Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

vit.

"Umowa śmieciowa, każda sobota pracująca....i marna wypłata..." Nie każda sobota jest pracująca, nie masz takiego obowiązku, a wypłata jest zależna od Twoich wyników :) słabo się starasz, słabą masz wypłatę -PROSTE! Umowa śmieciowa, fakt, ale jeżeli komuś to nie odpowiada, nie musi przyjmować jej i tej pracy :). Owszem, przyjmują ludzi bez doświadczenia, ale to nie jest nic złego! Każdy kiedyś musi zacząć, a oni mają dobre podejście do takich osób i potrafią wyszkolić.

PH

Czy PH wyjeżdża gdzieś w Polskę , czy działa na swoim terenie ? Jakie są(jeśli w ogóle są ?) narzędzia pracy ? Pozdrawiam

hana

hej, wiem ze ida na reke z tym bo ja dojezdzam tez i wychodze wczesniej z pracy, a godzinowke nadrabiam sobie sobotami. jest fajnie :)

etna

...bajki opowiadasz...dlaczego jest tyle chętnych? pomyśl....przy takim bezrobociu w Toruniu ludzie biorą wszystko, w Eco-Vital nie musisz mieć doświadczenia dlatego tyle jest chętnych do pracy. (usunięte przez administratora)

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
xziomx

Nie nieprzychylne, tylko nieprawdziwe. To jest różnica. praca w tej firmie jest bardzo dobra. wynagrodzenie rowniez. Zreszta, kto pracuje ten wie. Po co to wasze zbedne komentarze o tym jak tu okropnie? gdyby tak było, to nikt by w Eco Vital nie pracowal.A pracownikow jest coraz wiecej podobno i sam zastanawiam sie czy nie zatrudnic sie tam. mam kolege ktory tam pracuje i jest bardzo zadowolony.

ponczus

Jako telemarketer. poniewaz mam umowe na ktorej wyraznie jest podane ile dostaje za godzine pozatym jasno nam wytlumaczono system prowizyjny.

Ehe

ponczus - 2013-01-16 16:57:47 ja tam jestem zadowolony, co prawda to moje 1 dni ale mi sie podoba. ludzie fajni, duzo smiechu zawsze. a i zarobki nienajgorsze. ;)Kolego a skąd wiesz jakie zarobki jak jeszcze wypłaty nie dostałeś? Pracujesz jako przedstawiciel czy telemarketer? Pewny swojej wypłaty będziesz mógł być jak będziesz miał ją w ręku tyle ci powiem.

ponczus

zawiedziona

Ktos - 2013-01-14 21:18:00 Skoro wam sie nie podoba to po co tam pracujecie? nikt was nie zmusza, zreszta podajcie swoje nazwiska, idzie do szefostwa, rozwiazcie umowe a nie sie zalicie.. Nie rozumiem tego marudzenie, bo praca tam jest naprawde fajna. tymbarsdziej dla studentow. na pensje narzekac nie mozna.. przerwy tez nornalnie sa, nikogo sie tam na sile nie trzyma. Nie można na pensje nazekać? no proszę Cię:( a gdzie odejść jak nas nigdzie nie przyjmą

KAZIU

FIRMA OKI DOKI

Ktos

Beti

Jak mozna sie zatrudnic w tej firmie piszcie [usunięte przez moderatora]

oktawia

do mateusz: ja pracuje w poznaniu, przeoczylam ze mowa o toruniu. :p ale jak w poznaniu jest tak fajnie to w toruniu tez musi. :) pozdrawiam i polecam ta prace wszystkim!

niki

Hejka mam pytanie.....Może ktoś się orientuje jak często są w Eco- Vital przeprowadzane szkolenia dla nowych pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź

mateusz

Ja pracowalem w tej firmie 2 miesiace. Zarabiałem 8,50 na godzine. :) A dziennie siedzialem ok 6 godzin, wiec w miesiacu mi sie niezle sumka uzbierała. plus 370 złotych premii za pokazy. Moim zdaniem warto tu pracować, ja na pewno tu wróce gdy tylko wroce do torunia. Więc mam nadzieje ze wtedy tez bedzie tak fajnie.

Oktawia

ja tutaj pracuje od miesiaca ponad, zarabiam 8zł/h. jestem zadowolona bo zarabiam wiecej niz myslalam. i to za siedzenie przed komuterem i dzwonienie do ludzi i zapraszanie ich na spotkania pokazowe. zadnej sprzedazy ani nic takiego. ogolnie prace moge polecic studenta, ktorzy chca sobie niezle zarobic, a nie maja zaduzo czasu.,

aaaaaaaaa

byłam dzisiaj na rozmowie na telemarketera. mam iść na szkolenie. Pani powiedziała że trzeba wyrobić średnią 4 umówionych spotkan na godzinę. zapomniałam spytać co jeśli się nie wyrobi tej średniej? wtedy nie otrzyma się wynagrodzenia? bo ta Pani powiedziała że za wyrobioną średnią mam 7zł/h. a może ja coś źle zrozumiałam.

madzia

Witam, czy na stanowisku telefonistki jest umowa zlecenie? i czy za każdą zaproszoną osobę dostaje się prowizje?

misia

Był ktoś dzisiaj na dniu próbnym w eco vital na stanowisku pracownika biurowego? Jeśli tak to wie ktoś kiedy będzie odpowiedź a propos wyniku?

Radek

Wiecie cos o tej firmie? moje 2 kolezanki tam pracuja, mowia ze fajnie, bo praca nie koliduje im ze studiami i ze mozna ladnie zarobic. sa telemarketerkami. A ktos z was cos wie moze? podobno w toruniu ta firma krotko istnieje, ale jest zupelnie inna niz w innych mistach. podobno tu lepiej traktuja pracownikow i ogolnie milsi przelozeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital