niedziele i święta. Gwarantujemy fantastyczną atmosfere u dyrektorów na dywaniku. Samochody służbowe w salonie samochodowym. Chodźcie i sami sie przekonajcie że jest lepiej niż pisze o nas zazdrosna konkurencja. Satysfakcja gwarantowana.

Praco_wnik

Połączenia nie było i nie będzie, taka "kaczka dziennikarska". A atmosfera tak fajna, że za (usunięte przez administratora)możesz nie brać wcale wynagrodzenia, tak fajne w "teamie" szczególnie tym na "hight" stanowiskach.

Niezdecydowany

Pytanie do osób pracujących w McComp lub mających jakąkolwiek wiedzę na temat tej firmy. Czy po połączeniu się dwóch firm opadł już troszkę kurz? Pytam się bo zastanawiam się nad ofertą pracy. Dotychczas pracowałem w dużych firmach oraz korporacjach. Praktycznie wszędzie był jakiś bałagan albo niedorzeczne sytuacje. Nigdzie nie jest kolorowo ale chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się przyjść do McComp w tym momencie? Czy można w tej firmie zdobyć jakieś doświadczenie? Jaka jest atmosfera? Podejrzewam, że stosunek "zapierdolu" - do zarabianych pieniędzy nie jest korzystny ale z doświadczenia wiem, że teamie fajnych ludzi można przeżyć najgorszy kryzys.

życzliwy

Marek było myśleć komu dajesz rządzić naprawdę... No... tyle...

Bylypracownik

Ta firma to dno. Teraz Mccomp zbiera pokłosie swoich złych decyzji z ostatnich 5 lat. Masowe odejścia z pracy to rykoszet po kilku latach ostrego mobbingu i zerowego wsparcia szefów. Brak elementarnej wiedzy na temat zarządzania i kompletna dysfunkcja kompetencyjna (tak o stylu zarządzania w tej firmie napisali w raporcie biznesowym) to nadal codzienność nadal tam pracujących.... Praca w Mccomp była tak wykańczającym psychicznie doświadczeniem, że do teraz na samo wspomnienie boli mnie głowa!

trzeźwiomyślący

Kto tu mówi o połączeniu. Czy oddanie prawie 80% mc compu za parę groszy to połączenie ? Szkoda ... ludzi.

niezbyt naiwny

1. Gdzie zapłacą podatki, gdzie wydadzą zarobioną kasę właściciele, to się okaże. Może na Cyprze, w Luksemburgu albo Londynie. 2. Połączenie musi na szybko dać synergię - czyli będą zwalniać, będą przebierać pracowników, nie będzie raczej podwyżek - może poza jakimiś dla najważniejszych ludzi, żeby im nie przyszło do głowy się przebranżowić. 3. Zatem nie ma co chwilowo tam iść szukać roboty, choć za jakiś czas - czemu nie, jak teraz będą zwalniać, to pewnie niebawem będą i zatrudniać. 4. A co do tego czemu służy(ło) wzajemne zwalczania i co się dzieje, kiedy powstaje monopol to mam zdanie odmienne. Kiedyś było TPSA. Rozwijało się pięknie. Teraz jest T-Mobile, Plus, Orange i Play. Zwalczają się. Ja wolę to, co jest teraz. Zdecydowanie.

zaciekawiony

W sumie to nie jest zła decyzja połączenie tych dwóch firm. Tylko czy to wzajemne zwalczanie siebie w momencie gdy byli konkurentami nie odbije się teraz czkawką? Bo w sumie Polska firma i jedna i druga to niech się rozwijają, zawsze to lepiej dać zarobić naszym i żeby podatki tutaj były wykorzystanie niż jeden Bóg wie gdzie , pozdrowionka dla wszystkich.

kajetan

NEKROLOG MONITOR POLSKI CZĘŚĆ B

dociekliwy

A co tam jest?

ołkland

Wychodzi na to ze za chwilę nie bdzie dokad uciekać i to juz nie za zarobkami ale zeby uciec moze taka branza ale co wykupieni klienci lsi powiedza bo chyba oni poszli (ci kleinci)do lsizeby uciec od maccompa i to samo pracownicy a teraz co ztymi akcjami wszystko wykupione akcje pracownic klienci

Zostaw merytoryczną opinię o Mc Comp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mc Comp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mc Comp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mc Comp S.A.?

Mc Comp S.A.
3.4/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Trzcinowa 27
    02-446 Warszawa