Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners

Kraków

Opinie o Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners

anonim 2011-11-02 11:25:11
Omijajcie Kancelarię szerokim łukiem. Gość rzadko dotrzymuje umów. Szkoda Waszego czasu.
Michał 2011-11-20 13:52:32
dostałem ofertę z tej kancelarii. ale jeżeli nie dotrzymują słowa..... czy możesz napisać np czy oszukują, dlaczego itd - może więcej coś? pozdrawiam, Michał
klk 2011-12-02 15:56:42
Brak umów o pracę, jedynie umowy o współpracy(?), większość spraw załatwiana ustnie. Potem te ustne umowy są niedotrzymywane. Bałagan organizacyjny. Jednocześnie pracownicy pracują dla Abbey House w której to spółce ma udziały Pyffel. Wielkie wymagania marne wynagrodzenie (prowizja ) aby tam pracować trzeba założyć własną działalność. Kancelaria nie zapewnia jakiejkolwiek podstwy. Np. w Krakowie biuro mieści się w suterynie !
aq 2011-12-17 01:42:06
nie gość, tylko koleś cwaniakowaty, czyli [usunięte przez administratora].
Jedna zasada: żadnych zasad. Niesłowny, nie przestrzega umów.
Uważajcie, bo wiem co piszę.
gg 2011-12-17 01:43:23
anonim - 2011-11-02 11:25:11

Nie rzadko, tylko w ogóle!!!
Kasia 2011-12-29 19:51:30
anonim - 2011-11-02 11:25:11

POTWIERDZAM
Aleks 2013-06-27 10:57:17
aq - 2011-12-17 01:42:06

nie gość, tylko koleś cwaniakowaty, czyli [usunięte przez administratora].

Jedna zasada: żadnych zasad. Niesłowny, nie przestrzega umów.

Uważajcie, bo wiem co piszę.
Niestety większa ilość opinii na tym forum jest prawdą. Łącznie z powyższą. Przestrzegam, ponieważ prezes to człowiek niesłowny, nieuczciwy, bez zasad. Mnóstwo fajnych ludzi odchodzi z firmy z powodu "uczciwego" rozliczania się...
Jòzek 2013-12-12 23:12:01
Jako były klient przestrzegam przed ta firma !!!!!!!!
dariusz 2014-04-22 22:14:14
Własnie, bo Pyffel&Partners z wierzchu robi dobre wrazenie, ale ocene i komentarze tutaj mają bardzo słabe.
Alka 2014-06-16 12:53:16
Jakieś 80% złych i negatywnych komentarzy zostało usunięte. Firma dba o pozytywny wizerunek, ale w środku to syf i korpo. Właściciel ma już łatkę nieuczciwego Żydka , który tylko "cfaniakuje" i robi śmieszne interesy na lewo. Proponuje poszukać czegoś ambitniejszego...
kilm 2015-01-26 14:34:08
dobrze jakby ktoś odpowiedział na pytania kasi bo właśnie ten temat mnie również interesuje. Dlaczego aż tak źle się pracuje, może ktoś poda szczegóły i przykłady zachowań szefostwa. Ja wysłałam tam CV ale jeśli dzieje się tam coś niestosownego to nawet na rozmowę nie pójdę jak zaproszą bo nieuczciwe zachowania bardzo neguję.
kaya 2015-03-30 15:05:17
nie wiem czemu kasia pytasz o ilość odpowiedzialności, w kazdej pracy przecież jakaś jest i nie my o tym decydujemy ile jej będzie., z takim podejściem szybko pracy nie znajdziesz ani się w żadnej długo nie utrzymasz. piszcie natomiast źle się źle pracuje w tej firmie, to prosze wyjaśnijcie dlaczego tak jest szczerze
fsfsffd 2016-07-28 13:59:42
ahhahaha a to dobre.... ;) wysokie zarobki :D
Gdfk 2016-10-02 00:33:46
Przestańcie spamować nędzni najemnicy pyffla.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners