Opinie o Talent Partners Hubert Bojarczuk w Gliwice

Talent Partners - Doradztwo Personalne. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Prowadzimy poszukiwania doświadczonych inżynierów, specjalistów i managerów dla renomowanych firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Potrafimy skutecznie wyszukać najlepszych pracowników, którym nasi klienci dają dalsze możliwości rozwoju. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Do tej pory skutecznie zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych, a jako potwierdzenie posiadamy referencje od zadowolonych z naszych usług Klientów. Podczas realizacji każdego projektu rekrutacyjnego dokładamy największej staranności, aby projekt był zrealizowany profesjonalnie i szybko. Nasze działania są skuteczne, dzięki czemu potrafimy znaleźć kandydatów nawet na trudne stanowiska pracy. Jesteśmy przekonani, iż sprostamy Państwa oczekiwaniom, a poziom Państwa zadowolenia będzie wysoki. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia dzi

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talent Partners Hubert Bojarczuk w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Firma Talent Partners Hubert Bojarczuk dodała nową ofertę pracy na stanowisko Web Developer. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

JM Nowy wpis

Opinię piszę jako osoba zrekrutowana przez TP. Firmę TALENT-PARTNERS polecam każdemu. WYSOKA jakość i wysoki standard pracy. Każdy etap rekrutacji był zawsze komunikowany. Miałem przyjemność rozmawiać z Panią Anną B. Cechuję Ją pełne zaangażowanie w prowadzony proces a rozmowy są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Proces był prowadzony z uwzględnieniem wymagań obu stron. Brak jakichkolwiek niedomówień.. Tzw. feedback był przekazywany od razu. Sądzę, że wszyscy pracownicy firmy TALENT PARTNERS to wysokiej klasy specjaliści. Szczerze polecam!!!

Wanda Nowy wpis
@JM

Czyli co, mam rozumieć ze się dostałeś/dostałaś ? Gratki :D mówisz ze każdy etap jest komunikowany - ale to ile tych etapow było? I czy każdy był w innym odstępie czasu i w siedzibie firmy ?

JM Nowy wpis
@Wanda

Tak dostałem. Ale by było jasne. Firma TP rekrutowała do jednej z firm automotive...

Współpracę z firmą TALENT-PARTNERS polecamy każdemu, ze względu na pewną jakość i wysoki standard pracy. Każdy etap realizacji usługi rekrutacji był należycie przygotowany i skoordynowany. Rekrutacje przeprowadzone były z najwyższą starannością i z uwzględnieniem naszych oczekiwań. Zostały uwzględnione i omówione wszystkie kompetencje potrzebne na stanowisku pracy na jakie szukaliśmy pracowników. Informacje oraz raporty przygotowane przez ekspertów TALENT PARTNERS były przygotowane w sposób przejrzysty i profesjonalny, co ułatwiło nam podjęcie decyzji personalnych, a efektem tych działań jest zatrudnienie wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy TALENT PARTNERS to wysokiej klasy specjaliści. Każdy, korzystający z TALENT PARTNERS, dzięki zaangażowaniu firmy, ma pewność, że zlecenie zostanie należycie zrealizowane.

Talent Partners to firma rekrutacyjna, która poważnie traktuje kandydatów. Szukałem nowych wyzwań zawodowych i odpowiedziałem na ofertę pracy z Talent Partners. Kontakt z firmą był bardzo pozytywny, rozmowa rzeczowa i konkretna oraz przyjazne i ludzkie nastawienie. Rekruter był ze mną cały czas w kontakcie i pomógł mi w finalizujących rozmowach z nową firmą, dzięki czemu znalazłem lepszą pracę w dobrej, rozwojowej firmie. Jeżeli szukasz nowej pracy – polecam kontakt z firmą.

Firma Talent Partners Hubert Bojarczuk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Księgowa/Księgowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Proboszcz

W końcu normalny HR. Zdecydowanie jestem przeciwny w pośredniczeniu na osi pracodawca-potencjalny pracownik...a raczej byłem. Większość 'HRków' to wymuszone 'Jedi Mind Tricks' socjotechniki i 'nie zorientuj się że to robimy'. Polecam robić to umiejętnie (tak że się wie, ale jest to w dobrym tonie robione) albo nie robić w ogóle, a najlepiej zamknąć działalność, a nie utwierdzać w przekonaniu świeże mioty po psychologii, że oto pojęło się pełne spektrum wywierania wpływu. Tutaj jednak inny przykład, bardzo pozytywny. W dniu dzisiejszym byłem na rozmowie, firma Talent Partners - Gliwice. Test, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście - jednym słowem konkretnie. Rozmowa przebiegła...ludzko. Bez strzelania szablonami i technicznymi schematami. Podejście rekruterki i zręczne wplecenie wypytania z jak najbardziej miłą interakcją jak najbardziej na plus i więcej takich rekruterów (kontrastuje to z jedną z agresywnych rekruterek, z którą miałem do czynienia w pewnej firmie w Gliwicach) Opinie najbardziej kieruje do tych, którzy są zainteresowani ewentualną współpracą z firmą. Mając okazję odczuć 'profesjonalizm rekruterski' innych firm, bazując na dużej próbce na terenie Polski, firma Talent Partners bez wątpienia daje im przykład że można zrobić to dobrze. Im więcej takich firm, tym większe zatrudnienie, bo w przeciwnym razie to raczej ludzie będą woleli żebrać na dworcach. Dobry rekruter = Dobra renoma firmy, która rekrutera zatrudnia. Pozdrawiam.

Iwona

Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Młodszego testera oprogramowania? W dedykowanej ofertą pracy zakładce na stronie internetowej Talent Partners widnieje wiele ofert - w tym właśnie na te stanowisko. Jak wyglądają szkolenia wdrożeniowe? Dla wszystkich młodszych specjalistów to bardzo ważny etap w nowym miejscu pracy.

Iwona

@szok to ważne, że firma inwestuje w ludzi. Długo już pracujesz w Talent Partners? Obecnie też pojawiło się wiele ofert pracy. Zachęcam do sprawdzania na bieżąco strony internetowej firmy http://www.talentpartners.pl/oferty-pracy.html

szok

Podoba mi się to, że inwestują w ludzi. Wiadomo, że umowa i pieniądze adekwatne do stanowiska, to powinna być norma wszędzie. Jednak takie wyjazdy to dodatek, zwiedzasz świat, poszerzasz horyzonty.. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Talent Partners Hubert Bojarczuk - Gliwice

• Jak się pracuje w Talent Partners Hubert Bojarczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Talent Partners Hubert Bojarczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Talent Partners Hubert Bojarczuk
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Talent Partners Hubert Bojarczuk