Opinie o Mc Comp S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mc Comp S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mc Comp S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mc Comp S.A. w Warszawa

Czy można liczyć w Mc Comp Sp z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Xxx

@Xxx

W jakim zakresie? Gdzie? Proszę o więcej szczegółów.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mc Comp Sp z o.o.?

W dziale rozwoju oprogramowania od razu po okresie próbnym.

Zainteresowana

Dotyczy to każdego? Tzn. Każdy dostaje umowę na stałe? Bo słyszałam o takim układzie 3/12/stałe

Zainteresowana

Jak wygląda w waszej firmie struktura organizacyjna w dziale produkcji oprogramowania. Chciałabym się dowiedzieć o ścieżce kariery czegoś więcej. Czy może management jest tak zabetonowany i nie ma co myśleć o np. stanowisku team leadera w ciągu najbliższych 5 lat?

Wiecie może czy w Mc Comp Sp z o.o. szukają chętnych na staż?

Jasne, oczywiście

Staż to nauka. Jeżeli: - Chcesz poznać jak nie pracować. - Chcesz poznać co to kolesiostwo. - Chcesz poznać złe praktyki. - Chcesz mieć szefa, który z użyciem polangu (wtrąceni bez zrozumienia angielskich słów do wypowiedzi po polsku) będzie opowiadał o sobie jaki to jest niezastąpiony. - Chcesz szefa, do którego jak przyjdziesz z problemem on odpowie, że ma gorzej i to podczas przeglądania lasek na necie. - Chcesz zostać zakwalifikowany jako 0.17 programisty, testera co nie kwalifikuje cię do podwyżki czy szkoleń - Chcesz słyszeć od szefa jak to na twoje miejsce ma 300 innych ustawionych w kolejce - Chcesz słyszeć jak to nie ma na podwyżki i widzieć jak twój szef codziennie odbiera po kilka paczek z nowymi ciuchami, butami czy elektro-gadżetami To odpowiedzi brzmi tak jest staż i możesz nauczyć się życia. Ślij i pisz do szefa, o którym tu ciagle tak miło. Pracowałem dla tej firmy jako programista. I cała reszta firmy z wyjątkiem szefa i liderów (wyjątek zarządza żółta drużyna) jest ok. Odszedłem bo liczę sobie u przełożonego szczerość, zrozumienie i wiedzę.

neutralnie
@Jasne, oczywiście

to ja może trochę wyprostuje sytuację odnośnie komentarza "jasne, oczywiście". powszechne stwierdzenie "rynek pracownika" spowodował, że młodzi adepci sztuki programowania, czy testowania z po okresie próbnym lub parę miesięcy później określają się mianem "10k", "15k" bo przecież ich znajomi w innych firmach po 3 miesiącach pierwszej pracy tyle zarabiają ... ;) jest to zachowanie zrozumiałe i adekwatne w odniesieniu do wykresu Dunninga-Krugera, natomiast często taka osoba jest tak zaaferowana hasłami "rynkiem pracownika" i "15k", że żadne możliwości konstruktywnej rozmowy nie wchodzą w grę i kończy się rzucaniem papierów, anonimowym rzucaniem obelg, frustracją, wylewaniem żali na gowork. pragnę zauważyć, że każdy szanujący się specjalista z branży it będzie miał w czterech literach marnowanie czasu na anonimowe, nieproduktywne i nic nie wnoszące przepychanki w sieci bo zna wartość swojego czasu, a wypisywanie steków bzdur przez jednego, czy dwóch niezadowolonych stażystów nie świadczy źle o firmie, ale o przyjętym przez nich kierunku rozwoju. nie mnie to oceniać, każdy ma swój sposób na karierę, ale cieszę się, że nie muszę brać w tym udziału :)

Maciej
@neutralnie

Bardzo logicznie to wszystko przedstawiłeś, dlatego czytając Twój komentarz zaczynam się zastanawiać na jaką realną stawkę wynagrodzenia może liczyć młody programista chcący pracować w firmie Mc Comp? Firma sprawiedliwie podchodzi do takich osób i oferuje im godziwe wynagrodzenie adekwatne do tego, jaką wiedzą dysponują? Dzięki.

Tak

Tak. Poza tym została uruchomiona akademia programistów.

Czy rekrutacja na stanowisko Junior Manual Tester w firmie Mc Comp S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions

Czemu nie otrzymuje się odpowiedzi o przebiegu rekrutacji? Chociażby mail byłby OK, że się człowiek nie dostał, a tak to zlewanie na całego. Niesmak.

Już mam to za sobą.

Nic się nie zmieniło :( Menago dalej szaleje.

Tedy

Fajna firma , dobrze się pracuje ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony!

Anon

Zależy

Nizej

Ale pracują zazwyczaj więcej niż kilka dni zanim odejdą :)

Aktualny i szukający alternety

To jakieś bajki słyszałeś. O ile kadra średniego szczebla jest ok (kierownictwo) o tyle co wyżej... brak słów. Odpowiadając na Twoje pytanie: tak ciagle szukają bo ciagle ludzie odchodzą.

Patrycja

@W trakcie i jak wypadła rozmowa? Możesz napisać nam coś o jej przebiegu i rezultacie? Jakie wrażenie zrobiła na Tobie firma i czy podejmiesz pracę w Mc Comp jeśli dostaniesz propozycję ze strony tego przedsiębiorstwa? Opis Twoich doświadczeń będzie wartościowy dla innych aplikantów.

W trakcie
@Patrycja

Rozmowa jak rozmowa. Nie odbiegała od innych. Ofertę, którą otrzymałem była nieco wyższa od tej, którą przyjąłem (pracuje w innej firmie). Zdecydowałem się na pracę w innej firmie tylko dlatego, że jest bliżej mojego mieszkania. Mam do pracy 15 minut pieszo, do Mc Comp 30-40 minut komunikacją miejską. Pytania były przemyślane. Zadawane były zgodnie kwalifikacjami w moim CV. Od mało wymagającego, stopniowo do coraz bardziej ambitnych. Jak dochodziłem do muru Panowie zmieniali tematykę. Ogólnie atmosfera rozmowy była ok. Nie czułem się szykanowany za błędną odpowiedź. Na pytania, na które nie znałem odpowiedzi o trzymałem rozwiązanie oraz wyjaśnienie w przypadku zadań z kodowania. Uważam, że warto do nich zaaplikować. Pamiętajcie, w necie piszą przede wszystkim ci, którzy chcą wylać swoje żale. Rzadko piszą zadowoleni :) Powodzenie i może do przeczytania w wątku innej firmy za jakiś czas.

Patrycja

Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są umiejętności pracownika? Jak wygląda atmosfera w pracy, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy?

Zadowolony
@Patrycja

Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie. Pasuje Ci B2B to masz umowę B2B, pasuje Ci umowa o pracę to masz umowę o pracę. Tak obowiązuje okres próbny. Więcej szczegółów znajdziesz w wypowiedzi tomekn z 08.02.2018 19:46 (patrz poniżej).

@Felix. Nie wiem czy rozmawiałem z tym samym człowiekiem, ale imię się zgadza, to co piszesz potwierdzam w 100%. Ja akurat miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji na miejscu w firmie. U mnie na rozmowie były trzy osoby. Od SQL mial być inny Pan, ale przyszedł i mnie przeprosił, że nie może ze mną porozmawiać, ale podejdzie w jego imieniu ktoś inny. Prowadzący ta rozmowę, wspomniany Pan Krzysztof przedstawił się jako szef zespołu i kolega dyrektora (???). Na rozmowie byl obecny jeszcze Pan od C#. Panowie od SQL i C# mega pozytywni, kompetentni inprofesjonalnie. Pan Krzysztof - szkoda słów, ale może faktycznie jak ktoś jest do roboty to go nie awansują :). Ogólnie wypadłem średnio, ale przez Panów specjalistów zostałem potraktowany profesjonalnie. Gdyby moja rozmowa pożyczyła się korzystnie dla mnie miałbym jednak przez Pana Krzysztofa dylemat czy podjąć prace. Przełożony wg mnie powinien być osoba, która mnie wesprze nie tylko dobrym słowem, ale i wiedzą. A Pan Krzysztof wg mnie tego nie zapewni - no bo po co? W końcu to kolega dyrektora.

Olek

Jaką macie atmosferę w pracy, podpytuję ponieważ mam zamiar aplikować.

Pracowity
@Olek

Rozwiń pytanie. Na jakie stanowisko?

Feliks

Myślę, że dobrze się wam pracuje. Rzadko piszecie?

Dżiiiiizas

Tu są OPINIE, więc czemu tak się wkurzacie, że ktoś napisał co myśli? A że nie było pochlebne to cóż... Ktoś coś napisał miłego w zamian. Kto będzie chciał iść tam to i tak pójdzie, ale po co jakiś "miód w du&$ie" wytykać komuś? Skąd tyle agresji? Płacą wam za wyśmiewanie negatywnych opinii czy ki czort?

Tonik

Niestety wiele osób nie potrafi patrzeć na pracę jak na coś dobrego i pewnie dlatego tak narzekają na wszystko!!!

Miki

Czytam te opinie i oczom nie wieżę. Mam wrażenie, że pisze ktoś zajadle o firmie, o której można wiele napisać dobrego i złego, ale napewno nie (usunięte przez administratora) W każdej firmie raz jest lepiej a raz gorzej. Czasem trzeba przysiąść fałda i popracować. Z tego co wiem, to się socjal mega poprawił i ma się jeszcze poprawić. Zarobki idą w górę, nadgodzin starają się nie robić. Czasem jak handel odwali obiecanki u klienta to słyszałem, że posiedzieć muszą (tylko ci co chcą), ale za ekstra kasę. Zawsze trafi się jakaś gwiazda, której coś nie dogodzi. Jeżeli ktoś roboty nie lubi to zawsze będzie szukał miodu w d####. I tu mała podpowiedź - tam go nie ma! Pozdrawiam, byłych i obecnych pracowników. Gdyby nie przeprowadzka bliżej rodziny nie odszedłby z firmy.

to już chyba desperacja...
@Miki

Jaki socjal? Jaka ekstra kasa? Jakie tylko ci co chcą? Oczom nie wież, bo ta wieża przesłania Ci chyba oczy!

a kogo to...

Patrycja, jakie szkolenia? Żadnych szkoleń nie ma. Chyba, że jesteś lizod0p to może, albo piszesz w delphi. Nie ma co liczyć na szkolenia. Nie ma co liczyć na wypłatę nadgodzin jeżeli nie trąbisz za swoim i nie prosisz, błagasz, piszesz po sto razy i tłumaczysz się (aaa i zgoda kilku osób, bo jak nie ma zgody, nie ma nadgodzin). Lepiej tam nie idź. Szkoda czasu i nerwów. Ludzie, to jedyne co dobrego Cię może tam spotkać. Praca jak już ktoś tu wspomniał wykańcza. Po przepracowanym dniu tam (oby bez nadgodzin) nie masz siły na nic więcej. Lepiej znaleźć coś innego, spokojnego, lepiej płatnego...

Patrycja

Czy pracował ktoś jako Analityk w Mc Comp Sp z o.o.? Czy jest jakieś szkolenie wstępne? Ta informacja jest ważna dla osób, które chcą zacząć pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mc Comp S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mc Comp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mc Comp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mc Comp S.A.?

Mc Comp S.A.
3.4/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Trzcinowa 27
    02-446 Warszawa