Opinie o Cemtel w Toruń

Firma telemarketingowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemtel w Toruń

w jakiej Warszawie ? hahahah - w ciechanowie to może i tak. Z tego co wiem to w Warszawie nie ma filij tej pseudo firmy :)

Nie wypisywać głupot tylko dzwonić! Po co tam siedzicie skoro jest tak źle???

nie ma nawet wody!!!

Dodam, ze "firma" (z bolem nazywam to firma), nawet nie zapewnia WODY dla pracownikow;] oczywscie jest kranowa i czajniki z ktorych picia wody nie polecam nikomu, posmak kamienia. Kieds jeszcze byly dozowniki z woda mineralna, ale postanowili z tego zrezygnowac:D A wiec jesli chcesz sie czegos napic przez 8h gadania, musisz sobie sam kupic:) TOTALLY OWNED!:D

roki

szkoda słów na ten cały burdel....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cemtel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

A czemu tam ciągle siedzicie i tyracie na kogoś, w zamian nic dostając (jak sami twierdzicie)? Przecież to nieracjonalne jest...

biznesowy doradca sieci plej

Do kolego wyżej – Człowieku nie zgodze się z Tobą że w tej firmie jest patologia aż piszczy , tam jest wiele gorzej nasuwa mi się na myśl stwierdzenie „Boże widzisz i nie grzmisz”. Nie będę wspominał o tym że firma jest naprzeciwko cmentarza dokladniej w piwnicy sklepu meblowego. Natomiast zgodze się z Tobą że : Na szkoleniu panie się pogubiły jak małe dzieci. To Pani która jest również odpowiedzialna za dokumenty w firmie zdolna jest do wypowiedzenie kwestii : Przerwy nie będzie ! A za 5min : „Albo wiecie co zrobimy tą przerwę bo jestem głodna” - P R O F E S J O N A L I Z M. (usunięte przez administratora) Dla mnie najgorsze jest to ze trzeba kłamać w tej pracy „Nie proszę pani tego telefonu nie dostanie pani nawet w salonie pleja” - nie wiem czy to zgodne z prawem takie kłamstewko , ale cóż jak nie bedziesz kłamał(a) to się pożegnasz z posadą biznsowego pajaca sieci klej.

DORADCY

firma z niemieckimi korzeniami:). siedziba firmy otoczona drutem kolczastym.na (usunięte przez administratora)wszystkiego sie czepiaja, one po prostu sa THE BEST OF! a jak prowadzily te szkolenie za (usunięte przez administratora) to pogubily sie jak dzieci. szkolenie bylo prowadzone bez żadnego schematu. tak po prostu: co slina na jezyk przyniesie> klamia w zywe oczy. najlepsza jest ta (usunięte przez administratora) na 20 centymetrowej podeszwie!!! jakie ona ma teksty hoho.... na poziomie gimnazjum. zero motywacji, przychodzisz do pracy i plakac sie chce. nie ma gdzie zjesc. na 40 osob sa 2 czajniki!!! niedługo bedą wiertarki sprzedawac ktore kupia oczywiscie na allegro tak jak wszystko czym handluja. jezeli chcesz szybko sie zestarzec i lubisz krajobraz nedzy i rozpaczy, nieudolne kierownictwo, male zarobki to przyjdz do firmy (usunięte przez administratora) ps. Z A C Z Y N A M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szybko i zwięźle

Najgorsza, powtarzam.. Najgorsza firma telemarketingowa na terenie Toruń - Bydgoszcz. Żal, porażka kiła i mogiła. Firma od 10 lat zamiast się rozwijać to się cofa :) Rozumiem, że argumentów nie trzeba podawać, wystarczy wejść do budynku:D

fela

Koordynatorzy w cemtelu to pomyłka, przemyślcie swoje zachowanie,co sobą prezentujecie jest żenujące!!!!!!!!

Cemtel to shit

Ogólnie ta firma to jest totalna porażka kadra kierownicza ani trochę nie zna się na sprzęcie komputerowym szczególnie pewna (usunięte przez administratora) :D ona to chyba została wybrana przez pomyłke na tego koordynatora bo to już w ogóle esencja egoizmu i zidiocenia w jednym. Firma prawdopodobnie z tego co wiem będzie miała sprawę w sądzie ponieważ to co robią to jest nie [usunięte przez moderatora]..mam nadzieję że w niedlugim czasie zbankrutują.

Robert

a ja wysłałem list z prośba o zaświadczenie na Grudziądzka 144 i dostałem po 5 dniach

DUDA

Ja zadzwoniłam na numer z pieczątki i zaświadczenie zostało mi przesłane na fax bez problemu :) Wystarczy pomyśleć

rozżalona nr 2

Hej koleżanko rozżalona:) jak już do nich dotrzesz i uzyskasz to zaświadczenie, to daj znać bo ja potrzebuję dokładnie tego samego od tych samych ludzi i też niewiem jak się z nimi skontaktować.

woot

jeden grzyb, tyle, że w CTDP lepsze warunki.

jatoja

to abc CTDP nie widziałeś/łaś hehe

zocha

wszędzie tylko nie tam,więcej szacunku dla telemarketerów ci co chodzicie i słuchacie przez ramię,nie dorastacie im do pięt, wystawiacie się na pośmiewisko normalnie żenada.

wszystkie te oddziały to i tak jeden cemtel torun - oprócz tego w ciechanowie bo juz go nie ma (chyba od zeszlego roku czy jakos tak).

twoja opinia mnie nie interesuje, zachowaj swoje wartościowe pomysły dla siebie

Rozżalona

Co za filie? Jeśli co "filia" to inny właściciel. W Toruniu kojarzę, że właścicielem był jakiś (usunięte przez administratora) i firma nazywała się Cemtel. W tej, w której ja pracowałam w Ciechanowie właścicielem był (usunięte przez administratora) a firma nazywała się Cemtel Plus. Więc nie mam pojęcia o co chodzi. Ale jak zamykali "filię" w Ciechanowie to ponoć mieli coś otworzyć w Warszawie, więc pewnie to będzie ten sam właściciel -(usunięte przez administratora)k, od którego potzrebuję mieć zaświadczenie.

Apator

(usunięte przez administratora) miał niesamowite pomysły. Bardzo wartościowy człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Cemtel - Toruń

Cemtel