Opinie o Finansowa Kancelaria Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Finansowa Kancelaria Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Finansowa Kancelaria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finansowa Kancelaria Sp. z o.o. w Kraków

Aneta Nowy wpis

Czy kancelaria prowadzi staże? Pozdrawiam

AB

Dramat ! Złodzieje i gangsterzy, gang! Uciekać jak najdalej!

Piter Nowy wpis
@AB

Andrzejku B.: byłes jednym z nas, a teraz na nas plujesz?

Natalia Nowy wpis

@Dawid jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Szukasz pracy dla osób początkujących czy może posiadasz już pewne doświadczenie i u nowego pracodawcy chcesz rozwijać swoje umiejętności? Daj znać czego chciałbyś się dowiedzieć o pracodawcy, którym jest Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners, skonkretyzowane pytania mają zawsze szanse na bardziej precyzyjne odpowiedzi.

Dawid Nowy wpis

Podpowiedzcie czy kancelaria ma jakieś oferty pracy?

Doradca Finansowy

Dziwna rozmowa, szef cwaniaczek, od razu mi cos nie pasowalo. Czytalam i slyszalam wiele negatywnych opinii na ich temat. Wszystko zostalo skasowane. Niby sprzedajesz produkty typu ubezpieczenia, pyffel kladzie nacisk tylko na sprzedaz obrazow z abbey house

Podczas spotania podaly pytania natury osobistej, co jest dla mnie nie do zaakceptowania. Brak taktu i klasy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jakini

On się powołuje na układy w PiS i wszędzie a nawet służbach a ma tylko sympatie w służbie publicznej, czyli prostytutce

Czy wyjaśniła się sytuacja o której pisaliście? Firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Expracownik

W końcu trafili na listę KNF, prowadzą działalność obrotu papierami bez zezwoleń, dodatkowo druga spółka ktora została założona rownież trafiła na listę ostrzeżeń KNF. Za duzo oszukanych klientów.

Norbi
@Expracownik

Piotruś, wiedziałeś co sprzedajesz u nas, a teraz piszesz takie bzdury. Wstydź się.

Miron

Czy sprawa o której piszesz @Expracownik zakończyła się pozytywnie? To jest niepokojąca sytuacja !!

Natalia

Aktualnie pracuje ktoś w Kancelaria Finansowa Pyffel&Partners? Wiecie może jak jest ze stażem w tej kancelarii , czy przyjmują? Ta informacja będzie przydatna dla osób, które zaczynają swoje pierwsze doświadczenia w tej branży.

Gdfk

Przestańcie spamować nędzni najemnicy pyffla.

fsfsffd

ahhahaha a to dobre.... ;) wysokie zarobki :D

kaya

nie wiem czemu kasia pytasz o ilość odpowiedzialności, w kazdej pracy przecież jakaś jest i nie my o tym decydujemy ile jej będzie., z takim podejściem szybko pracy nie znajdziesz ani się w żadnej długo nie utrzymasz. piszcie natomiast źle się źle pracuje w tej firmie, to prosze wyjaśnijcie dlaczego tak jest szczerze

kilm

dobrze jakby ktoś odpowiedział na pytania kasi bo właśnie ten temat mnie również interesuje. Dlaczego aż tak źle się pracuje, może ktoś poda szczegóły i przykłady zachowań szefostwa. Ja wysłałam tam CV ale jeśli dzieje się tam coś niestosownego to nawet na rozmowę nie pójdę jak zaproszą bo nieuczciwe zachowania bardzo neguję.

Alka

Jakieś 80% złych i negatywnych komentarzy zostało usunięte. Firma dba o pozytywny wizerunek, ale w środku to syf i korpo. Właściciel ma już łatkę nieuczciwego Żydka , który tylko "cfaniakuje" i robi śmieszne interesy na lewo. Proponuje poszukać czegoś ambitniejszego...

dariusz

Własnie, bo Pyffel&Partners z wierzchu robi dobre wrazenie, ale ocene i komentarze tutaj mają bardzo słabe.

Jòzek

Jako były klient przestrzegam przed ta firma !!!!!!!!

Aleks

aq - 2011-12-17 01:42:06 nie gość, tylko koleś cwaniakowaty, czyli [usunięte przez administratora]. Jedna zasada: żadnych zasad. Niesłowny, nie przestrzega umów. Uważajcie, bo wiem co piszę.Niestety większa ilość opinii na tym forum jest prawdą. Łącznie z powyższą. Przestrzegam, ponieważ prezes to człowiek niesłowny, nieuczciwy, bez zasad. Mnóstwo fajnych ludzi odchodzi z firmy z powodu "uczciwego" rozliczania się...

anonim - 2011-11-02 11:25:11 Omijajcie Kancelarię szerokim łukiem. Gość rzadko dotrzymuje umów. Szkoda Waszego czasu.POTWIERDZAM

gg

anonim - 2011-11-02 11:25:11 Omijajcie Kancelarię szerokim łukiem. Gość rzadko dotrzymuje umów. Szkoda Waszego czasu.Nie rzadko, tylko w ogóle!!!

aq

Zostaw merytoryczną opinię o Finansowa Kancelaria Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Finansowa Kancelaria Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Finansowa Kancelaria Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Finansowa Kancelaria Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Bagno 2 lok. WEJŚCIE E
    00-112 Kraków
  • NIP: 5272591041 KRS: 0000319529

Finansowa Kancelaria Sp. z o.o.