Opinie o Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. w Gdynia

Lala

Kupilysmy z koleżanka bilet na trasie Sopot Gdańsk (myslalaysmy ze to bilet muejski do wykorzystania w obojętnie która stronę) Pan kontroler bardzo niemiły powiedział ze to nie jest właściwy bilet bo jest Z GDAŃSKA DO SOPOTU (my jechałyśmy z Sopotu do Gdańska), dodatkowo niebędąc przed przejazdem pewne co do biletów (nie kierunku ale ich zasięgu) który pokrywał cenowo o wiele więcej niż dwa bilety. Ostatecznie byłyśmy zmuszone aby zakupić bilet za 64 zł (dałyśmy 65 ale nie dostałyśmy reszty) podczas gdy miałyśmy kupione trzy bilety cenowo pokrywające kilkakrotnisc „prawidłowych biletów”, wiec cała wycieczka 15 minutowa kosztowała nas zamiast 4x2zł to 100 zł tylko przez beznadziejny system. Już nie mówię o kulturze kontrolera... beznadziejnie

Jojo

Witam serdecznie jestem negatywnie nastawiony na konduktorow w pkm kartuzy gdynia gdyz oblednie kupilem sobie bilet z inna data na aplikacji a ten (usunięte przez administratora) powiedzial ze jest niewazny poniewaz ma inba date nie bylo tlumaczenia z nim uwazajcie jak.kupujecie panstwo przez aplikacje bo to jest jakies chore ze trzeba kupowac a bilet byl.widoczny nie polecam starszych konduktorow bo tylko czychaja ofermy na ten moment zeby kasowac po raz kolejny

Jagoda

Składam skargę na kasjerkę w kasie biletowej na dworcu SKM w Redzie. Dzisiaj, 24.11.2020 o godzinie 11:45 doładowując bilet miesięczny spotkałam się z bardzo nieprzyjemną obsługą . W kasie siedziała "blond niunia",która zdecydowanie nie nadaje się do tej pracy.

Sto c
@Jagoda

Ogólnie, obsługa w tych kasach, nie tylko w Redzie jest poniżej zera. Panie wiecznie nerwowe i opryskliwe. Dowiedzieć się od nich nic nie można, nic nie wiedzą. Jeżdżę od 5 lat i nie wiem jak to możliwe, że w 21 wieku takie zachowania mają miejsce, zero kultury i zaangażowania. A może ich do szkolić poprostu, albo wymienić kadrę, bo wstyd...

Antoni

Poprzednie opinie to wpisy klientów, jestem natomiast ciekaw co o Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście sądzą pracownicy firmy. Ile można tu zarobić i jaka panuje atmosfera w zespole? Czekam na jakieś informacje, na pewno wypowiedzi pracowników bardzo pomogą innym kandydatom.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
XXX

Pan kontrolujący nasze bilety zarzucał nam że nie czytamy regulaminu podczas gdy sam w czasach Covid-19 miał maseczke na brodzie więc nie zasłaniała ona ani nosa ani ust narażając nas na zakażenia. Z tego co wiem w pociągach obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Kto tu więc nie czyta regulaminów?

pasażer

PORAŻKA!!!!! Kierownik pociągu to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i podejrzewam że degenerat zamiast kulturalnie mi zakomunikować ze pociag skończył bieg to musiał sobie koleżkę zawołać zeby mnie WYRZUCIĆ z pociągu. Szczerze to jest okrleanienie na takiegi człowieka na C... (Kropki to kolejne litery) Stare pryki zastanówcie się na zmiana personelu bo jak ich jeszcze spotkam to będzie awantura.

Alek

czy w skm też funkcjonuje stanowisko gdzie rozwozi się przekąski?

Antek

@Klaudia To nie jest odpowiednie forum na opinie klientów firmy gdyż tu pracownicy zamieszczają opinie o pracy.

Klaudia

Chciałam nadmienić temat wiecznych opóźnień SKM. To jest jakaś maskara, płacisz duże pieniądze za bilety a one co róż nawalają, czy też te chore postoje na stacji po 10 minut. Po co to? Przez 6 dni w tygodniu korzystam z SKM i nigdy się nie zdarzyło aby choć jeden tydzień jechały normalnie. Weźcie się w garść bo za takie ekscesy powinniście zwracać za bilety miesięczne. Opinia 1

Darek

Jeśli ludzie są zadowoleni z pracy w firmie to i klienci to odczują. Dobra firma, polecam.

Emilia

Cudowni motorniczy i konduktor w pociągu Gdańsk Wrzeszcz - Kartuzy odjazd 15.16 w dniu 26.11! Oby więcej takich ludzi! Uprzejmi i uśmiechnięci i pomocni! Brawo!!!!

Punktowany

Jak to możliwe ze (usunięte przez administratora) na skm żeby zdążyć a ona odjeżdża 4 min przed czasem. Rozumiem opóźnienia które wynikają z przyczyn nie przewidywalnych. Ale na Chój odjeżdża za wcześnie. Dyscyplinarkę dla maszynistów !

xxx

Zarobki tragiczne.Sama praca nie jest zła.

Bożena
@xxx

@xxx Super, że chcesz się wypowiadać na temat warunków zatrudnienia w Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.. W ten sposób pomagasz osobom, które są zainteresowane pracą w tym miejscu. Na jakim stanowisku pracujesz bądź pracowałeś i ile wynosi Twoje wynagrodzenie?

Henryk

Od dawna nikt nie pisał, czy zmieniło się coś w firmie? Warto szukać tu pracy?

Nie
@Henryk

Nie warto...

Filip
@Nie

Dlaczego nie warto ?

Romek

Na jakich stanowiskach i jakie uprawnienia są potrzebne do pracy

Kasik

Apeluję, aby utworzyć PRZYSTANEK BOLSZEWO , między Wejherowem a Goscicinem Wejherowskim. Tablica już jest , wystarczyłoby aby zatrzymywał się w Bolszewie pociąg SKM, REGIO...

Łysy rudek

Dajta spokój z tą SKM żeby dostać się jako maszynista lub kierownik to trzeba mieć plecy lub dużo kolegów w biurach zero możliwości do rozwinięcia się tylko są wybrani oczywiście w biurach zero sprawiedliwość w tej spółce nazwiska na stanowiskach maszynista kierownik same rodziny nie patrzą na to że na hali ludzi brak ale żeby biura były wypełnione po brzegi to dawaj nie polecam Skm

Henryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zainteresowany pracą

Witam! Czy któryś z maszynistów pracujących w SKM Trójmiasto mógłby pokrótce wyrazić swoją opinię na temat pracy w tej spółce? Chodzi mi głowie o atmosferę panującą wśród pracowników, stosunek władzy do pracowników no i rzecz jasna zarobki. Jestem maszynistą w innej regionalnej spółce i chciałbym niedługo aplikować do SKM'ki, stąd moja prośba. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich maszynistów

Maszynista
@Zainteresowany pracą

Też jestem maszynistą i wszystko zależy od tego, w której spółce pracujesz. Atmosfera podobno bardzo się pogorszyła, a zarobkowo może uda się przekroczyć 4000 zł.

Zainteresowany pracą
@Maszynista

To, w której spółce obecnie pracuję nie ma nic do rzeczy kolego ;) Opinia "podobno" mało mi się przyda, więc proszę o rzetelną wypowiedź. Pozdrawiam

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.
  • Morska 350 A
    81-002 Gdynia

Pkp Szybka Kolej Miejska W Trójmieście Sp. z o.o.