Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

MałaNowa

Witajcie ;) Czytam, i czytam aż naszła mnie ochota na dodanie co nieco od siebie. W poniedziałek jadę na szkolenie do Łodzi i liczę na same pozytywy ... ;p Z tego co wywnioskowałam z rozmowy kwalifikacyjnej praca jest wdzięczna. Aaaa Moi Drodzy jeśli , ktoś narzeka na płacę to najwidoczniej nie przykładał się do zleconych zadań .... To normalne , że nic za opierdzielanie się nie dostaniemy ;D Tacy ludzie są śmieszni. Skoro wymagamy dużo od pracodawcy tak samo wymagajmy od Siebie . Pozdrawiam .

Emiliak

Polecam prace jako przedstawiciel handlowy. Jestem z Torunia, bylam na 2 etapach i w koncu mnie przyjeli. pracuje dopiero od miesiaca, jak narazie jestemzadowolona, pensja wysoka, wszystko dobrze.

buba

Hej czy ktoś wie na czym polega praca na stanowisku Pracownik biurowy – archiwizacja baz danych. jak warunki?

studenciak

Witam, wiadomo coś może jak wygląda rekrutacja na pracownika back office?

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
anecia

hi - 2012-11-09 13:05:09 Czy wiecie jak wygląda przebieg rekrutacji w Toruniu? Czy już ktoś został zatrudniony? Czy ktoś może wypowiedzieć się, jak wygląda szkolenie w Łodzi? Zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd?ja jestem z bialegostoku bo wlasnie tu powstaje nowa placowka przeszlam juz pierwsza rekrutacje i bylo ok pytania w sumie dotyczyły mnie a moze ktos wie jak wyglada drugi etap????????????/

kolczyk

Pracuje tam tez od kilku dni, ludzie naprawde ok, szefostwo takze. Przyjemna atmosfera, zarobki obiecujące, ale wydaje mi sie ze sie nie zawiode. Pozdrawiam wszystkich tam pracujacych i tych ktorzy tam sie wybieraja. Polecam ;]

hi

karol k.

Jak uzywa sie wulgaryzmow, to takie komenatrze sa usuwane. Co do pracy w eco-vital. ja jestem zadowolony, poczatkowo pracowalem jakos telemarketer, zarabiajac 11 zlotych na reke. po czasie stwierdzilem ze moglbym byc przedstawicielem handlowym. i teraz nim jestem. :) zarobki sa bardzo wysokie, wyjazxdy na 3 dni w tygodniu. zawsze zakwaterowanie oraz transport mamy zapewniony. mlodzi wspolpracownicy, wszystko super. tylko szkoda, ze tyle czasu poza domem. warto, polecam.

timka

Pracuję w tej firmie od krotkiego czasu, jak narazie nie mam zadnych zastrzezen. Dzwonie do ludzi i zapraszam na spotkania pokazowe. praca nie jest stresujaca, nikt nade mna nie stoi. Grafik bardzo elastyczny, mlodzi wspolpracownicy, szefowa rowniez fajna, ma ludzkie podejscie i jest bardzo pomocna.

mistro

macie moze swoje biuro w toruniu? pracuje w telemarktingu już dlugo, ale mam dosyc mojej firmy, i chce cos innego ale nie chce dojezdzac

pu

nie stresuj się rozmową, najważniejsze to uśmiech i pewnośc siebie a na pewno dostaniesz te pracę!nie trzeba mieć doświadczenia, jak jestes kumata i ogarnięta to na spokojnie się dostaniesz:)

Kitty

Hej, zaproszono mnie do Łodzi na rozmowę na stanowisko telemarketerki. Czego moge się spodziewać na rozmowie oraz ile mniej więcej się dostaje podstawy - zależy mi na pracy i nie wiem, jaką kwotę mam podać, gdy spytają ile chcę zarabiać :). Z góry dziękuję za pomoc!

Kitty

Mam w poniedziałek rozmowę na telemarketerkę, jakich pytań mogę się spodziewać oraz ile mniej więcej się tam zarabia (podstawa)?

bangbang

warto warto!kasa przyjemna, wyjazdy z mlodymi ludźmi.produkty fajne, zainteresowanie nie spada:)

Lola

Mam pytanie... dostałam sie na drugie spotkanie rekrutacyjne na przedstawiciela (Łódź) czy może ktoś napisac co mysli o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda wynagrodzenie i wyjazdy? Czy warto...? :)

Lola

new

słuchajcie, jak tu jest ze sprzedawalnością produktów, a właściwie z umawianiem na spotkania? Tak realnie ile można umówić spotkań na godzinę i jaka jest stawka godzinowa?

Nowa

Chciała bym wiedzieć jak wygląda konkretnie praca asystentki, czy płaca jest uzależniona od prowizji czy jest jakaś podstawa? Ile godzin dziennie się pracuje, czy dają samochód na wyjazdy? I jak wygląda "szkolenie"?

pomidor

mysle ,ze na miękko bys sie dogadala :)

alex

ja byłam na rozmowie i tak się zastanawiam ponieważ nie jestem z łodzi i ostatniego busa mam równo o 21 a zmiana po poludniowa jest do 21 czy byłaby możliwosc się dogadac ze zaczynalabym godz wczesniej i godz wczesniej bym wychodziła?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital