Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

ss

Jakaś cisza tu chyba przed jakąś burzą.Wszyscy cicho siedzą i nic nie mówią.Są szykanowani przez przełożonych.

njovfe

adlera zwolnić za NIEBHP

xyz

Pierw oddadzą nam wszytskie soboty a później nie przedłożą umów..czy to tak ciężko zrozumieć, liczby maja sie zgadzać w firmie a ze nie potrafimy razem w jedności pokazać ze nam to nie odpowiada, planisto małpoto i ty jakiś tam od finansów, prezesie DAnke!

planista

Oddają wszystkie soboty więc nadgodzin nie będzie.A całą robotę przenoszą na październik i też będą soboty na dwie zmiany i oddadzą w grudniu.

@planista

To akurat bardzo dobra wiadomość dla wszystkich którzy tu pracują :) gdyż zwolnień nie będzie!

Referendum

A DTW całe było na referendum? zna pytania w ogóle? interesuje się zmianami? czy całe życie chce być okradane z każdej strony a potem tu narzekać ??

dtmyu
@Referendum

Gang skórzanych foteli ze swoimi podnóżkami nie jest okradany on sam kradnie.

Ale sie dzieje !!!

Idioci gonią jeszcze większych idiotów, mówiłem wam kiedyś, na produkcji sie wiecej nie zarabia i zarabiać długo nie będzie, dopóki sie nie pozwalniacie i nie bedzie miał kto robic dopóty stawki nie wzrosną (wypłaty będą większe)jak nie bedzie chetnych do pracy, (prawo podaży i popytu), jeju ludzie ja sie zwolniłem i polecam wam to samo, nigdy nie będzie lepiej jak jacyś idioci o których pisał ktoś wyżej co chcą pracować za każda stawkę i jeździć do Bolechowic do cioci na wakacje nie będą mieli większych ambicji! Chcecie nagłych podwyżek to nagle 100 osob a moze wiecej jednego dnia musi odejść, jedynie wtedy stawki moga wzrosnac bo produkcja stanie! ale skoro tylu ambitnych co jezdza na wakacje do Bolechowic to zaraz znajda sie inni chetni i wezma tą samą pensje, nie wiem ile jeszcze lat musi minąc by sie Polska o trzasła i nie brał kazdy, kazdej pracy za każde pieniądze, sami jestescie sobie winni DEBILE tak DEBILE IDIOCIE TĘPI!!! Słow szkoda ale taki jest rynek pracy! Biezcie i zaciagajcie wiecej kredytów i róbcie wiecej dziec to na pewno sie nic nie zmieni! DEBILNY KRAJ DEBILNA sytuacja ale to wiekszosc musi zrozumiec cos a nie mniejszość, co madrzejszy przeciez odszedł!

piersi

Będzie będzie zabawa, będzie się działo. ...

Bebe

Najlepszy komentarz od kilku lat. Brawo!

yyy

Gang skórzanych foteli teraz rządzi w dtw:)

dzeronimo

A czemu nie zarabiać wiecej?, czy 3tys to to dużo na obecne czasy? Jak masz ambicje mieszkac w stodole i jeść cale życie kajzerki z pasztetem, a wakacje spędzić u ciotki w Bolechowicach to tak jesteś szczęściarzem, wiec wybacz uśmiechaj sie dużo i nie obrażaj ludzi którzy marza o lepszym życiu, a jaka firma przynosi większe zyski niż dtw w okolicy?, na głupie pomysly kierowników, glupie decyzje niezrozumiale zakupy fundusze są..na podwyżkę dla załogi którą pracuje w oparach rakotwórczych związków wysokiej temperaturze, ale kupią kiełbasę i piwo nam wynagrodzą pracujące soboty

Stokrotka

Kultura coraz lepsza na forum

felek

Ambulans w odwodzie dojedzie ......... Może mieć problem osp z wyciaganiem studzienek pod H2 ale jak by co to zawodowa przyjedzie .

hy

gdzie jest adler !!!

mm

W tej mało cywilizowanej firmie normalność zakończono około końca produkcji wezera . I odejściu Malczyka . Pierwszy co wiedział do czego po zmianach można się spodziewać .syf dziadostwo kolesiostwo i zero szacunku dla pracownika . Smiecie co pan Stefan z litości zostawił bezmuzgi a teraz szych z (usunięte przez administratora) strony .brygadzisci z zerowym ilorazem .komputer był albo by znaleść meble albo zamówić coś na budowe domu. Tak się zapiepszalo naDC a AC to pies który jeździł na gape .siedzi brygadzisci w pracy i mebluje dom . Mareczku skóry na fotelach . Pewnie wypas po zmianach.ze wsi jesteś choć w tej wsi przybylo inteligencji . Fajnie że kolek jest czysty .a adler jest za oslonami jako najlepszy bhp owiec .właśnie sprawdzamy na Matejki bo biedak nie istnieje jako bhp

mm

mtd

Co tego castingu powinni jeszcze dołączyć test iq i wszystko jasne

A

Ciekawe to spostrzezenie buhaha

Baba z nosa

A powiedzcie mi takie cos. Podobno kasting na brygadzistow byl i zakonczyl sie wybraniem kilku a reszta miala opcje albo zwolnienie lub przejscie na produkcje. Wiec niech ktos racjonalnie wytlumaczy mi takie cos. Ze osoby ktore mialy przejsc na produkcje i pracowac jak reszta przesiaduje caly czas w akwarium lub biega jak piesek za kolega brygadzista. Czyzby wybrani brygadzisci byli tacy tepi ze potrzebuja swoich blaznow ?Kolejna rzecza jest sytuacja taka. Dlaczego te przydlupasy chodza w koszulkach brygadzistow ? Przeciez sa zwyklymi pracownikami. Dac im czapeczki z pomponami .

adleris
@Baba z nosa

chodzą w podkoszulkach brygadzistów, bo jak poprosili o nowe na produkcję to im nie dali, kazali chodzić w tym co mają i poczekać na nowy rok. Co do pomocników to już różnie bywa...jedni to układ inni po prostu pomagają ale pracują też na produkcji.

Nowa

A mi dobrze się w DTW pracuje i mimo że zarabiam dużo mniej niż każdy z Was to nie narzekam wogole. Zauważyłam że pracownicy którzy pracowali już tu i teraz wrocili też nie narzekają, poprostu widzieli co się dzieje w innych firmach. DTW jest naprawdę fajną firmą jedną z lepszych w pobliżu, pracujecie za dobre pieniądze w porównaniu do nas nowych, macie umowy lepsze niż na miesiąc a nadal narzekacie :( Naprawdę cięzko mi Was zrozumieć ja bym tylko chciała się utrzymać aby praca była na dłuzej niż obiecywali.

bebe
@Nowa

I przez takich ludzi Polska jest Chinami Europy. 1500 i jest tak zajeb...cie. Jak rurkowiec tylko żryć i żyć. Masz jakieś większe ambicje jak przeżycie od pierwszego do ostatniego?

Rurkowiec
@bebe

Odwal sie od nowych! Sam napisz jakie wielkie masz ambicje! Chcesz walczyć o podwyżkę to droga wolna co za problem przygotowac się do rozmowy przyjść do biura i pokazać się z dobrej strony, zaprezentować dlaczego należy Ci się podwyżka i za co. CO takiego masz w sobie że należy Ci się podwyżka? Masz ambicje, ha smieszny jestes ambicje masz aby pracować na produkcji do końca życia i narzekać na wszystko, ile byś nie zarabiał to i tak będzie mało i tak będziesz narzekał, znam takich jak ty. Piłkarzyki, nic nie robią ale kase coraz większą by chcieli, wszyscy narzekacie że mało zarabiacie chcielibyście pewnie podwyżki! Nic z tego, żadnych podwyzek nie będzie, mało tego waszego trenera już nie ma :D skończyło się, albo wezmiecie się do uczciwej pracy jak reszta, albo wasza kariera się skończy przy najbliższych zwolnieniach, koniec kolesiostwa, trenera już nie ma, nikt was nie uratuje.

o
@Rurkowiec

trampkarze zas....

bebe
@Rurkowiec

NIe jestem pewien czy trollujesz, natomiast debilem jesteś na pewno. Ja chcę godnie zarabiać uczciwie pracując. A Ty chcesz nie większej wypłaty dla siebie, tylko żeby inni mieli niższe. Czy to normalne?

bohdan
@bebe

pier ..l dalej dentysta smiech pięć ciu u na dentyste w dtw to jedynie zęby powybijami taka o praktyka baranie

ADLER
@bebe

Jak chcesz więcej zarabiać to zmień branże! poprzewracało się w głowie! Pracujesz na produkcji gdzie zarabiasz od 2500 do 3200 zależy od tego czy byłeś piłkarzem pod opieką trenera już zwolnionego :D czy pod innym kierownikiem. To są niezłe zarobki jak na pracownika produkcji! I koniec debilnego gadania z twej (usunięte przez administratora) ani słowa więcej bo dojade jak psa! Chcesz godnie zarabiać to zostań dziennikarzem, prokuratorem, adwokatem i przestań opowiadać głupoty! Teraz napisz nazwe innej firmy w okolicy w której na produkcji zarabiają więcej niż TY w dtw prosze bardzo napisz nazwe tej firmy, i zaraz po tym złóz wypowiedzenie w dtw i uciekaj do tamtej firmy gdzie sa zarobki na produkcji lepsze. Jesli nie napiszesz nazwy takowej firmy i nie zwolnisz się w ciągu tygodnia pozostając cały czas w DTW przyznasz mi racje ś.m.i.e.c.i.u!

#

Kim Dzong adler i malota żądzą twardą ręką jeszcze nie zamontowali ogrodzenia pod napięciem bo już każdy swój numerek obozowy ma.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.