Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Zzz
@Z1

Kiedy będą bony?

.....

Co jest z z2 czemu nie ma wypłat??

Ciekawość

Czy wszyscy już dostali wypłatę na z2?

@Ciekawość

Nie

To będę te wypłaty dzisiaj?

Bubu

@Bubu

Skąd wiesz

Będzie jutro wypłata ????jahahahaha

Ciekawy

Poszły już wypłaty? Ktoś coś wie na ten temat?

@Ciekawy

Ja słyszałam że mają być w poniedziałek bo problem z systemem mają ale czy to prawda to nie wiem

@:(

Zapewne to wina systemu ????

Bubu
@Xxxx

Wiesz inaczej lenistwo pań z kadr xd

Darek
@:(

Co te kobiety robią w tych biurach że wypłaty nie mogło wyslac to co ino kawka ciasteczko i nic więcej szok w żadnym zakładzie takiej patologii nie ma

Xp
@Bubu

To nie będzie dzisiaj wypłat?

Xd
@Xp

Wiadomo było

@Darek

Nadgodzinki im wpadły w sobotę i niedziele a biedne nie zdążyły

Ciekawe
@Xd

Miało być dzisiaj

Zzzz
@Ciekawe

Niby kto ci tak powiedział

@Darek

W każdym zakładzie jest wypłata na 10 i nikt nie zadaje głupkowatych pytań od 1 dnia nowego miesiąca kiedy wypłata....

Darek
@Xxx

W każdym porządnym zakładzie jes wypłata 1 szego a gniota poznać po wypłacie!

@Darek

To idź do takiego i nie narzekaj....

Mala
@Ciekawy

Ktoś już dostał na Z2 wypłatę

@Mala

Ola
@Mala

Tak dostałam wypłatę. Mam konto w Credi Agricole zakład też ma tam konto.

Hmm
@Ola

To pewnie późno wysłali i do mnie dojdzie w poniedziałek

Ciekawość

Macie wypłatę?

Zwykły szarak

Tak na serio co jest z wypłatami?

Grrrr
@Zwykły szarak

Dobre pytanie dlaczego nie ma dziś wypłaty

@Grrrr

Koleżanka dostała już przelew

Xx

Ilcjs

Kiedy będzie wypłata

Jałmużna
@Ilcjs

Do 10 napewno zgodnie z warunkami umowy ...

Luźna
@Jałmużna

10 tego to za prlu było a ten zakład nowoczesny jest?

Jałmużna
@Luźna

A co ma zapis umowy do nowoczesności ?

Timo

Może dzisiaj będą przelewy

@Timo

Jutro

Ten zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) Wszyscy się tam dupcza polki, Ukrainki a chłopy tylko czekają żeby wykorzystać sytuację a zwłaszcza ci żonaci zresztą baby tak samo z obrączkami na palcach są nie lepsze

Góra powinna też się wziąść za to że się przychodzi pracować a nie na spotkania towarzyskie

Nocny jastrząb

Fajnie macie pracować i jeszcze można podubczyc w pracy nic tylko zazdrościć takiej pracy

@Nocny jastrząb

To się zatrudnij jak tak zazdrościsz

Nocny jastrząb

Na razie mam zbyt dobrą pracę żeby zrezygnować sam ale jak by co to kto wie

@Nocny jastrząb

Musisz być bardzo nieszczęśliwy że takie rzeczy cie cieszą

Xxxxx

Dostał ktoś wypłatę?

Cisza jak na ten moment

Ktoś

Raczej nie ????

Pieniądz
@Xxxxx

Podobno pieniądze szczęścia nie dają także ten...

Lol

Jutro niby ma byc

Hihi

Wiecie może kiedy będzie wypłata na z2?

@Hihi

Do 10 mają czas

Cześć. Wie ktoś czy będzie wypłata w piątek?

Xoxo

Tak będzie potwierdzone info

Zxc

Podobno maja zwalniać za każde l4 nawet jak się ma umowę na stałe bo za duża absencja jest i odrazu maja wypowiedzenia dawać

@Zxc

Nie za każde tylko za zbyt czeste l4 mogą zwolnić. Dobrze wiemy że są kombinatorzy, takich powinni dawno zwolnić.

@Czarna

Jak był COVID i nie mieli co z nami zrobić sami prosili żebyśmy brali l4 i tak jest teraz a nagle ze zwalniać będą bez jaj jakoś jak im to na tekę było nikogo nie straszyli

Hah
@Ida

Jak pracy nie ma na zakladzie i nie mają co z ludzmi zrobić tylko wysyłaja ich na urlop to człowiekowi zal urlopu i na l4 idzie bo urlopu nie ma z gumy a dopiero poczatek marca jest

Idą
@Hah

A ja to się ma do tego ze maja sprawdzać zwolnienia i zwalniać jakiś szantaż rozumiem ze mamy wybrać cały urlop bo jak pójdziesz na l4 to cię zwolnią

@Hah

Nikt nie ma prawa wysłać cie na urlop z tego powodu, że nie ma pracy. To ty piszesz wniosek urlopowy, nie chcesz urlopu przychodzisz do pracy i proste.

Voli
@Idą

A co to za moda, że jak spadają plany to pracownicy idą na l4?

Masakra
@Zxc

Strach się bać

@Masakra

Noooo najlepszy zakład ever i lidzie i zarobki miód malina

Jolka
@Voli

A co to za moda ze jak roboty niema to każą brać urlopy

Ruda

Co się, z tymi wszystkimi ludźmi dzieje????(usunięte przez administratora)

@Ruda

To są objawy żądzy władzy. Mnie to śmieszy, bo ani miejsce pracy nie jest prestiżowe, ani praca ambitna. Wstyd, że się tu pracuje więc nie wiem po co sie zlosci, po co ta obłuda. Ludzie, pamiętajcie że w jednej chwili to wszystko może się skończyć. Warto tak się szarpać?

Czarna

A które to są z Wieprza?

Fela

Dobrych ludzi degraduja, a takich trzymają, bo takich "poganiacz" widocznie im potrzeba.

@Fela

Kiedy będzie wyplata

Ada

Ale ma ten zakład opinie. Dramat. Kazdy z każdym... Śpi. Wieczny problem z wypłatami wyzysk ludzi.. Czytam te opinie no to dochodzę do wniosku że masakra. A potem się dziwią że nikt nie chce pracować..

Ktoś
@Ada

To nie zakład jest zły to ludzie są kiepscy w tym zakładzie. To ludzie dają sobą pomiatac to ludzie dają sobą żondzic jakimś liderką które nic nie robią tylko liża tyłki majątkowym a jak wchodzą do biura to wszystko zrobią żeby był winny pracownik bo co zrobią sprzeciwia się kierownikowi. To ludzie doprowadzili do takiej opinie bo na to sobie pozwolili. Także zakład jest dobry zawsze płaci na czas do 10 obwiniajcie swoich kierowników zmian swoje liderki które są tylko po to żeby nic nie robić to oni robią całą to robote a co ważne obwiniajcie siebie to wasza winna bo nie potraficie się sprzeciwić swoim koleżanką liderką majątkowym które tylko grają pod siebie ...

Abc
@Ktoś

To cała prawda ...

$Aldii
@Ada

Dzięki niskim płacom to jeszcze nie upadło.

Wow
@Ktoś

Żondzić ?? Serio aż oczy bolą xd

Dominik

Witam. Czy jest możliwa praca w środę, czwartek oraz piątek? Ze wzheldu na to, ze jestem studentem. Prosze o wiadomość

Szukam pracy w Bielsku-Białej w dziale utrzymania ruchu. Możecie mi pomóc czy u Was warto?

Ee

Pracownicy poszukiwani ciągle

Mily

Dobra fucha dobrze płatna

UR

W Proseacie w BB potrzebują

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.