Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Agnieszka

@Trol, jest to bardzo ważna kwestia zapewne nie tylko dla Ciebie, jednak takie sprawy najlepiej rozwiązywać bezpośrednio wewnątrz JM Tronik. To forum służy do wymiany między użytkownikami opinii o ich zatrudnieniu u tego pracodawcy.

Agnieszka

@anonymous, oczywiście, jest to prywatna sprawa każdego człowieka. Jednak jeżeli chodzi o wspólną przestrzeń pracy, powinno się mieć na uwadze osoby, którym dym papierosowy przeszkadza. Co sądzisz o takiej kwestii?

Agnieszka

Rozumiem, że osoby palące nałogowo papierosy niektórym z Was bardzo przeszkadzają i wpływają na efektywność i komfort Waszej pracy. Może w takiej sytuacji, powinniście coś w tej kwestii zrobić. Przedstawić swoje uwagi bezpośrednio JM Tronik? Jak poza tym wyglądają pozostałe warunki pracy w tej firmie?

@Agnieszka

każdy może zacząc palic...

Fitter

Nie powinno się palić papierosów na terenie firmy. Nikt Tobie nie karze odbijać się na papierosa. Paląc papierosy firma ponosi z tego tytułu ogromne straty, bo pracownika nie ma w tym czasie na stanowisku, lecz delektuje się dymkiem tytoniowym. Jeśli osoba jest uzależniona od nałogu to powinna pracować po 9 godz( w tym jedną masz na palenie papierosów)... na terenie firmy panuje duży smród od papierosów, a palarnia w toalecie w DZ.M. jest czynna od wielu lat. Tam pewnie palą dziadki, bo na dworzu jest za zimno.

@Fitter

Nie mów nikomu co ma robić. Jest ogromna różnica między osobą palącą 4 papierosy a wypalającą 2 paczki dziennie, od tego jest przerwa w pracy. O 4 papierosy dziennie w tym 2 w czasie pracy nie mam zamiaru zostawać dodatkowej godziny w pracy, skoro na palenie tracę 10 minut. Poza tym to, że ktoś pali nie uprawnia nikogo do skanowania czudzych palców, a tym bardziej palców osób nie palących w ogóle.

Niepalący
@Fitter

Ludzie palący nie powinni dłużej pracować. Niepalący powinni dostawać premie za prace bez zbędnych przerw na papieroska. A palenie w kiblach powinno być srogo karane. Może zamontować kamery w łazienkach dla kontroli. Warto to rozwazyć.

Voyeur
@Fitter

I do tego jeszcze czytnik odcisku napleta. Kto napleta nie ma ten nie skorzysta.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.

Dzień dobry wszystkim. Zamierzam złożyć CV na stanowisko monter-elektronik, stąd moje pytania . 1.Ile zarabia (netto) miesięcznie monter elektronik? 2. Jaka umowa jest proponowana? (o pracę czy zlecenie)

@Zainteresowany

Nie polecam Ci tam pracowy. Ile dostaniesz to zależy od tego ile wynegocjujesz, ale i tak zrobią cię w balona i podpiszesz umowę z mityczną premią, a jak trzeba to popracujesz dziennie dłużej niż 8 godzin za cene 8 godzin. Do tego paluszek do skanowania odcisku codziennie.

Ziom

Dokładnie 8 godzin 15 minut. A jak trzeba dłużej

@Ziom

@Były pracownik @Ziom Dzięki za informację. A jak wygląda atmosfera w pracy?

Ziom
@Zainteresowany

Atmosfera mysle ze jak wszedzie. Jak sie odnajdziesz w ekipie to ok, a jak nie to cie zjedzą. ;-)

Bartek

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Zarobki marne,kantują kiedy się tylko da,podstawa 2 tyś reszta regulowana premią.Co miesiąc inna wypłata Wymagają przychodzenia w Soboty a w tygodniu nadgodzin,marnie płatnych. Kierownicy sami nie wiedzą co mają robić,raczej wybrani z przypadku a brygadziści szkoda gadać. Na dziale mechanicznym można się poczuć jak w zakładzie pracy chronionej kilka osób ma chyba żółte papiery,lecą bluzgi.głupie żarty,nabijanie się z innych pracowników

Trochę szczegółów
@Bartek

@Bartek, jak wygląda nabijanie się w tym zakładzie? Podasz jakieś przykłady?

dzien kobiet

Agnieszko, Niezaleznie od okolicznosci I kto ma racje wypowiedz "IQ wyzsze niz kobieta..." Marnie swiadzczy o autorze i napewno nie zacheca do kontaktu z firma. Co niektore srodowiska moglyby nawet pokusic sie o pociaganie do odpowiedzialnosci z urzedu.

Mydło
@dzien kobiet

To w związku z tym mogę jeszcze się bezpiecznie schylić po mysło? A tak na poważnie - nieźle to świadczy o autorze i innych osobach, które podobnie uważają. Do tego jak można czyjąś inteligencję przyrównywać do robaka. Brak mi słów. Bardzo miłą sobie atmosferę tworzycie. ,,Co niektore srodowiska'' - jakie tam macie środowiska, poza niemiłą atmosferą pracy?

Szukam pracy

Witam. Na jakie stanowisko na lepiej aplikować w danej chwili. Widzę że jest mnóstwo ogłoszeń o pracę. Czy może mi ktoś doradzić a nie tylko pisać złośliwości

Henry

Tylko narzekanie najlepiej niektórym wychodzi?

Szukam pracy

Sądząc po ilości ogłoszeń o pracę firma musi mieć dużo zleceń. Od pewnego czasu zastanawiam się nad złożeniem cv do powyzszej firmy. Na jakie stanowisko na lepiej aplikować. Pozdrawiam i dziękuję za informacje

Karol
@Szukam pracy

Panuje tam kiepska atmosfera, wiec nikt nie chce u nich pracować. Szczerze odradzam. Lata świetności tej firmy chyba już przeminęły bezpowrotnie.

@Karol

Kiepska atmosfera. Co przez to mam rozumieć możesz rozwinąć temat.a na jakie zarobki mozna liczyć po przepracowaniu roku czasu

aa

Ta ilość ofert nie bierze się znikąd.

pz

ostatnio dużo mają ofert pracy... byłem na rozmowie - odpowiadają pytaniem na pytanie (w kwestii zarobków), nie precyzują kwoty za którą masz pracować dają ci pewność jedynie na 1700 zł, bo reszta to niewiadoma premia (niewiadoma, bo nie wiadomo ile i czy w ogóle ją otrzymasz). Ponadto na spotkaniu nie wspominają o odcisku palca, a jak przyszedłem na dzień podpisywania papierów oburzeni, że się nie zgadzam ( a przepraszam nikt mnie o tym nie poinformował na rekrutacji), ostatecznie zrezygnowałem.

jozo

Piszecie tylko o pracownikach biurowych , napiszcie co dzieje się na produkcji tam też pracuj (usunięte przez administratora) nie zdążyłem się przyjąć a już się przekonałem.

Pająk

Ha ha ha ha hihihihi

Rhaegal
@Pająk

Może więcej nam opowiesz niż ha ha hi hi? Jak atmosfera i jak ta kobieta z twojego zespołu? Jeszcze pracuje? Nawet ostatnio słyszałem o niej dyrdymały. Już nie pracuje na nadal się robi jej wrogów - już wymiotuję od tego. Szkoda, bo fajnie się z nią pracowało. Wszystko było na czas.

Rhaegal

"szczegolnie jeden( pan Asia)" - czyli teraz z kolejnej kobiety robicie transwestytę? Wymiotuję już tym. Ciekawe kiedy ta ploteczka dojdzie do moich uszu. Oby po pracy, bo nie chce by obiad poszedł na marne. Ciekawe macie tematy do plotek. Wolę już te o kosmitach.

Agnieszka

@Mirek, a Ty dlaczego nie polecasz?

Mirek

Ja zdecydowanie nie polecam. Nie wierzył bym w komentarze napisane przez osoby, które nie są zwykłymi pracownikami jak Agnieszka. To co mogę polecić jeżeli wynegocjujesz sobie dobrą pensję to przynajmniej można żyć. Dlatego tu jeszcze jestem i robię dobrą minę do złej gry. Takie czasy. Rodzinę trzeba utrzymać.

Agnieszka

@Pracownik, podsumowując polecasz pracę w JM Tronik?

Inny pracownik

Ten z 20 letnim stażem to syn prezesa.Dyskusja tu zawarta pokazuje,że tych znudzonych musiało być więcej niż tych co pozostali.Profile innych firm w podobnej branży wyglądają lepiej i mają wyższą ocenę.

Agnieszka

Jeżeli myślicie o aplikowaniu do JM Tronik i zastanawiacie się nad tym, co może zaoferować Wam firma, polecam zapoznać się z ich stroną internetową http://www.jmtronik.pl/co-oferujemy

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa