Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Ze strony jm tronik oferty pracy: Dla elektryk/mechanik serwisant: Oferujemy: umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole. Dla montera elektronika: Oferujemy: Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, Pracę w młodym, dynamicznym zespole, Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy. Wniosek: dla montera wynagrodzenie nie jest już atrakcyjne tylko adekwatne (cokolwiek to znaczy)

I jak w JM Tronik ? Jakieś zwolnienia ? Jakoś nic nowego od grudnia się nie pojawiło... obecnie ofert brak...

@Nowy

Są oferty na stronie.

Sergiej

Wituj, jestem ukraińcem i mam pytanie czy firma zatrudnia obcokrajowcuw? Mam duże doświadczenie w produkcji. W Odessie pracowal w huta stali, mleczarnu, szybku się uczy. Prosze o adres filrmy.

Gienadij Johnson
@Sergiej

Mleko się rozlało.

@Sergiej

Adres masz na górze. Wapienna 22 Warszawa. Telefon też chcesz?

Stary druh

Podobno Prezes odchodzi ........więc zwolnień nie będzie

@Stary druh

To może troszkę hazardu na koniec roku?

Nie przyjmujesz zakładu?

Nicka

I co? Odszedł?

Młody duch

Pewnie będzie rozwolnienie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.

Ogłoszenie o pracę monter za 21 zł brutto.

Znalazłem coś takiego: TaaaaNaPewno, więcej niż dwa lata temu Firma, której stanowczo nie polecam. Obiecywane są przysłowiowe gruszki na wierzbie\", że będą premie, że połowa dochodów firmy z danego zadania zwróci się w postaci dodatkowej premii, lecz gdy przyjdzie koniec okresu rozliczeniowego - pensja jest taka sama jak miesiąc temu i to dodatkowo bez rozliczonych nadgodzin. Liczy się tylko ich zysk, a pracownik jest zerem i ma siedzieć cicho. Za chorobowe dostaniesz w tej firmie tylko 40% przeciętnego wynagrodzenia, bo tylko pensję (a nie pensję + stałą premię) zgłaszają do ZUS. Celowo pensja podzielona jest na STAŁĄ premię i bardzo niską podstawę. Dotyczy to oddziału południe. Czy tak jest w całej firmie i czy tak się dzieje nadal?

Sprzedaż

Czy jm Tronik szuka kogoś do działu handlowego?

Renifer

W tym roku Prezes, Dyrekcja i cały super zarząd pokazali jak zalerzy na zwykłych czarnych pracownikach od brudnej roboty. Zabrali benefity, brak paczek na święta, a szczytem buractwa była firmowa wigilja a raczej jej brak dla wszystkich pracowników. Teraz wymagane są nadgodziny, bo koniec roku.... Wyciskanie (usunięte przez administratora) że bedzie podwyżka i urlopy aby tylko czarnuchy robili bardziej efektywnie i zostawali po godzinach. Nie ma co się łudzić lepiej zatrudnić młodego za 2700 niż dać podwyżkę dla starego pracownika. WIĘC JA RENIFER O WAS PAMIĘTAM I składam wszystkim Czarnym pracownikom, najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia, trzymajmy się razem w kupie, szukajmy lepszej pracy by utrzymać swoje rodziny.

@Renifer

Co rok to samo tyle ze zabieraja co raz wiecej.a niebawem znow selekcja kto leci.ale z bonami na swieta to przegiecie.szkoda ze juz niema mozliwosci by wpadla 5 zeta w szatni bo teraz to samo macie za darmo odgornie

@Elf

Polecam „maść na ból (usunięte przez administratora) za chwile Nowy Rok, może mniej będzie bolało co po nie których.

Tuńczyk z puszki

Mam prośbę do jednej osoby z produkcji, żeby używała dezodorantu. Ciągle od niej cuchnie. Brak higieny to też problem, który trzeba podjąć. Zawsze jak się schyli do szafy czy wstaje to odór ciągnie się na odległość. Może domownikom to nie przeszkadza, ale w pracy trzeba zachować jakieś standardy kultury. Muszę ten temat podjąć na tym portalu, bo w pracy nie ma z nim dyskusji i jak mu dwa razy uwagę zwróciłem to zawsze mówił, że to nie od niego, a nikogo innego w pobliżu nie było.

PLUTO
@Tuńczyk z puszki

A ja się cieszę że, końcu mogę się wypiąć (usunięte przez administratora) i za 5 zł nikt mnie nie zachaczy w szatni ???? z głupim komentarzem.....

Tatar z łososia
@Tuńczyk z puszki

No to faktycznie masz problem. Może zaciągniesz wiedzy i pomożesz koledze, a i dezodorant można mu kupić na mikołajki. Dobry uczynek zrobisz. Powodzenia.

Do renifera

Ale śmieszne, chyba naprawdę Ci się nudzi aby takie głupoty pisać, nie mówiąc już o nie czytaniu regulaminu portalu i wpisywaniu tu totalnie zbędnych komentarzy, które nic konstruktywnego nie wnoszą. Współczuje szczerze.

Alabaster prawdziwy

Mój, drogi. Na rozmowie rekrutacyjnej, można spodziewać się rozmowy. Mam nadzieje, ze pomogłem ????

Franciszek
@Alabaster prawdziwy

Jeśli mam być szczery, to taki wpis nie jest w żadnym stopniu pomocny. Napisz proszę, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację i ma na tyle dobre warunki, że warto aplikować? Czekam na info.

Alabaster

Witam. Firma rekrutuje aktualnie na stanowisko Młodszy Planista. Ktoś wie jak warunki pracy i czego można się spodziewać na rozmowie o pracę?

Halina
@Alabaster

Dzień dobry, zdecydowałeś się na aplikowanie? Zostałeś zaproszony na rozmowę? Może miałbyś jakieś porady dla osób, które rozważają zatrudnienie w JM Tronik?

Alicja

W Internecie mignęło mi ogłoszenie o pracę w JM Tronik - firma poszukuje obecnie operatora CNC (krawędziarka, wykrawarka). Pracodawca oczekuje między innymi znajomości sterowania FANUC oraz znajomość procesów obróbki blach. Całe ogłoszenie znaleźć można tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-krawedziarka-wykrawarka-warszawa%2Coferta%2C6976824 . Czy ktoś z Was zdecyduje się aplikować? Co sądzicie o tej ofercie?

Były operator
@Alicja

Zapewne wszyscy piszący tutaj raczej wylewają swoje słabości i żale wiec nie licz na konstruktywne odpowiedzi. Spróbuj to się przekonasz. Wirtualne komentarze nigdy nie dadzą Ci prawdy jeśli sam się nie przekonasz. Powodzenia.

Złoty Campio ( Logistic )

Witam serdecznie. Zapraszam wszystkich pracowników jak ich rodziny na wyśmienity piknik z okazji dziecka. Będą grillowane kiełbaski, podgrzewane szaszłyki, zimne piwerko z beczusi , steki po argentyńsku, kaszanka na słodko i wiele, wiele innych potraw... no i nie zabraknie dancingu przy radiu. Nie zastanawiaj się długo tylko bierz żonę, męża, dzieci, kochanka, chłopaka na piknik.

Tusipek
@Złoty Campio ( Logistic )

To fajne benefity macie. Pozazdrościć...

Lato znów dmuchnęło robotą prosto w twarz czas ruszyć tam gdzie materiałów brak już to znam, nadgodzin pełne dni znów pobiegniemy tam gdzie nie ma szans. Nie chcę tu mych myśli ściszać i tak wszystkie złe są a ostatnio znów ktoś mówił, że zwalnia się a ja wtedy zawsze śmieję się. Wiatr i sny Jedyny cel to PKPe mów do mnie mów i tak do wyczerpania sił a gdy robota skończy się ja dobrze wiem, że od nowa zacznie się Nie wstyd mi przy JM tracić czas patrz na mnie patrz, podziwiaj i walcz Noc i dzień w uśmiechu zlewa się wiele mi nie trzeba to czego chce na wyciągnięcie ręki kłania się to kolorowe dni, kolorowe dni...

Elektronik2

Pracowałem tam kilka lat temu jako Elektronik - Programista. W czasie rozmowy o pracę ustaliliśmy pensję netto (na rękę), a na umowie dostałem taką kwotę, ale brutto! Nie zrezygnowałem, bo musiałem spłacać kredyt i miałem małe dziecko. Nikt nie pyta pracownika o pozwolenie na odcisk palca i zdjęcie twarzy. Czujesz się kontrolowany, wszędzie są kamery. Brak organizacji pracy. Beznadziejna atmosfera i warunki. Nie polecam!

Skrzat
@Elektronik2

Czy się zwolniłeś sam czy wyrzucili cie i jak to wygladało?

Elektronik

Stanowisko: Elektronik - Programista . Nie polecam! . Zła atmosfera w pracy, stres. Praca na 7 rano, trzeba być najpóźniej na 6:45. Zły dojazd, daleko od centrum. . Prezes, który zakładał firmę, żyje teraz w innym świecie, ma dużo forsy i nie szanuje pracowników. W ciągu roku tylko raz odwiedził nasz dział i nawet się nie przywitał. . Słabe zarobki, brak premii, tylko obietnice.

biurowy
@Elektronik

Ciesz się że was Prezes nie odwiedzał. Na podobnym stanowisku niektóry musieli go odwiedzać kilka razy w tygodniu i wysłuchiwać o sobie i innych niestworzone historie.

do szeregowego programisty
@Elektronik

OJEJ ma na 7-ą i narzeka a większość pracowników na 6 ! Zły dojazd i daleko od centrum? A jak się kolega zatrudniał to obiecywali pracę w centrum w Mariocie czy na Wapiennej? Prezes Cię nie odwiedził ? A może kawę powinien zaparzyć i na ciacho zaprosić? A zarobki masz takie na jakie się zgodziłeś przy podpisywaniu umowy.

Kawowy

To jak to w końcu jest z tą kawą?

Solidny pracownik
@Kawowy

Jeżeli zarabiasz to kawę możesz pić w domu do obiadku. Do zakładu pracy przychodzisz pracować, a nie po to żeby kawy się napić. Popieram kierownika Bartka za jego działania kadrowe. Musimy być rzetelni i sumienni w JM TRONIK. Już trochę pracuje w tej firmie i wiem, że pracownicy od lat mieli swobodę poruszania się po hali ( kawki, papieroski, toaleta itp) Chcesz być uczciwy to bądź w porządku dla pracodawcy. Ja i tak bym jeszcze parę osób zwolnił, ale to nie ja podejmuję ostateczną decyzję. Mam radę dla osób które narzekają na pracę. Nie musicie być w naszym zespole.

także tak
@Solidny pracownik

Tak panie wazeliniarzu zakazać poruszania się po firmie, każdego pracownika uwiązać na łańcuchu w ramach stanowiska na którym pracuje na 8 godzin, a ,,jeżeli zarabiasz" (dobry żart) to o toalecie również pomyśl w domu. Co do papierosów, nie wiem jaki to wielki problem wprowadzić zasadę jak w znacznej większości zakładów, żeby czas na papierosie odpracować. (usunięte przez administratora) pali wedle sumienia a niepalący nie mają problemów z ,,przerwami" kolegów. Niestety firma lubi sama sobie rzucać kłody pod nogi a potem zwalać wszystko na pracowników

Piekarz konfident
@Solidny pracownik

To pewnie piekarz tak donosi, dobry z niego konfident. On się pozbywa pracowników, a jego dziewczyna czyści jego portfel.

Nadworny piekarz
@Kawowy

Jest kawa, a nawet pączki do kawy. W tłusty czwartek były te od Gesslerowej, pyszności.

Nogawek
@Nadworny piekarz

Witam moich gości. Kiedy ten donosiciel bez wykształcenia w końcu się uspokoi? Wszyscy wiedzą o kim mowa, a w pracy boją się jemu wprost to powiedzieć. Po to jest ten portal, żeby można było bazgrać bez oporów. Tylko kulawy stoi zanim murem. Widać, że dwie z nich cioty, które boją się czarownicy od produkcji.

Zino powraca

Jeszcze jeden i jeszcze dwa zino trzeźwy ( bądź nietrzeźwy) do pracy gna. Najlepszy ze mnie pracownik... na na na. Już niedługo wracam! Hello mordeczki. Pozdro dla ziomków

Prawdziwy
@Zino powraca

Ale kur...wa zabawne. Jakis debiil z produkcji udaje orginal... pewnie niedlugo sie okaze kto.

JA

Z tego co czytam to zwolniło się dużo osób. Jakie są wynagrodzenia dla nowych pracowników a jakie dla starych? Pewnie niebawem będą szukać do pracy ludzi którzy znają się na robocie i są gotowi do poświęceń dla firmy w której pracują. Takich jak JA.

Masz zespół Dovna
@JA

Jeśli szukasz stałej, stabilnej pracy, masz życie prywatne, urlop wakacyjny planujesz z wyprzedzeniem i lubisz mieć wszystko jasno poukładane między życiem prywatnym a zawodowym to dział produkcji zdecydowanie nie jest dla ciebie. Praca raczej żeby się zaczepić na jakiś czas, nie potrzeba dużej wiedzy ani kwalifikacji. Jeśli nie przejmujesz się pracą, nie przeszkadzają ci błędy i nie starasz się aby w jakiś sposób ułatwić sobie i innym wykonywanie różnych czynności to jak najbardziej się odnajdziesz. Co do pracy w biurze to raczej mało kto narzeka, choć na jakiś awans też nie ma co liczyć, o czym już w wielu postach wcześniej było.

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa